Časopis Křížovkář TV magazín

křížovky, osmisměrky, kriskrosy, doplňovačky, hádanky

časopis Křížovkář TV magazín č. 6/2024

Křížovkářský TV magazín přináší křížovky, osmisměrky, kriskrosy, doplňovačky, nejrůznější hádanky,… více

Témata: TV program, volný čas, křížovky, hobby

Kategorie: Křížovky
Jazyk: česky
Formát: 21,5 × 28,0 cm
Počet stran: 32 – 40
Vychází: měsíčník (12 vydání za rok)
Cena na stánku: 27,90 Kč

Papírové předplatné

výtisky do poštovní schránky

Roční předplatné + společenská hra Liška podšitá duet od Mindok
12 vydání dárek v ceně 349 Kč
415 Kč

Předplaťte si nyní časopis Křížovkář TV magazín na celý rok a získáte hru Liška podšitá duet v hodnotě 349 Kč jako dárek. Pomáhejte si se spoluhráčem a společně posbírejte drahokamy poztrácené u lesní stezky. Dejte si však pozor, abyste nezbloudili a nezůstali v čarovném lese nadobro! Hrajte štychy výhodné pro oba a cestujte společně lesem. Pomocí různorodých efektů karet umožněte spoluhráči hrát kartu jakékoli barvy, vyměňujte si karty navzájem a mnoho dalšího!

Roční předplatné + speciál časopisu Kreativ: Tvoření pro děti od jara do zimy
12 vydání dárek v ceně 399 Kč
415 Kč

Předplaťte si nyní časopis Křížovkář TV magazín na celý rok a získáte knihu Tvoření pro děti od jara do zimy v hodnotě 399 Kč jako dárek. Nudí se vaše děti? Nekupujte jim medvídka mývala, ale tuhle třísetstránkovou sbírku návodů na tvoření na celý rok. Velký soubor návodů a her pro jaro, léto, podzim a zimu z toho nejlepšího, co jsme vymysleli a vytvořili. Pro malé i větší, pro hodně i míň šikovné, na doma i na ven. Všechny potřebné šablony a podklady jsou přímo v knize. Pro zábavu dětí a klidný čas dospělých. Počet stran: 296.

Roční předplatné + kompletní ročník časopisu Křížovkář TV magazín 2023
12 vydání dárek v ceně 335 Kč
415 Kč

Předplaťte si nyní časopis Křížovkář TV magazín na celý rok a získáte celý ročník časopisu Křížovkář TV magazín 2023 v hodnotě 335 Kč jako dárek. Balíček obsahuje všech 12 čísel časopisu z roku 2023. Cena zahrnuje poštovné a balné.

Roční předplatné + kniha Z popela (Alex Schulman)
12 vydání dárek v ceně 297 Kč
415 Kč

Předplaťte si nyní časopis Křížovkář TV magazín na celý rok a získáte knihu Z popela od Alexe Schulmana v hodnotě 297 Kč jako dárek. Drtivý příběh rozbitého dětství a neodvratného rozkladu jedné rodiny. Tři bratři se vracejí na rodinnou chatu u jezera, kam se dvacet let žádný z nich neodvážil. Přivážejí s sebou urnu s popelem a chystají se tu splnit matčino nečekané poslední přání. Společná cesta je však provede nejen důvěrně známou krajinou, ale také časem. Náhle jsou z nich opět chlapci s opálenýma nohama a dychtivýma očima, soupeřící o otcovu přízeň a matčinu vrtkavou lásku, kteří mají na světě jen jeden druhého a možná také vůbec nikoho.

Roční předplatné + kniha Ještě můžu vzlétnout od Hodáčová Monika
12 vydání dárek v ceně 269 Kč
415 Kč

Předplaťte si nyní časopis Křížovkář TV magazín na celý rok a získejte knihu Ještě můžu vzlétnout v hodnotě 269 Kč jako dárek. Pamatujete si, o čem jste snila ve dvaceti? Stále ještě sníte, nebo jste se se sny rozloučila? Možná je čas některé oprášit. A pokud je na něco pozdě, můžete mít nové sny, o kterých se vám kdysi ani nesnilo. Tato kniha je průvodcem pro ženy přemýšlející, jak naložit s druhou polovinou života. Autorka, zkušená terapeutka, vám pomůže zamyslet se nad minulostí, která ovlivňuje váš život, a otázkami, příběhy a myšlenkami vás podpoří při vstupu do nové etapy plné příležitostí, radosti a smyslu.

Roční předplatné + kniha Dívka, která musí zemřít od David Lagercrantz
12 vydání dárek v ceně 399 Kč
415 Kč

Předplaťte si nyní časopis Křížovkář TV magazín na celý rok a získejte knihu Dívka, která musí zemřít v hodnotě 399 Kč jako dárek. Závěrečný díl série Milénium. V jednom ze stockholmských parků se najde tělo zuboženého žebráka s amputovanými prsty na rukou i nohou. Vypadá to na nešťastnou smrt bezdomovce, avšak patoložka Fredrika Nymanová se nemůže zbavit dojmu, že s mrtvým je něco v nepořádku, a proto se spojí s Mikaelem Blomkvistem. Případ probudí Mikaelův zájem, protože žebrák prý několikrát cosi breptal o švédském ministrovi obrany Johannesu Forsellovi. Byly to jen řeči paranoidního šílence, nebo měl opravdu nějaké informace o vládě?

Roční předplatné + kniha 52 týdnů v zahradě
12 vydání dárek v ceně 199 Kč
415 Kč

Předplaťte si nyní časopis Křížovkář TV magazín na rok a získáte knihu 52 týdnů v zahradě v hodnotě 199 Kč jako dárek. Nejnovější kniha Receptáře nabízí kompletní přehled zahradních prací pro každý týden v roce. Sázet, sít, pěstovat a sklízet podle ní mohou začátečníci. Zkušeným zahradníkům zas kniha ukáže řadu zajímavých novinek. Publikace se věnuje nejen pěstování, ale třeba i drobným živočichům nebo výrobě vlastního hnojiva, zkrátka všemu, co poslouží vaší zahrádce. Pěstujte s knihou 52 týdnů v zahradě letničky i trvalky pro krásu i užitek!

Roční předplatné + kniha 50 rad pro malou zahrádku
12 vydání dárek v ceně 287 Kč
415 Kč

Předplaťte si nyní časopis Křížovkář TV magazín na rok a získáte knihu 50 rad pro malou zahrádku v hodnotě 287 Kč jako dárek. Kniha je zaměřená na zahrádky, ve kterých je potřeba šetřit místem, a o to lépe vše naplánovat a zařídit. Najdete tu tipy na uspořádání nejen rostlin, stromů či skleníku, ale třeba i na nejlepší místo pro gril, houpačku nebo posezení. Vyšlo v roce 2022. Hodnota knihy 287 Kč. Cena zahrnuje poštovné a balné.

Roční předplatné + kniha 50 rad mazaného zahradníka - bylinky
12 vydání dárek v ceně 199 Kč
415 Kč

Předplaťte si nyní časopis Křížovkář TV magazín na celý rok a získáte knihu 50 rad mazaného zahradníka – Bylinky v hodnotě 199 Kč jako dárek. Ať už chcete pěstovat bylinky v květináči na okně nebo chcete mít velký bylinkový záhon, kniha vám poradí, jak na to. Najdete tu tipy pro pěstování podle světových stran, nápady na zpracování bylinek pro kosmetiku nebo jako součást receptů. Chcete si založit bylinkový záhon, pěkně od základů a třeba i do spirály nebo v zídce? Chcete vědět, kterým bylinkám bude na vaší zahradě nejlépe a co přesně budou potřebovat? Chcete si vypěstovat jen pár kuchyňských bylinek na okně či na balkóně a jste úplní začátečníci?

Roční předplatné + 2x komix Stranger Things (Šestka + Druhá strana)
12 vydání dárek v ceně 598 Kč
415 Kč

Předplaťte si nyní časopis Křížovkář TV magazín na celý rok a dostanete zdarma dva komiksy Stranger Things: Šestka a Druhá strana v hodnotě 598 Kč jako dárek. Píše se rok 1978. Amerika se stále nachází uprostřed studené války a probádává nebezpečné hranice vědy. Jak daleko doktor Brenner, ředitel tajného projektu MK ULTRA, zajde, aby získal moc, po které touží? To zjistíte v tomto prequelu úspěšného netflixovského seriálu Stranger Things. Nebýt jejích psychických schopností, byla by Francine obyčejná puberťačka ze sedmdesátých let, ale místo aby s kamarády trsala na hustou muziku, je zavřená v Hawkinsově laboratoři. Pod bdělým dohledem doktora Brennera a jeho zaměstnanců má Francine pocit, že je využívána, jako by se z ní pokoušeli udělat zbraň. Vypětí z testů, kterým ji podrobují, odemkne temnou vizi budoucnosti, budoucnosti, na které se nechce podílet, budoucnosti, o které doufá, že ji může změnit. Počet stran: 96, formát: 168 × 258 mm, vazba: brožovaná, tisk: barevný.

Roční předplatné + speciál TV Pohoda Křížovky
12 vydání   ušetříte 20 Kč (6 %) doprava zdarma
315 Kč
334,80 Kč

Předplaťte si nyní časopis Křížovkář TV magazín na celý rok za akční cenu a získáte speciál TV Pohoda Křížovky 2/2024 Léto v hodnotě 35 Kč jako dárek. Desítky stran křížovek a dalšího luštění, osm stran se spoustou letních a prázdninových receptů, zajímavosti související s televizními pořady, televizními osobnostmi a vůbec televizním děním i dvoustranu pro děti – to vše najdete v letním speciálu TV Pohoda křížovky. Vychází 22. 5. 2024.

Roční předplatné + speciál časopisu Receptář Léto
12 vydání   ušetříte 20 Kč (6 %) doprava zdarma
315 Kč
334,80 Kč

Předplaťte si nyní časopis Křížovkář TV magazín na celý rok za akční cenu a získáte speciál časopisu Receptář č. 2/2024 Léto v hodnotě 39,90 Kč jako dárek. Nový letní Speciál je ve znamení všeho, co prosluněné a rozkvetlé období léta skýtá. Pozveme vás na úchvatný venkovský statek, jehož dvorku vévodí biotop, divoce rostoucí trvalky a bylinky. Seznámíme vás s úspěšnou a ve světě obdivovanou botanickou malířkou Pavlínou Kourkovou. Dozvíte se, jaké příběhy se váží k ikonickým, slavným květinám. Poradíme vám, jak si doma vyrobíte tu nejbáječnější zmrzlinu. A kromě toho všeho na vás čekají mnohé další zajímavosti ze světa botaniky i rady a tipy pro vaši zahradu. Vychází 5. 6. 2024. Prodejní cena na stánku 39,90 Kč.

Roční předplatné
12 vydání   ušetříte 20 Kč (6 %) doprava zdarma
315 Kč
334,80 Kč
Roční předplatné + 4x speciál pro luštitele křížovek
12 vydání   ušetříte 36 Kč (11 %) doprava zdarma
299 Kč
334,80 Kč

Předplaťte si nyní časopis Křížovkář TV magazín na celý rok a získáte jako dárek balíček speciálů o luštění v hodnotě 115 Kč jako dárek. Speciál TV Pohoda křížovky Léto Desítky stran křížovek a dalšího luštění, osm stran se spoustou letních a prázdninových receptů, zajímavosti související s televizními pořady, televizními osobnostmi a vůbec televizním děním i dvoustranu pro děti. TV mini Křížovky č. 2/2024 V časopisu najdete více než třicet švédských křížovek s tajenkami a zajímavostmi z televizního a filmového světa. Speciál Překvapení: Na zahradě s křížovkou Na co se můžete těšit? Květina roku 2024 KOSATEC sibiřský. Jak pěstovat MANGOLD a co dobrého z něho uvařit? Objevte chutě exotických a méně známých BYLINEK … Speciál Týdeníku Květy – Křížovky č. 2/2024 Při odhalování tajenek se čtenáři dozví mnoho zajímavého z našich dějin, ze života slavných osobností, ale i to, s jakými nástrahami se museli luštitelé vypořádávat kdysi.

Půlroční předplatné
6 vydání   ušetříte 9 Kč (6 %) doprava zdarma
158 Kč
167,40 Kč

Elektronická verze časopisu je k tištěné verzi zcela ZDARMA.

Čtvrtletní předplatné
3 vydání   ušetříte 5 Kč (6 %) doprava zdarma
79 Kč
83,70 Kč
  • Dárky jsou po objednání dva týdny rezervovány než předplatné uhradíte
  • Dárky jsou po zaplacení předplatného zasílány do 30 dnů na adresu plátce jako balík na poštu
  • výtisky budou doručovány pouze na území České republiky

Popis časopisu

Křížovkářský TV magazín přináší křížovky, osmisměrky, kriskrosy, doplňovačky, nejrůznější hádanky, originální soutěže o desítky či stovky výher zejména věcných, ale i finančních.

S předplatným získáte titul plný křížovek, sudoku, osmisměrek a různých doplňovaček a potěší i soutěžemi nejen o věcné, ale i finanční ceny. K tomu také nabízí zajímavé informace o českých i zahraničních hvězdách.


Pravidelné rubriky

  • křížovky
  • osmisměrky
  • hádanky

Parametry časopisu

Země původu: Česká republika
Typ titulu: časopis
Doporučený věk: neuvedeno
Jazyk: česky
Vychází: měsíčník, 12 vydání za rok
Aktuální číslo vyšlo: 30.5.2024
Příští číslo vyjde: 25.7.2024
Počet stran: 32 – 40
Rozměry: 21,5 × 28,0 cm (šířka × výška)
Vazba: šitá, V1
Cena na stánku: 27,90 Kč
Vydavatel: VLTAVA LABE MEDIA, a.s.
Vychází od roku: 1995 (30. ročník)
Evidenční číslo: MK ČR E 7366
ISSN: 1211-2755
EAN: 9771211275006
Web: www.vlmedia.cz/casopisy…

Dárkový certifikát pro předplatné

Dárkový certifikát předplatného slouží jako slavnostní doklad pro někoho komu chcete předplatné darovat. Před předáním certifikátu nezapomeňte předplatné také objednat. Vygenerování certifikátu nenahrazuje objednávku předplatného. Pokud necháte údaje Pro koho a Věnuje nevyplněny, můžete tyto údaje napsat do certifikátu ručně.


Např. pro Babičku, Dědečka, Mámu, Tátu, ...
Záleží jen na Vás, jak velkou radost chcete udělat.
Např. Ježíšek, Rodiče, Mikuláš, Babička a Děda, ...

Certifikát je generován ve formátu PDF. Po stažení si jej můžete vytisknout na libovolné tiskárně.

Náhled dárkového certifikátu