Objednávka předplatného časopisu Rybářství

Papírové předplatné

výtisky budou doručovány do poštovní schránky

Dvouleté předplatné + naviják Rapid 840 RD a kniha Ryby
24 vydání  ušetříte 240 Kč (10 %) doprava zdarma
2 160 Kč
2.400 Kč

Předplaťte si nyní časopis Rybářství na celé dva roky a získáte zdarma naviják Rapid 840 RD a knihu Ryby v celkové hodnotě 1.179 Kč jako dárky. Naviják Rapid 840 RD Velmi povedený naviják pro moderní lovné techniky (plavaná, feeder, přívlač), které vyžadují velkou rychlost navíjení s optimálně vyváženou dvojkličkou. Technické parametry: 7 precizních ocelových kuličkových ložisek + 1 jehličkové, aluminiová cívka na daleké hody, matchová aluminiová cívka 100m/0,20mm, převod 6,2:1, rolnička se systémem proti kroucení vlasce, jemně nastavitelná vícelamelová zadní mikrobrzda, perfektně vyvážená dvojklička, pravo i levo ruký provoz. Cena 989 Kč. Kniha Ryby 63 kartiček ryb s podrobným popisem v ceně 190 Kč.

  • výtisky budou doručovány pouze na území České republiky
ks
od každého vydání
datum je pouze orientační

Podklady pro uhrazení předplatného (celková cena, číslo účtu, variabilní symbol, specifický symbol) Vám budou odeslány na e-mailovou adresu, kterou uvedete do objednávky.

Zálohová faktura pro uhrazení předplatného Vám bude zaslána během následujících 10 dnů.

Vyplněná poštovní poukázka typu A pro uhrazení předplatného Vám bude zaslána na fakturační adresu během 14 dnů.

Fakturační adresa

,

Adresa pro doručení

Adresu pro doručení vyplňujte pouze v případě, že se liší od fakturační adresy.

,

Doplňující údaje


* Požadované osobní údaje jsou nezbytné ke zpracování Vaší objednávky a k zajištění obchodní činnosti portálu Periodik.cz. Provozovatel dále poskytne osobní údaje pouze vydavateli časopisu a distributorovi předplatného. Potvrzením tohoto prohlášení vyjadřujete souhlas ke zmíněnému nakládání s osobními údaji ke všem činnostem, souvisejícím s vedením předplatného a informováním o časopisu a jeho akcích. Souhlas je udělen na dobu neurčitou. Předplatitel má právo na přístup ke svým osobním údajům, právo na opravu osobních údajů a právo být informován o způsobu zpracování osobních údajů. Svůj souhlas ke zpracování osobních údajů může předplatitel kdykoli odvolat formou písemného či elektronického dopisu.