Časopis Deník Křížovky

časopis velkého formátu plný báječného luštění

časopis Deník Křížovky č. 1/2020

Měsíčník velkého formátu plný báječného luštění. Každý měsíc až k vám domů celých 32 stran… více

Témata: křížovky, volný čas, hobby

Kategorie: Křížovky
Jazyk: česky
Formát: A4, 21,0 × 29,7 cm
Počet stran: 32
Vychází: měsíčník (12 vydání za rok)
Cena na stánku: 19 Kč

Papírové předplatné

výtisky do poštovní schránky

Roční předplatné + kniha 50 rad mazaného zahradníka v hodnotě 199 Kč
8 vydání dárek v ceně 199 Kč
328 Kč

Objednejte si výhodné předplatné na celý rok a získáte knihu 50 rad mazaného zahradníka v hodnotě 199 Kč. Osvědčené postupy, tipy a nápady. Pro veliký úspěch vydáváme dotisk knihy. Kniha je ideálním doplňkem pro všechny zahradníky, ať už jako učitel pro začátečníky, nebo parťák pro ty zkušenější. Proč je náš zahradník vlastně mazaný? Protože dokáže s minimem úsilí, času a prostředků dosáhnout maximálního úspěchu. Zkrátka a dobře – ví, jak mít dobrou úrodu a hezkou zahradu, aniž by se musel dřít a lopotit. Tato knížka je shrnutím toho, co jako zkušení zahrádkáři čtenáři Receptáře znají, ale potřebují mít stručně a jasně pohromadě.

Roční předplatné + kniha - Hrníčková kuchařka – Maso, které šetří kapsu
8 vydání
328 Kč

Předplaťte si měsíčník Deník Křížovky na rok za 328 Kč a získáte knihu Hrníčková kuchařka – Maso, které šetří kapsu v hodnotě 199 Kč.

Hrníčková kuchařka – Maso, které šetří kapsu Napsala Jaroslava Pechová Další z řady hrníčkových kuchařek pojednávající tentokrát o mase, které šetří nejen kapsu ale i zdraví. Dozvíme se, jaké maso je nejzdravější a že kližky, chrupavky, vnitřnosti všeho druhu nejsou jen negativem, ale mohou být v naší kuchyni i přínosem.

Deník Křížovky – měsíčník velkého formátu plný báječného luštění. Každý měsíc až k vám domů celých 32 stran švédských křížovek, ve speciálních vydáních navíc sudoku, osmisměrky a další rébusy. K tomu v každém vydání soutěžní křížovky o peněžité výhry! Spousta skvělé zábavy pro bystré hlavy.

Neváhejte a objednávejte ihned, nabídka platí jen do vyčerpání zásob dárků. Dárky vám rezervujeme dva týdny od objednání předplatného (do té doby je třeba předplatné uhradit). Dárky zasíláme do 30 dnů od zaplacení na ad

Roční předplatné + expresní vlasová péče Gliss 7sec Ultimate Repair (200 ml)
8 vydání dárek v ceně 200 Kč
328 Kč

Objednejte si výhodné předplatné na celý rok za akční cenu a získejte expresní vlasovou péči Gliss 7 SEC v hodnotě 200 Kč jako dárek. Expresní vlasová péče pro velmi poškozené a suché vlasy. Intenzivně vyživující péče na vlasy, která nezatěžuje a stačí jí na to již 7 sekund. Během aplikace se přemění v jemný krém, díky kterému budou vaše vlasy zářivé a vyživené bez zatížení.

Roční předplatné + 2x respirátor Respilon a dezinfekční gely na ruce v hodnotě 533 Kč
8 vydání dárek v ceně 533 Kč
328 Kč

Předplaťte si nyní časopis Deník Křížovky na rok a získáte dva respirátory Respilon a dezinfekční gely Fa na ruce v hodnotě 533 Kč. Balíček obsahuje: respirátory Respilon – velikosti L (1 krabička s 2 kusy), Fa Hygiene & Fresh Instant hand gel (250 ml) a Fa Hygiene & Fresh Sanitizing hand gel (50 ml). VK RespiPro je respirátor, který viry nejen zachycuje, ale i efektivně deaktivuje, a to díky vrstvě nanovlákna a akcelerované mědi. Má samosterilizační funkci – je možné ho nosit opakovaně po dobu až jednoho týdne bez jakékoli nutné péče. Dezinfekce na ruce FA Hygiene & Fresh Instant Hand Gel je přípravek určený pro dezinfekci rukou a povrchů. Je ideální k odstranění nečistot z pokožky, kterého oceníte zejména ve chvílích, kdy není k dispozici voda a mýdlo. Vlastnosti: zanechává ruce hygienicky čisté, pro dokonale čisté ruce bez mýdla a vody.

Roční předplatné + speciál časopisu Vlasta: Horoskopy 2022
8 vydání dárek v ceně 59 Kč
249 Kč

Předplaťte si nyní časopis Deník Křížovky na rok a získáte zdarma speciál časopisu Vlasta: Horoskopy 2022 jako dárek. Speciál časopisu Vlasta plný horoskopů na rok 2022. Speciál nabízí podrobnou a spolehlivou předpověď pro každé znamení na následující rok. Dozvíte se, co říkají znamení o povaze vašeho mazlíčka nebo jaké jídlo je pro vás ideální podle hvězd.

Roční předplatné + speciál časopisu Receptář: Vánoce
8 vydání
249 Kč

Předplaťte si nyní časopis Deník Křížovky na rok a získáte navíc zdarma speciál Receptář Vánoce jako dárek. Ve vánočním speciálu najdete tipy pro péči o zimní zahradu, návody na dekorace, výrobu krmítka nebo adventní kalendář. Pochutnáte si na slavnostních menu s rybami, s husou i bez masa, na receptech z kaštanů a ještě pro vás máme slavnostní dorty a 15 druhů cukroví. Podíváte se do kamenného betléma v Kuksu a navštívíte řezbáře, který vyrábí betlémy s figurami v životní velikosti.

Roční předplatné + speciál časopisu Gurmet: Všechny chutě Asie
8 vydání
249 Kč

Předplaťte si měsíčník Deník Křížovky na rok za 249 Kč a získáte speciál Všechny chutě Asie jako dárek.

Speciál Gurmet – Všechny chutě Asie

V tomto speciálu vám představíme nejlepší pokrmy z pěti asijských zemí, které jsou považovány za gastronomické velmoci, sice Japonska, Indie, Číny, Thajska a Vietnamu. Věříme, že vám budou chutnat a že na následujících stránkách najdete spoustu inspirace.

Deník Křížovky – měsíčník velkého formátu plný báječného luštění. Každý měsíc až k vám domů celých 32 stran švédských křížovek, ve speciálních vydáních navíc sudoku, osmisměrky a další rébusy. K tomu v každém vydání soutěžní křížovky o peněžité výhry! Spousta skvělé zábavy pro bystré hlavy.

Neváhejte a objednávejte ihned, nabídka platí jen do vyčerpání zásob dárků. Dárky vám rezervujeme dva týdny od objednání předplatného (do té doby je třeba předplatné uhradit). Dárky zasíláme do 30 dnů od zaplacení na adresu plátce jako balík na poštu. Nabídka platí pouz

Roční předplatné + speciál časopisu Gurmet: Vánoce
8 vydání
249 Kč

Předplaťte si měsíčník Deník Křížovky na rok za 249 Kč a obdržíte speciál Vánoce jako dárek.

Speciál Gurmet – Vánoce 2021

98 receptů, rad a tipů pro sváteční dny.

Vánoční speciál Gurmetu je tradičně plný receptů, tipů a rad, jak se připravit na nejkrásnější svátky v roce a zároveň si užít období adventu a oslavu Vánoc. V první kapitole si připomeneme tradiční vánoční pečivo v prověřených receptech. Podělíme se o osvědčené vychytávky z naší kuchyně, aby vás nic nezaskočilo a vaše výtvory byly dokonalé. V další kapitole přinášíme naše oblíbené nápady na jedlé dárky, které není těžké připravit doma, a zároveň jimi můžete potěšit své blízké možná víc než předmětem z obchodu. Ve čtvrté kapitole připravíme štědrovečerní večeři a variace na slavnostní oběd, který se chystá na Boží hod. A na závěr se dostaneme do nálady pomocí vyladěných drinků, které se hodí na zasněžený svah nebo silvestrovskou noc. Cena Speciálu 79 Kč.

Deník Křížovky – měsíčník velkého formá

Roční předplatné + speciál časopisu Gurmet: Sladké pečení s Josefem Maršálkem
8 vydání dárek v ceně 79 Kč
249 Kč

Předplaťte si nyní časopis Deník Křížovky na rok a získáte speciál časopisu Gurmet: Sladké pečení s Josefem Maršálkem jako dárek. Najdete zde přehlídku úžasných receptů spojujících konzervativní klasiku s omamnou exotikou od našeho nejlepšího cukráře. Neváhejte a objednávejte ihned, nabídka platí jen do vyčerpání zásob dárků.

Roční předplatné + speciál časopisu Gurmet: Bylinky ve vaší kuchyni
8 vydání
249 Kč

Předplaťte si měsíčník Deník Křížovky na rok za 249 Kč a získáte speciál Bylinky ve vaší kuchyni jako dárek.

Speciál Gurmet – Bylinky ve vaší kuchyni

KOUZLO BYLINEK 189 receptů, rad a tipů, jak každý den vařit s bylinkami. Pažitka na chlebu s máslem je jako zakousnutí se do vzpomínek. Bazalka, to je symfonie léta. Máta, která ovšem bujně roste tak nějak sama. Majoránka do bramboračky vždycky větší než malé množství. Šalvěj, koriandr, levandule a mnohem více… Redaktorka Míša doufá, že se ji podařilo všechny pozitivní emoce, které má s bylinkami spojené, povedlo vložit i do tohoto speciálu. Přejeme vám, ať je vaše vaření s bylinkami jako kouzlení babiček kořenářek! Taky uměly jejich sílu a chuť naplno využít!

Deník Křížovky – měsíčník velkého formátu plný báječného luštění. Každý měsíc až k vám domů celých 32 stran švédských křížovek, ve speciálních vydáních navíc sudoku, osmisměrky a další rébusy. K tomu v každém vydání soutěžní křížovky o peněžité výh

Roční předplatné + kniha z edice Recepář: Maso
8 vydání dárek v ceně 79 Kč
249 Kč

Měsíčník velkého formátu plný báječného luštění.

Každý měsíc až k vám domů celých 32 stran švédských křížovek, ve speciálních vydáních navíc sudoku, osmisměrky a další rébusy. K tomu v každém vydání soutěžní křížovky o peněžité výhry! Spousta skvělé zábavy pro bystré hlavy. Pravidelně, bezpečně a spolehlivě až k vám.

A k tomu navíc získáte knížku z Edice Receptáře Maso jako dárek.

Maso V pořadí už 20. díl z Edice Receptáře. Tentokrát se věnuje masu – různým technikám jeho zpracování, jako dušení, grilování, sušení, uzení a dalším, ale i všem druhům masa, od kuřete po jelena, od vepřového po králíka. Nezapomněli jsme ani na vnitřnosti, maso uzené a mleté – s našimi recepty z Edice Maso si zkrátka pochutnáte!
* Grilujeme, sušíme, pečeme, udíme
* Všechny druhy od kuřete po jelena
* Recepty s mletým i uzeným

Roční předplatné
8 vydání
228 Kč
Půlroční předplatné
4 vydání
114 Kč
Čtvrtletní předplatné
2 vydání
57 Kč
  • dárky jsou po objednání dva týdny rezervovány než předplatné uhradíte
  • dárky jsou po zaplacení předplatného zasílány do 30 dnů na adresu plátce jako balík na poštu
  • výtisky budou doručovány pouze na území České republiky

Popis časopisu

Měsíčník velkého formátu plný báječného luštění.

Každý měsíc až k vám domů celých 32 stran švédských křížovek, ve speciálních vydáních navíc sudoku, osmisměrky a další rébusy. K tomu v každém vydání soutěžní křížovky o peněžité výhry! Spousta skvělé zábavy pro bystré hlavy.

Pravidelně, bezpečně a spolehlivě až k vám.


Pravidelné rubriky

  • švédské křížovky
  • sudoku
  • osmisměrky
  • rébusy
  • soutěže

Parametry časopisu

Země původu: Česká republika
Typ titulu: časopis
Doporučený věk: od 15 do 75 let
Jazyk: česky
Vychází: měsíčník, 12 vydání za rok
Aktuální číslo vyšlo: 8.7.2020
Příští číslo vyjde: 5.1.2022
Počet stran: 32
Rozměry: A4; 21,0 × 29,7 cm (šířka × výška)
Vazba: šitá, V1
Cena na stánku: 19 Kč
Vydavatel: VLTAVA LABE MEDIA, a.s.
Vychází od roku: 2020 (2. ročník)
Evidenční číslo: MK ČR E 23850
ISSN:
EAN: -
Web: -

Dárkový certifikát pro předplatné

Dárkový certifikát předplatného slouží jako slavnostní doklad pro někoho komu chcete předplatné darovat. Před předáním certifikátu nezapomeňte předplatné také objednat. Vygenerování certifikátu nenahrazuje objednávku předplatného. Pokud necháte údaje Pro koho a Věnuje nevyplněny, můžete tyto údaje napsat do certifikátu ručně.


Např. pro Babičku, Dědečka, Mámu, Tátu, ...
Záleží jen na Vás, jak velkou radost chcete udělat.
Např. Ježíšek, Rodiče, Mikuláš, Babička a Děda, ...

Certifikát je generován ve formátu PDF. Po stažení si jej můžete vytisknout na libovolné tiskárně.

Náhled dárkového certifikátu