Časopis Receptář

nejprodávanější hobby magazín

Časopis Receptář je plný tipů a nápadů. Tento měsíčník je nejstarší a nejprodávanější český hobby… více

Témata: hobby, zahrada, domov, vaření, zvířata

Kategorie: Koníčky
Jazyk: česky
Formát: A4, 21,0 × 29,7 cm
Počet stran: 100
Vychází: měsíčník (12 vydání za rok)
Cena na stánku: 32,90 Kč | 1,55 EUR

Papírové předplatné

výtisky do poštovní schránky

Tříleté předplatné + kávovar Tchibo Cafissimo Easy (bílý)
36 vydání dárek v ceně 1.599 Kč
1.369 Kč

Předplaťte si Receptář na tři roky za 1369 Kč s 12 speciály zdarma a získáte získejte kávovar Tchibo Cafissimo Easy bílý v hodnotě 1599 Kč.

Elegantní kávovar Tchibo Cafissimo Easy • Perfektní espresso, caffe crema a překapávaná káva z jednoho kávovaru • Jednoduchá příprava všech druhů kávy stisknutím tlačítka • Odnímatelný držák šálků – pro velké i malé šálky do výšky 12,5 cm • S funkcí automatického vypínání zhruba po 9 minutách • Prostorově nenáročný design, kávovar má šířku jen 12 cm • Rozmanité druhy kávy díky širokému sortimentu kapslí Tchibo

Neváhejte a objednávejte ihned, nabídka platí jen do vyčerpání zásob dárků. Dárky vám rezervujeme dva týdny od objednání předplatného (do té doby je třeba předplatné uhradit). Dárky zasíláme do 30 dnů od zaplacení na adresu plátce jako balík na poštu. Nabídka platí pouze pro předplatné doručované do České republiky.

Předplatné je na 36 měsíců. Oproti ceně na stánku ušetříte a ještě dostanete dárek.

Dvouleté předplatné (8x speciál) + 2x edice Receptáře: Ovocné recepty a Atlas plevelů
24 vydání   ušetříte 267 Kč (25 %) doprava zdarma
786 Kč
1.052,80 Kč

Předplaťte si nyní časopis Receptář na 2 roky a získáte zdarma 8 speciálů Receptáře a navíc knihy z edice Receptář Ovocné recepty a Atlas plevelů jako dárky. Ovocné recepty – průvodce zavařováním, sušením, mražením a odšťavňováním ovoce z lesa i ze zahrady. Publikace nabízí recepty na pokrmy sladké i slané. Atlas plevelů – Jaké druhy plevelů škodí na vaší zahradě? Poradíme nejen jak je poznat, ale také jak je účinně zlikvidovat! Podrobné popisy a kvalitní fotografie nejznámějších druhů plevelů, které škodí na vaší zahradě. Dozvíte se rovněž, které plevele jsou použitelné v kuchyni.

Roční předplatné + stolní hra Co na to Češi: Zapeklité vztahy
12 vydání dárek v ceně 399 Kč
449 Kč

Předplaťte si nyní časopis Receptář na rok za 449 Kč se 4 speciály zdarma a získáte hru Co na to Češi – zapeklité vztahy v hodnotě 399 Kč jako dárek. Zahrajte si hru podle populárního pořadu i na cestách! Sto nových karet s otázkami se tentokrát zaměřuje na rodinné vztahy.

Roční předplatné + multinářadí Albi 2
12 vydání dárek v ceně 349 Kč
449 Kč

Předplaťte si nyní časopis Receptář na rok za 449 Kč se 4 speciály zdarma a získáte multinářadí Albi v hodnotě 349 Kč jako dárek. Multinářadí z vysoce kvalitní nerezové ocele pro pořádné chlapy s rychloupínací karabinou na klíče i pásek. Obsahuje: otvírák na lahve, plochý a křížový šroubovák, skládací nůž, kleště, pilník a jemně broušený pilový kotouč.

Roční předplatné + kniha Tajné tipy našich babiček
12 vydání dárek v ceně 349 Kč
449 Kč

Předplaťte si nyní časopis Receptář na rok za 449 Kč se 4 speciály zdarma a získáte knihu Tajné tipy našich babiček v hodnotě 349 Kč jako dárek. Pro všechny, kdo hledají inspiraci pro jednodušší, zdravější a vědomě skromnější život, je tu atraktivní knížka jednoduchých receptů tradiční české kuchyně, nesmrtelných rad do domácnosti a bylinkářských tipů.

Roční předplatné + kniha Léčivé byliny v květináči a na zahradě
12 vydání dárek v ceně 329 Kč
449 Kč

Předplaťte si nyní časopis Receptář na rok za 449 Kč se 4 speciály zdarma a získáte knihu Léčivé byliny v květináči a na zahradě od společnosti Grada v hodnotě 329 Kč jako dárek. V knize najdete 25 nejběžnějších druhů divokých léčivých bylin a způsoby, jak je pěstovat v bezprostřední blízkosti obydlí. Zjistíte, kdy a jak je sklízet, a naučíte se z nich připravit přes devadesát chutných a vyzkoušených receptů.

Roční předplatné + kniha Květiny pro každou zahradu
12 vydání dárek v ceně 389 Kč
449 Kč

Předplaťte si nyní časopis Receptář na rok za 449 Kč se 4 speciály zdarma a získáte knihu Petr Hanzelka: Květiny pro každou zahradu v hodnotě 389 Kč jako dárek. Cílem této knihy není jen představit vám zajímavé druhy či odrůdy květin a usnadnit výběr pro konkrétní stanoviště, ale také vás inspirovat, jaké trvalky zvolit v nejrůznějších zahradních úpravách, aby vás pohled na ně těšil od jara do pozdního podzimu.

Roční předplatné + kniha Jakou rostlinu kam zasadit
12 vydání dárek v ceně 319 Kč
449 Kč

Předplaťte si nyní časopis Receptář na rok za 449 Kč se 4 speciály zdarma a získáte knihu Jakou rostlinu kam zasadit v hodnotě 319 Kč jako dárek. Podle typu zahrady, místa, barvy květů, barvy listů, ročního období. Jednotlivé kapitoly nabízejí přehled rostlin vhodných pro různé styly zahrad – japonské, venkovské, stinné či slunné stanoviště, pro začínající pěstitele, dlouhokvetoucí, podle barev apod.

Roční předplatné + kniha Bylinková zahrádka
12 vydání dárek v ceně 399 Kč
449 Kč

Předplaťte si nyní časopis Receptář na rok za 449 Kč se 4 speciály zdarma a získáte knihu Bylinková zahrádka v hodnotě 399 Kč jako dárek. Mít příjemnou, kvetoucí a voňavou bylinkovou zahrádku je snem mnoha zahradníků. Splňte si jej! V této knize se dozvíte vše o pěstování chutných a zdravých bylinek, které obohatí vaši kuchyni a zpříjemní váš život.

Roční předplatné + 5x antibakteriální gel Ziaja
12 vydání dárek v ceně 445 Kč
449 Kč

Předplaťte si nyní časopis Receptář na rok za 449 Kč se 4 speciály zdarma a získáte 5 kusů antibakteriálního gelu na ruce ZIAJA v hodnotě 445 Kč jako dárek. Ziaja antibakteriální hygienický mycí gel na ruce zvlhčující Antibakteriální gel na ruce bez oplachování. Účinně čistí dlaně bez použití vody. Zaručuje pokožce odpovídající hygienu. Osvěžuje, pečuje o ruce a nevysušuje. Složení: Alcohol denat, Aqua (water), Glycerin, Propylene Glycol, Carbomer, Polyquaternium-37, Aloe Barbadensis Leaf Extract, Populus Tremuloides Bark Extract.

Roční předplatné + kniha Jak na domácnost
12 vydání dárek v ceně 299 Kč
396 Kč

Předplaťte si nyní časopis Receptář na rok za 396 Kč se 4 speciály zdarma a získáte knihu Jak na domácnost v hodnotě 299 Kč jako dárek. 150 snadných a levných receptů na přírodní čisticí prostředky. Zapomeňte na toxické čisticí prostředky a předražené „zelené“ produkty! Vše, co potřebujete k tomu, aby se vaše domácnost blýskala čistotou a voněla, je pár základních čistě přírodních surovin, které běžně používáte v kuchyni.

Roční předplatné + kniha Hrníčková kuchařka
12 vydání dárek v ceně 299 Kč
396 Kč

Předplaťte si nyní časopis Receptář na rok za 396 Kč se 4 speciály zdarma a získáte knihu Hrníčková kuchařka Pečeme na vánoce bez vážení v hodnotě 299 Kč jako dárek. Další kniha, ve které najdete recepty na přípravu pokrmů, při jejichž realizaci se nepoužívá vážení, ale mírami jsou lžíce, hrnky a hrnečky. Pohodlné a rychlé pečení při přípravě vánočního cukroví a všech ostatních dobrot vám ušetří síly a čas.

Roční předplatné + kniha 50 rad mazaného zahradníka
12 vydání
396 Kč

Předplaťte si časopis Receptář na rok se 4 speciály zdarma a získáte knihu 50 rad mazaného zahradníka jako dárek. Chcete stručné shrnutí toho, co jako zahrádkáři už znáte, ale občas potřebujete připomenout? Chcete začít pěstovat ovoce, zeleninu či květiny, ale potřebujete načerpat základní informace a odhodlání? Chcete k motyce a rýči přilákat i své děti a vnuky, ale nevíte, jak na to? Přečtěte si 50 rad mazaného zahradníka a najdete odpověď na všechny své otázky. Knihu připravila redakce časopisu Receptář spolu se svými stálými spolupracovníky.

Půlroční předplatné + 2x speciál časopisu Receptář zdarma
6 vydání doprava zdarma
198 Kč

S půlročním předplatným získáte nejprodávanější český hobby magazín, který každý měsíc přináší praktické rady, nápady a inspiraci pro hobby, zahradu i dům. Navíc 2 speciály ZDARMA.

Čtvrtletní předplatné + 1x speciál časopisu Receptář zdarma
3 vydání doprava zdarma
99 Kč

Objednejte si krátkodobé předplatné na 3 měsíce. Získáte tak oblíbené čtení bezpečně až do vaší schránky. Navíc Vám zašleme speciální vydání časopisu Receptář jako dárek. Užijete si tak časopis v klidu svého domova.

S předplatným na čtvrt roku získáte nejprodávanější český hobby magazín, který každý měsíc přináší praktické rady, nápady a inspiraci pro hobby, zahradu i dům. Navíc speciál ZDARMA.

 • dárky jsou po objednání dva týdny rezervovány než předplatné uhradíte
 • dárky jsou po zaplacení předplatného zasílány do 30 dnů na adresu plátce jako balík na poštu
 • výtisky budou doručovány na území České republiky

Popis časopisu

Časopis Receptář je plný tipů a nápadů. Tento měsíčník je nejstarší a nejprodávanější český hobby magazín. Je fórem kutilů a zahrádkářů, na němž si jeho čtenáři vzájemně vyměňují rady, inspirace a nápady z oblasti zahrádkářství, kutilství v dílně a v domácnosti, vaření, zdraví či chovatelství.

Pomáhají jim v tom poradenské rubriky renomovaných odborníků z výše uvedených oblastí i odborné články. Receptář také informuje čtenáře o novinkách v pracovních postupech, materiálech a výrobcích.

Nově obsahuje každé číslo minimálně 100 stran!


Pravidelné rubriky

 • osobnost
 • zahrada
 • objektivem čtenářů
 • domov
 • dobrou chuť
 • recepty
 • pro šikovné ruce
 • zdraví
 • hobby
 • domácí mazlíčci
 • radí čtenáři

Parametry časopisu

Země původu: Česká republika
Typ titulu: časopis
Doporučený věk: od 25 do 70 let
Jazyk: česky
Vychází: měsíčník, 12 vydání za rok
Aktuální číslo vyšlo: 26.11.2020
Příští číslo vyjde: 29.12.2020
Počet stran: 100
Rozměry: A4; 21,0 × 29,7 cm (šířka × výška)
Vazba: šitá, V1
Cena na stánku: 32,90 Kč | 1,55 EUR
Vydavatel: VLTAVA LABE MEDIA, a.s.
Vychází od roku: 1990 (31. ročník)
Evidenční číslo: MK ČR E 5272
ISSN: 1213-8355
EAN: 9771213435000
Web: www.ireceptar.cz

Dárkový certifikát pro předplatné

Dárkový certifikát předplatného slouží jako slavnostní doklad pro někoho komu chcete předplatné darovat. Před předáním certifikátu nezapomeňte předplatné také objednat. Vygenerování certifikátu nenahrazuje objednávku předplatného. Pokud necháte údaje Pro koho a Věnuje nevyplněny, můžete tyto údaje napsat do certifikátu ručně.


Např. pro Babičku, Dědečka, Mámu, Tátu, ...
Záleží jen na Vás, jak velkou radost chcete udělat.
Např. Ježíšek, Rodiče, Mikuláš, Babička a Děda, ...

Certifikát je generován ve formátu PDF. Po stažení si jej můžete vytisknout na libovolné tiskárně.

Náhled dárkového certifikátu