Časopis Překvapení

týdeník s mimořádně aktivními čtenáři

Hravý časopis pro dobrou náladu. Každý týden nabízí báječné výhry, luštení prima čtení všem… více

Témata: soutěže, křížovky, příběhy, móda, žena

Kategorie: Pro ženy
Jazyk: česky
Formát: 21,0 × 26,0 cm
Počet stran: 56
Vychází: týdeník (51 vydání za rok)
Cena na stánku: 27,90 Kč

Papírové předplatné

výtisky do poštovní schránky

Roční předplatné + sada kosmetiky Today Tomorrow Always Wonder od Avonu
51 vydání   ušetříte 54 Kč (4 %) doprava zdarma
1.369 Kč
1.422,90 Kč

Předplaťte si nyní časopis Překvapení na celý rok a dostanete zdarma voňavou sadu Today Tomorrow Always Wonder od Avon v hodnotě 887 Kč jako dárek. Objevte novou vůni TTA Wonder z oblíbené řady vůní Today, Tomorrow, Always, která symbolizuje rozkvétající lásku díky své svěží vůni poupat pomerančovníku, která se skvěle mísí s jiskřivým bergamotem a hřejivými tóny cedrového dřeva. Touto nádhernou květinovou vůní si přivodíte jarní náladu a zkrátíte si tak čekání na májovou romanci. Sada obsahuje vůni EDP (50 ml), miniaturu (10 ml) a tělové třpytivé mléko (150 ml).

Roční předplatné + dárková taštička s řasenkou od Artdeco Amazing Effect Mascara
51 vydání   ušetříte 54 Kč (4 %) doprava zdarma
1.369 Kč
1.422,90 Kč

Předplaťte si nyní časopis Překvapení na celý rok a získáte dárkovou taštičku s řasenkou od Artdeco v hodnotě 944 Kč jako dárek. ARTDECO Brush Bag Basic Profesionální kosmetická taštička na uložení štětců a dalších kosmetických potřeb o rozměrech 21×10×3 cm. Je ideálním pouzdrem do kabelky nebo na cesty. ARTDECO Amazing Effect Mascara Řasenka pro větší objem řas v limitované edici dokonale oddělení každou řasu. Dodá řasám maximální objem. Řasy jsou po aplikaci silnější, hustší a delší, pohled oka je svůdný. Díky přírodnímu kandelilovému, karnaubskému, jojobovému a slunečnicovému vosku jsou řasy hladké, pružné a měkké. Měsíčkový extrakt řasy zklidňuje. Řasenka je vhodná pro citlivé oči i pro nositelky kontaktních čoček.

Roční předplatné
51 vydání   ušetříte 154 Kč (11 %) doprava zdarma
1.269 Kč
1.422,90 Kč
Půlroční předplatné + speciál časopisu Kreativ: Zápisník mojí zahrady (kniha A5)
26 vydání dárek v ceně 259 Kč
739 Kč

Předplaťte si nyní časopis Překvapení na půl roku a získejte speciáal časopisu Kreativ: Zápisník mojí zahrady v hodnotě 259 Kč jako dárek. Pokud se vám taky přihodilo něco takového, bude se vám hodit zahradní Zápisník. Je sestavený od ledna do prosince, ale začít psát můžete kdykoli, třeba právě teď. Kromě místa na vaše poznámky, co jste kam zasadili, co právě kvete a kolik jste čeho sklidili, v něm najdete i cenné tipy. Třeba jak na rajčata nebo co dělat v kterém měsíci. Vhodné i pro pěstitele na balkóně! Formát: A5. Rozměry: 14,8×21 cm. Počet stran: 96.

Půlroční předplatné + kreativní sada CreArt Spící Sova od Ravensburger
26 vydání dárek v ceně 699 Kč
739 Kč

Předplaťte si nyní časopis Překvapení na půl roku a získáte CreArt Spící Sovu v hodnotě 699 Kč jako dárek. Kreativní zábava doslova pro každého. Staňte se na chvíli profesionálním malířem a namalujte si svůj vlastní obraz. Široké portfolio s výběrem rozmanitých motivů ozdobí každou zeď. Postupně vybarvujte jednotlivé plochy podle návodu (každé číslo na plátně odpovídá jedné konkrétní barvě) a dopřejte si radost z tvůrčí práce, u které se zabavíte na dlouhé hodiny.

Půlroční předplatné
26 vydání   ušetříte 86 Kč (12 %) doprava zdarma
639 Kč
725,40 Kč

Elektronická verze časopisu je k tištěné verzi zcela ZDARMA.

Čtvrtletní předplatné + kniha z edice Receptář: Zelenina
13 vydání   ušetříte 34 Kč (9 %) doprava zdarma
329 Kč
362,70 Kč

Předplaťte si nyní časopis Překvapení na 3 měsíce a dostanete knihu z edice Receptář: Zelenina jako dárek. Edice Receptáře poradí jak založit svou vlastní zeleninovou zahrádku a navíc získáte tipy co dělat, když je máte málo místa. Obsahuje nejoblíbenější druhy zeleniny návod na pěstování a také zpracování ať už budete zavařovat, nakládat či využijete léčivé účinky domácí zeleniny pro své zdraví. Jistě Vás také potěší recepty ze zeleniny jako je třeba nyní oblíbené smoothies nebo návod na okurkovo-citronový šampon pro zdravé vlasy. Tipy a rady pro bohatou zeleninu. Zavařujeme a nakládáme. Léčivé účinky zeleniny.

Čtvrtletní předplatné
13 vydání   ušetříte 34 Kč (9 %) doprava zdarma
329 Kč
362,70 Kč

Elektronická verze časopisu je k tištěné verzi zcela ZDARMA.

 • dárky jsou po objednání dva týdny rezervovány než předplatné uhradíte
 • dárky jsou po zaplacení předplatného zasílány do 30 dnů na adresu plátce jako balík na poštu
 • výtisky budou doručovány pouze na území České republiky

Popis časopisu

Hravý časopis pro dobrou náladu. Každý týden nabízí báječné výhry, luštení prima čtení všem souteživým čtenářům a čtenářkám. Základním záměrem je mile překvapovat, bavit a zpestřovat všední dny.

Redakční koncept je založen na unikátní kombinaci témat typických pro ženský týdeník s křížovkami, soutěžemi a testy, které přinášejí čtenářce důležitou přidanou hodnotu – šanci na výhru.

Časopis je ojedinělý svojí proměnlivostí. Není vázán pevnými pravidly stálých rubrikových záhlaví a designu. Proměňuje se tak, aby vždy znovu zaujal. Aby překvapoval.

S předplatným získáte spoustu křížovek a dalšího luštění s možností výher zajímavých cen. Luštění je navíc zpestřené rozhovory, příběhy ze života, zajímavými články o zdraví, vztazích, vaření, ale i o kosmetických a módních trendech


Pravidelné rubriky

 • křížovky a soutěže
 • příběhy ze života
 • cestování, vaření
 • tipy z oblasti módy
 • kosmetika a zdraví
 • rady odborníků
 • rozhovor se známou osobností
 • mezilidské vztahy, láska

Parametry časopisu

Země původu: Česká republika
Typ titulu: časopis
Doporučený věk: od 25 do 55 let
Jazyk: česky
Vychází: týdeník, 51 vydání za rok
Aktuální číslo vyšlo: 29.5.2023
Příští číslo vyjde: 12.6.2023
Počet stran: 56
Rozměry: 21,0 × 26,0 cm (šířka × výška)
Vazba: šitá, V1
Cena na stánku: 27,90 Kč
Vydavatel: VLTAVA LABE MEDIA, a.s.
Vychází od roku: 1996 (28. ročník)
Evidenční číslo: MK ČR E 7487
ISSN: 1211-3905
EAN: 9771211390006
Web: www.prekvapeni.cz

Dárkový certifikát pro předplatné

Dárkový certifikát předplatného slouží jako slavnostní doklad pro někoho komu chcete předplatné darovat. Před předáním certifikátu nezapomeňte předplatné také objednat. Vygenerování certifikátu nenahrazuje objednávku předplatného. Pokud necháte údaje Pro koho a Věnuje nevyplněny, můžete tyto údaje napsat do certifikátu ručně.


Např. pro Babičku, Dědečka, Mámu, Tátu, ...
Záleží jen na Vás, jak velkou radost chcete udělat.
Např. Ježíšek, Rodiče, Mikuláš, Babička a Děda, ...

Certifikát je generován ve formátu PDF. Po stažení si jej můžete vytisknout na libovolné tiskárně.

Náhled dárkového certifikátu