Časopis Vlasta

nejoblíbenější týdeník pro ženy

časopis Vlasta č. 24/2024

Týdeník pro ženy plný rozhovorů, reportáží, módy, kosmetiky a receptů. Moderní český týdeník pro… více

Témata: žena, rozhovory, zdraví, móda

Kategorie: Pro ženy
Jazyk: česky
Formát: 19,7 × 27,5 cm
Počet stran: 70 – 92
Vychází: týdeník (52 vydání za rok)
Cena na stánku: 32,90 Kč | 1,79 EUR

Papírové předplatné

výtisky do poštovní schránky

Roční předplatné
52 vydání   ušetříte 112 Kč (7 %) doprava zdarma
1.599 Kč
1.710,80 Kč

Elektronická verze časopisu je k tištěné verzi zcela ZDARMA.

Půlroční předplatné + vibrátor Fun Factory Volita
26 vydání dárek v ceně 995 Kč
899 Kč

Předplaťte si nyní časopis Vlasta na půl roku a získáte slimvibrátor Volita od v hodnotě 995 Kč jako dárek. Volita je díky svým třepetajícím se zakončením skvělý pomocník pro vnější stimulaci klitorisu či stimulaci penisu. Jejich rytmický pohyb je zárukou výjimečného milostného zážitku. Objednáním tohoto předplatného s dárkem Fun Factory slimvibrátor Volita potvrzuji, že jsem osoba starší 18 let. Cena zahrnuje poštovné a balné.

Půlroční předplatné + stolní hra Znáte Evropu?
26 vydání dárek v ceně 699 Kč
899 Kč

Předplaťte si National Geographic na půl roku za 999 Kč a získejte hru Znáte Evropu? v hodnotě 699 Kč. Kvízová hra Znáte Evropu? otestuje vaše znalosti o našem světadílu napříč 6 různými kategoriemi – historie, geografie, příroda/věda/techni­ka, kultura, sport a různé. Celkem na vás čeká 1350 otázek, jejich obtížnost si však můžete zvolit sami. Hra Znáte Evropu? obsahuje: 450 karet s 1350 otázkami, 18 akčních žetonů, bankovky v hodnotě 100, 200 a 500 eur a pravidla.

Půlroční předplatné + stolní hra Znáte český film?
26 vydání dárek v ceně 699 Kč
899 Kč

Předplaťte si časopis Vlasta na půl roku za 779 Kč a získejte hru Znáte český film v hodnotě 699 Kč. Znáte český film? je kvízová hra o filmu nahrazující původní koncept Český film – Otázky a odpovědi. 1.350 nových otázek týkajících se světa českého filmu je rozděleno do 6 kategorií – filmové hlášky, filmy, herci a herečky, pohádky, televizní pořady a zajímavosti.

Půlroční předplatné + samoopalovací pěna Violet a aplikační rukavice
26 vydání dárek v ceně 1.348 Kč
899 Kč

Předplaťte si nyní časopis Vlasta na půl roku a získejte set samoopalovací pěny Violet pro tmavě bronzové opálení a aplikační rukavice značky mineTan v hodnotě 1.348 Kč jako dárek. Trvanlivá samoopalovací MineTan pěna pro všechny, kteří milují výrazné opálení jako od moře. Žádné oranžové tóny a nepříjemný zápach. Žádné skvrny. Rovnoměrné blednutí. Super opálená, vyživená a hydratovaná pokožka za hodinu! K tomu navíc aplikační rukavice značky mineTan. Cena zahrnuje poštovné a balné.

Půlroční předplatné + sada parfém LovU Connected a sada na líčení Iconic Pink od Avonu
26 vydání dárek v ceně 817 Kč
899 Kč

Předplaťte si nyní časopis Vlasta na půl roku a získejte balíček od Avonu s novou vůní LovU Connected EDP s tělovým mlékem a dárkovou sadu na líčení rtů Iconic Pink v hodnotě 817 Kč jako dárek. Objevte novou vůni Lov U Connected EDP (50 ml) v sadě s vonným tělovým mlékem (125 ml). Vůně, která svými jiskřivými tóny mandarinky, romantické růže a dlouhotrvající aroma santalového dřeva zajistí, že budete se svou láskou propojeni bez ohledu na vzdálenost. Získejte také dárkovou sadu na líčení rtů Iconic Pink v roztomilém dárkovém bavlněném sáčku. Zde naleznete kultovní tužku na rty Glimmerstick a hydratační matnou rtěnku Hydramatic Hydra Pink, která rty hydratuje a zajistí stylový matný finiš díky skvělé pigmentaci.

Půlroční předplatné + sada kosmetiky Make Up Factory (báze pod makeup a oční linky)
26 vydání dárek v ceně 1.138 Kč
899 Kč

Předplaťte si nyní časopis Vlasta na půl roku a získáte luxusní set značky Make Up Factory v hodnotě 1.138 Kč jako dárek. Připravte svoji pleť na první jarní paprsky pomocí báze s ochranným faktorem SPF 50. Ochrání Vaši pleť před škodlivým zářením a dodá jí díky obsahu kyseliny hyaluronové dostatečnou hydrataci. Gelové oční linky podtrhnou krásu Vašich očí. Dlouho vydrží, rychle zasychají, dodají řasám hustší vzhled a Vám neodolatelný pohled.

Půlroční předplatné + kolekce pleťových masek masqueBAR
26 vydání dárek v ceně 801 Kč
899 Kč

Předplaťte si nyní časopis Vlasta na půl roku a získejte kolekci pleťových masek masqueBAR v hodnotě 801 Kč jako dárek. Hravé korejské masky značky masqueBAR fantasticky osvěží a vyživí vaši pleť. Nabízí komplexní řešení pro obličej, jeho části a tělo. Nabízí salónní kvalitu se skvělým účinkem za dostupnou cenu. Dopřejte své pleti maximální péči!

Půlroční předplatné + kniha Kreativní proměny: Něco z ničeho
26 vydání dárek v ceně 479 Kč
899 Kč

Předplaťte si nyní časopis Vlasta na půl roku a získejte knihu Kreativní proměny – Něco z ničeho v hodnotě 479 Kč jako dárek. Místo vyhazování se pusťte do tvoření! Šikovné nápady pro šikovné. Nový život pro rozbité, polámané, odřené a nalezené věci. 300 stran malých a velkých projektů i nápadů, které zvládnou děti. Šikovné ruce, šikovné nápady i šikovní lidé dokáží vytvořit něco z ničeho. Určitě máte doma nebo někde na půdě věci, co už svému původnímu účelu dosloužily, ale ještě mají před sebou možnosti, čím se mohou stát. Vezměte si k ruce ještě materiály, které nabízí příroda kolem nás, inspirujte se a společně je proměňte. Kniha vyšla v roce 2024 pod značkou Kreativ.

Půlroční předplatné + balíček dekorativní kosmetiky od Make up Factory
26 vydání dárek v ceně 849 Kč
899 Kč

Předplaťte si nyní časopis Vlasta na půl roku a získejte balíček dekorativní kosmetiky od Make up Factory v hodnotě 849 Kč jako dárek. Balíček dekorativní kosmetiky obsahuje: Vinyl Lip Gloss – Lesk na rty pro efekt plných rtů umožní vytvořit objemný a intenzivní lesk s trojrozměrným povrchem. Oční stíny – Pomocí očních stínů vytvoříte jedinečný a dechberoucí make-up pro libovolný vzhled nebo příležitost! Vysoce pigmentované textury očních stínů, které dlouho vydrží a neuvěřitelně snadno se nanášejí a roztírají. Praktická kosmetická taštička na drobnosti na líčení. Cena zahrnuje poštovné a balné.

Půlroční předplatné + 2x kreativní sada CreArt: Londýn volá a Jaro v Paříži od Ravensburger
26 vydání dárek v ceně 1.098 Kč
899 Kč

Předplaťte si časopis Vlasta na půl roku a získejte dvě kreativní sady CreArt Londýn volá a Jaro v Paříži v celkové hodnotě 1.098 Kč jako dárek. Staňte se na chvíli profesionálním malířem a namalujte si svůj vlastní obraz. Široké portfolio s výběrem rozmanitých motivů ozdobí každou zeď. Postupně vybarvujte jednotlivé plochy podle návodu (každé číslo na plátně odpovídá jedné konkrétní barvě) a dopřejte si radost z tvůrčí práce, u které se zabavíte na dlouhé hodiny. Jako dárek k předplatnému získáte sady CreArt Londýn volá a Jaro v Paříži.

Půlroční předplatné + 2x kniha: Čokoládová krev a Zbabělí hrdinové
26 vydání dárek v ceně 898 Kč
899 Kč

Předplaťte si nyní časopis Vlasta na půl roku a získejte dvě knihy Čokoládová krev a Zbabělí hrdinové v celkové hodnotě 898 Kč jako dárek. Čokoládová krev (Radka Denemarková) Nový román od čtyřnásobné držitelky ceny Magnesia Litera Vlak projíždí devatenáctým stoletím a míří k nám. Kdysi nejbohatší člověk na světě John D. Rockefeller objevil sílu ropy a také fakt, že mít moc znamená i právo chtít cokoliv. George Sandová zjistila, že může být nejsvobodnější ženou na světě, kouřit dýmku, milovat a zrazovat muže i ženy… Zbabělí hrdinové (Simona Bohatá) Není slovo „osud“ jen omluvou pro naše slabosti? Každý vztah může skončit nevěrou, každé sousedství bláznivým sporem, každý sen o úspěchu krachem. A příliš nezáleží na tom, jak moc se manželé na začátku milovali, kde trčí kořeny nekonečných žabomyších válek a kolik má kdo skutečného talentu…

Půlroční předplatné + 2x detektivní kniha Dopad a Vraždi všímavě
26 vydání dárek v ceně 828 Kč
899 Kč

Předplaťte si nyní časopis Vlasta na půl roku a získejte dvě detektivní knihy z vydavatelství Host v celkové hodnotě 828 Kč jako dárek. Dopad od Victor Pavic Lundberg. Strhující detektivní román o touze najít naději v okamžiku tragédie. Loa Bergman se po dlouhé pracovní neschopnosti vrací do redakce večerníku. Pomalu se zotavuje z traumatického zážitku a zároveň se snaží vyhýbat své bývalé nejlepší kamarádce a kolegyni Danijele. Nedokáže jí prominout, čeho se dopustila onoho osudného dne, který mu navždy změnil život… Vraždi všímavě od Karsten Dusse. Jak vám může kurz mindfulness změnit život? Třeba vraždou. Právník Björn Diemel se stará o to, aby se mizerové nedostali do takového průšvihu, jaký by si zasloužili. Za život v přepychu platí Björn neustálým stresem – den má příliš málo hodin, nedokáže vypnout, jeho žena Katharina mu leze na nervy…

Půlroční předplatné + speciál časopisu Kondice: Jóga a DVD: 5 elementů jógy
26 vydání   ušetříte 26 Kč (3 %) doprava zdarma
829 Kč
855,40 Kč

Předplaťte si nyní časopis Vlasta na půl roku a získáte speciál časopisu Kondice: Jóga s DVD: 5 elementů jógy v hodnotě 149 Kč jako dárek. Země, voda, oheň, vzduch, éter jsou elementy, z kterých je stvořen svět i my samotní. Zobrazují se i v jógové praxi. V tomto čísle se můžete těšit na rozhovor s Gabrielou Partyšovou o józe a její jógové rutině, hledání cesty k sobě skrze praxi pěti elementů a na tipy, jak nenásilně shodit kila To vše prakticky doplňuje DVD věnované józe pěti elementů s lektorkou Apolenou Tůmovou.

Půlroční předplatné
26 vydání   ušetříte 56 Kč (7 %) doprava zdarma
799 Kč
855,40 Kč

Elektronická verze časopisu je k tištěné verzi zcela ZDARMA.

Čtvrtletní předplatné + speciál TV Pohoda Křížovky
13 vydání   ušetříte 29 Kč (7 %) doprava zdarma
399 Kč
427,70 Kč

Předplaťte si nyní časopis Vlasta na čtvrt roku za akční cenu a získáte speciál TV Pohoda Křížovky 2/2024 Léto v hodnotě 35 Kč jako dárek. Desítky stran křížovek a dalšího luštění, osm stran se spoustou letních a prázdninových receptů, zajímavosti související s televizními pořady, televizními osobnostmi a vůbec televizním děním i dvoustranu pro děti – to vše najdete v letním speciálu TV Pohoda křížovky. Vychází 22. 5. 2024.

Čtvrtletní předplatné + speciál Praktická Vlasta: Lepší život
13 vydání   ušetříte 29 Kč (7 %) doprava zdarma
399 Kč
427,70 Kč

Předplaťte si nyní časopis Vlasta na čtvrt roku za akční cenu a získáte speciál Praktická Vlasta: Lepší život v hodnotě 49 Kč jako dárek. Speciál Praktická Vlasta – Lepší život navazuje na tradiční přílohy nejstaršího časopisu pro ženy na českém trhu. Vlasta inspiruje k tomu, jak si usnadnit život, ale i jak to kolem sebe i ve svém srdci mít co nejkrásnější, bez vynaložení úmorného úsilí. Letos v něm najdete inspirativní rozhovor s guru pořádku Kateřinou Brožovou, jejíž heslo je úklid pro klid, která se s námi rozdělila i o své super tipy, jak s úklidem netrávit zbytečně moc času. Jen o úklidu to ale není!

Čtvrtletní předplatné + speciál časopisu Receptář Léto
13 vydání   ušetříte 29 Kč (7 %) doprava zdarma
399 Kč
427,70 Kč

Předplaťte si nyní časopis Vlasta na čtvrt roku za akční cenu a získáte speciál časopisu Receptář č. 2/2024 Léto v hodnotě 39,90 Kč jako dárek. Nový letní Speciál je ve znamení všeho, co prosluněné a rozkvetlé období léta skýtá. Pozveme vás na úchvatný venkovský statek, jehož dvorku vévodí biotop, divoce rostoucí trvalky a bylinky. Seznámíme vás s úspěšnou a ve světě obdivovanou botanickou malířkou Pavlínou Kourkovou. Dozvíte se, jaké příběhy se váží k ikonickým, slavným květinám. Poradíme vám, jak si doma vyrobíte tu nejbáječnější zmrzlinu. A kromě toho všeho na vás čekají mnohé další zajímavosti ze světa botaniky i rady a tipy pro vaši zahradu. Vychází 5. 6. 2024. Prodejní cena na stánku 39,90 Kč.

Čtvrtletní předplatné + kniha z edice Receptáře: Jahody
13 vydání   ušetříte 29 Kč (7 %) doprava zdarma
399 Kč
427,70 Kč

Předplaťte si nyní časopis Vlasta na čtvrt roku za akční cenu a získáte edici z edice Receptáře: Jahody v hodnotě 99 Kč jako dárek. Jahody jsou stejně oblíbené jako zdravé. V nové publikaci vám kromě jiného poradíme, jak si tyto slaďoučké plody můžete vypěstovat a kterou odrůdu zvolit – každá totiž voní, chutná a dozrává jinak. Pořádná úroda vás s námi nezaskočí, protože jsme připravili spoustu tipů a receptů na využití jahod v kuchyni. Víte, že k jejich pěstování vlastně ani nepotřebujete záhon na zahradě? Při správné péči budou ochotně plodit i v truhlíku či závěsném květináči na vašem balkoně či terase. Získáte tak nejen krásnou, ale také užitečnou dekoraci, a i ve městě si budete moci jahody v sezoně dopřávat každý den.

Čtvrtletní předplatné
13 vydání   ušetříte 29 Kč (7 %) doprava zdarma
399 Kč
427,70 Kč
Čtvrtletní předplatné + balíček pro ženy (speciály Lepší život, Medicínou proti času a Letní vaření)
13 vydání   ušetříte 59 Kč (14 %) doprava zdarma
369 Kč
427,70 Kč

Předplaťte si nyní časopis Vlasta na čtvrt roku a získáte balíček speciálů pro ženy v hodnotě 207 Kč jako dárek. Speciál Vlasta – 1/2024 – Lepší život Speciál je pokračováním tradičních příloh nejstaršího ženského časopisu v Česku. Letos přináší rozhovor s Kateřinou Brožovou o úklidu pro klid a její tipy na rychlý úklid. Obsahuje také články o alternativní medicíně, domácí ekologické kosmetice a recepty na kořenící směsi. Speciál Kondice – 1/2024 – Medicínou proti času Stárnutí je přirozené, ale z velké části ovlivnitelné. Ve speciálu Kondice Medicínou proti času zjistíte, jak stárnout pomaleji a s grácií. Dozvíte se o estetických zákrocích, udržení kondice, prevenci civilizačních nemocí, zlepšení paměti a jak stárne Jennifer Aniston. Gurmet Speciál – Letní vaření Speciál Letní vaření nabízí recepty na grilované speciality, letní klasiky, zeleninu, houby, ovoce, zmrzlinu a letní drinky pro každou příležitost.

Čtvrtletní předplatné + 3x speciál časopisu Gurmet o vaření
13 vydání   ušetříte 59 Kč (14 %) doprava zdarma
369 Kč
427,70 Kč

Předplaťte si nyní časopis Vlasta na čtvrt roku a získáte jako dárek balíček speciálů Vaření v hodnotě 237 Kč jako dárek. Balíček obsahuje: Gurmet Speciál 2024/01 – Letní vaření Speciál Letní vaření nabízí recepty na grilované speciality, letní klasiky, zeleninové a ovocné pokrmy, zmrzlinu a letní drinky pro všechny příležitosti. Gurmet Speciál 2023/01 – Zahradní party Speciál Zahradní párty nabízí recepty na gril, marinády, saláty, dezerty a letní drinky, spolu s tipy na grilování a pikniková místa. Buďte připraveni na léto! Gurmet Speciál – Super rychlé dezerty Chcete oslnit přátele a rodinu dokonalým dezertem nebo si připravit něco dobrého pro sebe? Speciální vydání časopisu Gurmet nabízí 67 receptů na báječné dezerty pro každou příležitost.

 • Dárky jsou po objednání dva týdny rezervovány než předplatné uhradíte
 • Dárky jsou po zaplacení předplatného zasílány do 30 dnů na adresu plátce jako balík na poštu
 • výtisky budou doručovány pouze na území České republiky

Popis časopisu

Týdeník pro ženy plný rozhovorů, reportáží, módy, kosmetiky a receptů. Moderní český týdeník pro současnou ženu. Časopis pro chvíle pohody a s blízkým vztahem ke čtenářům.

Vlasta je tradiční a proto důvěryhodná. Vlasta je moderní a proto stále milovaná a žádaná. Vlasta je partnerkou pro aktivní samostatnou ženu žijící ve spokojené rodině, které záleží na kvalitě svého života.

S předplatným získáte kamarádku, která přijde s novými informace každý týden. Najdete v ní rozhovory se zajímavými lidmi, portréty silných a inspirativních žen, nejnovější informace o medicíně, tipy na aktivní i pasivní dovolenou. Budete vědět, co se nosí a jak to udělat, aby módní trendy slušely i Vám. A také excelentní recepty pro zaměstnanou ženu i milovnici pořádného vaření.


Pravidelné rubriky

 • rozhovor Vlasty
 • tajné příběhy
 • psycho poradna
 • téma Vlasty
 • pro zdraví
 • módní styl
 • lekce půvabu
 • zajímavá žena
 • TV program
 • reportáž Vlasty
 • skvělé vaření
 • krásné bydlení
 • cesty světem
 • top film
 • nedělní koktejl
 • fejeton redaktorky
 • čtení na víkend
 • napište nám
 • pro zábavu
 • křížovka
 • retro osudy
 • horoskop
 • naše čtenářka

Parametry časopisu

Země původu: Česká republika
Typ titulu: časopis
Doporučený věk: od 25 do 55 let
Jazyk: česky
Vychází: týdeník, 52 vydání za rok
Aktuální číslo vyšlo: 12.6.2024
Příští číslo vyjde: 26.6.2024
Počet stran: 70 – 92
Rozměry: 19,7 × 27,5 cm (šířka × výška)
Vazba: šitá, V1
Cena na stánku: 32,90 Kč | 1,79 EUR
Vydavatel: VLTAVA LABE MEDIA, a.s.
Vychází od roku: 1967 (58. ročník)
Evidenční číslo: MK ČR E 1284
ISSN: 0139-6617
EAN: 9770139661007
Web: www.vlmedia.cz/casopisy…

Dárkový certifikát pro předplatné

Dárkový certifikát předplatného slouží jako slavnostní doklad pro někoho komu chcete předplatné darovat. Před předáním certifikátu nezapomeňte předplatné také objednat. Vygenerování certifikátu nenahrazuje objednávku předplatného. Pokud necháte údaje Pro koho a Věnuje nevyplněny, můžete tyto údaje napsat do certifikátu ručně.


Např. pro Babičku, Dědečka, Mámu, Tátu, ...
Záleží jen na Vás, jak velkou radost chcete udělat.
Např. Ježíšek, Rodiče, Mikuláš, Babička a Děda, ...

Certifikát je generován ve formátu PDF. Po stažení si jej můžete vytisknout na libovolné tiskárně.

Náhled dárkového certifikátu