Objednávka předplatného časopisu Glanc

Papírové předplatné

výtisky budou doručovány do poštovní schránky

Dvouleté předplatné + sada parfémy a kosmetika Missoni set
24 vydání  ušetříte 339 Kč (24 %) doprava zdarma
1 099 Kč
1.437,60 Kč

Předplaťte si nyní časopis Glanc na dva roky a získáte exklusivní set s dámskou vůní MISSONI Eau de Parfumer v hodnotě 2.149 Kč jako dárek. Italská módní značka známá svými neotřelými a originálními vzory propojila svět módy a vůní skrze dámskou MISSONI Eau de Parfum – citrusovou, svěží vůni plnou energie pro moderní sebevědomou ženu. Nyní exkluzivně v setu s tělovým mlékem, sprchovým gelem a perem s vůní, které se vejde do každé kabelky. Set obsahuje: Eau de Parfum (50 ml), tělové mléko (100 ml), sprchový gel (100 ml) a pero EdP (10 ml).

  • dárky jsou po objednání dva týdny rezervovány než předplatné uhradíte
  • dárky jsou po zaplacení předplatného zasílány do 30 dnů na adresu plátce jako balík na poštu
  • výtisky budou doručovány pouze na území České republiky
ks
od každého vydání
datum je pouze orientační

Podklady pro uhrazení předplatného (celková cena, číslo účtu, variabilní symbol, specifický symbol) Vám budou odeslány na e-mailovou adresu, kterou uvedete do objednávky.

Zálohová faktura pro uhrazení předplatného Vám bude zaslána během následujících 10 dnů.

Vyplněná poštovní poukázka typu A pro uhrazení předplatného Vám bude zaslána na fakturační adresu během 14 dnů.

Po odeslání objednávky budete přesměrováni na platební bránu, kde předplatné okamžitě zaplatíte.

Fakturační adresa

,

Adresa pro doručení

Adresu pro doručení vyplňujte pouze v případě, že se liší od fakturační adresy.

,

Doplňující údaje


* Požadované osobní údaje jsou nezbytné ke zpracování Vaší objednávky a k zajištění obchodní činnosti portálu Periodik.cz. Provozovatel dále poskytne osobní údaje pouze vydavateli časopisu a distributorovi předplatného. Potvrzením tohoto prohlášení vyjadřujete souhlas ke zmíněnému nakládání s osobními údaji (osobní údaje budou zpracovány dle zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů) ke všem činnostem, souvisejícím s vedením předplatného a informováním o časopisu a jeho akcích. Souhlas je udělen na dobu neurčitou. Předplatitel má právo na přístup ke svým osobním údajům, právo na opravu osobních údajů a právo být informován o způsobu zpracování osobních údajů. Svůj souhlas ke zpracování osobních údajů může předplatitel kdykoli odvolat formou písemného či elektronického dopisu.