Objednávka předplatného časopisu Vlasta

Papírové předplatné

výtisky budou doručovány do poštovní schránky

Roční předplatné + balíček kosmetiky Rexona v hodnotě 573 Kč
51 vydání  ušetříte 47 Kč (3 %) doprava zdarma
1 478 Kč
1.524,90 Kč

Předplaťte si nyní časopis Vlasta na rok za 1.478 Kč a získáte balíček kosmetiky Rexona v hodnotě 573 Kč jako dárek. Balíček obsahuje: Rexona Compressed je skvělá ochrana proti pocení v menším, stlačeném balení, spolehlivé antiperspiranty Rexona Maximum Protection 48h a Active Shield FresH s krémovou texturou chrání před pocením a nepříjemným zápachem a dodávají dlouhodobý pocit svěžesti, antiperspirant Rexona Sexy Bouquet poskytuje spolehlivou ochranu před pocením a nepříjemným zápachem a dodává pocit jistoty po celých 48 hodin. Sprchové gely Rexona Active a Orchid Fresh zanechají pokožku osvěženou a krásně provoněnou.

  • dárky jsou po objednání dva týdny rezervovány než předplatné uhradíte
  • dárky jsou po zaplacení předplatného zasílány do 30 dnů na adresu plátce jako balík na poštu
  • výtisky budou doručovány na území České republiky
ks
od každého vydání
datum je pouze orientační

Podklady pro uhrazení předplatného (celková cena, číslo účtu, variabilní symbol, specifický symbol) Vám budou odeslány na e-mailovou adresu, kterou uvedete do objednávky.

Zálohová faktura pro uhrazení předplatného Vám bude zaslána během následujících 10 dnů.

Vyplněná poštovní poukázka typu A pro uhrazení předplatného Vám bude zaslána na fakturační adresu během 14 dnů.

Po odeslání objednávky budete přesměrováni na platební bránu, kde předplatné okamžitě zaplatíte.

Fakturační adresa

,

Adresa pro doručení

Adresu pro doručení vyplňujte pouze v případě, že se liší od fakturační adresy.

,

Doplňující údaje


* Požadované osobní údaje jsou nezbytné ke zpracování Vaší objednávky a k zajištění obchodní činnosti portálu Periodik.cz. Provozovatel dále poskytne osobní údaje pouze vydavateli časopisu a distributorovi předplatného. Potvrzením tohoto prohlášení vyjadřujete souhlas ke zmíněnému nakládání s osobními údaji (osobní údaje budou zpracovány dle zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů) ke všem činnostem, souvisejícím s vedením předplatného a informováním o časopisu a jeho akcích. Souhlas je udělen na dobu neurčitou. Předplatitel má právo na přístup ke svým osobním údajům, právo na opravu osobních údajů a právo být informován o způsobu zpracování osobních údajů. Svůj souhlas ke zpracování osobních údajů může předplatitel kdykoli odvolat formou písemného či elektronického dopisu.