Časopis TV magazín

nejpřehlednější televizní časopis

časopis TV magazín č. 39/2021

TV magazín přináší přehledně zpracované programy 56 televizních stanic. Nabízí čtenářům tipy… více

Témata: tv program, rozhovory, křížovky

Kategorie: TV program
Jazyk: česky
Formát: 19,7 × 25,0 cm
Počet stran: 24
Vychází: týdeník (53 vydání za rok)
Cena na stánku: 10,90 Kč

Papírové předplatné

výtisky do poštovní schránky

Dvouleté předplatné
106 vydání   ušetříte 57 Kč (5 %) doprava zdarma
1.098 Kč
1.155,40 Kč
Roční předplatné + kniha Přesazená - jak nechat život znovu bujet
53 vydání dárek v ceně 339 Kč
649 Kč

Předplaťte si nyní časopis TV magazín na rok a získáte knihu Přesazená v hodnotě 339 Kč jako dárek. Napsala Alice Vincentová. Přesadit, pohnojit, zalít. Žít. Najednou je to tu — člověk je dospělý, bez partnera, s pochybnou kariérou a ještě pochybnějším bydlením. Začne se ohlížet do dětství a vzpomínat na jeho krásné jistoty. Pro novinářku Alici Vincentovou se v podobné situaci takovou jistotou stala dědečkova zahrada, její svoboda, klid a krása. Alice však nezůstala pouze u vzpomínky: po krachu vztahu začala sázet, pěstovat a nechávat žít pokojové rostliny, kdekoli a kdykoli to jen šlo.

Roční předplatné + kniha Na okraji propasti
53 vydání dárek v ceně 449 Kč
649 Kč

Objednejte si výhodné předplatné na celý rok za akční cenu 649 Kč a získáte knihu Na okraji propasti v hodnotě 449 Kč. Bernard Minier: Na okraji propasti Mladá Francouzka Moira pracuje v oblasti nových technologií. Když se kvůli vývoji nového softwaru ocitne v hongkongském digitálním gigantu Ming, má pocit, že ji někdo stále sleduje. Mezi zaměstnanci firmy rychle narůstá počet násilných úmrtí…

Roční předplatné + kniha Královna děsu aneb Panická porucha
53 vydání dárek v ceně 299 Kč
649 Kč

Objednejte si výhodné předplatné na celý rok za akční cenu 649 Kč a získáte knihu Královna děsu v hodnotě 299 Kč. Kniha Královna děsu aneb Panická porucha Panika není slabost – je to nemoc a dá se léčit Cílem ediční řady „Destigma“ je změnit pohled na psychické problémy, jako je např. syndrom vyhoření, deprese, různé typy závislostí či poruchy příjmu potravy. Druhý svazek nazvaný Královna děsu je věnován panické poruše – diagnóze obvyklejší, než by se mohlo na první pohled zdát. Často navazuje na syndrom vyhoření, nebo se s ním prolíná. O panickému tématu pojednává ve svém textu a v komentářích ke konkrétním příběhům zkušený psychiatr Radkin Honzák.

Roční předplatné + kniha Bake & The City
53 vydání dárek v ceně 199 Kč
649 Kč

Objednejte si výhodné předplatné na celý rok za akční cenu 649 Kč a získáte Kuchařku vynikajících sladkých receptů Bake & the City v hodnotě 199 Kč. Autorem knihy je sympatický kuchař Tobias Müller, který je mezi bloggery, kteří se věnují pečení sladkostí, opravdovým pojmem. Sladké pozdravy z Tobiasových cest po evropských městech jsou inspirovány místní pekařskou klasikou, regionálními specialitami i kuriozitami typickými pro konkrétní město. Zažijte mnoho zábavy při pečení a mlsání!

Roční předplatné + kniha 50 rad mazaného zahradníka
53 vydání dárek v ceně 199 Kč
649 Kč

Objednejte si výhodné předplatné na celý rok za akční cenu 649 Kč a získáte knihu 50 rad mazaného zahradníka v hodnotě 199 Kč. Osvědčené postupy, tipy a nápady. Pro veliký úspěch vydáváme dotisk knihy. Kniha je ideálním doplňkem pro všechny zahradníky, ať už jako učitel pro začátečníky, nebo parťák pro ty zkušenější. Proč je náš zahradník vlastně mazaný? Protože dokáže s minimem úsilí, času a prostředků dosáhnout maximálního úspěchu. Zkrátka a dobře – ví, jak mít dobrou úrodu a hezkou zahradu, aniž by se musel dřít a lopotit. Tato knížka je shrnutím toho, co jako zkušení zahrádkáři čtenáři Receptáře znají, ale potřebují mít stručně a jasně pohromadě.

Roční předplatné + dětská kosmetika na opalování A-Derma a termotaštička
53 vydání dárek v ceně 559 Kč
649 Kč

Objednejte si výhodné předplatné na celý rok za akční cenu a získejte termotaštičku A-Derma s opalovacími přípravky v hodnotě 559 Kč. Balíček obsahuje: Protect Sprej pro děti SPF 50+ (200 ml) chrání křehkou pokožku dětí před slunečním zářením, je voděodolný a poskytuje jim tak dlouhodobou ochranu. Reparační mléko po opalování (100 ml) zklidňuje, hydratuje a obnovuje kožní bariéru po pobytu na slunci. Isotermická taštička na opalovací přípravky zabraňuje přehřátí opalovacích přípravků.

Roční předplatné + 6x antibakteriální krém Ziaja
53 vydání dárek v ceně 540 Kč
599 Kč

Předplaťte si nyní časopis TV magazín na rok za akční cenu 599 Kč a získáte 6 kusů antibakteriálního gelu na ruce Ziaja v hodnotě 540 Kč jako dárek. Antibakteriální gel na ruce bez oplachování. Účinně čistí dlaně bez použití vody. Zaručuje pokožce odpovídající hygienu. Osvěžuje, pečuje o ruce a nevysušuje. Složení: Alcohol denat, Aqua (water), Glycerin, Propylene Glycol, Carbomer, Polyquaternium-37, Aloe Barbadensis Leaf Extract, Populus Tremuloides Bark Extract.

Roční předplatné + kniha z edice Receptář: Květiny našich babiček
53 vydání
579 Kč

Objednejte si výhodné předplatné TV magazínu na celý rok za 579 Kč a získáte knihu Květiny našich babiček v hodnotě 79 Kč. Redakce časopisu Receptář se vrátila do časů našich babiček a připravila si pro vás květiny, které na našich zahrádkách jsou od pradávna doma. Seznámíte se s květinami dávno zapomenutými, které vykouzlí na Vaší zahrádce či doma krásné vzpomínky na dětství. Nejkrásnější tradiční druhy. Trvalky na slunce i do stínu. Nostalgické pokojovky.

Roční předplatné
53 vydání   ušetříte 29 Kč (5 %) doprava zdarma
549 Kč
577,70 Kč
Půlroční předplatné
27 vydání   ušetříte 15 Kč (5 %) doprava zdarma
279 Kč
294,30 Kč
Čtvrtletní předplatné
13 vydání   ušetříte 3 Kč (2 %) doprava zdarma
139 Kč
141,70 Kč
 • dárky jsou po objednání dva týdny rezervovány než předplatné uhradíte
 • dárky jsou po zaplacení předplatného zasílány do 30 dnů na adresu plátce jako balík na poštu
 • výtisky budou doručovány pouze na území České republiky

Popis časopisu

TV magazín přináší přehledně zpracované programy 56 televizních stanic. Nabízí čtenářům tipy redakce – výběr nejzajímavějších pořadů každého dne s jejich hodnocením, v aktuálních rozhovorech a reportážích seznamuje čtenáře s životními příběhy našich umělců i zahraničních hvězd. Přináší žhavé novinky ze světa celebrit, pravidelné rubriky věnuje nejmladším čtenářům a luštitelům, pořádá pravidelné soutěže o ceny.

TV magazín je distribuován od pondělí formou volného prodeje v novinových stáncích, v pátek je vkládán jako pravidelná příloha všech 72 regionálních deníků v síti „Deník Česká republika“.

S předplatným získáte nejprodávanější televizní magazín s televizním programem na celý týden pro 56 TV stanic s výběrem těch nejzajímavějších pořadů. V magazínu mimo programu také naleznete rozhovor s českými či zahraničními umělci, soutěž a další zajímavé rubriky.


Pravidelné rubriky

 • rozhovor
 • hvězda
 • seriál
 • minisérie
 • setkání
 • tipy na týden
 • legenda
 • křížovka

Parametry časopisu

Země původu: Česká republika
Typ titulu: časopis
Doporučený věk: od 10 do 75 let
Jazyk: česky
Vychází: týdeník, 53 vydání za rok
Aktuální číslo vyšlo: 20.9.2021
Příští číslo vyjde: 4.10.2021
Počet stran: 24
Rozměry: 19,7 × 25,0 cm (šířka × výška)
Vazba: šitá, V1
Cena na stánku: 10,90 Kč
Vydavatel: VLTAVA LABE MEDIA, a.s.
Vychází od roku: 1992 (30. ročník)
Evidenční číslo: MK ČR E 6090
ISSN: 1210-5120
EAN: 9771210512003
Web: www.vlmedia.cz/casopisy/tv…

Dárkový certifikát pro předplatné

Dárkový certifikát předplatného slouží jako slavnostní doklad pro někoho komu chcete předplatné darovat. Před předáním certifikátu nezapomeňte předplatné také objednat. Vygenerování certifikátu nenahrazuje objednávku předplatného. Pokud necháte údaje Pro koho a Věnuje nevyplněny, můžete tyto údaje napsat do certifikátu ručně.


Např. pro Babičku, Dědečka, Mámu, Tátu, ...
Záleží jen na Vás, jak velkou radost chcete udělat.
Např. Ježíšek, Rodiče, Mikuláš, Babička a Děda, ...

Certifikát je generován ve formátu PDF. Po stažení si jej můžete vytisknout na libovolné tiskárně.

Náhled dárkového certifikátu