Objednávka předplatného časopisu Vlasta

Papírové předplatné

výtisky budou doručovány do poštovní schránky

Roční předplatné + set 3x kniha nakladatelství Grada zdarma
51 vydání  ušetříte 47 Kč (3 %) doprava zdarma
1 478 Kč
1.524,90 Kč

Předplaťte si časopis Vlasta na rok za 1.478 Kč a získáte sadu knížek od nakladatelství Grada v hodnotě 917 Kč. Šárka Vávrová – JAK K NÁM TĚLO PROMLOUVÁ: Objevte tajemství psychosomatiky. Kniha vám usnadní odkrýt příčiny vašich potíží a pomůže vám vaše problémy řešit pomocí práce s vlastním já. Becky Rapinchuk – JAK NA DOMÁCNOST: 150 jednoduchých vyzkoušených receptů na zdravé čisticí prostředky, které opravdu fungují a díky nimž kompletně uklidíte celý svůj domov. Monika Hodáčová – JEŠTĚ MŮŽU VZLÉTNOUT: Laskavý průvodce pro ženy, které přemýšlejí, jak naloží s druhou polovinou svého života. Nikdy není pozdě splnit si své sny. Nabídka je omeyena do vyčerpání zásob.

  • dárky jsou po objednání dva týdny rezervovány než předplatné uhradíte
  • dárky jsou po zaplacení předplatného zasílány do 30 dnů na adresu plátce jako balík na poštu
  • výtisky budou doručovány na území České republiky
ks
od každého vydání
datum je pouze orientační

Podklady pro uhrazení předplatného (celková cena, číslo účtu, variabilní symbol, specifický symbol) Vám budou odeslány na e-mailovou adresu, kterou uvedete do objednávky.

Zálohová faktura pro uhrazení předplatného Vám bude zaslána během následujících 10 dnů.

Vyplněná poštovní poukázka typu A pro uhrazení předplatného Vám bude zaslána na fakturační adresu během 14 dnů.

Po odeslání objednávky budete přesměrováni na platební bránu, kde předplatné okamžitě zaplatíte.

Fakturační adresa

,

Adresa pro doručení

Adresu pro doručení vyplňujte pouze v případě, že se liší od fakturační adresy.

,

Doplňující údaje


* Požadované osobní údaje jsou nezbytné ke zpracování Vaší objednávky a k zajištění obchodní činnosti portálu Periodik.cz. Provozovatel dále poskytne osobní údaje pouze vydavateli časopisu a distributorovi předplatného. Potvrzením tohoto prohlášení vyjadřujete souhlas ke zmíněnému nakládání s osobními údaji (osobní údaje budou zpracovány dle zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů) ke všem činnostem, souvisejícím s vedením předplatného a informováním o časopisu a jeho akcích. Souhlas je udělen na dobu neurčitou. Předplatitel má právo na přístup ke svým osobním údajům, právo na opravu osobních údajů a právo být informován o způsobu zpracování osobních údajů. Svůj souhlas ke zpracování osobních údajů může předplatitel kdykoli odvolat formou písemného či elektronického dopisu.