Objednávka předplatného časopisu Mateřídouška

Papírové předplatné

výtisky budou doručovány do poštovní schránky

Roční předplatné + kompletní sada pro stolní tenis v hodnotě 219 Kč
12 vydání
platí jen do 7. 10. 2018, sleva 8 %

Předplaťte si nyní časopis Mateřídouška na rok a dostanete zdarma kompletní sadu pro stolní tenis v hodnotě 219 Kč jako dárek. Uspořádej ping-pongový turnaj doma na kuchyňském stole… Kdo bude nejlepší? Součástí balení je vše, co ke hře dvou hráčů potřebujete – 2 pálky, 3 míčky a síť včetně příslušenství na uchycení ke stolu. Set na stolní tenis pro malé i velké. Nabídka je určena pro nové předplatitele.

Pro nové předplatitele sada pro stolní tenis.

396 Kč
432 Kč
  • výtisky budou doručovány na území České republiky
 ks (od každého vydání)
(uvedené datum je pouze orientační)

Podklady pro uhrazení předplatného (celková cena, číslo účtu, variabilní symbol, specifický symbol) Vám budou odeslány na e-mailovou adresu, kterou uvedete do objednávky.
Zálohová faktura pro uhrazení předplatného Vám bude zaslána během následujících 10 dnů.
Vyplněná poštovní poukázka typu A pro uhrazení předplatného Vám bude zaslána na fakturační adresu během 14 dnů.
Vzhledem ke způsobu fungování SIPO se platba za předplatné může objevit na Vašem výpisu SIPO až za více než měsíc a další měsíc trvá splatnost daného předpisu. Abyste mohli obdržet i výtisky, které vycházejí po tuto dobu (než naběhne platba do SIPO), bude vám zpravidla zaslána poštovní poukázka typu A na úhradu výtisků za toto přechodné období. Všechny další platby jsou již realizovány prostřednictvím SIPO.

Fakturační adresa

,
spojovací číslo SIPO

Adresa pro doručení

Adresu pro doručení vyplňujte pouze v případě, že se liší od fakturační adresy.

,

Doplňující údaje


Uvedené nabídky s dárkem, případně slevou, jsou určeny pouze pro nové předplatitele. 


* Požadované osobní údaje jsou nezbytné ke zpracování Vaší objednávky a k zajištění obchodní činnosti portálu Periodik.cz. Provozovatel dále poskytne osobní údaje pouze vydavateli časopisu a distributorovi předplatného. Potvrzením tohoto prohlášení vyjadřujete souhlas ke zmíněnému nakládání s osobními údaji (osobní údaje budou zpracovány dle zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů) ke všem činnostem, souvisejícím s vedením předplatného a informováním o časopisu a jeho akcích. Souhlas je udělen na dobu neurčitou. Předplatitel má právo na přístup ke svým osobním údajům, právo na opravu osobních údajů a právo být informován o způsobu zpracování osobních údajů. Svůj souhlas ke zpracování osobních údajů může předplatitel kdykoli odvolat formou písemného či elektronického dopisu.

Obchodní podmínky  |  Pro vydavatele  |  Kontakty