Časopis Překvapení + Speciál Překvapení

týdeník s mimořádně aktivními čtenáři

časopis Překvapení + Speciál Překvapení č. 48/2023

Kombinace týdeníku Překvapení a Speciálu Překvapení, které vychází 11× za rok. Speciály jsou vždy… více

Témata: soutěže, křížovky, příběhy, móda, žena

Kategorie: Pro ženy
Jazyk: česky
Formát: 21,0 × 26,0 cm
Počet stran: 56
Vychází: týdeník (51 vydání za rok)
Cena na stánku: 26,90 Kč

Papírové předplatné

výtisky do poštovní schránky

Roční předplatné + sada knih pro ženy z vydavatelství Host
51 vydání dárek v ceně 1.349 Kč
1.599 Kč

Předplaťte si nyní časopis Překvapení + Speciál Překvapení na celý rok a získejte balíček 4 knih z vydavatelství Host pro ženy v hodnotě 1.349 Kč jako dárek. Sada obsahuje knihy: Dívka, žena, jiné – Bernardine Evaristo; Věci, na které nastal čas – Petra Soukupová; Neděle odpoledne – Viktorie Hanišová a A já pořád kdo to tluče – Radka Denemarková.

Roční předplatné + sada knih detektivek vydavatelství Host
51 vydání dárek v ceně 1.501 Kč
1.599 Kč

Předplaťte si nyní časopis Překvapení + Speciál Překvapení na celý rok a získáte 4 knihy – detektivky v celkové hodnotě 1.501 Kč jako dárek. Sada obsahuje knihy: Oběť 2117 – Jussi Adler-Olsen; Chlorid sodný – Jussi Adler-Olsen; Tichá smrt – Peter May a Pavouk – Lars Kepler. Cena zahrnuje poštovné a balné.

Roční předplatné + sada knih českých autorů pro ženy z vydavatelství Host
51 vydání dárek v ceně 1.493 Kč
1.599 Kč

Předplaťte si nyní časopis Překvapení + Speciál Překvapení na celý rok a získejte balíček 4 knih z vydavatelství Host pro ženy od českých autorů v hodnotě 1.493 Kč jako dárek. Sada knih obsahuje Věci, na které nastal čas – Petra Soukupová; Neděle odpoledne – Viktorie Hanišová; Bílá Voda – Kateřina Tučková; A já pořád kdo to tluče – Radka Denemarková.

Roční předplatné + praktický set luxusních produktů Artdeco
51 vydání dárek v ceně 1.330 Kč
1.599 Kč

Předplaťte si nyní časopis Překvapení + Speciál Překvapení na celý rok a získáte praktický set luxusních produktů Artdeco v hodnotě 1.330 Kč jako dárek. Praktický set luxusních nabízí průhlednou cestovní taštičku, konturovací tužku na rty, magnetický box na stíny včetně očních stínů, které podtrhnou krásu vašich očí. Magnetický box se zrcátkem pro tři oční stíny je ideálním pomocníkem na cestách, jelikož vložené stíny drží pevně díky magnetům. Po spotřebování stínů lze dokoupit preferované barvy, které si jednoduše v krabičce vyměníte.

Roční předplatné + ARTDECO Brush Bag+ARTDECO Amazing Effect Mascara 6ml
51 vydání
1.599 Kč

Předplaťte si Překvapení včetně 8 speciálů na rok a získáte dárkovou taštičku s řasenkou od ARTDECO v hodnotě 944 Kč.

ARTDECO Brush Bag Basic Profesionální kosmetická taštička ARTDECO Brush Bag Basic na uložení štětců a dalších kosmetických potřeb o rozměrech 21×10×3 cm. Je ideálním pouzdrem do kabelky nebo na cesty.

ARTDECO Amazing Effect Mascara Řasenka pro větší objem řas ARTDECO Amazing Effect Mascara v limitované edici dokonale oddělení každou řasu. Dodá řasám maximální objem. Řasy jsou po aplikaci silnější, hustší a delší, pohled oka je svůdný. Díky přírodnímu kandelilovému, karnaubskému, jojobovému a slunečnicovému vosku jsou řasy hladké, pružné a měkké. Měsíčkový extrakt řasy zklidňuje. Řasenka je vhodná pro citlivé oči i pro nositelky kontaktních čoček.

Oblíbená a luxusní profesionální kosmetika německé značky ARTDECO je stálicí na trhu více než 35 let. Původně byla určena pouze pro vizážistky. Postupem času se však díky vysoké kvalitě a kompletní

Roční předplatné
51 vydání
1.499 Kč

Elektronická verze časopisu je k tištěné verzi zcela ZDARMA.

Půlroční předplatné + speciál časopisu Kreativ: Zápisník mojí zahrady (kniha A5)
26 vydání dárek v ceně 259 Kč
879 Kč

Předplaťte si nyní časopis Překvapení + Speciál Překvapení na půl roku a získejte speciáal časopisu Kreativ: Zápisník mojí zahrady v hodnotě 259 Kč jako dárek. Pokud se vám taky přihodilo něco takového, bude se vám hodit zahradní Zápisník. Je sestavený od ledna do prosince, ale začít psát můžete kdykoli, třeba právě teď. Kromě místa na vaše poznámky, co jste kam zasadili, co právě kvete a kolik jste čeho sklidili, v něm najdete i cenné tipy. Třeba jak na rajčata nebo co dělat v kterém měsíci. Vhodné i pro pěstitele na balkóně! Formát: A5. Rozměry: 14,8×21 cm. Počet stran: 96.

Půlroční předplatné + skleněná konvice na čaj s nerezovým sítkem Dedra (1 litr)
26 vydání dárek v ceně 499 Kč
879 Kč

Předplaťte si nyní časopis Překvapení + Speciál Překvapení na půl roku a získejte skleněnou konvici na čaj s nerezovým sítkem v hodnotě 499 Kč jako dárek. Kombinace odolného borosilikátového skla, nerezu a plastu. Hodí se na přípravu sypaných bylinkových či ovocných čajů. Rozměry: š 16 x h 10 x v 20,5 cm. Objem 1000 ml. Cena zahrnuje poštovné a balné.

Půlroční předplatné + Sada: 2 knihy (Grada-Zahrada na chatě a chalupě, Gott - Pavel Klusák)
26 vydání
879 Kč

Předplaťte si Překvapení včetně 4 speciálů na půl roku a získejte 2 knihy v hodnotě 728 Kč.

Zahrada na chatě a chalupě, Úprava okolí rekreačních objektů, Říhová Hana Ideální zahrada na chatě a chalupě vyžaduje minimum péče a přináší maximum radosti a užitku. Jak si takovou zahradu vybudovat, v čem se liší zahrada u horské chalupy a co všechno brát v potaz v okolí chat, se dozvíte v knížce zahradní architektky Hany Říhové. Názorné, jednoduché postupy a rady jsou doplněny mnoha fotografiemi, a zejména autorčinými návrhy modelových realizací, které vycházejí z její bohaté praxe s navrhováním prostorů u rekreačních objektů. Technické tipy, třeba jak mít vysoké schody nebo která cestička je v daném prostředí lepší, doprovázejí výčty vhodných stromů a květin nebo konkrétní ukázky rekreačních budov, plány i náčrtky. Více na www.grada.cz.

Gott – Československý příběh, Pavel Klusák Hvězda, mýty a skutečnost. Největší popovou hvězdou v Česk

Půlroční předplatné + sada hrnek a miska se vzkazem od Bella Rose
26 vydání dárek v ceně 658 Kč
879 Kč

Předplaťte si nyní časopis Překvapení + Speciál Překvapení na půl roku a získejte sadu hrnku a misky se vzkazem od Bella Rose v hodnotě 658 Kč jako dárek. Porcelánová miska s milým nápisem Dobré ráno povzbudí mysl a zahřeje u srdce přítelkyni, maminku i kamarádku, které misku věnujete. Velikost: průměr 13,2 cm. Porcelánový hrneček s milým nápisem Ahoj krásko potěší na duši stejně jako nápoj, který si do něj připravíte. Bílý porcelán zdobí černý nápis a jeho hravý font doplňuje zlatý okraj, díky němuž je zdobení minimalistické, přesto však elegantní a skvěle doplňující jakékoliv další nádobí ve vaší sbírce. Velikost: objem 300 ml / průměr 11 cm / výška 6,8 cm. Nádobí Není vhodné do myčky nádobí a mikrovlnné trouby.

Půlroční předplatné + kniha Vánoce pro Vaše ruce
26 vydání dárek v ceně 479 Kč
879 Kč

Předplaťte si nyní časopis Překvapení + Speciál Překvapení na půl roku a získejte knihu Vánoce pro Vaše ruce v hodnotě 479 Kč jako dárek. Vánoční kniha vám přináší sváteční náladu a na každé straně návody a postupy na zdobení, pečení, balení dárků i pohoštění. To nejlepší z Kreativu v luxusní vazbě jako zásoba nápadů pro spoustu let dopředu. 300 stran lásky a tvoření. Vyšlo pod značkou Kreativ. Vyšlo v roce 2023. Prodení cena 479 Kč. Cena zahrnuje poštovné a balné.

Půlroční předplatné + kniha Kreativ: 90 dortů
26 vydání dárek v ceně 390 Kč
879 Kč

Předplaťte si nyní časopis Překvapení + Speciál Překvapení na celý rok a získejte knihu Kreativ 90 dortů v hodnotě 390 Kč jako dárek. Ke štěstí stačí jen kousek dortu! Kniha našich 90 sladkých receptů na dorty. Určitě si zasloužíte sladký život. Spolehlivá cesta k němu vede přes kousek dortu! Rozšiřte své cukrářské znalosti s knihou, ve které jich je rovnou devadesát. Recepty, tipy a sladké cukrářské příběhy. Mňam. Parametry: Rozměry: 21×27 cm. Počet stran: 296. Cena zahrnuje poštovné a balné.

Půlroční předplatné + diář Kreativ: Zelené rostliny na rok 2024
26 vydání dárek v ceně 365 Kč
879 Kč

Předplaťte si nyní časopis Překvapení + Speciál Překvapení na půl roku a získejte diář Kreativ 2024 – Zelené rostliny v hodnotě 365 Kč jako dárek. Buďte na příští rok připraveni a vykročte do něj správnou nohou – s krásným kreativním diářem! Čeká vás 160 stran, které vás provedou všemi měsíci a pomůžou vám naplánovat důležité události a s nimi spojené zážitky. No a samozřejmě dovolenou! Neodpustíme si zajímavosti o jednotlivých měsících, motta plná inspirace a nesmíme zapomenout ani na uklidňující ilustrace utvářející celý diář. A uvnitř diáře naleznete jako už tradičně dárek – ozdobné samolepky, kterými můžete vaše poznámky zvýraznit.

Půlroční předplatné + diář Kreativ: Luční kvítí na rok 2024
26 vydání dárek v ceně 365 Kč
879 Kč

Předplaťte si nyní časopis Překvapení + Speciál Překvapení na půl roku a získejte diář Kreativ 2024 – Luční kvítí v hodnotě 365 Kč jako dárek. Vykročte do roku 2024 správnou nohou – s naším diářem v ruce! 160 stran vás provede všemi měsíci a pomůže vám naplánovat vše důležité – narozeniny, dovolené, zvýraznit si svátky. Ke každému měsící se dozvíte zajímavosti, pranostiky, a ve světě vám pomůžou se zorientovat citáty slavných, kteří viděli daleko, a to vše propojeno kásnými něřnými ilustracemi. A abyste nic nepřehlédli, čekají vás uvnitř krásné malované samolepky pro zvýraznění i pro radost. Rozměry: 14,8×21 cm.

Půlroční předplatné + 3 x PIVO SVIJANY - Plechovka 2l - Svijanský Máz 11% (pro Vánoce 2023)
26 vydání
879 Kč

Předplaťte si Překvapení včetně 4 speciálů na půl roku a získáte 3 dvoulitrové plechovky piva Svijanský Máz 11% v hodnotě 405 Kč.

Svijanský Máz 11% – pivo světlý ležák Obdržíte 3 dvoulitrové plechovky. Plechovky mohou být v libovolných barevných kombinacích. Hodnota dárku 405 Kč za 3 plechovky piva.

Cena zahrnuje poštovné a balné.

Neváhejte a objednávejte ihned. Nabídka platí jen do vyčerpání zásob dárků. Dárky vám rezervujeme dva týdny od objednání předplatného (do té doby je třeba předplatné uhradit). Dárky zasíláme do 30 dnů od zaplacení na adresu plátce – jako balík na poštu. Nabídka platí pouze pro předplatné doručované do České republiky.

Předplatné je na 6 měsíců, součástí předplatného jsou i 4 speciály.

Elektronická verze časopisu je k tištěné verzi zcela ZDARMA. Registrujte se na www.Mojepredplatne.cz a čtěte svůj oblíbený titul až na 4 zařízeních v E-KNIHOVNĚ.

Půlroční předplatné
26 vydání
779 Kč

Elektronická verze časopisu je k tištěné verzi zcela ZDARMA.

Čtvrtletní předplatné + Překvapení Speciál 2023/10 - Pohádkové Vánoce s křížovkou (5.12.2023, 24,90 Kč)
13 vydání
399 Kč

Předplaťte si Překvapení včetně 2 speciálů na čtvrt roku za akční cenu a získáte speciál Překvapení Pohádkové Vánoce s křížovkou v hodnotě 24,90 Kč.

Speciál Překvapení – 10/2023 Pohádkové Vánoce s křížovkou Zbrusu nový speciál časopisu PŘEKVAPENÍ – POHÁDKOVÉ VÁNOCE přináší • TIPY, jak prožít svátky jako z POHÁDKY • Filmové kvízy o POPELCE a PRINCEZNÁCH pro pamětníky • Nápady na POPLETENÉ dárky • KRASOPÍSMO na jmenovky • Návody na perníkovou CHALOUPKU krok za krokem a vánočního SKŘÍTKA z podkolenky • Sváteční KŘÍŽOVKY A SUDOKU • Parádní VÝHRY Speciál vychází 5. 12. 2023. Prodejní cena na stánku 24,90 Kč.

Cena zahrnuje poštovné a balné.

Neváhejte a objednávejte ihned. Nabídka platí jen do vyčerpání zásob dárků. Dárky vám rezervujeme dva týdny od objednání předplatného (do té doby je třeba předplatné uhradit). Dárky zasíláme do 30 dnů od zaplacení na adresu plátce – jako balík na poštu. Nabídka platí pouze pro předplatné doručované do České repub

Čtvrtletní předplatné + Překvapení Speciál 2023/09 - BOŽSKÉ CUKROVÍ ke kávičce (7.11.2023, 24,90 Kč)
13 vydání
399 Kč

Předplaťte si Překvapení včetně 2 speciálů na čtvrt roku za akční cenu a získáte speciál Překvapení Božské cukroví ke kávičce v hodnotě 24,90 Kč.

Speciál Překvapení – 09/2023 BOŽSKÉ CUKROVÍ ke kávičce

Vánoce bez cukroví jsou jako rohlíčky bez vanilky! A proto je tu listopadový speciál PŘEKVAPENÍ – BOŽSKÉ CUKROVÍ ke kávičce, který vychází v úterý 7. listopadu 2023. Cena na stánku 24,90 Kč. Co všechno čtenáře čeká? Báječná inspirace, čtení a luštění: • RECEPTY na VÁNOČNÍ cukroví voňavé, krémové i exotické • RECEPTY na SILVESTROVSKÉ kanapky a delikatesy • RECEPTY na DÁRKY z vlastní kuchyně • KŘÍŽOVKY A KVÍZY • BÁJEČNÉ vánoční VÝHRY Náš tip: Vyzkoušejte levandulové bonbony nebo minnesotské crinkles! ?

Cena zahrnuje poštovné a balné.

Neváhejte a objednávejte ihned. Nabídka platí jen do vyčerpání zásob dárků. Dárky vám rezervujeme dva týdny od objednání předplatného (do té doby je třeba předplatné uhradit). Dárky zasíláme do 30 dnů od zaplacení

Čtvrtletní předplatné
13 vydání
399 Kč

Elektronická verze časopisu je k tištěné verzi zcela ZDARMA.

 • dárky jsou po objednání dva týdny rezervovány než předplatné uhradíte
 • dárky jsou po zaplacení předplatného zasílány do 30 dnů na adresu plátce jako balík na poštu
 • výtisky budou doručovány pouze na území České republiky

Popis časopisu

Kombinace týdeníku Překvapení a Speciálu Překvapení, které vychází 11× za rok. Speciály jsou vždy tématicky zaměřeny:

 • O lásce (Příběhy z vašich ložnic)
 • Příběhy ke kafíčku I.
 • Velikonoce s křížovkou
 • Dezerty ke kafíčku I.
 • Příběhy ke kafíčku II.
 • Léto s křížovkou
 • Dezerty ke kafíčku II.
 • Příběhy ke kafíčku III.
 • Vánoce
 • Dezerty ke kafíčku III.
 • O naději (Příběhy o maminkách, dcerách a tchyních)

Hravý časopis pro dobrou náladu. Každý týden nabízí báječné výhry, luštení prima čtení všem souteživým čtenářům a čtenářkám. Základním záměrem je mile překvapovat, bavit a zpestřovat všední dny.

Redakční koncept je založen na unikátní kombinaci témat typických pro ženský týdeník s křížovkami, soutěžemi a testy, které přinášejí čtenářce důležitou přidanou hodnotu – šanci na výhru.

Časopis je ojedinělý svojí proměnlivostí. Není vázán pevnými pravidly stálých rubrikových záhlaví a designu. Proměňuje se tak, aby vždy znovu zaujal. Aby překvapoval.

S předplatným získáte spoustu křížovek a dalšího luštění s možností výher zajímavých cen. Luštění je navíc zpestřené rozhovory, příběhy ze života, zajímavými články o zdraví, vztazích, vaření, ale i o kosmetických a módních trendech


Pravidelné rubriky

 • křížovky a soutěže
 • příběhy ze života
 • cestování, vaření
 • tipy z oblasti módy
 • kosmetika a zdraví
 • rady odborníků
 • rozhovor se známou osobností
 • mezilidské vztahy, láska

Parametry časopisu

Země původu: Česká republika
Typ titulu: časopis
Doporučený věk: od 25 do 55 let
Jazyk: česky
Vychází: týdeník, 51 vydání za rok
Příští číslo vyjde: 11.12.2023
Počet stran: 56
Rozměry: 21,0 × 26,0 cm (šířka × výška)
Vazba: šitá, V1
Cena na stánku: 26,90 Kč
Vydavatel: VLTAVA LABE MEDIA, a.s.
Vychází od roku: 1996 (28. ročník)
Evidenční číslo: MK ČR E 7487
ISSN: 1211-3905
EAN: 9771211390006
Web: www.prekvapeni.cz

Dárkový certifikát pro předplatné

Dárkový certifikát předplatného slouží jako slavnostní doklad pro někoho komu chcete předplatné darovat. Před předáním certifikátu nezapomeňte předplatné také objednat. Vygenerování certifikátu nenahrazuje objednávku předplatného. Pokud necháte údaje Pro koho a Věnuje nevyplněny, můžete tyto údaje napsat do certifikátu ručně.


Např. pro Babičku, Dědečka, Mámu, Tátu, ...
Záleží jen na Vás, jak velkou radost chcete udělat.
Např. Ježíšek, Rodiče, Mikuláš, Babička a Děda, ...

Certifikát je generován ve formátu PDF. Po stažení si jej můžete vytisknout na libovolné tiskárně.

Náhled dárkového certifikátu