Časopis Receptář + Speciál Receptář

nejprodávanější hobby magazín

časopis Receptář + Speciál Receptář č. 6/2024

Časopis Receptář je plný tipů a nápadů. Tento měsíčník je nejstarší a nejprodávanější český hobby… více

Témata: hobby, zahrada, domov, vaření, zvířata

Kategorie: Koníčky
Jazyk: česky
Formát: 20,5 × 28,0 cm
Počet stran: 100
Vychází: měsíčník (12 vydání za rok)
Cena na stánku: 49,90 Kč

Papírové předplatné

výtisky do poštovní schránky

Roční předplatné + společenská hra Liška podšitá duet od Mindok
12 vydání doprava zdarma
599 Kč

Předplaťte si nyní časopis Receptář + Speciál Receptář na celý rok a získáte hru Liška podšitá duet v hodnotě 349 Kč jako dárek. Pomáhejte si se spoluhráčem a společně posbírejte drahokamy poztrácené u lesní stezky. Dejte si však pozor, abyste nezbloudili a nezůstali v čarovném lese nadobro! Hrajte štychy výhodné pro oba a cestujte společně lesem. Pomocí různorodých efektů karet umožněte spoluhráči hrát kartu jakékoli barvy, vyměňujte si karty navzájem a mnoho dalšího!

Roční předplatné + speciál časopisu Kreativ: Tvoření pro děti od jara do zimy
12 vydání doprava zdarma
599 Kč

Předplaťte si nyní časopis Receptář + Speciál Receptář na celý rok a získáte knihu Tvoření pro děti od jara do zimy v hodnotě 399 Kč jako dárek. Nudí se vaše děti? Nekupujte jim medvídka mývala, ale tuhle třísetstránkovou sbírku návodů na tvoření na celý rok. Velký soubor návodů a her pro jaro, léto, podzim a zimu z toho nejlepšího, co jsme vymysleli a vytvořili. Pro malé i větší, pro hodně i míň šikovné, na doma i na ven. Všechny potřebné šablony a podklady jsou přímo v knize. Pro zábavu dětí a klidný čas dospělých. Počet stran: 296.

Roční předplatné + kompletní ročník časopisu Receptář 2023 (včetně speciálů)
12 vydání doprava zdarma
599 Kč

Předplaťte si nyní časopis Receptář + Speciál Receptář na celý rok a získáte kompletní ročník časopisu Receptář 2023 i se speciály (12 vydání a 4 speciály) v celkové hodnotě 758 Kč jako dárek.

Roční předplatné + kniha Zelenina z jednoho hrnce
12 vydání doprava zdarma
599 Kč

Předplaťte si nyní časopis Receptář + Speciál Receptář na celý rok a získejte knihu Zelenina z jednoho hrnce v hodnotě 499 Kč jako dárek. Napsala Dominika Wójciak. Poznejte delikátní tajemství přípravy zeleniny v jednom hrnci! Vaření v jednom hrnci je univerzální a jednoduché, přesto můžete připravit chutný pokrm přesně podle svého gusta. Ať už jde o zeleninový guláš, sytou polévku, výživnou omáčku nebo sladkou snídani… Cena zahrnuje poštovné a balné.

Roční předplatné + kniha Kreativní proměny: Něco z ničeho
12 vydání doprava zdarma
599 Kč

Předplaťte si nyní časopis Receptář + Speciál Receptář na celý rok a získejte knihu Kreativní proměny – Něco z ničeho v hodnotě 479 Kč jako dárek. Místo vyhazování se pusťte do tvoření! Šikovné nápady pro šikovné. Nový život pro rozbité, polámané, odřené a nalezené věci. 300 stran malých a velkých projektů i nápadů, které zvládnou děti. Šikovné ruce, šikovné nápady i šikovní lidé dokáží vytvořit něco z ničeho. Určitě máte doma nebo někde na půdě věci, co už svému původnímu účelu dosloužily, ale ještě mají před sebou možnosti, čím se mohou stát. Vezměte si k ruce ještě materiály, které nabízí příroda kolem nás, inspirujte se a společně je proměňte. Kniha vyšla v roce 2024 pod značkou Kreativ.

Roční předplatné + kniha Kreativ: 90 dortů
12 vydání doprava zdarma
599 Kč

Předplaťte si nyní časopis Receptář + Speciál Receptář na celý rok a získejte knihu Kreativ 90 dortů v hodnotě 390 Kč jako dárek. Ke štěstí stačí jen kousek dortu! Kniha našich 90 sladkých receptů na dorty. Určitě si zasloužíte sladký život. Spolehlivá cesta k němu vede přes kousek dortu! Rozšiřte své cukrářské znalosti s knihou, ve které jich je rovnou devadesát. Recepty, tipy a sladké cukrářské příběhy. Mňam. Parametry: Rozměry: 21×27 cm. Počet stran: 296. Cena zahrnuje poštovné a balné.

Roční předplatné + kniha Bylinková terapie
12 vydání doprava zdarma
599 Kč

Předplaťte si nyní časopis Receptář + Speciál Receptář na rok a získáte knihu Bylinková terapie v hodnotě 499 Kč jako dárek. V knize najdete recepty a návody na léčivé bylinné produkty: odvary, nálevy, maceráty, prášky, šťávy, sirupy, likéry, tinktury, masti a mnoho dalších – ale i rady, jak z bylin uvařit jídlo pro rodinu nebo si připravit zkrášlující prostředky.

Roční předplatné + kniha 52 týdnů v zahradě
12 vydání doprava zdarma
599 Kč

Předplaťte si nyní časopis Receptář + Speciál Receptář na rok a získáte knihu 52 týdnů v zahradě v hodnotě 199 Kč jako dárek. Nejnovější kniha Receptáře nabízí kompletní přehled zahradních prací pro každý týden v roce. Sázet, sít, pěstovat a sklízet podle ní mohou začátečníci. Zkušeným zahradníkům zas kniha ukáže řadu zajímavých novinek. Publikace se věnuje nejen pěstování, ale třeba i drobným živočichům nebo výrobě vlastního hnojiva, zkrátka všemu, co poslouží vaší zahrádce. Pěstujte s knihou 52 týdnů v zahradě letničky i trvalky pro krásu i užitek!

Roční předplatné + kniha 50 rad pro malou zahrádku
12 vydání doprava zdarma
599 Kč

Předplaťte si nyní časopis Receptář + Speciál Receptář na rok a získáte knihu 50 rad pro malou zahrádku v hodnotě 287 Kč jako dárek. Kniha je zaměřená na zahrádky, ve kterých je potřeba šetřit místem, a o to lépe vše naplánovat a zařídit. Najdete tu tipy na uspořádání nejen rostlin, stromů či skleníku, ale třeba i na nejlepší místo pro gril, houpačku nebo posezení. Vyšlo v roce 2022. Hodnota knihy 287 Kč. Cena zahrnuje poštovné a balné.

Roční předplatné + 6x zavlažovací kolík (barevný mix)
12 vydání doprava zdarma
599 Kč

Předplaťte si nyní časopis Receptář + Speciál Receptář na celý rok a získejte 6 zavlažovacích kolíků v hodnotě 597 Kč jako dárek. Zavlazovaci kolik se šroubovicí, díky které se voda dostane až ke kořenovému systému rostliny. Do koule se vejde až 1,5 litru vody. Nelze si vybrat konkrétní barvu kolíku, bude vybrána namátkově.

Roční předplatné + speciál TV Pohoda Křížovky
12 vydání   ušetříte 100 Kč (17 %) doprava zdarma
499 Kč
598,80 Kč

Předplaťte si nyní časopis Receptář + Speciál Receptář na celý rok za akční cenu a získáte speciál TV Pohoda Křížovky 2/2024 Léto v hodnotě 35 Kč jako dárek. Desítky stran křížovek a dalšího luštění, osm stran se spoustou letních a prázdninových receptů, zajímavosti související s televizními pořady, televizními osobnostmi a vůbec televizním děním i dvoustranu pro děti – to vše najdete v letním speciálu TV Pohoda křížovky. Vychází 22. 5. 2024.

Roční předplatné + speciál časopisu Receptář Léto
12 vydání   ušetříte 100 Kč (17 %) doprava zdarma
499 Kč
598,80 Kč

Předplaťte si nyní časopis Receptář + Speciál Receptář na celý rok za akční cenu a získáte speciál časopisu Receptář č. 2/2024 Léto v hodnotě 39,90 Kč jako dárek. Nový letní Speciál je ve znamení všeho, co prosluněné a rozkvetlé období léta skýtá. Pozveme vás na úchvatný venkovský statek, jehož dvorku vévodí biotop, divoce rostoucí trvalky a bylinky. Seznámíme vás s úspěšnou a ve světě obdivovanou botanickou malířkou Pavlínou Kourkovou. Dozvíte se, jaké příběhy se váží k ikonickým, slavným květinám. Poradíme vám, jak si doma vyrobíte tu nejbáječnější zmrzlinu. A kromě toho všeho na vás čekají mnohé další zajímavosti ze světa botaniky i rady a tipy pro vaši zahradu. Vychází 5. 6. 2024. Prodejní cena na stánku 39,90 Kč.

Roční předplatné + kniha z edice Receptáře: Jahody
12 vydání   ušetříte 100 Kč (17 %) doprava zdarma
499 Kč
598,80 Kč

Předplaťte si nyní časopis Receptář + Speciál Receptář na celý rok za akční cenu a získáte edici z edice Receptáře: Jahody v hodnotě 99 Kč jako dárek. Jahody jsou stejně oblíbené jako zdravé. V nové publikaci vám kromě jiného poradíme, jak si tyto slaďoučké plody můžete vypěstovat a kterou odrůdu zvolit – každá totiž voní, chutná a dozrává jinak. Pořádná úroda vás s námi nezaskočí, protože jsme připravili spoustu tipů a receptů na využití jahod v kuchyni. Víte, že k jejich pěstování vlastně ani nepotřebujete záhon na zahradě? Při správné péči budou ochotně plodit i v truhlíku či závěsném květináči na vašem balkoně či terase. Získáte tak nejen krásnou, ale také užitečnou dekoraci, a i ve městě si budete moci jahody v sezoně dopřávat každý den.

Roční předplatné + kniha z edice Receptář: Choroby a škůdci (2. díl)
12 vydání   ušetříte 100 Kč (17 %) doprava zdarma
499 Kč
598,80 Kč

Předplaťte si nyní časopis Receptář + Speciál Receptář na celý rok a získáte knihu z edice Choroby a škůdci 2. díl v hodnotě 99 Kč jako dárek. Není nic horšího, než když vám domácí měsíce práce zhatí škůdce nebo choroba. Pojďme se proto podívat, jak před nimi naši zahrádku chránit. Praktické řazení podle druhů, názorné ukázky poškození, rady a návody pro ochranu zahrady.

Roční předplatné
12 vydání   ušetříte 100 Kč (17 %) doprava zdarma
499 Kč
598,80 Kč
Půlroční předplatné
6 vydání
338 Kč

Elektronická verze časopisu je k tištěné verzi zcela ZDARMA.

Čtvrtletní předplatné
3 vydání
169 Kč
 • Dárky jsou po objednání dva týdny rezervovány než předplatné uhradíte
 • Dárky jsou po zaplacení předplatného zasílány do 30 dnů na adresu plátce jako balík na poštu
 • výtisky budou doručovány pouze na území České republiky

Popis časopisu

Časopis Receptář je plný tipů a nápadů. Tento měsíčník je nejstarší a nejprodávanější český hobby magazín. Je fórem kutilů a zahrádkářů, na němž si jeho čtenáři vzájemně vyměňují rady, inspirace a nápady z oblasti zahrádkářství, kutilství v dílně a v domácnosti, vaření, zdraví či chovatelství.

Pomáhají jim v tom poradenské rubriky renomovaných odborníků z výše uvedených oblastí i odborné články. Receptář také informuje čtenáře o novinkách v pracovních postupech, materiálech a výrobcích.

Nově obsahuje každé číslo minimálně 100 stran!


Pravidelné rubriky

 • osobnost
 • zahrada
 • objektivem čtenářů
 • domov
 • dobrou chuť
 • recepty
 • pro šikovné ruce
 • zdraví
 • hobby
 • domácí mazlíčci
 • radí čtenáři

Parametry časopisu

Země původu: Česká republika
Typ titulu: časopis
Doporučený věk: od 25 do 70 let
Jazyk: česky
Vychází: měsíčník, 12 vydání za rok
Příští číslo vyjde: 25.7.2024
Počet stran: 100
Rozměry: 20,5 × 28,0 cm (šířka × výška)
Vazba: šitá, V1
Cena na stánku: 49,90 Kč
Vydavatel: VLTAVA LABE MEDIA, a.s.
Vychází od roku: 1990 (35. ročník)
Evidenční číslo: MK ČR E 5272
ISSN: 1213-8355
EAN: 9771213435000
Web: www.ireceptar.cz

Dárkový certifikát pro předplatné

Dárkový certifikát předplatného slouží jako slavnostní doklad pro někoho komu chcete předplatné darovat. Před předáním certifikátu nezapomeňte předplatné také objednat. Vygenerování certifikátu nenahrazuje objednávku předplatného. Pokud necháte údaje Pro koho a Věnuje nevyplněny, můžete tyto údaje napsat do certifikátu ručně.


Např. pro Babičku, Dědečka, Mámu, Tátu, ...
Záleží jen na Vás, jak velkou radost chcete udělat.
Např. Ježíšek, Rodiče, Mikuláš, Babička a Děda, ...

Certifikát je generován ve formátu PDF. Po stažení si jej můžete vytisknout na libovolné tiskárně.

Náhled dárkového certifikátu