Časopis TV expres

program a křížovky na 14 dní

časopis TV expres č. 21/2021

TV expres je zbrusu nový programový čtrnáctideník, který je určen opravdu nejširšímu publiku… více

Témata: tv program, křížovky, soutěže

Kategorie: TV program
Jazyk: česky
Formát: 20,3 × 26,6 cm
Počet stran: 48
Vychází: čtrnáctideník (26 vydání za rok)
Cena na stánku: 11,90 Kč | 0,65 EUR

Papírové předplatné

výtisky do poštovní schránky

Roční předplatné + regenerační vlasová kůra Henkel Gliss 7sec Ultimate Repair (200ml)
26 vydání dárek v ceně 200 Kč
389 Kč

Předplaťte si nyní časopis TV expres na rok a získejte regenerační vlasovou kůru Gliss 7sec v hodnotě 200 Kč jako dárek. Expresní vlasová péče pro velmi poškozené a suché vlasy. Intenzivně vyživující péče na vlasy, která nezatěžuje a stačí jí na to již 7 sekund. Během aplikace se přemění v jemný krém, díky kterému budou vaše vlasy zářivé a vyživené bez zatížení.

Roční předplatné + kniha 50 rad mazaného zahradníka: Bylinky
26 vydání dárek v ceně 199 Kč
389 Kč

Předplaťte si nyní časopis TV expres na rok a získáte dárek v podobě knihy 50 rad mazaného zahradníka: Bylinky v hodnotě 199 Kč. Ať už chcete pěstovat bylinky v květináči na okně nebo chcete mít velký bylinkový záhon, kniha vám poradí, jak na to. Najdete tu tipy pro pěstování podle světových stran, nápady na zpracování bylinek pro kosmetiku nebo jako součást receptů. Chcete si založit bylinkový záhon, pěkně od základů a třeba i do spirály nebo v zídce? Chcete vědět, kterým bylinkám bude na vaší zahradě nejlépe a co přesně budou potřebovat? Přečtěte si 50 rad mazaného zahradníka: Bylinky a najdete inspiraci k pěstování, návody na sklízení a uchování i skvělé recepty do kuchyně.

Roční předplatné + Kniha - Receptář - 50 rad mazaného zahradníka + dotisk 2021
26 vydání dárek v ceně 199 Kč
389 Kč

Předplaťte si nyní časopis TV expres na rok za 389 Kč a získáte knihu 50 rad mazaného zahradníka v hodnotě 199 Kč. Osvědčené postupy, tipy a nápady. Pro veliký úspěch vydáváme dotisk knihy. Kniha je ideálním doplňkem pro všechny zahradníky, ať už jako učitel pro začátečníky, nebo parťák pro ty zkušenější. Proč je náš zahradník vlastně mazaný? Protože dokáže s minimem úsilí, času a prostředků dosáhnout maximálního úspěchu. Zkrátka a dobře – ví, jak mít dobrou úrodu a hezkou zahradu, aniž by se musel dřít a lopotit. Tato knížka je shrnutím toho, co jako zkušení zahrádkáři čtenáři Receptáře znají, ale potřebují mít stručně a jasně pohromadě.

Roční předplatné + dárková sada Alpa Windsor Duo For Men
26 vydání
389 Kč

Předplaťte si nyní časopis TV expres na rok za 389 Kč a získejte dárkový set Alpa Windsor Duo For Men pro muže. Sada obsahuje: WINDSOR deodorant sprej (150 ml) a WINDSOR pěna na holení s aloe vera (200 ml).

Roční předplatné + 4x antibakteriální krém Ziaja
26 vydání dárek v ceně 360 Kč
369 Kč

Předplaťte si nyní časopsi TV expres na rok za 369 Kč a získáte 4 kusy antibakteriálního gelu na ruce Ziaja v hodnotě 360 Kč jako dárek. Ziaja Hygienický antibakteriální gel s obsahem alkoholu pro každodenní hygienu pokožky rukou. Bez oplachování. Připraven pro optimální účinek správné ochrany pokožky. Účinně čistí ruce bez použití vody, dodává pokožce správnou hygienu. Osvěžuje, pečuje o pokožku a nevysušuje ruce. Složení: Alcohol denat, Aqua (water), Glycerin, Propylene Glycol, Carbomer, Polyquaternium-37, Aloe Barbadensis Leaf Extract, Populus Tremuloides Bark Extract.

Roční předplatné + kniha z edice Recepář: Maso
26 vydání dárek v ceně 79 Kč
319 Kč

Předplaťte si TV expres na rok za 319 Kč a získáte edici Maso v hodnotě 79 Kč jako dárek. Tentokrát se věnuje masu – různým technikám jeho zpracování, jako dušení, grilování, sušení, uzení a dalším, ale i všem druhům masa, od kuřete po jelena, od vepřového po králíka. Nezapomněli jsme ani na vnitřnosti, maso uzené a mleté – s našimi recepty z Edice Maso si zkrátka pochutnáte!

Roční předplatné
26 vydání   ušetříte 20 Kč (7 %) doprava zdarma
289 Kč
309,40 Kč
Půlroční předplatné
13 vydání   ušetříte 6 Kč (4 %) doprava zdarma
149 Kč
154,70 Kč
Čtvrtletní předplatné
7 vydání   ušetříte 9 Kč (11 %) doprava zdarma
74 Kč
83,30 Kč
  • dárky jsou po objednání dva týdny rezervovány než předplatné uhradíte
  • dárky jsou po zaplacení předplatného zasílány do 30 dnů na adresu plátce jako balík na poštu
  • výtisky budou doručovány pouze na území České republiky

Popis časopisu

TV expres je zbrusu nový programový čtrnáctideník, který je určen opravdu nejširšímu publiku televizních diváků. Nabízí program 25 základních nejsledovanějších televizních kanálů dostupných přes všechny typy příjmu televizního signálu.

TV expres kombinuje lehkou a zábavnou formou programový přehled televizních kanálů na 14 dní se čtením o filmech, seriálech a hereckých hvězdách se soutěžními kvízy, křížovkami a sudoku. Čtenáři TV expresu tak dostávají nejen přehledný program, ale i šanci vyhrát každých čtrnáct dní mnoho skvělých cen.

Parametry časopisu

Země původu: Česká republika
Typ titulu: časopis
Doporučený věk: od 10 do 75 let
Jazyk: česky
Vychází: čtrnáctideník, 26 vydání za rok
Aktuální číslo vyšlo: 11.10.2021
Příští číslo vyjde: 8.11.2021
Počet stran: 48
Rozměry: 20,3 × 26,6 cm (šířka × výška)
Vazba: šitá, V1
Cena na stánku: 11,90 Kč | 0,65 EUR
Vydavatel: VLTAVA LABE MEDIA, a.s.
Vychází od roku: 2011 (11. ročník)
Evidenční číslo: MK ČR E 20179
ISSN: 1804-8935
EAN: 9771804893006
Web: www.vlmedia.cz/casopisy/tv…

Dárkový certifikát pro předplatné

Dárkový certifikát předplatného slouží jako slavnostní doklad pro někoho komu chcete předplatné darovat. Před předáním certifikátu nezapomeňte předplatné také objednat. Vygenerování certifikátu nenahrazuje objednávku předplatného. Pokud necháte údaje Pro koho a Věnuje nevyplněny, můžete tyto údaje napsat do certifikátu ručně.


Např. pro Babičku, Dědečka, Mámu, Tátu, ...
Záleží jen na Vás, jak velkou radost chcete udělat.
Např. Ježíšek, Rodiče, Mikuláš, Babička a Děda, ...

Certifikát je generován ve formátu PDF. Po stažení si jej můžete vytisknout na libovolné tiskárně.

Náhled dárkového certifikátu