Časopis TV mini

maximum pro váš televizní přehled

Maximum pro váš televizní přehled. Informace a špičková zábava. Televizní guide, který přináší… více

Témata: tv program, křížovky, horoskop

Kategorie: TV program
Jazyk: česky
Formát: 19,0 × 22,5 cm
Počet stran: 100
Vychází: čtrnáctideník (26 vydání za rok)
Cena na stánku: 15,90 Kč | 0,80 EUR

Papírové předplatné

výtisky do poštovní schránky

Dvouleté předplatné + kávovar Tchibo Cafissimo Pure (černý) zdarma
52 vydání dárek v ceně 2.499 Kč
899 Kč

Předplaťte si časopis TV mini na dva roky a dostanete zdarma kávovar Tchibo Cafissimo Pure v hodnotě 2.499 Kč jako dárek. S kávovarem Tchibo Cafissimo Pure připravíte stisknutím jediného tlačítka kávu jako od profesionálních baristů – espresso, caffe crema, filtrovanou kávu a dokonce i čaj. Nabídka je omezena do vyčerpání zásob.

Dvouleté předplatné + kávovar Tchibo Cafissimo Pure (bílý) zdarma
52 vydání dárek v ceně 2.499 Kč
899 Kč

Předplaťte si časopis TV mini na dva roky a dostanete zdarma kávovar Tchibo Cafissimo Pure v hodnotě 2.499 Kč jako dárek. S kávovarem Tchibo Cafissimo Pure připravíte stisknutím jediného tlačítka kávu jako od profesionálních baristů – espresso, caffe crema, filtrovanou kávu a dokonce i čaj. Nabídka je omezena do vyčerpání zásob.

Dvouleté předplatné
52 vydání   ušetříte 31 Kč (4 %) doprava zdarma
796 Kč
826,80 Kč
Roční předplatné + kniha Láska pro samouky
26 vydání
478 Kč

Předplaťte si nyní časopis TV mini na rok a dostanete zdarma knihu Láska pro samouky jako dárek. Jak se liší randění v osmnácti a ve čtyřiceti? Skoro nijak. Ve čtyřiceti jste stejně nejistí, jenom už ne tak roztomilí. Klára se o tom přesvědčí, když ze dne na den skončí její manželství. Zažije pár katastrofických schůzek i seznamování přes sociální sítě, kde zjistí, že trapasy on-line jsou stejně trapné jako ty skutečné. Nabídka je omezena do vyčerpání zásob.

Roční předplatné + kniha Kaštánek
26 vydání
478 Kč

Předplaťte si nyní časopis TV mini na rok a dostanete zdarma knihu Kaštánek jako dárek. Podmanivý thriller od autora dánského seriálového hitu Zločin. Na předměstí Kodaně je nalezena zavražděná žena. Na místě činu policie objeví panáčka z kaštanů, na němž je otisk prstu patřící zmizelé dívce. Krátce nato dojde k další vraždě a je u ní další kaštanová figurka. Vyšetřovatelé bojují s časem… Nabídka je omezena do vyčerpání zásob.

Roční předplatné + kniha Deník báječného kamaráda
26 vydání
478 Kč

Předplaťte si nyní časopis TV mini na rok a dostanete zdarma knihu Deník báječného kamaráda jako dárek. Malého poseroutku už znáte. Teď je tady ale nový pohled do jeho světa. Nadešel čas, abyste nahlédli do osobního deníčku Rowleyho, nejlepšího kamaráda Grega alias malého poseroutky. Píše v něm o svých vlastních zkušenostech a souhlasil také s rolí Gregova životopisce. Nabídka je omezena do vyčerpání zásob.

Roční předplatné + balíček kosmetiky Barnängen v ceně 470 Kč zdarma
26 vydání dárek v ceně 470 Kč
478 Kč

Předplaťte si nyní časopis TV mini na rok a dostanete zdarma dárek balíček kosmetiky Barnängen v hodnotě 470 Kč. Řada severské kosmetiky pro péči o citlivou pokožku. Sprchový krém a tělové mléko obsahují 5 % ochranného Cold Cream a výtažek z bezového květu, které zklidňují pokožku a zanechávají ji sametově hebkou. Krém na ruce Balans obsahuje výtažek z chrpy a ochranný Cold Cream pro péči o suché ruce. Nabídka je omezena do vyčerpání zásob.

Roční předplatné + aroma difuzér Heart & Home Svěží prádlo
26 vydání dárek v ceně 399 Kč
478 Kč

Předplaťte si nyní časopis TV mini na rok a získáte dárek – aroma difuzér Heart & Home od Albi v hodnotě 399 Kč. Difuzér je ideálním řešením pro prostory, ve kterých není možné používat svíčky – jako jsou například kanceláře a ložnice. Difuzér je vhodný i pro prostory, kde se vyskytují malé děti – nedochází totiž k produkci kouře ani se nemusíte bát ohně a horkých stěn svíčky. Jednoduše otevřete vonný olejíček a umístěte tyčinky do lahvičky. Nabídka je omezena do vyčerpání zásob.

Roční předplatné
26 vydání   ušetříte 15 Kč (4 %) doprava zdarma
398 Kč
413,40 Kč
Půlroční předplatné
13 vydání
212 Kč
Čtvrtletní předplatné
7 vydání
116 Kč
 • dárky jsou po objednání dva týdny rezervovány než předplatné uhradíte
 • dárky jsou po zaplacení předplatného zasílány do 30 dnů na adresu plátce jako balík na poštu
 • výtisky budou doručovány na území České republiky

Popis časopisu

Maximum pro váš televizní přehled. Informace a špičková zábava. Televizní guide, který přináší program 65 nejsledova­nějších televizních stanic na 14 dní. Kromě toho na 26 redakčních stranách nabízí exkluzivní a zajímavou publicistiku na velmi atraktivní témata. TV MINI se orientuje především na věkovou skupinu od 18 do 40 let, která ráda sportuje, chodí do kina, ovládá internet, zajímá se o elektroniku a veškeré formy moderní zábavy, včetně nových hudebních směrů.

V programové části časopisu je kladen důraz nejen na české programy, ale i na digitální (pozemně šířené) a kabelové televize. Neodmyslitelnou součástí TV MINI jsou exkluzivní rozhovory s největšími hvězdami světového šoubyznysu, soutěže, psychologicky laděné testy a horoskopy.

S předplatným získáte televizní program na 14 dní pro 65 TV stanic. Kromě toho také rozhovory a portréty slavných osobností, informace i fotky ze zákulisí natáčení filmů a seriálů, reportáže z cest, soutěže a další zajímavosti.


Pravidelné rubriky

 • Coverstory
 • Rozhovor
 • Hlavní role
 • Seriály
 • Retro
 • Animáky
 • Hvězda
 • Seriál
 • Dokument
 • Do kina
 • TV program

Parametry časopisu

Země původu: Česká republika
Typ titulu: časopis
Doporučený věk: od 15 do 40 let
Jazyk: česky
Vychází: čtrnáctideník, 26 vydání za rok
Aktuální číslo vyšlo: 15.11.2019
Příští číslo vyjde: 2.12.2019
Počet stran: 100
Rozměry: 19,0 × 22,5 cm (šířka × výška)
Vazba: šitá, V1
Cena na stánku: 15,90 Kč | 0,80 EUR
Vydavatel: VLTAVA LABE MEDIA, a.s.
Vychází od roku: 2006 (14. ročník)
Evidenční číslo: MK ČR E 16725
ISSN: 1801-9129
EAN: 9771801912915
Web: www.vlmedia.cz/casopisy/tv…

Dárkový certifikát pro předplatné

Dárkový certifikát předplatného slouží jako slavnostní doklad pro někoho komu chcete předplatné darovat. Před předáním certifikátu nezapomeňte předplatné také objednat. Vygenerování certifikátu nenahrazuje objednávku předplatného. Pokud necháte údaje Pro koho a Věnuje nevyplněny, můžete tyto údaje napsat do certifikátu ručně.


Např. pro Babičku, Dědečka, Mámu, Tátu, ...
Záleží jen na Vás, jak velkou radost chcete udělat.
Např. Ježíšek, Rodiče, Mikuláš, Babička a Děda, ...

Certifikát je generován ve formátu PDF. Po stažení si jej můžete vytisknout na libovolné tiskárně.

Náhled dárkového certifikátu