Časopis Receptář

nejprodávanější hobby magazín

časopis Receptář č. 1/2022

Časopis Receptář je plný tipů a nápadů. Tento měsíčník je nejstarší a nejprodávanější český hobby… více

Témata: hobby, zahrada, domov, vaření, zvířata

Kategorie: Koníčky
Jazyk: česky
Formát: 20,5 × 28,0 cm
Počet stran: 100
Vychází: měsíčník (12 vydání za rok)
Cena na stánku: 34,90 Kč | 1,55 EUR

Papírové předplatné

výtisky do poštovní schránky

Dvouleté předplatné
24 vydání   ušetříte 119 Kč (14 %) doprava zdarma
719 Kč
837,60 Kč
Roční předplatné + termoláhev Albi lístky (černá)
12 vydání dárek v ceně 499 Kč
459 Kč

Předplaťte si nyní časopis Receptář na rok a získáte černou termoláhev Albi lístky v hodnotě 499 Kč jako dárek. Vyrazte načerpat energii do přírody i za chmurného chladného počasí. Designové termolahve v matném provedení vás udrží v teple a vy si tak budete moci užívat krás okolí.

Roční předplatné + kniha Zahrada přírodní, okrasná, užitková
12 vydání dárek v ceně 549 Kč
459 Kč

Předplaťte si nyní časopis Receptář na rok a získejte knihu Zahrada přírodní, okrasná, užitková v hodnotě 549 Kč jako dárek. Z mnoha možností, které se majitelům zahrad nabízejí, vybírá bohatě ilustrovaná kniha ty nejosvědčenější. Předkládá nejrůznější úhly pohledu, jak k zahradní tvorbě přistupovat, jak se o zahradu starat.

Roční předplatné + kniha Vyvýšené záhony: Jak naplánovat, postavit, správně naplnit
12 vydání dárek v ceně 299 Kč
459 Kč

Předplaťte si nyní časopis Receptář na rok a získáte knihu Vyvýšené záhony: Jak naplánovat, postavit, správně naplnit v hodnotě 299 Kč jako dárek. Jak je naplánovat, postavit, správně naplnit, co do nich zasadit a mnoho dalšího…

Roční předplatné + kniha Květiny pro suché zahrady zdarma
12 vydání dárek v ceně 389 Kč
459 Kč

Předplaťte si nyní časopis Receptář na rok a získáte knihu Petr Hanzelka: Květiny pro suché zahrady v hodnotě 389 Kč. Ze stanovišť na zahradě s nedostatkem vláhy nemusíte mít v žádném případě obavy. Téměř vždy se dá najít nějaký druh rostliny, kterému se zde bude dařit. V této knize se seznámíte s několika sty druhy a odrůdami suchomilných květin a bylin, ale i s jejich praktickým uplatněním a použitím na zahradě.

Roční předplatné + kniha Květiny pro každou zahradu
12 vydání dárek v ceně 389 Kč
459 Kč

Předplaťte si nyní časopis Receptář na rok a získáte knihu Petr Hanzelka: Květiny pro každou zahradu v hodnotě 389 Kč jako dárek. Cílem této knihy není jen představit vám zajímavé druhy či odrůdy květin a usnadnit výběr pro konkrétní stanoviště, ale také vás inspirovat, jaké trvalky zvolit v nejrůznějších zahradních úpravách, aby vás pohled na ně těšil od jara do pozdního podzimu.

Roční předplatné + kniha Jakou rostlinu kam zasadit
12 vydání dárek v ceně 319 Kč
459 Kč

Předplaťte si nyní časopis Receptář na rok a získáte knihu Jakou rostlinu kam zasadit v hodnotě 319 Kč jako dárek. Podle typu zahrady, místa, barvy květů, barvy listů, ročního období. Jednotlivé kapitoly nabízejí přehled rostlin vhodných pro různé styly zahrad – japonské, venkovské, stinné či slunné stanoviště, pro začínající pěstitele, dlouhokvetoucí, podle barev apod.

Roční předplatné + kniha 52 týdnů v zahradě
12 vydání dárek v ceně 199 Kč
459 Kč

Předplaťte si nyní časopis Receptář na rok a získáte knihu 52 týdnů v zahradě v hodnotě 199 Kč jako dárek. Nejnovější kniha Receptáře nabízí kompletní přehled zahradních prací pro každý týden v roce. Sázet, sít, pěstovat a sklízet podle ní mohou začátečníci. Zkušeným zahradníkům zas kniha ukáže řadu zajímavých novinek. Publikace se věnuje nejen pěstování, ale třeba i drobným živočichům nebo výrobě vlastního hnojiva, zkrátka všemu, co poslouží vaší zahrádce. Pěstujte s knihou 52 týdnů v zahradě letničky i trvalky pro krásu i užitek!

Roční předplatné + kniha 50 rad mazaného zahradníka v hodnotě 199 Kč
12 vydání dárek v ceně 199 Kč
459 Kč

Objednejte si výhodné předplatné na celý rok a získáte knihu 50 rad mazaného zahradníka v hodnotě 199 Kč. Osvědčené postupy, tipy a nápady. Pro veliký úspěch vydáváme dotisk knihy. Kniha je ideálním doplňkem pro všechny zahradníky, ať už jako učitel pro začátečníky, nebo parťák pro ty zkušenější. Proč je náš zahradník vlastně mazaný? Protože dokáže s minimem úsilí, času a prostředků dosáhnout maximálního úspěchu. Zkrátka a dobře – ví, jak mít dobrou úrodu a hezkou zahradu, aniž by se musel dřít a lopotit. Tato knížka je shrnutím toho, co jako zkušení zahrádkáři čtenáři Receptáře znají, ale potřebují mít stručně a jasně pohromadě.

Roční předplatné + kniha 50 rad mazaného zahradníka - bylinky v hodnotě 199 Kč
12 vydání dárek v ceně 199 Kč
459 Kč

Předplaťte si nyní časopis Receptář na rok a získáte knihu 50 rad mazaného zahradníka – Bylinky v hodnotě 199 Kč jako dárek. Ať už chcete pěstovat bylinky v květináči na okně nebo chcete mít velký bylinkový záhon, kniha vám poradí, jak na to. Najdete tu tipy pro pěstování podle světových stran, nápady na zpracování bylinek pro kosmetiku nebo jako součást receptů.Chcete si založit bylinkový záhon, pěkně od základů a třeba i do spirály nebo v zídce? Chcete vědět, kterým bylinkám bude na vaší zahradě nejlépe a co přesně budou potřebovat? Chcete si vypěstovat jen pár kuchyňských bylinek na okně či na balkóně a jste úplní začátečníci?

Roční předplatné + 3x plechovka piva Svijanský Máz 11%
12 vydání dárek v ceně 357 Kč
459 Kč

Předplaťte si nyní časopis Receptář na rok a získáte tři dvoulitrové plechovky piva Svijanský Máz 11% v hodnotě 357 Kč. Svijanský Máz 11% – pivo světlý ležák – plechovka pro pořádné chlapy. Objem plechovky 2 litry. Plechovky mohou být v libovolných barevných kombinacích. Hodnota dárku 357 Kč za 3 plechovky piva.

Roční předplatné + kniha z edice Receptář: Zahrádkářův rok
12 vydání   ušetříte 30 Kč (7 %) doprava zdarma
389 Kč
418,80 Kč

Předplaťte si nyní časopis Receptář na rok a získáte knihu Zahrádkářův rok v hodnotě 79 Kč. Chcete se ze zahrady těšit od jara do zimy? Víte kdy je ten správný čas pro výsadbu? Redakce časopisu Receptář pro Vás připravila Edici Zahrádkářův rok. Dozvíte se jak správně načasovat péči o rostliny, tak aby byla co nejvíce efektivní. Pomůže Vám s rozvrhem, který naznačí, které práce je třeba udělat hned a které počkají na později. Navíc je edice přehledně řazena po jednotlivých měsících. Získejte tak návod na bohatou úrodu a rozkvetlou zahradu po celý rok.

Roční předplatné + kniha z edice Recepář: Maso
12 vydání   ušetříte 30 Kč (7 %) doprava zdarma
389 Kč
418,80 Kč

Předplaťte si nyní časopis Receptář na rok a získáte knihu z edice Receptář: Maso v hodnotě 79 Kč jako dárek. Tentokrát se věnuje masu – různým technikám jeho zpracování, jako dušení, grilování, sušení, uzení a dalším, ale i všem druhům masa, od kuřete po jelena, od vepřového po králíka. Nezapomněli jsme ani na vnitřnosti, maso uzené a mleté – s našimi recepty z Edice Maso si zkrátka pochutnáte! Grilujeme, sušíme, pečeme, udíme. Všechny druhy od kuřete po jelena. Recepty s mletým i uzeným.

Roční předplatné
12 vydání   ušetříte 60 Kč (14 %) doprava zdarma
359 Kč
418,80 Kč
Půlroční předplatné
6 vydání   ušetříte 30 Kč (15 %) doprava zdarma
179 Kč
209,40 Kč
Čtvrtletní předplatné
3 vydání   ušetříte 12 Kč (11 %) doprava zdarma
93 Kč
104,70 Kč
 • dárky jsou po objednání dva týdny rezervovány než předplatné uhradíte
 • dárky jsou po zaplacení předplatného zasílány do 30 dnů na adresu plátce jako balík na poštu
 • výtisky budou doručovány pouze na území České republiky

Popis časopisu

Časopis Receptář je plný tipů a nápadů. Tento měsíčník je nejstarší a nejprodávanější český hobby magazín. Je fórem kutilů a zahrádkářů, na němž si jeho čtenáři vzájemně vyměňují rady, inspirace a nápady z oblasti zahrádkářství, kutilství v dílně a v domácnosti, vaření, zdraví či chovatelství.

Pomáhají jim v tom poradenské rubriky renomovaných odborníků z výše uvedených oblastí i odborné články. Receptář také informuje čtenáře o novinkách v pracovních postupech, materiálech a výrobcích.

Nově obsahuje každé číslo minimálně 100 stran!


Pravidelné rubriky

 • osobnost
 • zahrada
 • objektivem čtenářů
 • domov
 • dobrou chuť
 • recepty
 • pro šikovné ruce
 • zdraví
 • hobby
 • domácí mazlíčci
 • radí čtenáři

Parametry časopisu

Země původu: Česká republika
Typ titulu: časopis
Doporučený věk: od 25 do 70 let
Jazyk: česky
Vychází: měsíčník, 12 vydání za rok
Aktuální číslo vyšlo: 30.12.2021
Příští číslo vyjde: 24.2.2022
Počet stran: 100
Rozměry: 20,5 × 28,0 cm (šířka × výška)
Vazba: šitá, V1
Cena na stánku: 34,90 Kč | 1,55 EUR
Vydavatel: VLTAVA LABE MEDIA, a.s.
Vychází od roku: 1990 (33. ročník)
Evidenční číslo: MK ČR E 5272
ISSN: 1213-8355
EAN: 9771213435000
Web: www.ireceptar.cz

Dárkový certifikát pro předplatné

Dárkový certifikát předplatného slouží jako slavnostní doklad pro někoho komu chcete předplatné darovat. Před předáním certifikátu nezapomeňte předplatné také objednat. Vygenerování certifikátu nenahrazuje objednávku předplatného. Pokud necháte údaje Pro koho a Věnuje nevyplněny, můžete tyto údaje napsat do certifikátu ručně.


Např. pro Babičku, Dědečka, Mámu, Tátu, ...
Záleží jen na Vás, jak velkou radost chcete udělat.
Např. Ježíšek, Rodiče, Mikuláš, Babička a Děda, ...

Certifikát je generován ve formátu PDF. Po stažení si jej můžete vytisknout na libovolné tiskárně.

Náhled dárkového certifikátu