Časopis Receptář

nejprodávanější hobby magazín

časopis Receptář č. 11/2019

Časopis Receptář je plný tipů a nápadů. Tento měsíčník je nejstarší a nejprodávanější český hobby… více

Témata: hobby, zahrada, domov, vaření, zvířata

Kategorie: Koníčky
Jazyk: česky
Formát: A4, 21,0 × 29,7 cm
Počet stran: 100
Vychází: měsíčník (12 vydání za rok)
Cena na stánku: 32,90 Kč | 1,55 EUR

Papírové předplatné

výtisky do poštovní schránky

Dvouleté předplatné + kniha z edice Receptář: Ovocné stromy zdarma
24 vydání doprava zdarma
786 Kč
789,60 Kč

Předplaťte si nyní časopis Receptář na dva roky a získáte zdarma osm speciálů Receptáře a navíc knihu z edice Receptář: Ovocné stromy jako dárek. Kniha je rozdělena na kapitoly podle jednotlivých stromů, jako je například Jabloň domácí, Třešeň ptačí, Hrušeň obecná, ale i Morušovník, Jeřáb, Kdouloň a mnoho dalších. V závěru se můžete nechat inspirovat recepty ze sladkých plodů Vaší zahrady. Nabídka je omezena do vyčerpání zásob.

Roční předplatné + set Dedra gel na praní a aviváž lemongrass
12 vydání
476 Kč

Předplaťte si nyní časopis Receptář na rok (včetně 4 speciály zdarma) a dostanete zdarma Dedra gel na praní a avivážní kondicionér Dedra. Rychlorozpustný prací gel na bílé i barevné prádlo UNIVERSE 1500 ml = 30 pracích dávek (odpovídá 3 litrům běžně dostupného prostředku). Avivážní kondicionér – antistatický, změkčovací a parfémovaný prostředek se svěží vůní citronové trávy. Nabídka je omezena do vyčerpání zásob.

Roční předplatné + kniha Zahradní detail
12 vydání
476 Kč

Předplaťte si nyní časopis Receptář na rok se 4 speciály zdarma a získáte knihu Zahradní detail jako dárek. Zakládáte zahradu a hledáte inspiraci pro elegantní a účelnou kompozici? Potřebujete informace od zkušených autorů, kteří vycházejí z českého prostředí? Pak je tato publikace právě pro vás! Jednotlivé části knihy přibližují plošné architektonické prvky současných zahrad, zahradní nábytek, vhodné osvětlení a vše, co s tím souvisí. Nabídka je omezena do vyčerpání zásob.

Roční předplatné + kniha z edice Receptář: Ovocné recepty zdarma
12 vydání
476 Kč

Předplaťte si nyní časopis Receptář na rok a získáte zdarma čtyři speciály Receptáře a navíc knihu z edice Receptář: Ovocné recepty jako dárek. Nejnovější kniha z edice Receptář Ovocné recepty – průvodce zavařováním, sušením, mražením a odšťavňováním ovoce z lesa i ze zahrady. Publikace nabízí recepty na pokrmy sladké i slané. Nabídka je omezena do vyčerpání zásob.

Roční předplatné + kniha Dědkovské rady
12 vydání
476 Kč

Předplaťte si nyní časopis Receptář na rok se 4 speciály zdarma a získáte knihu Dědkovské rady filmového historika jako dárek. Jsou lidé, kteří sbírají léčivé byliny a suší je pro zdraví vlastní i blízkých. Filmový historik Pavel Taussig již mnoho let shromažďuje léčivé rady a dělí se o ně se čtenáři. Dědkovské rady filmového historika vycházely v časopise Xantypa, nyní je můžete získat v knižní podobě, navíc doplněné o postřehy ze světa filmu a kultury vůbec. Nabídka je omezena do vyčerpání zásob.

Roční předplatné + kniha Bylinkopedie
12 vydání
476 Kč

Předplaťte si nyní časopis Receptář na rok se 4 speciály zdarma a získáte knihu Bylinkopedie jako dárek. Na každý neduh existuje bylinka. Kniha je vhodná pro zapálené bylinkáře, milovníky lidového léčitelství nebo majitele zahrad. Encyklopedie i praktická příručka v jednom je plná fotografií, užitečných rad a zdravotních tipů, napsaná autory stejnojmenného úspěšného blogu. Najdete v ní nejznámější a nejpoužívanější bylinky s návody, jak je pěstovat, k čemu je používat a jak si připravovat léčivé přípravky. Nabídka je omezena do vyčerpání zásob.

Roční předplatné + kniha Balkon jako zahrádka
12 vydání
476 Kč

Předplaťte si Receptář na rok za 476 Kč se 4 speciály zdarma a získáte knihu Balkón jako zahrádka. Ovoce, zeleninu nebo bylinky můžete pěstovat i uprostřed sídliště. Kniha poradí jak. Ukáže, které rostliny jsou k tomu vhodné, stane se vaším průvodcem, jak se stát městským pěstitelem. Krok za krokem se dozvíte, jaké bylinky, ovoce, zeleninu i jedlé květy můžete mít na terase, jak jednotlivé rostliny kombinovat nebo jaké nádoby používat. Nabídka je omezena do vyčerpání zásob.

Roční předplatné + balíček kosmetiky Barnängen v ceně 457 Kč zdarma
12 vydání dárek v ceně 457 Kč
476 Kč

Předplaťte si nyní časopis Receptář na rok a dostanete zdarma balíček severské kosmetiky Barnängen v celkové hodnotě 457 Kč jako dárek. Balíček obsahuje: Hand Cream Lycka (75 ml), Nutritive Shower Cream (400 ml) a Body Lotion Nutritive (400 ml). Kosmetická řada Barnängen s láskou pečuje o suchou až velmi suchou pokožku, které poskytuje intenzivní hydrataci a udržuje její přirozenou vlhkost. Nabídka je omezena do vyčerpání zásob.

Roční předplatné + 3x 2 litry piva Svijanský Máz 11 % v ceně 360 Kč zdarma
12 vydání dárek v ceně 360 Kč
476 Kč

Předplaťte si nyní časopis Receptář na rok a dostanete zdarma 3× dvoulitrové dárkové balení speciální edice piva Svijanský Máz 11% z limitované edice pro předplatitele časopisu Receptář a 4 speciály v celkové ceně 360 Kč jako dárek. Svijanský Máz 11 % je nejprodávanější svijanské pivo jak v točené, tak lahvové variantě. Prázdné plechovky si můžete upravit a použít je třeba jako pěkný květináč nebo nádobu na nářadí.Nabídka je omezena do vyčerpání zásob.

Roční předplatné + kniha z edice Receptář: Ovocné stromy zdarma
12 vydání
396 Kč

Předplaťte si nyní časopis Receptář na rok a získáte zdarma čtyři speciály Receptáře a navíc knihu z edice Receptář: Ovocné stromy jako dárek. Kniha je rozdělena na kapitoly podle jednolivých stromů, jako je například Jabloň domácí, Třešeň ptačí, Hrušeň obecná, ale i Morušovník, Jeřáb, Kdouloň a mnoho dalších. V závěru se můžete nechat inspirovat recepty ze sladkých plodů Vaší zahrady. Nabídka je omezena do vyčerpání zásob.

Roční předplatné + kniha 50 rad mazaného zahradníka
12 vydání
396 Kč

Předplaťte si nyní časopis Receptář na rok (se 4 speciály zdarma) a získáte knihu 50 rad mazaného zahradníka jako dárek. Kniha 50 rad mazaného zahradníka – chcete stručné shrnutí toho, co jako zahrádkáři už znáte, ale občas potřebujete připomenout? Chcete začít pěstovat ovoce, zeleninu či květiny, ale potřebujete načerpat základní informace a odhodlání? Chcete k motyce a rýči přilákat i své děti a vnuky, ale nevíte, jak na to? Knihu připravila redakce časopisu Receptář spolu se svými stálými spolupracovníky. Nabídka je omezena do vyčerpání zásob.

Půlroční předplatné
6 vydání doprava zdarma
198 Kč
Čtvrtletní předplatné
3 vydání doprava zdarma
99 Kč
 • dárky jsou po objednání dva týdny rezervovány než předplatné uhradíte
 • dárky jsou po zaplacení předplatného zasílány do 30 dnů na adresu plátce jako balík na poštu
 • výtisky budou doručovány na území České republiky

Popis časopisu

Časopis Receptář je plný tipů a nápadů. Tento měsíčník je nejstarší a nejprodávanější český hobby magazín. Je fórem kutilů a zahrádkářů, na němž si jeho čtenáři vzájemně vyměňují rady, inspirace a nápady z oblasti zahrádkářství, kutilství v dílně a v domácnosti, vaření, zdraví či chovatelství.

Pomáhají jim v tom poradenské rubriky renomovaných odborníků z výše uvedených oblastí i odborné články. Receptář také informuje čtenáře o novinkách v pracovních postupech, materiálech a výrobcích.

Nově obsahuje každé číslo minimálně 100 stran!


Pravidelné rubriky

 • osobnost
 • zahrada
 • objektivem čtenářů
 • domov
 • dobrou chuť
 • recepty
 • pro šikovné ruce
 • zdraví
 • hobby
 • domácí mazlíčci
 • radí čtenáři

Parametry časopisu

Země původu: Česká republika
Typ titulu: časopis
Doporučený věk: od 25 do 70 let
Jazyk: česky
Vychází: měsíčník, 12 vydání za rok
Aktuální číslo vyšlo: 31.10.2019
Příští číslo vyjde: 28.11.2019
Počet stran: 100
Rozměry: A4; 21,0 × 29,7 cm (šířka × výška)
Vazba: šitá, V1
Cena na stánku: 32,90 Kč | 1,55 EUR
Vydavatel: VLTAVA LABE MEDIA, a.s.
Vychází od roku: 1990 (30. ročník)
Evidenční číslo: MK ČR E 5272
ISSN: 1213-8355
EAN: 9771213435000
Web: www.ireceptar.cz

Dárkový certifikát pro předplatné

Dárkový certifikát předplatného slouží jako slavnostní doklad pro někoho komu chcete předplatné darovat. Před předáním certifikátu nezapomeňte předplatné také objednat. Vygenerování certifikátu nenahrazuje objednávku předplatného. Pokud necháte údaje Pro koho a Věnuje nevyplněny, můžete tyto údaje napsat do certifikátu ručně.


Např. pro Babičku, Dědečka, Mámu, Tátu, ...
Záleží jen na Vás, jak velkou radost chcete udělat.
Např. Ježíšek, Rodiče, Mikuláš, Babička a Děda, ...

Certifikát je generován ve formátu PDF. Po stažení si jej můžete vytisknout na libovolné tiskárně.

Náhled dárkového certifikátu