Objednávka předplatného časopisu Moje psychologie

Papírové předplatné

výtisky budou doručovány do poštovní schránky

Roční předplatné + dárkový set se šperkovnicí v hodnotě 990 Kč
12 vydání, platí jen do 26. 1. 2021  ušetříte 51 Kč (6 %) doprava zdarma
777 Kč
828 Kč

Předplaťte si nyní časopis Moje psychologie na rok a dostanete zdarma dárkový set se šperkovnicí v hodnotě 990 Kč jako dárek. Set obsahuje: tekuté mýdlo (345 ml), pěna do koupele (195 ml), tělové mléko (345 ml), krém na ruce (190 ml), sůl do koupele (200 gramů), 2×30 ml krém na ruce a žínka ve tvaru růže. Nabídka je určena pro nové předplatitele.

  • výtisky budou doručovány na území České republiky
ks
od každého vydání
datum je pouze orientační

Podklady pro uhrazení předplatného (celková cena, číslo účtu, variabilní symbol, specifický symbol) Vám budou odeslány na e-mailovou adresu, kterou uvedete do objednávky.

Zálohová faktura pro uhrazení předplatného Vám bude zaslána během následujících 10 dnů.

Vyplněná poštovní poukázka typu A pro uhrazení předplatného Vám bude zaslána na fakturační adresu během 14 dnů.

Fakturační adresa

,

Adresa pro doručení

Adresu pro doručení vyplňujte pouze v případě, že se liší od fakturační adresy.

,

Doplňující údaje


* Požadované osobní údaje jsou nezbytné ke zpracování Vaší objednávky a k zajištění obchodní činnosti portálu Periodik.cz. Provozovatel dále poskytne osobní údaje pouze vydavateli časopisu a distributorovi předplatného. Potvrzením tohoto prohlášení vyjadřujete souhlas ke zmíněnému nakládání s osobními údaji (osobní údaje budou zpracovány dle zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů) ke všem činnostem, souvisejícím s vedením předplatného a informováním o časopisu a jeho akcích. Souhlas je udělen na dobu neurčitou. Předplatitel má právo na přístup ke svým osobním údajům, právo na opravu osobních údajů a právo být informován o způsobu zpracování osobních údajů. Svůj souhlas ke zpracování osobních údajů může předplatitel kdykoli odvolat formou písemného či elektronického dopisu.