Časopis Křížovkář TV magazín

křížovky, osmisměrky, kriskrosy, doplňovačky, hádanky

Křížovkářský TV magazín přináší křížovky, osmisměrky, kriskrosy, doplňovačky, nejrůznější hádanky,… více

Témata: TV program, volný čas, křížovky, hobby

Kategorie: Křížovky
Jazyk: česky
Formát: 21,5 × 28,0 cm
Počet stran: 32 – 40
Vychází: měsíčník (12 vydání za rok)
Cena na stánku: 27,90 Kč

Papírové předplatné

výtisky do poštovní schránky

Roční předplatné + speciál časopisu Kreativ: Zápisník mojí zahrady (kniha A5)
12 vydání dárek v ceně 259 Kč
415 Kč

Předplaťte si nyní časopis Křížovkář TV magazín na celý rok a získejte speciáal časopisu Kreativ: Zápisník mojí zahrady v hodnotě 259 Kč jako dárek. Pokud se vám taky přihodilo něco takového, bude se vám hodit zahradní Zápisník. Je sestavený od ledna do prosince, ale začít psát můžete kdykoli, třeba právě teď. Kromě místa na vaše poznámky, co jste kam zasadili, co právě kvete a kolik jste čeho sklidili, v něm najdete i cenné tipy. Třeba jak na rajčata nebo co dělat v kterém měsíci. Vhodné i pro pěstitele na balkóně! Formát: A5. Rozměry: 14,8×21 cm. Počet stran: 96.

Roční předplatné + skleněná konvice na čaj s nerezovým sítkem Dedra (1 litr)
12 vydání dárek v ceně 499 Kč
415 Kč

Předplaťte si nyní časopis Křížovkář TV magazín na celý rok a získejte skleněnou konvici na čaj s nerezovým sítkem v hodnotě 499 Kč jako dárek. Kombinace odolného borosilikátového skla, nerezu a plastu. Hodí se na přípravu sypaných bylinkových či ovocných čajů. Rozměry: š 16 x h 10 x v 20,5 cm. Objem 1000 ml. Cena zahrnuje poštovné a balné.

Roční předplatné + silikonový omyvatelný zdobící sáček Dedra a 5 špiček
12 vydání dárek v ceně 399 Kč
415 Kč

Předplaťte si nyní časopis Křížovkář TV magazín na celý rok a získejte silikonový omyvatelný zdobící sáček a 5 špiček v hodnotě 399 Kč jako dárek. Klasický způsob zdobení v moderní podobě. Každá hospodyňka si ho zamiluje. Opakovatelně použitelný – nejedná se o jednorázový sáček. Silikon neabsorbuje vůně ani chutě. Silikonový zdobící set obsahuje pevný silikonový znovu-použitelný sáček + 5 různých nástavců z odolného plastu. Vhodný do myčky = veliká výhoda. Rozměr sáčku: 40×20 cm, délka nástavce: 4,5 cm. Cena zahrnuje poštovné a balné.

Roční předplatné + Sada: 2x DEDRA - JEDNOPATROVÝ CVAK&CVAK SILIBOX na přenášení jídla, 700 ml
12 vydání
415 Kč

Předplaťte si Křížovkář TV magazín na rok a získáte 2 jednopatrové CVAK&CVAK Siliboxy na přenášení jídla, 700 ml v hodnotě 258 Kč.

2× jednopatrový CVAK&CVAK Silibox na přenášení jídla, 700 ml Představujeme Vám vychytanou řadu pomocníků na skladování a přenášení potravin. Budete okouzleni prakticky navrženými detaily a příslušenstvím. Připravte si chutnou svačinu nebo oběd do práce i na výlet do praktického SILIBOXU s praktickou vidličkou. Díky rozdělující přepážce můžete mít v jedné krabičce dva druhy jídla. Vyrobeno z odolného plastu. Vhodné do myčky, mikrovlnky (bez víka) i do chladničky a mrazničky. Rozměry celkem: š 16,5 x h 12 x v 7. Více na www.dedra.cz. Obdržíte 2 kusy siliboxu.

Cena zahrnuje poštovné a balné.

Neváhejte a objednávejte ihned, nabídka platí jen do vyčerpání zásob dárků. Dárky vám rezervujeme dva týdny od objednání předplatného (do té doby je třeba předplatné uhradit). Dárky zas

Roční předplatné + kolébkový dvojnůž na bylinky a sekání potravin
12 vydání dárek v ceně 199 Kč
415 Kč

Předplaťte si nyní časopis Křížovkář TV magazín na celý rok a získáte XL kolébkový dvojnůž na bylinky a sekání potravin v hodnotě 199 Kč jako dárek. Vhodný například na sekání koření, bylinek, zeleniny, ořechů, čokolády. Materiál: nerez + plast. Rozměr: š 17 x h 4 x v 13 cm. Cena zahrnuje poštovné a balné.

Roční předplatné + kniha 52 týdnů v zahradě
12 vydání dárek v ceně 199 Kč
415 Kč

Předplaťte si nyní časopis Křížovkář TV magazín na rok a získáte knihu 52 týdnů v zahradě v hodnotě 199 Kč jako dárek. Nejnovější kniha Receptáře nabízí kompletní přehled zahradních prací pro každý týden v roce. Sázet, sít, pěstovat a sklízet podle ní mohou začátečníci. Zkušeným zahradníkům zas kniha ukáže řadu zajímavých novinek. Publikace se věnuje nejen pěstování, ale třeba i drobným živočichům nebo výrobě vlastního hnojiva, zkrátka všemu, co poslouží vaší zahrádce. Pěstujte s knihou 52 týdnů v zahradě letničky i trvalky pro krásu i užitek!

Roční předplatné + kniha 50 rad pro malou zahrádku
12 vydání dárek v ceně 287 Kč
415 Kč

Předplaťte si nyní časopis Křížovkář TV magazín na rok a získáte knihu 50 rad pro malou zahrádku v hodnotě 287 Kč jako dárek. Kniha je zaměřená na zahrádky, ve kterých je potřeba šetřit místem, a o to lépe vše naplánovat a zařídit. Najdete tu tipy na uspořádání nejen rostlin, stromů či skleníku, ale třeba i na nejlepší místo pro gril, houpačku nebo posezení. Vyšlo v roce 2022. Hodnota knihy 287 Kč. Cena zahrnuje poštovné a balné.

Roční předplatné + kniha 50 rad mazaného zahradníka - bylinky
12 vydání dárek v ceně 199 Kč
415 Kč

Předplaťte si nyní časopis Křížovkář TV magazín na celý rok a získáte knihu 50 rad mazaného zahradníka – Bylinky v hodnotě 199 Kč jako dárek. Ať už chcete pěstovat bylinky v květináči na okně nebo chcete mít velký bylinkový záhon, kniha vám poradí, jak na to. Najdete tu tipy pro pěstování podle světových stran, nápady na zpracování bylinek pro kosmetiku nebo jako součást receptů. Chcete si založit bylinkový záhon, pěkně od základů a třeba i do spirály nebo v zídce? Chcete vědět, kterým bylinkám bude na vaší zahradě nejlépe a co přesně budou potřebovat? Chcete si vypěstovat jen pár kuchyňských bylinek na okně či na balkóně a jste úplní začátečníci?

Roční předplatné + bateriový pilník a leštička Systemat 3v1 Nehtopilník (fialový)
12 vydání dárek v ceně 249 Kč
415 Kč

Předplaťte si nyní časopis Křížovkář TV magazín na celý rok a získejte bateriový pilník a leštička Systemat 3v1 Nehtopilník v hodnotě 249 Kč jako dárek. Nehtopilník Vám upraví nehty na rukou i na nohou jako v profesionálním salónu krásy! Vaše nehty budou hladké, hebké a lesklé na dotek i na pohled. Proč používat právě nehtopilník? Budete mít hladké a hebké nehty na dotek. Už nemusíte do salónu pro krásné a lesklé nehty. Snadné používání – ergonomický tvar pro lepší uchopení. Cena zahrnuje poštovné a balné.

Roční předplatné + kniha Zahrada na chatě a chalupě
12 vydání dárek v ceně 280 Kč
399 Kč

Předplaťte si nyní časopis Křížovkář TV magazín na celý rok a získejte knihu Zahrada na chatě a chalupě v hodnotě 280 Kč jako dárek. Ideální zahrada na chatě a chalupě vyžaduje minimum péče a přináší maximum radosti a užitku. Jak si takovou zahradu vybudovat, v čem se liší zahrada u horské chalupy a co všechno brát v potaz v okolí chat, se dozvíte v knížce zahradní architektky Hany Říhové. Názorné, jednoduché postupy a rady jsou doplněny mnoha fotografiemi, a zejména autorčinými návrhy modelových realizací, které vycházejí z její bohaté praxe s navrhováním prostorů u rekreačních objektů. Cena zahrnuje poštovné a balné.

Roční předplatné + speciál časopisu Gurmet: Regionální potravina na klíč
12 vydání dárek v ceně 79 Kč
345 Kč

Předplaťte si nyní časopis Křížovkář TV magazín na celý rok a obdržíte speciál časopisu Gurmet Regionální potravina v hodnotě 79 Kč jako dárek. Nový speciál časopisu Gurmet je právě v prodeji. Vaříme z toho nejlepšího z lokálních surovin, od farmářů, řezníků, pekařů a sousedů. Čeká vás 14 příběhů a 60 receptů s Regionální potravinou. Cena zahrnuje poštovné a balné.

Roční předplatné + speciál časopisu Vlasta: Křížovky - Ženy, které dobyly svět
12 vydání   ušetříte 20 Kč (6 %) doprava zdarma
315 Kč
334,80 Kč

Předplaťte si nyní časopis Křížovkář TV magazín na celý rok a získáte jako dárek speciál časopisu Vlasta Křížovky 3/2023 v hodnotě 29,90 Kč jako dárek. Speciál Vlasta – 3/2023 – Křížovky – Ženy, které dobyly svět. V tajenkách se dozvíte zajímavosti ze života 34 skvělých inspirativních žen, které dobyly svět. Češky nevyjímaje! Víte, že luštění prokazatelně prodlužuje život a zlepšuje mentální kondici? Cena zahrnuje poštovné a balné.

Roční předplatné + Sada: stolní Kalendář Receptář 2024 + nosný časopis
12 vydání   ušetříte 20 Kč (6 %) doprava zdarma
315 Kč
334,80 Kč

Předplaťte si Křížovkář TV magazín na rok za akční cenu a získáte jako dárek stolní kalendář Receptář 2024 v hodnotě 99 Kč.

Stolní kalendář Receptář 2024 Praktický stolní kalendář se spoustou nápadů, rad, inspirací a tipů pro kutily a zahrádkáře. Co vylepšit doma či na zahrádce v každém ročním období.
- české týdenní řádkové kalendárium
- formát: 22,6 × 13,9 cm
- počet stran: 58 + 2.

Cena zahrnuje poštovné a balné.

Neváhejte a objednávejte ihned, nabídka platí jen do vyčerpání zásob dárků. Dárky vám rezervujeme dva týdny od objednání předplatného (do té doby je třeba předplatné uhradit). Dárky zasíláme do 30 dnů od zaplacení na adresu plátce jako balík na poštu. Nabídka platí pouze pro předplatné doručované do České republiky.

Předplatné je na 12 měsíců.

Elektronická verze časopisu je k tištěné verzi zcela ZDARMA. Registrujte se na www.Mojepredplatne.cz a čtěte svůj oblíbený titul až na 4&n

Roční předplatné + Květy Speciál Křížovky 2023/2
12 vydání   ušetříte 20 Kč (6 %) doprava zdarma
315 Kč
334,80 Kč

Předplaťte si Křížovkář TV magazín na rok za akční cenu a získáte jako dárek speciál Týdeníku Květy – Křížovky 2/2023 v hodnotě 29,90 Kč.

Speciál Týdeníku Květy – Křížovky 2/2023 Největší události českých dějin Speciál Týdeníku Květy KŘÍŽOVKY & LUŠTĚNÍ přináší spoustu křížovek, ale i sudoku, osmisměrky a kvízy. Milovníci luštění se současně dozvědí zajímavosti z českých dějin, ze života významných osobností a na své si přijdou také ti, kteří si chtějí připomenout, jak tajenky řešili kdysi. Speciál Týdeníku Květy 2/2023. Vyšlo 27. 9. 2023.

* vyjímečné osobnosti
* nezapomenutelná díla i sportovní úspěchy
* památná místa naší země
* křížovky, osmisměrky, sudoku, kvízy.

Cena zahrnuje poštovné a balné.

Neváhejte a objednávejte ihned, nabídka platí jen do vyčerpání zásob dárků. Dárky vám rezervujeme dva týdny od objednání předplatného (do té doby je třeba předplatné uhradit). Dárky zasíláme do 30 dnů od zaplacení na adresu plátce jako balík na poštu

Roční předplatné
12 vydání   ušetříte 20 Kč (6 %) doprava zdarma
315 Kč
334,80 Kč

Elektronická verze časopisu je k tištěné verzi zcela ZDARMA.

Půlroční předplatné
6 vydání   ušetříte 9 Kč (6 %) doprava zdarma
158 Kč
167,40 Kč
Čtvrtletní předplatné
3 vydání   ušetříte 5 Kč (6 %) doprava zdarma
79 Kč
83,70 Kč

Elektronická verze časopisu je k tištěné verzi zcela ZDARMA.

  • dárky jsou po objednání dva týdny rezervovány než předplatné uhradíte
  • dárky jsou po zaplacení předplatného zasílány do 30 dnů na adresu plátce jako balík na poštu
  • výtisky budou doručovány pouze na území České republiky

Popis časopisu

Křížovkářský TV magazín přináší křížovky, osmisměrky, kriskrosy, doplňovačky, nejrůznější hádanky, originální soutěže o desítky či stovky výher zejména věcných, ale i finančních.

S předplatným získáte titul plný křížovek, sudoku, osmisměrek a různých doplňovaček a potěší i soutěžemi nejen o věcné, ale i finanční ceny. K tomu také nabízí zajímavé informace o českých i zahraničních hvězdách.


Pravidelné rubriky

  • křížovky
  • osmisměrky
  • hádanky

Parametry časopisu

Země původu: Česká republika
Typ titulu: časopis
Doporučený věk: neuvedeno
Jazyk: česky
Vychází: měsíčník, 12 vydání za rok
Aktuální číslo vyšlo: 1.12.2023
Příští číslo vyjde: 28.12.2023
Počet stran: 32 – 40
Rozměry: 21,5 × 28,0 cm (šířka × výška)
Vazba: šitá, V1
Cena na stánku: 27,90 Kč
Vydavatel: VLTAVA LABE MEDIA, a.s.
Vychází od roku: 1995 (29. ročník)
Evidenční číslo: MK ČR E 7366
ISSN: 1211-2755
EAN: 9771211275006
Web: www.vlmedia.cz/casopisy…

Dárkový certifikát pro předplatné

Dárkový certifikát předplatného slouží jako slavnostní doklad pro někoho komu chcete předplatné darovat. Před předáním certifikátu nezapomeňte předplatné také objednat. Vygenerování certifikátu nenahrazuje objednávku předplatného. Pokud necháte údaje Pro koho a Věnuje nevyplněny, můžete tyto údaje napsat do certifikátu ručně.


Např. pro Babičku, Dědečka, Mámu, Tátu, ...
Záleží jen na Vás, jak velkou radost chcete udělat.
Např. Ježíšek, Rodiče, Mikuláš, Babička a Děda, ...

Certifikát je generován ve formátu PDF. Po stažení si jej můžete vytisknout na libovolné tiskárně.

Náhled dárkového certifikátu