Objednávka předplatného časopisu Vlasta

Papírové předplatné

výtisky budou doručovány do poštovní schránky

Roční předplatné + 4x kniha nakladatelství Host
52 vydání  ušetříte 56 Kč (4 %) doprava zdarma
1 499 Kč
1.554,80 Kč

Předplaťte si Vlastu na rok za 1 499 Kč a získáte 4 knihy od nakladatelství HOST v hodnotě 1386 Kč jako dárek. Dlouhá trať – Tematicky propojené povídky dobře míněné jako výchovné facky – zabolí, ale proberou. Věci, na které nastal čas – Román v povídkách o rodině, v níž už nikdy nebude nic takové, jaké to bylo předtím. Zuzanin dech – Příběh dcery cukrovarníka, v němž sladká třicátá léta vystřídá dospívání ve válečné mašinerii. Mona – Bianca Bellová opět mistrovským způsobem vykresluje tíživou a naléhavou atmosféru chvíle, kdy se člověk musí rozhodnout.

  • dárky jsou po objednání dva týdny rezervovány než předplatné uhradíte
  • dárky jsou po zaplacení předplatného zasílány do 30 dnů na adresu plátce jako balík na poštu
  • výtisky budou doručovány pouze na území České republiky
ks
od každého vydání
datum je pouze orientační

Podklady pro uhrazení předplatného (celková cena, číslo účtu, variabilní symbol, specifický symbol) Vám budou odeslány na e-mailovou adresu, kterou uvedete do objednávky.

Zálohová faktura pro uhrazení předplatného Vám bude zaslána během následujících 10 dnů.

Vyplněná poštovní poukázka typu A pro uhrazení předplatného Vám bude zaslána na fakturační adresu během 14 dnů.

Fakturační adresa

,

Adresa pro doručení

Adresu pro doručení vyplňujte pouze v případě, že se liší od fakturační adresy.

,

Doplňující údaje


* Požadované osobní údaje jsou nezbytné ke zpracování Vaší objednávky a k zajištění obchodní činnosti portálu Periodik.cz. Provozovatel dále poskytne osobní údaje pouze vydavateli časopisu a distributorovi předplatného. Potvrzením tohoto prohlášení vyjadřujete souhlas ke zmíněnému nakládání s osobními údaji (osobní údaje budou zpracovány dle zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů) ke všem činnostem, souvisejícím s vedením předplatného a informováním o časopisu a jeho akcích. Souhlas je udělen na dobu neurčitou. Předplatitel má právo na přístup ke svým osobním údajům, právo na opravu osobních údajů a právo být informován o způsobu zpracování osobních údajů. Svůj souhlas ke zpracování osobních údajů může předplatitel kdykoli odvolat formou písemného či elektronického dopisu.