Časopis Vlasta

nejoblíbenější týdeník pro ženy

časopis Vlasta č. 16/2021

Týdeník pro ženy plný rozhovorů, reportáží, módy, kosmetiky a receptů. Moderní český týdeník pro… více

Témata: žena, rozhovory, zdraví, móda

Kategorie: Pro ženy
Jazyk: česky
Formát: 19,7 × 27,5 cm
Počet stran: 70 – 92
Vychází: týdeník (52 vydání za rok)
Cena na stánku: 29,90 Kč | 1,59 EUR

Papírové předplatné

výtisky do poštovní schránky

Dvouleté předplatné
104 vydání   ušetříte 412 Kč (13 %) doprava zdarma
2.698 Kč
3.109,60 Kč
Roční předplatné + 4 knihy nakladatelství Host
52 vydání   ušetříte 56 Kč (4 %) doprava zdarma
1.499 Kč
1.554,80 Kč

Předplaťte si časopis Vlasta na rok za 1.499 Kč a získáte 4 knihy od nakladatelství Host v hodnotě 1.386 Kč jako dárek. Dlouhá trať – Tematicky propojené povídky dobře míněné jako výchovné facky – zabolí, ale proberou. Věci, na které nastal čas – Román v povídkách o rodině, v níž už nikdy nebude nic takové, jaké to bylo předtím. Zuzanin dech – Příběh dcery cukrovarníka, v němž sladká třicátá léta vystřídá dospívání ve válečné mašinerii. Mona – Bianca Bellová opět mistrovským způsobem vykresluje tíživou a naléhavou atmosféru chvíle, kdy se člověk musí rozhodnout.

Roční předplatné + dárková kazeta kosmetiky Ryor
52 vydání   ušetříte 77 Kč (5 %) doprava zdarma
1.478 Kč
1.554,80 Kč

Předplaťte si nyní časopis Vlasta na rok za 1.478 Kč a získáte sadu kosmetiky Ryor v hodnotě 556 Kč jako dárek. Sada obsahuje: Kyselinu hyaluronovou – gel 30 ml. Krém s kyselinou hyaluronovou a kmenovými buňkami 50 ml – obsahuje i arganové máslo a extrakty z mořských řas, které zajišťují tvorbu kolagenu a elastinu a mají liftingový efekt. Rozjasňující oční krém s peptidy 30 ml – komplex aktivních látek zajišťuje vyhlazení kontur obličeje a zároveň snížení výskytu váčků pod očima. Měkký froté ručník 30×50 cm.

Roční předplatné + balíček vlasové kosmetiky Klorane - Olivy
52 vydání   ušetříte 77 Kč (5 %) doprava zdarma
1.478 Kč
1.554,80 Kč

Předplaťte si nyní časopis Vlasta na rok za 1.478 Kč a získáte balíček francouzské přírodní vlasové kosmetiky Klorane v hodnotě 499 Kč jako dárek. Balíček obsahuje: Šampon s výtažkem z oliv (400 ml) prokazatelně zvětšuje průměr vlasového vlákna a navrací tak vlasům hustotu a ztracené mládí. Balzám s ovesným mlékem (50 ml) šetrně usnadní rozčesávání vlasů a chrání rovnováhu vlasové pokožky, Suchý šampon s ovesným mlékem (50 ml) zachrání Váš účes v jakékoli situaci během dvou minut a bez kapky vody. Všechny přípravky jsou VEGAN.

Roční předplatné
52 vydání   ušetříte 157 Kč (10 %) doprava zdarma
1.398 Kč
1.554,80 Kč
Půlroční předplatné + dárková kazeta kosmetiky Ryor
26 vydání dárek v ceně 556 Kč
779 Kč

Předplaťte si nyní časopis Vlasta na půl roku za 779 Kč a získáte sadu kosmetiky Ryor v hodnotě 556 Kč jako dárek. Dárková kazeta Vysoká hydratace: Kosmetika s vysokým množstvím kyseliny hyaluronové poskytuje intenzivní hydrataci a současně pleť vypíná a redukuje drobné vrásky. Pleť je po aplikaci pevná, svěží a rozjasněná. Ideální pro všechny typy pleti.

Půlroční předplatné + balíček vlasové kosmetiky Klorane - Olivy
26 vydání dárek v ceně 499 Kč
779 Kč

Předplaťte si nyní časopis Vlasta na půl roku za 779 Kč a získáte balíček francouzské přírodní vlasové kosmetiky Klorane v hodnotě 499 Kč jako dárek. Balíček obsahuje: Šampon s výtažkem z oliv (400 ml) prokazatelně zvětšuje průměr vlasového vlákna a navrací tak vlasům hustotu a ztracené mládí. Balzám s ovesným mlékem (50 ml) šetrně usnadní rozčesávání vlasů a chrání rovnováhu vlasové pokožky, Suchý šampon s ovesným mlékem (50 ml) zachrání Váš účes v jakékoli situaci během dvou minut a bez kapky vody. Všechny přípravky jsou VEGAN.

Půlroční předplatné
26 vydání   ušetříte 78 Kč (10 %) doprava zdarma
699 Kč
777,40 Kč
Čtvrtletní předplatné + 5x antibakteriální gel Ziaja
13 vydání dárek v ceně 450 Kč
446 Kč

Předplaťte si nyní časopis Vlasta na čtvrt roku za 446 Kč a získejte 5 kusů antibakteriálního gelu na ruce ZIAJA v hodnotě 450 Kč jako dárek. Zvlhčující antibakteriální hygienický mycí gel na ruce Ziaja účinně čistí dlaně bez použití vody a zaručuje pokožce odpovídající hygienu. Osvěžuje, pečuje o ruce a nevysušuje. Složení: Alcohol denat, Aqua (water), Glycerin, Propylene Glycol, Carbomer, Polyquaternium-37, Aloe Barbadensis Leaf Extract, Populus Tremuloides Bark Extract.

Čtvrtletní předplatné + Edice Receptáře 1/20 - Balkon a terasa
13 vydání
396 Kč

Objednejte si krátkodobé předplatné na 3 měsíce a získáte Edici Receptáře Balkon a terasa jako dárek.

Balkon a terasa Jaké rostliny se hodí na malý balkon? Dá se něco pěstovat i na severní straně? Jak se mají květiny, zelenina a ovoce správně zalévat, hnojit, chránit před sluncem či mrazem? Odpovědi najdete v publikaci Balkon & terasa.
* Pěstujeme podle světových stran
* Rostliny pro malý i velký prostor
* Choroby a škůdci: jak na ně

Ve Vlastě najdete rozhovory se zajímavými osobnostmi, čtení zaměřené na oblíbená ženská témata jako jsou vztahy, zdraví, životní styl, kultura, trendy v módě nebo cestování. Nechybí skvělé recepty pro každou příležitost. Neváhejte a objednávejte ihned, nabídka platí jen do vyčerpání zásob dárků. Dárky vám rezervujeme dva týdny od objednání předplatného (do té doby je třeba předplatné uhradit). Dárky zasíláme do 30 dnů od zaplacení na adresu plátce jako balík na poštu. Nabídka platí pouze pro předplatné doručované do České republiky.

Předpla

Čtvrtletní předplatné
13 vydání   ušetříte 23 Kč (6 %) doprava zdarma
366 Kč
388,70 Kč
 • dárky jsou po objednání dva týdny rezervovány než předplatné uhradíte
 • dárky jsou po zaplacení předplatného zasílány do 30 dnů na adresu plátce jako balík na poštu
 • výtisky budou doručovány pouze na území České republiky

Popis časopisu

Týdeník pro ženy plný rozhovorů, reportáží, módy, kosmetiky a receptů. Moderní český týdeník pro současnou ženu. Časopis pro chvíle pohody a s blízkým vztahem ke čtenářům.

Vlasta je tradiční a proto důvěryhodná. Vlasta je moderní a proto stále milovaná a žádaná. Vlasta je partnerkou pro aktivní samostatnou ženu žijící ve spokojené rodině, které záleží na kvalitě svého života.

S předplatným získáte kamarádku, která přijde s novými informace každý týden. Najdete v ní rozhovory se zajímavými lidmi, portréty silných a inspirativních žen, nejnovější informace o medicíně, tipy na aktivní i pasivní dovolenou. Budete vědět, co se nosí a jak to udělat, aby módní trendy slušely i Vám. A také excelentní recepty pro zaměstnanou ženu i milovnici pořádného vaření.


Pravidelné rubriky

 • rozhovor Vlasty
 • tajné příběhy
 • psycho poradna
 • téma Vlasty
 • pro zdraví
 • módní styl
 • lekce půvabu
 • zajímavá žena
 • TV program
 • reportáž Vlasty
 • skvělé vaření
 • krásné bydlení
 • cesty světem
 • top film
 • nedělní koktejl
 • fejeton redaktorky
 • čtení na víkend
 • napište nám
 • pro zábavu
 • křížovka
 • retro osudy
 • horoskop
 • naše čtenářka

Parametry časopisu

Země původu: Česká republika
Typ titulu: časopis
Doporučený věk: od 25 do 55 let
Jazyk: česky
Vychází: týdeník, 52 vydání za rok
Aktuální číslo vyšlo: 14.4.2021
Příští číslo vyjde: 28.4.2021
Počet stran: 70 – 92
Rozměry: 19,7 × 27,5 cm (šířka × výška)
Vazba: šitá, V1
Cena na stánku: 29,90 Kč | 1,59 EUR
Vydavatel: VLTAVA LABE MEDIA, a.s.
Vychází od roku: 1967 (55. ročník)
Evidenční číslo: MK ČR E 1284
ISSN: 0139-6617
EAN: 9770139661007
Web: www.vlmedia.cz/casopisy…

Dárkový certifikát pro předplatné

Dárkový certifikát předplatného slouží jako slavnostní doklad pro někoho komu chcete předplatné darovat. Před předáním certifikátu nezapomeňte předplatné také objednat. Vygenerování certifikátu nenahrazuje objednávku předplatného. Pokud necháte údaje Pro koho a Věnuje nevyplněny, můžete tyto údaje napsat do certifikátu ručně.


Např. pro Babičku, Dědečka, Mámu, Tátu, ...
Záleží jen na Vás, jak velkou radost chcete udělat.
Např. Ježíšek, Rodiče, Mikuláš, Babička a Děda, ...

Certifikát je generován ve formátu PDF. Po stažení si jej můžete vytisknout na libovolné tiskárně.

Náhled dárkového certifikátu