Časopis Glanc

časopis pro ženy s glancem

časopis Glanc č. 5/2024

Unikátní časopis s podtitulem „společnost a životní styl“. Jedinečnost Glancu je dána tím, že není… více

Témata: žena, společnost, móda, celebrity, krása

Kategorie: Pro ženy
Jazyk: česky
Formát: 21,5 × 27,5 cm
Počet stran: 128
Vychází: měsíčník (12 vydání za rok)
Cena na stánku: 74,90 Kč | 3,79 EUR

Papírové předplatné

výtisky do poštovní schránky

Roční předplatné + balíček kosmetiky Apivita BeeVine Elixir Lift
12 vydání dárek v ceně 3.570 Kč
1.499 Kč

Předplaťte si nyní časopis Glanc na celý rok a získejte balíček kosmetiky Apivita BeeVine Elixir v hodnotě 3.570 Kč jako dárek. Ženy po čtyřicítce se nejvíce obávají stárnutí a v rámci péče svou krásu mají tři dominantní zájmy: účinnost, správné složení a probuzení své přirozené ženskosti. V reakci na všechny výše uvedené potřeby vstupuje APIVITA po sedmi letech výzkumu do nové éry ošetření zaměřeného proti stárnutí a představuje novou řadu Elixír BeeVine, která zajištuje skutečnou obnovu kolagenu a která nabízí božský elixír mládí pro pleť. V balíčku naleznete 3 produkty: sérum, denní a noční krém APIVITA BeeVine Elixir.

Roční předplatné + voucher Travelking v hodnotě 1.500 Kč
12 vydání doprava zdarma
899 Kč

Předplaťte si nyní časopis Glanc na celý rok a získejte voucher na Travelking.cz v hodnotě 1.500 Kč jako dárek. S Travelkingem můžete cestovat častěji a pohodlněji. Díky cestovatelskému portálu Travelking.cz může cestovat každý. Založili jej tři kamarádi před deseti lety. Jeden z nich tehdy prodal motorku, aby měli peníze na rozjezd. Myšlenka byla už od začátku jasná: dělat cestování dostupnější. Dostupnější cenově i vzdáleností. Platnost voucheru do 16. 11. 2024.

Roční předplatné + vibrátor Fun Factory Volita
12 vydání doprava zdarma
899 Kč

Předplaťte si nyní časopis Glanc na celý rok a získáte slimvibrátor Volita od v hodnotě 995 Kč jako dárek. Volita je díky svým třepetajícím se zakončením skvělý pomocník pro vnější stimulaci klitorisu či stimulaci penisu. Jejich rytmický pohyb je zárukou výjimečného milostného zážitku. Objednáním tohoto předplatného s dárkem Fun Factory slimvibrátor Volita potvrzuji, že jsem osoba starší 18 let. Cena zahrnuje poštovné a balné.

Roční předplatné + kolekce pleťových masek masqueBAR
12 vydání doprava zdarma
899 Kč

Předplaťte si nyní časopis Glanc na celý rok a získejte kolekci pleťových masek masqueBAR v hodnotě 801 Kč jako dárek. Hravé korejské masky značky masqueBAR fantasticky osvěží a vyživí vaši pleť. Nabízí komplexní řešení pro obličej, jeho části a tělo. Nabízí salónní kvalitu se skvělým účinkem za dostupnou cenu. Dopřejte své pleti maximální péči!

Roční předplatné + GESKE (geske facial hydratation refresher 4 in 1) - kosmetika
12 vydání doprava zdarma
899 Kč

Předplaťte si Glanc na rok a získejte hydratační osvěžovač pleti Geske facial hydratation refresher 4 in 1 v hodnotě 1 049 Kč.

GESKE facial hydratation refresher 4 in 1 Přáli byste si na své pleti stisknout tlačítko „obnovit“? S naší aplikací SmartAppGuided Facial Hydresher Refresher 4 IN v 1 nebude mít matná a unavená pleť žádnou šanci. Díky speciálním technologiím přístroj doplňuje potřeby vaší pleti a nechá vás vypadat živě a půvabně. Odstraňuje známky únavy a kdykoliv obnovuje zářivost vaší pleti. Zároveň zklidňuje podrážděnou pokožku a zanechává ji jemnou a hladkou.

Pro více informací o produktu navštivte www.geskebeauty.cz.

Cena zahrnuje poštovné a balné.

Neváhejte a objednávejte ihned. Nabídka platí jen do vyčerpání zásob dárků. Dárky vám rezervujeme dva týdny od objednání předplatného (do té doby je třeba předplatné uhradit). Dárky zasíláme do 30 dnů od zaplacení na adresu plátce – ja

Roční předplatné + balíček vlasové kosmetiky Ultimate Care (šampon, kondicionér)
12 vydání doprava zdarma
899 Kč

Předplaťte si nyní časopis Glanc na celý rok a získejte balíček vlasové kosmetiky Ultimate Care v hodnotě 838 Kč jako dárek. Balíček obsahuje: Revitalizační šampon Ultimate Care (250 ml). Šampon na krepaté vlasy bez života. Fermentovaný výtažek z pivoněk a komplex Hyalorice zajišťují poslušnost, hydrataci a anti-frizz efekt, revitalizují do hloubky. Revitalizační kondicionér Ultimate Care (250 ml) Ovladatelnost, revitalizace a zářivost vlasů, které se potýkají s krepatostí a ztrátou vitality. Fermentovaný výtažek z pivoněk a komplex Hyalorice pronikají dovnitř vlasu – dodáním výživy je zanechávají měkké a poslušné.

Roční předplatné + Balíček 3 pudrů Inglot + paletka
12 vydání doprava zdarma
899 Kč

Předplaťte si Glanc na rok a získejte paletku s pudry inglot v hodnotě 1416 Kč.

Paletka s pudry inglot

Kompaktní Pudr (odstín č. 16) Presovaný pudr pro dokonalé zmatnění pleti, která potřebuje relativně silný krycí efekt. Speciální pigmenty a slída zaručují komfortní aplikaci a až téměř krémovou texturu kompaktního pudru. Pro aplikaci doporučujeme štětec na pudr 1SS.

Konturovací pudr (odstín 510 a 503) Perfektní produkt pro konturování a tvarování obličeje. Zároveň dodá pleti jemné HD rozjasnění. Světlým tónem pleť projasníte a tmavým tónem dodáte konturám hloubku.

Cena zahrnuje poštovné a balné.

Neváhejte a objednávejte ihned. Nabídka platí jen do vyčerpání zásob dárků. Dárky vám rezervujeme dva týdny od objednání předplatného (do té doby je třeba předplatné uhradit). Dárky zasíláme do 30 dnů od zaplacení na adresu plátce – jako balík na poštu. Nabídka platí pouze pro předplatné doručované do České republiky.

Předplatné je na 12 měsíců.

Roční předplatné + Kondice Speciál 2024/01 - Medicínou proti času
12 vydání   ušetříte 100 Kč (11 %) doprava zdarma
799 Kč
898,80 Kč

Předplaťte si Glanc na rok za akční cenu a získejte Speciál Kondice – 1/2024 – Medicínou proti času v hodnotě 79 Kč.

Speciál Kondice – 1/2024 – Medicínou proti času Vydejte se s námi proti proudu času! Stárnutí je přirozené a nevyhnutelné. Z velké části ho ale máme ve svých rukou. V novém speciálu Kondice Medicínou proti času se dozvíte, jak stárnout co nejpomaleji a s co největší grácií. Zjistíte, jaké estetické zákroky stojí za zvážení, jak se udržet fit až do pozdního věku, co platí na obávaná civilizační onemocnění nebo zlepšení paměti, i jak s přibývajícími roky bojuje americká herečka Jennifer Aniston. Speciál vyšel 6. 3. 2024. Cena na stánku 79 Kč. • Jennifer Aniston – skalpel nebo geny • Zákroky nejsou už tabu • Jóga pro stabilitu podle Gabriely Partyšové • Štíhlé tělo v každém věku • Pravidla hubnutí pro všechny životní etapy Triky pro krásu • Sex jako doping pro pleť • Zbavte se vrásek pomocí tejpu • Doplňky stravy, které mají smysl.

Cena za

Roční předplatné + Glanc Speciál 2024/01 - Šťastná a zdravá (9.5.2024, 69 Kč)
12 vydání   ušetříte 100 Kč (11 %) doprava zdarma
799 Kč
898,80 Kč

Předplaťte si Glanc na rok za akční cenu a získejte Speciál Glanc 1/2024 – Šťastná a zdravá v hodnotě 69 Kč.

Speciál Glanc 1/2024 – Šťastná a zdravá Lifestylový speciál časopisu Glanc se zaměřuje na sebevědomou ženu, která ví co chce a co potřebuje. Svůj život se snaží prožít s ohledem na samu sebe a své zdraví. V časopise najdete spoustu rad a návodných článků, jak se pokusit toho docílit. Dozvíte se, že být pekelně dokonalá neznamená být nutně šťastná. Jak dobře spát a zbavit se nočních děsů nebo jak začít správně běhat.

Rozhovory
- Patricie Pagáčová – jsem životní optimistka
- herečka Petra Nesvačilová
- biatlonistka Gabriela Soukalová
- výživový specialista Jakub Přibyl Přidejte do kroku – Jak vám chůze může dramaticky zlepšit život. Invazivní & neinvazivní péče, biohacking pro lepší život, jedlé kytky, hubnutí začíná v hlavě… Glanc Speciál 2024/01 – Šťastná a zdravá vyšel 9. 5. 2024. Prodejní cena na stánku 69 Kč.

Cena zahrnuje poštovné a

Roční předplatné
12 vydání   ušetříte 100 Kč (11 %) doprava zdarma
799 Kč
898,80 Kč
Půlroční předplatné
6 vydání   ušetříte 11 Kč (3 %) doprava zdarma
438 Kč
449,40 Kč

Elektronická verze časopisu je k tištěné verzi zcela ZDARMA.

Čtvrtletní předplatné
3 vydání   ušetříte 6 Kč (3 %) doprava zdarma
219 Kč
224,70 Kč
  • dárky jsou po objednání dva týdny rezervovány než předplatné uhradíte
  • dárky jsou po zaplacení předplatného zasílány do 30 dnů na adresu plátce jako balík na poštu
  • výtisky budou doručovány pouze na území České republiky

Popis časopisu

Unikátní časopis s podtitulem „společnost a životní styl“. Jedinečnost Glancu je dána tím, že není ani čistě společenským, ani čistě módním titulem. Spojuje to nejlepší z obojího.

Glanc je ryze český lifestylový časopis zaměřený na všechny oblasti života, které zajímají moderní, inteligentní a náročnou ženu, ať už je to krása, móda, bydlení, cestování, nebo vztahy. Úzce spolupracuje se slavnými a úspěšnými osobnostmi, přináší možnost nahlédnout do jejich soukromí a poznat jejich názory. Glanc dovoluje čtenářkám vstoupit do světa úspěchu, snů, emocí a splněných přání.

Pro každé číslo připravuje tým Glancu nejzajímavější novinky ze společnosti doma i ve světě, zpracovává poslední módní a kosmetické trendy, připravuje exkluzivní rozhovory i příběhy zajímavých lidí (nejen) ze showbyznysu a shromažďuje rady a tipy pro zdraví, krásu, design, cestování…, zkrátka pro spokojený život.


Pravidelné rubriky

  • Krása a zdraví
  • Kosmetika
  • Rozhovory a publicistika
  • Móda a trendy
  • Bydlení
  • Gurmet
  • Cestování

Parametry časopisu

Země původu: Česká republika
Typ titulu: časopis
Doporučený věk: neuvedeno
Jazyk: česky
Vychází: měsíčník, 12 vydání za rok
Aktuální číslo vyšlo: 18.4.2024
Příští číslo vyjde: 20.6.2024
Počet stran: 128
Rozměry: 21,5 × 27,5 cm (šířka × výška)
Vazba: lepená, V2
Cena na stánku: 74,90 Kč | 3,79 EUR
Vydavatel: VLTAVA LABE MEDIA, a.s.
Vychází od roku: 2006 (19. ročník)
Evidenční číslo: MK ČR E 16885
ISSN: 1802-0577
EAN: 9771802057011
Web: www.vlmedia.cz/casopisy/glanc…

Dárkový certifikát pro předplatné

Dárkový certifikát předplatného slouží jako slavnostní doklad pro někoho komu chcete předplatné darovat. Před předáním certifikátu nezapomeňte předplatné také objednat. Vygenerování certifikátu nenahrazuje objednávku předplatného. Pokud necháte údaje Pro koho a Věnuje nevyplněny, můžete tyto údaje napsat do certifikátu ručně.


Např. pro Babičku, Dědečka, Mámu, Tátu, ...
Záleží jen na Vás, jak velkou radost chcete udělat.
Např. Ježíšek, Rodiče, Mikuláš, Babička a Děda, ...

Certifikát je generován ve formátu PDF. Po stažení si jej můžete vytisknout na libovolné tiskárně.

Náhled dárkového certifikátu