Časopis Receptář

nejprodávanější hobby magazín

časopis Receptář č. 11/2019

Časopis Receptář je plný tipů a nápadů. Tento měsíčník je nejstarší a nejprodávanější český hobby… více

Témata: hobby, zahrada, domov, vaření, zvířata

Kategorie: Koníčky
Jazyk: česky
Formát: A4, 21,0 × 29,7 cm
Počet stran: 100
Vychází: měsíčník (12 vydání za rok)
Cena na stánku: 32,90 Kč | 1,55 EUR

Papírové předplatné

výtisky do poštovní schránky

Dvouleté předplatné + kniha z edice Receptář: Ovocné stromy
24 vydání doprava zdarma
786 Kč
789,60 Kč

Předplaťte si nyní časopis Receptář na dva roky a získáte zdarma osm speciálů Receptáře a navíc knihu z edice Receptář: Ovocné stromy jako dárek. Kniha je rozdělena na kapitoly podle jednotlivých stromů, jako je například Jabloň domácí, Třešeň ptačí, Hrušeň obecná, ale i Morušovník, Jeřáb, Kdouloň a mnoho dalších. V závěru se můžete nechat inspirovat recepty ze sladkých plodů Vaší zahrady. Nabídka je omezena do vyčerpání zásob.

Roční předplatné + kniha Zahradní detail
12 vydání
476 Kč

Předplaťte si nyní časopis Receptář na rok se 4 speciály zdarma a získáte knihu Zahradní detail jako dárek. Zakládáte zahradu a hledáte inspiraci pro elegantní a účelnou kompozici? Potřebujete informace od zkušených autorů, kteří vycházejí z českého prostředí? Pak je tato publikace právě pro vás! Jednotlivé části knihy přibližují plošné architektonické prvky současných zahrad, zahradní nábytek, vhodné osvětlení a vše, co s tím souvisí. Nabídka je omezena do vyčerpání zásob.

Roční předplatné + kniha z edice Receptář: Ovocné recepty
12 vydání
476 Kč

Předplaťte si nyní časopis Receptář na rok a získáte zdarma čtyři speciály Receptáře a navíc knihu z edice Receptář: Ovocné recepty jako dárek. Nejnovější kniha z edice Receptář Ovocné recepty – průvodce zavařováním, sušením, mražením a odšťavňováním ovoce z lesa i ze zahrady. Publikace nabízí recepty na pokrmy sladké i slané. Nabídka je omezena do vyčerpání zásob.

Roční předplatné + kniha Vertikální zeleninové zahrádky
12 vydání dárek v ceně 219 Kč
476 Kč

Předplaťte si nyní časopis Receptář na rok se 4 speciály zdarma a získáte knihu Sibylle, Rebekka a Michael Maag: Vertikální zeleninové zahrádky v hodnotě 219 Kč. Toužíte po vlastnoručně vypěstované zelenině, ale zápasíte s nedostatkem prostoru? Využijte zeď a zábradlí balkonu, naskládejte záhony na terase nad sebe a vytvořte si vertikální zahradu! Staré bedničky, košíky a nádobí se už zakrátko promění v zásobárnu vitamínů pár kroků od kuchyně. Nabídka je omezena do vyčerpání zásob.

Roční předplatné + kniha Květiny pro suché zahrady
12 vydání dárek v ceně 389 Kč
476 Kč

Předplaťte si nyní časopis Receptář na rok se 4 speciály zdarma a získáte knihu Petr Hanzelka: Květiny pro suché zahrady v hodnotě 389 Kč. Ze stanovišť na zahradě s nedostatkem vláhy nemusíte mít v žádném případě obavy. Téměř vždy se dá najít nějaký druh rostliny, kterému se zde bude dařit. V této knize se seznámíte s několika sty druhy a odrůdami suchomilných květin a bylin, ale i s jejich praktickým uplatněním a použitím na zahradě. Nabídka je omezena do vyčerpání zásob.

Roční předplatné + kniha Květiny pro každou zahradu
12 vydání dárek v ceně 389 Kč
476 Kč

Předplaťte si časopis Receptář na rok se 4 speciály zdarma a získáte knihu Petr Hanzelka: Květiny pro každou zahradu v hodnotě 389 Kč. Cílem této knihy není jen představit vám zajímavé druhy či odrůdy květin a usnadnit výběr pro konkrétní stanoviště, ale také vás inspirovat, jaké trvalky zvolit v nejrůznějších zahradních úpravách, aby vás pohled na ně těšil od jara do pozdního podzimu. Nabídka je omezena do vyčerpání zásob.

Roční předplatné + kniha Dědkovské rady
12 vydání
476 Kč

Předplaťte si nyní časopis Receptář na rok se 4 speciály zdarma a získáte knihu Dědkovské rady filmového historika jako dárek. Jsou lidé, kteří sbírají léčivé byliny a suší je pro zdraví vlastní i blízkých. Filmový historik Pavel Taussig již mnoho let shromažďuje léčivé rady a dělí se o ně se čtenáři. Dědkovské rady filmového historika vycházely v časopise Xantypa, nyní je můžete získat v knižní podobě, navíc doplněné o postřehy ze světa filmu a kultury vůbec. Nabídka je omezena do vyčerpání zásob.

Roční předplatné + kniha Bydlíme venku
12 vydání dárek v ceně 399 Kč
476 Kč

Předplaťte si nyní časopis Receptář na rok na rok se 4 speciály zdarma a získáte knihu Martin Staffler: Bydlíme venku v hodnotě 399 Kč jako dárek. Početné nápady pro trávení času na zahradě v nejrůznějších stylech – od středomořského po asijský, od moderního po klasický venkovský – vám ukážou, jak vytvořit v rámci vámi preferované zahradní úpravy atmosféru, ve které se budete cítit dobře. Každý člen vaší rodiny si pak najde své oblíbené zákoutí, kde zapomene na starosti všedního dne a v zeleni zregeneruje své síly. Nabídka je omezena do vyčerpání zásob.

Roční předplatné + kniha Balkon jako zahrádka
12 vydání
476 Kč

Předplaťte si Receptář na rok za 476 Kč se 4 speciály zdarma a získáte knihu Balkón jako zahrádka. Ovoce, zeleninu nebo bylinky můžete pěstovat i uprostřed sídliště. Kniha poradí jak. Ukáže, které rostliny jsou k tomu vhodné, stane se vaším průvodcem, jak se stát městským pěstitelem. Krok za krokem se dozvíte, jaké bylinky, ovoce, zeleninu i jedlé květy můžete mít na terase, jak jednotlivé rostliny kombinovat nebo jaké nádoby používat. Nabídka je omezena do vyčerpání zásob.

Roční předplatné + kniha z edice Receptář: Ovocné stromy
12 vydání
396 Kč

Předplaťte si nyní časopis Receptář na rok a získáte zdarma čtyři speciály Receptáře a navíc knihu z edice Receptář: Ovocné stromy jako dárek. Kniha je rozdělena na kapitoly podle jednolivých stromů, jako je například Jabloň domácí, Třešeň ptačí, Hrušeň obecná, ale i Morušovník, Jeřáb, Kdouloň a mnoho dalších. V závěru se můžete nechat inspirovat recepty ze sladkých plodů Vaší zahrady. Nabídka je omezena do vyčerpání zásob.

Půlroční předplatné
6 vydání doprava zdarma
198 Kč
Čtvrtletní předplatné
3 vydání doprava zdarma
99 Kč
 • dárky jsou po objednání dva týdny rezervovány než předplatné uhradíte
 • dárky jsou po zaplacení předplatného zasílány do 30 dnů na adresu plátce jako balík na poštu

Popis časopisu

Časopis Receptář je plný tipů a nápadů. Tento měsíčník je nejstarší a nejprodávanější český hobby magazín. Je fórem kutilů a zahrádkářů, na němž si jeho čtenáři vzájemně vyměňují rady, inspirace a nápady z oblasti zahrádkářství, kutilství v dílně a v domácnosti, vaření, zdraví či chovatelství.

Pomáhají jim v tom poradenské rubriky renomovaných odborníků z výše uvedených oblastí i odborné články. Receptář také informuje čtenáře o novinkách v pracovních postupech, materiálech a výrobcích.

Nově obsahuje každé číslo minimálně 100 stran!


Pravidelné rubriky

 • osobnost
 • zahrada
 • objektivem čtenářů
 • domov
 • dobrou chuť
 • recepty
 • pro šikovné ruce
 • zdraví
 • hobby
 • domácí mazlíčci
 • radí čtenáři

Parametry časopisu

Země původu: Česká republika
Typ titulu: časopis
Doporučený věk: od 25 do 70 let
Jazyk: česky
Vychází: měsíčník, 12 vydání za rok
Aktuální číslo vyšlo: 31.10.2019
Příští číslo vyjde: 27.12.2019
Počet stran: 100
Rozměry: A4; 21,0 × 29,7 cm (šířka × výška)
Vazba: šitá, V1
Cena na stánku: 32,90 Kč | 1,55 EUR
Vydavatel: VLTAVA LABE MEDIA, a.s.
Vychází od roku: 1990 (30. ročník)
Evidenční číslo: MK ČR E 5272
ISSN: 1213-8355
EAN: 9771213435000
Web: www.ireceptar.cz

Dárkový certifikát pro předplatné

Dárkový certifikát předplatného slouží jako slavnostní doklad pro někoho komu chcete předplatné darovat. Před předáním certifikátu nezapomeňte předplatné také objednat. Vygenerování certifikátu nenahrazuje objednávku předplatného. Pokud necháte údaje Pro koho a Věnuje nevyplněny, můžete tyto údaje napsat do certifikátu ručně.


Např. pro Babičku, Dědečka, Mámu, Tátu, ...
Záleží jen na Vás, jak velkou radost chcete udělat.
Např. Ježíšek, Rodiče, Mikuláš, Babička a Děda, ...

Certifikát je generován ve formátu PDF. Po stažení si jej můžete vytisknout na libovolné tiskárně.

Náhled dárkového certifikátu