Časopis Receptář

nejprodávanější hobby magazín

Časopis Receptář je plný tipů a nápadů. Tento měsíčník je nejstarší a nejprodávanější český hobby… více

témata: hobby, zahrada, domov, vaření, zvířata

kategorie: Koníčky
jazyk: česky
formát: A4, 21.0 × 29.7 cm
počet stran: 100
vychází: měsíčník (12 vydání za rok)
cena na stánku: 32,90 Kč (Česko)
1,55 EUR

Papírové předplatné ČR

výtisky do poštovní schránky

Dvouleté předplatné + kniha z edice Receptář: Ovocné stromy zdarma
24 vydání, ušetříte 52 Kč (7 %)

Předplaťte si nyní časopis Receptář na dva roky a získáte zdarma osm speciálů Receptáře a navíc knihu z edice Receptář: Ovocné stromy jako dárek. Kniha je rozdělena na kapitoly podle jednolivých stromů, jako je například Jabloň domácí, Třešeň ptačí, Hrušeň obecná, ale i Morušovník, Jeřáb, Kdouloň a mnoho dalších. V závěru se můžete nechat inspirovat recepty ze sladkých plodů Vaší zahrady. Nabídka je omezena do vyčerpání zásob.

738 Kč
790 Kč
Vybrat
Roční předplatné + set Dedra gel na praní a aviváž zdarma
12 vydání

Předplaťte si nyní časopis Receptář na rok (včetně 4 speciály zdarma) a dostanete zdarma Dedra gel na praní a avivážní kondicionér Dedra. Rychlorozpustný prací gel na bílé i barevné prádlo UNIVERSE 1500 ml = 30 pracích dávek (odpovídá 3 litrům běžně dostupného prostředku). Avivážní kondicionér – antistatický, změkčovací a parfémovaný prostředek se svěží vůní citronové trávy. Nabídka je omezena do vyčerpání zásob.

396 Kč Vybrat
Roční předplatné + kniha z edice Receptář: Ovocné recepty
12 vydání

Předplaťte si nyní časopis Receptář na rok a získáte zdarma čtyři speciály Receptáře a navíc knihu z edice Receptář: Ovocné recepty jako dárek. Nejnovější kniha z edice Receptář Ovocné recepty – průvodce zavařováním, sušením, mražením a odšťavňováním ovoce z lesa i ze zahrady. Publikace nabízí recepty na pokrmy sladké i slané. Nabídka je omezena do vyčerpání zásob.

396 Kč Vybrat
Roční předplatné + designové krmítko Plastia
12 vydání

Předplaťte si nyní časopis Receptář na rok (včetně 4 speciály zdarma) a dostanete zdarma designové krmítko Plastia. Krmítko od české firmy Plastia můžete zavěsit i připevnit na zábradlí. Snadno se plní i lehce doplňuje a je ideální pro pozorování dění na krmítku. Moderní design pochází z dílny mladých českých designérů. Rozměr krmítka je 17×28.5 cm. Objem násypky 1,3 litru. Nabídka je omezena do vyčerpání zásob.

396 Kč Vybrat
Roční předplatné + balíček kosmetiky Barnängen v ceně 457 Kč
12 vydání

Předplaťte si nyní časopis Receptář na rok a dostanete zdarma balíček severské kosmetiky Barnängen v celkové hodnotě 457 Kč jako dárek. Balíček obsahuje: Hand Cream Lycka (75 ml), Nutritive Shower Cream (400 ml) a Body Lotion Nutritive (400 ml). Kosmetická řada Barnängen s láskou pečuje o suchou až velmi suchou pokožku, které poskytuje intenzivní hydrataci a udržuje její přirozenou vlhkost. Nabídka je omezena do vyčerpání zásob.

396 Kč Vybrat
Roční předplatné + 2x dva litry piva Svijanský Máz 11 zdarma
12 vydání

Předplaťte si nyní časopis Receptář na rok a dostanete zdarma dárkové balení 2× 2 l piva Svijanský Máz 11 % z limitované edice vyrobené speciálně pro předplatitele časopisu Receptář! Svijanský Máz 11 % je nejprodávanější svijanské pivo jak v točené, tak lahvové variantě. Prázdné plechovky si můžete upravit a použít je třeba jako pěkný květináč nebo nádobu na nářadí. Nabídka je omezena do vyčerpání zásob.

396 Kč Vybrat
Roční předplatné + kniha z edice Receptář: Ovocné stromy
12 vydání, ušetříte 26 Kč (7 %)

Předplaťte si nyní časopis Receptář na rok a získáte zdarma čtyři speciály Receptáře a navíc knihu z edice Receptář: Ovocné stromy jako dárek. Kniha je rozdělena na kapitoly podle jednolivých stromů, jako je například Jabloň domácí, Třešeň ptačí, Hrušeň obecná, ale i Morušovník, Jeřáb, Kdouloň a mnoho dalších. V závěru se můžete nechat inspirovat recepty ze sladkých plodů Vaší zahrady. Nabídka je omezena do vyčerpání zásob.

369 Kč
395 Kč
Vybrat
Půlroční předplatné
6 vydání

Navíc 2 speciály ZDARMA.

198 Kč Vybrat
Čtvrtletní předplatné
3 vydání

Navíc speciál ZDARMA.

99 Kč Vybrat
 • výtisky budou doručovány na území České republiky

Pokud chcete předplatné někomu darovat, nabízíme vám možnost vytvořit si svůj dárkový certifikát nebo si stáhnout originální certifikát .


Popis časopisu

Časopis Receptář je plný tipů a nápadů. Tento měsíčník je nejstarší a nejprodávanější český hobby magazín. Je fórem kutilů a zahrádkářů, na němž si jeho čtenáři vzájemně vyměňují rady, inspirace a nápady z oblasti zahrádkářství, kutilství v dílně a v domácnosti, vaření, zdraví či chovatelství.

Pomáhají jim v tom poradenské rubriky renomovaných odborníků z výše uvedených oblastí i odborné články. Receptář také informuje čtenáře o novinkách v pracovních postupech, materiálech a výrobcích.

Nově obsahuje každé číslo minimálně 100 stran!


Pravidelné rubriky

 • osobnost
 • zahrada
 • objektivem čtenářů
 • domov
 • dobrou chuť
 • recepty
 • pro šikovné ruce
 • zdraví
 • hobby
 • domácí mazlíčci
 • radí čtenáři

Parametry časopisu

vydavatel: VLTAVA LABE MEDIA, a.s.
web: www.ireceptar.cz
vychází od roku: 1990 (30. ročník)
jazyk: česky
formát: A4, 21.0 × 29.7 cm
vazba: šitá, V1
počet stran: 100
vychází: měsíčník, 12 vydání za rok
cena na stánku: 32,90 Kč | 1,55 EUR
evidenční číslo MK E 5272
ISSN: 1213-8355
EAN: 9771213435000

Podobné časopisy

Krásný rok

12 vydání
roční předplatné
již od 590 Kč

Rozmarýna

12 vydání
roční předplatné
již od 275 Kč

Chatař & chalupář

12 vydání
roční předplatné
již od 572 Kč

Zahrádkář

12 vydání
roční předplatné
již od 336 Kč

Chovatel

12 vydání
roční předplatné
již od 708 Kč

Rybářství

12 vydání
roční předplatné
již od 540 Kč

Obchodní podmínky  |  Pro vydavatele  |  Kontakty