Časopis Hvězdička

vzdělávací časopis pro děti 3 - 7 let

časopis Hvězdička č. 12/2022

Hvězdička je jedinečný vzdělávací časopis, který dítě nejen vzdělává, ale se kterým je zároveň i… více

Témata: děti, pohádky, vzdělávání, omalovánky

Kategorie: Děti
Jazyk: česky
Formát: 21,5 × 27,5 cm
Počet stran: 44
Vychází: měsíčník (10 vydání za rok)
Cena na stánku: 49,90 Kč

Papírové předplatné

výtisky do poštovní schránky

Roční předplatné časopisů: Hvězdička a Hvězdička speciál
14 vydání   ušetříte 90 Kč (12 %) doprava zdarma
649 Kč
739 Kč

Předplaťte si nyní na rok časopisy Hvězdička a Hvězdička speciál za zvýhodněnou cenu.

Roční předplatné časopisů Hvězdička a Hvězdička speciál + publikace Nejkrásnější pohádky na dobrou noc
14 vydání   ušetříte 90 Kč (12 %) doprava zdarma
649 Kč
739 Kč

Předplaťte si nyní časopisy Hvězdička a Hvězdička Speciál na rok za zvýhodněnou cenu a získáte publikaci Nejkrásnější pohádky na dobrou noc. Pro děti je důležité, aby se dospěláci dokázali rozpomenout na své dětství a vidět svět svých dětí tak, jak jej kdysi vnímali oni sami. Jako svět plný fantazie a neomezených možností, kde se může stát cokoli a kde naděje, dobro a láska vítězí nad zlem. Písmo vhodné i pro začínající čtenáře. Velký formát 210×275 mm (š x v). Obálka s úpravou soft touch lamina. Pro děti od 3 let.

Roční předplatné časopisů Hvězdička a Hvězdička speciál + pracovní sešit Cesta do školy
14 vydání   ušetříte 90 Kč (12 %) doprava zdarma
649 Kč
739 Kč

Předplaťte si nyní časopisy Hvězdička a Hvězdička Speciál na rok za zvýhodněnou cenu a získáte pracovní sešit Cesta do školy. Velký pracovní sešit pro děti spadající do předškolní přípravy. Tematicky je rozdělená do kategorií, které by mělo zvládnout dítě pro přijetí do první třídy. Obsahuje tedy okruhy zaměřené na matematické dovednosti, čtenářské dovednosti, paměť, logické myšlení, orientaci v prostoru a v čase, rozvoj řeči, grafomotoriku, sluchové rozlišování a jemnou motoriku. Celkem 76 plnobarevných stran na kvalitním papíru.

Roční předplatné časopisů Hvězdička a Hvězdička speciál + dětské fixy Korellos 2v1
14 vydání   ušetříte 90 Kč (12 %) doprava zdarma
649 Kč
739 Kč

Předplaťte si nyní časopisy Hvězdička a Hvězdička Speciál na rok za zvýhodněnou cenu a získáte dětské fixy Korellos 2v1 jako dárek. Dětské fixy s kónickým a klasickým hrotem dlouhé životnosti. Ideální pro kreslení i vybarvování. Dostupné v 10 intenzivních a zářivých barvách. Vypratelné z většiny textilií za použití vody a mýdla. Plynulý tok inkoustu. Vydrží bez víčka až 48 hodin. Ideální do školy. Vzduchotěsné víčko: bezpečné pro děti. Neobsahují rozpouštědla, netoxická, vhodná pro děti od 3 let.

Roční předplatné + publikace Nejkrásnější pohádky na dobrou noc
10 vydání doprava zdarma
499 Kč

Předplaťte si nyní časopis Hvězdička na rok a získáte publikaci Nejkrásnější pohádky na dobrou noc. Pro děti je důležité, aby se dospěláci dokázali rozpomenout na své dětství a vidět svět svých dětí tak, jak jej kdysi vnímali oni sami. Jako svět plný fantazie a neomezených možností, kde se může stát cokoli a kde naděje, dobro a láska vítězí nad zlem. Písmo vhodné i pro začínající čtenáře. Velký formát 210×275 mm (š x v). Obálka s úpravou soft touch lamina. Pro děti od 3 let.

Roční předplatné + pracovní sešit Cesta do školy
10 vydání   ušetříte 20 Kč (4 %) doprava zdarma
479 Kč
499 Kč

Předplaťte si nyní časopis Hvězdička na rok a získáte pracovní sešit Cesta do školy. Velký pracovní sešit pro děti spadající do předškolní přípravy. Tematicky je rozdělená do kategorií, které by mělo zvládnout dítě pro přijetí do první třídy. Obsahuje tedy okruhy zaměřené na matematické dovednosti, čtenářské dovednosti, paměť, logické myšlení, orientaci v prostoru a v čase, rozvoj řeči, grafomotoriku, sluchové rozlišování a jemnou motoriku. Celkem 76 plnobarevných stran na kvalitním papíru.

Roční předplatné + dětské fixy Korellos 2v1
10 vydání   ušetříte 20 Kč (4 %) doprava zdarma
479 Kč
499 Kč

Předplaťte si nyní časopis Hvězdička na rok a získáte dětské fixy Korellos 2v1 jako dárek. Dětské fixy s kónickým a klasickým hrotem dlouhé životnosti. Ideální pro kreslení i vybarvování. Dostupné v 10 intenzivních a zářivých barvách. Vypratelné z většiny textilií za použití vody a mýdla. Plynulý tok inkoustu. Vydrží bez víčka až 48 hodin. Ideální do školy. Vzduchotěsné víčko: bezpečné pro děti. Neobsahují rozpouštědla, netoxická, vhodná pro děti od 3 let.

Roční předplatné
10 vydání   ušetříte 50 Kč (10 %) doprava zdarma
449 Kč
499 Kč
  • výtisky budou doručovány pouze na území České republiky

Popis časopisu

Hvězdička je jedinečný vzdělávací časopis, který dítě nejen vzdělává, ale se kterým je zároveň i plno zábavy. Mezi pravidelné rubriky patří GRAFOMOTORIKA (pracovní listy) pro správné začátky prvního psaní, ANGLIČTINA pro nejmenší, hravá LOGOPEDIE s procvičováním jazýčku a pusinky, logické HRY, zábavná JÓGA, POHÁDKY klasické i trochu popletené, AKTIVITY na doma nebo do školky. Ukážeme dětem, jak se postarat o svého domácího mazlíčka, kam se vydat na parádní VÝLET a spoustu dalších skvělých tipů, ze kterých budete vy i vaše děti nadšení. V každém čísle najdete i tematické a sezónní RECEPTY, které vaše děti hravě zvládnou.

Časopis je vždy navázán na roční období. Důraz klademe na významné dny a svátky, jako jsou Vánoce nebo Velikonoce, kdy si připomeneme tradice, které jsou s nimi spojné.

Hlavní roli v časopise hraje Hvězdička, která dětem připraví úkoly. A protože je to malá rošťanda, občas něco i poplete. S naší Hvězdičkou se opravdu nudit nebudete.


Pravidelné rubriky

  • Poznávej
  • Uč se
  • Hraj si
  • Hádej
  • Kresli
  • Směj se

Parametry časopisu

Země původu: Česká republika
Typ titulu: časopis
Doporučený věk: od 3 do 7 let
Jazyk: česky
Vychází: měsíčník, 10 vydání za rok
Aktuální číslo vyšlo: 23.11.2022
Příští číslo vyjde: 11.1.2023
Počet stran: 44
Rozměry: 21,5 × 27,5 cm (šířka × výška)
Vazba: šitá, V1
Cena na stánku: 49,90 Kč
Vydavatel: Esprit Bohemia s.r.o.
Vychází od roku: 2020 (3. ročník)
Evidenční číslo: MK ČR E 24008
ISSN: 2695-0057
EAN: 9772571347006
Web: https://www.casopishvezdicka…

Dárkový certifikát pro předplatné

Dárkový certifikát předplatného slouží jako slavnostní doklad pro někoho komu chcete předplatné darovat. Před předáním certifikátu nezapomeňte předplatné také objednat. Vygenerování certifikátu nenahrazuje objednávku předplatného. Pokud necháte údaje Pro koho a Věnuje nevyplněny, můžete tyto údaje napsat do certifikátu ručně.


Např. pro Babičku, Dědečka, Mámu, Tátu, ...
Záleží jen na Vás, jak velkou radost chcete udělat.
Např. Ježíšek, Rodiče, Mikuláš, Babička a Děda, ...

Certifikát je generován ve formátu PDF. Po stažení si jej můžete vytisknout na libovolné tiskárně.

Náhled dárkového certifikátu