Časopis Překvapení

týdeník s mimořádně aktivními čtenáři

časopis Překvapení č. 21/2024

Hravý časopis pro dobrou náladu. Každý týden nabízí báječné výhry, luštení prima čtení všem… více

Témata: soutěže, křížovky, příběhy, móda, žena

Kategorie: Pro ženy
Jazyk: česky
Formát: 21,0 × 26,0 cm
Počet stran: 56
Vychází: týdeník (51 vydání za rok)
Cena na stánku: 27,90 Kč

Papírové předplatné

výtisky do poštovní schránky

Roční předplatné + vibrátor Fun Factory Volita
51 vydání   ušetříte 24 Kč (2 %) doprava zdarma
1.399 Kč
1.422,90 Kč

Předplaťte si nyní časopis Překvapení na celý rok a získáte slimvibrátor Volita od v hodnotě 995 Kč jako dárek. Volita je díky svým třepetajícím se zakončením skvělý pomocník pro vnější stimulaci klitorisu či stimulaci penisu. Jejich rytmický pohyb je zárukou výjimečného milostného zážitku. Objednáním tohoto předplatného s dárkem Fun Factory slimvibrátor Volita potvrzuji, že jsem osoba starší 18 let. Cena zahrnuje poštovné a balné.

Roční předplatné + stolní hra Znáte Evropu?
51 vydání   ušetříte 24 Kč (2 %) doprava zdarma
1.399 Kč
1.422,90 Kč

Předplaťte si nyní časopis Překvapení na celý rok a získejte hru Znáte Evropu? v hodnotě 699 Kč. Kvízová hra Znáte Evropu? otestuje vaše znalosti o našem světadílu napříč 6 různými kategoriemi – historie, geografie, příroda/věda/techni­ka, kultura, sport a různé. Celkem na vás čeká 1350 otázek, jejich obtížnost si však můžete zvolit sami. Hra Znáte Evropu? obsahuje: 450 karet s 1350 otázkami, 18 akčních žetonů, bankovky v hodnotě 100, 200 a 500 eur a pravidla.

Roční předplatné + stolní hra Znáte český film?
51 vydání   ušetříte 24 Kč (2 %) doprava zdarma
1.399 Kč
1.422,90 Kč

Předplaťte si nyní časopis Překvapení včetně 10 speciálů na rok za 1.368 Kč a získáte hru Znáte český film? v hodnotě 699 Kč jako dárek. Znáte český film? je kvízová hra o filmu nahrazující původní koncept Český film – Otázky a odpovědi. 1 350 nových otázek týkajících se světa českého filmu je rozděleno do 6 kategorií – filmové hlášky, filmy, herci a herečky, pohádky, televizní pořady a zajímavosti.

Roční předplatné + samoopalovací pěna Violet a aplikační rukavice
51 vydání   ušetříte 24 Kč (2 %) doprava zdarma
1.399 Kč
1.422,90 Kč

Předplaťte si nyní časopis Překvapení na celý rok a získejte set samoopalovací pěny Violet pro tmavě bronzové opálení a aplikační rukavice značky mineTan v hodnotě 1.348 Kč jako dárek. Trvanlivá samoopalovací MineTan pěna pro všechny, kteří milují výrazné opálení jako od moře. Žádné oranžové tóny a nepříjemný zápach. Žádné skvrny. Rovnoměrné blednutí. Super opálená, vyživená a hydratovaná pokožka za hodinu! K tomu navíc aplikační rukavice značky mineTan. Cena zahrnuje poštovné a balné.

Roční předplatné + 4x kniha od vydavatelství Host (Kdo seje vítr, Lahoda, Sběratel vůní, Nikdo není sám)
51 vydání   ušetříte 24 Kč (2 %) doprava zdarma
1.399 Kč
1.422,90 Kč

Předplaťte si nyní časopis Překvapení na celý rok a získejte balíček 4 knih z vydavatelství Host v hodnotě 1.435 Kč jako dárek. Sada obsahuje: • Kdo seje vítr – Hjorth Michael, Rosenfeldt Hans • Lahoda – Evoluce lidských chutí – Dunn Rob, Sanchezová Monika • Sběratel vůní – Putování za světovými parfémy – Roques Dominique • Nikdo není sám – Soukupová Petra

Roční předplatné + 3x společenská od Mindok (Alenčina zahrádka, Bystroočko, Ninja karty: Pošli to dál)
51 vydání   ušetříte 24 Kč (2 %) doprava zdarma
1.399 Kč
1.422,90 Kč

Předplaťte si nyní časopis Překvapení na celý rok a získejte balíček společenských her Mindok v hodnotě 1.237 Kč jako dárek. Alenčina zahrádka Nebozí královští zahradníci zmatkují a snaží se vyvarovat královnina hněvu. Pomozte Alence vytvořit pro Srdcovou královnu tu nejkrásnější zahradu přesně podle jejího gusta! Bystroočko – postřehová hra Rychlá otáčecí postřehová hra pro celou rodinu, která přináší úplně nový herní mechanismus. Karta s obrázkem vám napoví, který symbol hledat. Ninja karty – Pošli to dál Staňte se tajným agentem a šiřte radost i zábavu, intrikujte a hrajte si s veřejností! Interaktivní hra, která otestuje vaši kreativitu a odvahu.

Roční předplatné
51 vydání   ušetříte 124 Kč (9 %) doprava zdarma
1.299 Kč
1.422,90 Kč
Půlroční předplatné + společenská hra Liška podšitá duet od Mindok
26 vydání dárek v ceně 349 Kč
769 Kč

Předplaťte si nyní časopis Překvapení na půl roku a získáte hru Liška podšitá duet v hodnotě 349 Kč jako dárek. Pomáhejte si se spoluhráčem a společně posbírejte drahokamy poztrácené u lesní stezky. Dejte si však pozor, abyste nezbloudili a nezůstali v čarovném lese nadobro! Hrajte štychy výhodné pro oba a cestujte společně lesem. Pomocí různorodých efektů karet umožněte spoluhráči hrát kartu jakékoli barvy, vyměňujte si karty navzájem a mnoho dalšího!

Půlroční předplatné
26 vydání   ušetříte 56 Kč (8 %) doprava zdarma
669 Kč
725,40 Kč

Elektronická verze časopisu je k tištěné verzi zcela ZDARMA.

Čtvrtletní předplatné + speciál časopisu Překvapení: Na zahradě s křížovkou
13 vydání   ušetříte 14 Kč (4 %) doprava zdarma
349 Kč
362,70 Kč

Předplaťte si nyní časopis Překvapení na čtvrt roku za akční cenu a získáte speciál časopisu Překvapení: Na zahradě s křížovkou v hodnotě 24,90 Kč jako dárek. Květina roku 2024 kosatec sibiřský. Jak pěstovat mangold a co dobrého z něho uvařit? Objevte chutě exotických a méně známých bylinek. Truhlíků (a kytiček) není nikdy dost. Rádce pro zahradníky– jak čelit bláznivému počasí? Zábavný kvíz: Znáte zeleninu našich babiček? + křížovky, přesmyčky, sudoku. Za správné tajenky můžete vyhrát peníze na ruku, knižní dárky, balíčky pro mazlíčky… Speciál Překvapení 4/2024 Na zahradě s křížovkou vychází 11. 6. 2024.

Čtvrtletní předplatné + speciál časopisu Překvapení: Májové křížovky
13 vydání   ušetříte 14 Kč (4 %) doprava zdarma
349 Kč
362,70 Kč

Předplaťte si nyní časopis Překvapení na čtvrt roku za akční cenu a získáte speciál časopisu Překvapení: Májové křížovky v hodnotě 24,90 Kč jako dárek. Májové výlety s křížovkou – Naplánujte si pěkný výlet s rodinou a luštěte o bezvadné ceny! Na co se můžete těšit? 10 prima tipů, kam vyrazit s dětmi na výlet. Vzhůru k výškám na rozhledny a vyhlídky! Inspirace od čtenářů na výlety (nejen) za spícím obrem, Do Polska za hranice všedních dnů, dobroty do batohu pro malé i velké výletníky, křížovky a švédky, zábavné kvízy, sudoku + vuhrajte finanční odměny, výhry na cesty, poukaz na dovolenou a rodinné vstupenky.

Čtvrtletní předplatné
13 vydání   ušetříte 14 Kč (4 %) doprava zdarma
349 Kč
362,70 Kč
 • dárky jsou po objednání dva týdny rezervovány než předplatné uhradíte
 • dárky jsou po zaplacení předplatného zasílány do 30 dnů na adresu plátce jako balík na poštu
 • výtisky budou doručovány pouze na území České republiky

Popis časopisu

Hravý časopis pro dobrou náladu. Každý týden nabízí báječné výhry, luštení prima čtení všem souteživým čtenářům a čtenářkám. Základním záměrem je mile překvapovat, bavit a zpestřovat všední dny.

Redakční koncept je založen na unikátní kombinaci témat typických pro ženský týdeník s křížovkami, soutěžemi a testy, které přinášejí čtenářce důležitou přidanou hodnotu – šanci na výhru.

Časopis je ojedinělý svojí proměnlivostí. Není vázán pevnými pravidly stálých rubrikových záhlaví a designu. Proměňuje se tak, aby vždy znovu zaujal. Aby překvapoval.

S předplatným získáte spoustu křížovek a dalšího luštění s možností výher zajímavých cen. Luštění je navíc zpestřené rozhovory, příběhy ze života, zajímavými články o zdraví, vztazích, vaření, ale i o kosmetických a módních trendech


Pravidelné rubriky

 • křížovky a soutěže
 • příběhy ze života
 • cestování, vaření
 • tipy z oblasti módy
 • kosmetika a zdraví
 • rady odborníků
 • rozhovor se známou osobností
 • mezilidské vztahy, láska

Parametry časopisu

Země původu: Česká republika
Typ titulu: časopis
Doporučený věk: od 25 do 55 let
Jazyk: česky
Vychází: týdeník, 51 vydání za rok
Aktuální číslo vyšlo: 20.5.2024
Příští číslo vyjde: 3.6.2024
Počet stran: 56
Rozměry: 21,0 × 26,0 cm (šířka × výška)
Vazba: šitá, V1
Cena na stánku: 27,90 Kč
Vydavatel: VLTAVA LABE MEDIA, a.s.
Vychází od roku: 1996 (29. ročník)
Evidenční číslo: MK ČR E 7487
ISSN: 1211-3905
EAN: 9771211390006
Web: www.prekvapeni.cz

Dárkový certifikát pro předplatné

Dárkový certifikát předplatného slouží jako slavnostní doklad pro někoho komu chcete předplatné darovat. Před předáním certifikátu nezapomeňte předplatné také objednat. Vygenerování certifikátu nenahrazuje objednávku předplatného. Pokud necháte údaje Pro koho a Věnuje nevyplněny, můžete tyto údaje napsat do certifikátu ručně.


Např. pro Babičku, Dědečka, Mámu, Tátu, ...
Záleží jen na Vás, jak velkou radost chcete udělat.
Např. Ježíšek, Rodiče, Mikuláš, Babička a Děda, ...

Certifikát je generován ve formátu PDF. Po stažení si jej můžete vytisknout na libovolné tiskárně.

Náhled dárkového certifikátu