Časopis Hvězdička Speciál

Zábavný speciál pro děti od 3 do 7 let

časopis Hvězdička Speciál č. 2/2022

Hvězdička speciál je zábavný pracovní sešit pro děti. Každé číslo má daná témata, která jsou… více

Témata: děti, pohádky, vzdělávání, vystřihovánky, omalovánky

Kategorie: Děti
Jazyk: česky
Formát: 21,5 × 27,5 cm
Počet stran: 72
Vychází: čtvrtletník (4 vydání za rok)
Cena na stánku: 59 Kč

Papírové předplatné

výtisky do poštovní schránky

Roční předplatné časopisů Hvězdička speciál a Hvězdička + publikace Nejkrásnější pohádky na dobrou noc
10 vydání   ušetříte 175 Kč (25 %) doprava zdarma
519 Kč
694 Kč

Předplaťte si nyní časopisy Hvězdička Speciál a Hvězdička na rok za zvýhodněnou cenu a získáte publikaci Nejkrásnější pohádky na dobrou noc. Pro děti je důležité, aby se dospěláci dokázali rozpomenout na své dětství a vidět svět svých dětí tak, jak jej kdysi vnímali oni sami. Jako svět plný fantazie a neomezených možností, kde se může stát cokoli a kde naděje, dobro a láska vítězí nad zlem. Písmo vhodné i pro začínající čtenáře. Velký formát 210×275 mm (š x v). Obálka s úpravou soft touch lamina. Pro děti od 3 let.

Roční předplatné časopisů Hvězdička speciál a Hvězdička + pracovní sešit Cesta do školy
10 vydání   ušetříte 195 Kč (28 %) doprava zdarma
499 Kč
694 Kč

Předplaťte si nyní časopisy Hvězdička Speciál a Hvězdička na rok za zvýhodněnou cenu a získáte pracovní sešit Cesta do školy. Velký pracovní sešit pro děti spadající do předškolní přípravy. Tematicky je rozdělená do kategorií, které by mělo zvládnout dítě pro přijetí do první třídy. Obsahuje tedy okruhy zaměřené na matematické dovednosti, čtenářské dovednosti, paměť, logické myšlení, orientaci v prostoru a v čase, rozvoj řeči, grafomotoriku, sluchové rozlišování a jemnou motoriku. Celkem 76 plnobarevných stran na kvalitním papíru.

Roční předplatné časopisů Hvězdička speciál a Hvězdička + dětské fixy Korellos 2v1
10 vydání   ušetříte 195 Kč (28 %) doprava zdarma
499 Kč
694 Kč

Předplaťte si nyní časopisy Hvězdička Speciál a Hvězdička na rok za zvýhodněnou cenu a získáte dětské fixy Korellos 2v1 jako dárek. Dětské fixy s kónickým a klasickým hrotem dlouhé životnosti. Ideální pro kreslení i vybarvování. Dostupné v 10 intenzivních a zářivých barvách. Vypratelné z většiny textilií za použití vody a mýdla. Plynulý tok inkoustu. Vydrží bez víčka až 48 hodin. Ideální do školy. Vzduchotěsné víčko: bezpečné pro děti. Neobsahují rozpouštědla, netoxická, vhodná pro děti od 3 let.

Roční předplatné časopisů Hvězdička speciál a Hvězdička
10 vydání   ušetříte 62 Kč (12 %) doprava zdarma
468 Kč
530 Kč

Předplaťte si nyní na rok časopisy Hvězdička speciál a Hvězdička za zvýhodněnou cenu.

Roční předplatné + publikace Nejkrásnější pohádky
4 vydání
249 Kč

Předplaťte si nyní časopis Hvězdička Speciál na rok a získáte publikaci Nejkrásnější pohádky na dobrou noc. Pro děti je důležité, aby se dospěláci dokázali rozpomenout na své dětství a vidět svět svých dětí tak, jak jej kdysi vnímali oni sami. Jako svět plný fantazie a neomezených možností, kde se může stát cokoli a kde naděje, dobro a láska vítězí nad zlem. Písmo vhodné i pro začínající čtenáře. Velký formát 210×275 mm (š x v). Obálka s úpravou soft touch lamina. Pro děti od 3 let.

Roční předplatné + pracovní sešit Cesta do školy
4 vydání   ušetříte 7 Kč (3 %) doprava zdarma
229 Kč
236 Kč

Předplaťte si nyní časopis Hvězdička Speciál na rok a získáte pracovní sešit Cesta do školy. Velký pracovní sešit pro děti spadající do předškolní přípravy. Tematicky je rozdělená do kategorií, které by mělo zvládnout dítě pro přijetí do první třídy. Obsahuje tedy okruhy zaměřené na matematické dovednosti, čtenářské dovednosti, paměť, logické myšlení, orientaci v prostoru a v čase, rozvoj řeči, grafomotoriku, sluchové rozlišování a jemnou motoriku. Celkem 76 plnobarevných stran na kvalitním papíru.

Roční předplatné
4 vydání   ušetříte 37 Kč (16 %) doprava zdarma
199 Kč
236 Kč
  • výtisky budou doručovány pouze na území České republiky

Popis časopisu

Hvězdička speciál je zábavný pracovní sešit pro děti. Každé číslo má daná témata, která jsou spojena s aktuálním ročním obdobím jaro, léto, podzim a zima a dále je rozčleněno podle jednotlivých týdnů.

Ve speciálu naleznete počítání, vybarvování, spojovačky, HLEDÁNÍ ROZDÍLŮ, KŘÍŽOVKY, LOGICKÉ HRY, GRAFOMOTORIKU, BARVY, TVARY, DOPLŇOVAČKY a spoustu dalších her. Témata v každém čísle jsou spojena s ročním obdobím, proto i pracovní listy na ně navazují a jsou doplněny i o aktivity venku či doma. Nabídneme vám spoustu her, tipů a zábavy. S Hvězdičkou speciál děti zaženou nudu nejen doma, ale i v přírodě.

Parametry časopisu

Země původu: Česká republika
Typ titulu: časopis
Doporučený věk: od 3 do 7 let
Jazyk: česky
Vychází: čtvrtletník, 4 vydání za rok
Aktuální číslo vyšlo: 24.5.2022
Příští číslo vyjde: 26.8.2022
Počet stran: 72
Rozměry: 21,5 × 27,5 cm (šířka × výška)
Vazba: šitá, V1
Cena na stánku: 59 Kč
Vydavatel: Esprit Bohemia s.r.o.
Vychází od roku: 2021 (2. ročník)
Evidenční číslo: MK ČR E 24094
ISSN: HTTPS://W
EAN: 9772695005011
Web: https://www.casopishvezdicka…

Dárkový certifikát pro předplatné

Dárkový certifikát předplatného slouží jako slavnostní doklad pro někoho komu chcete předplatné darovat. Před předáním certifikátu nezapomeňte předplatné také objednat. Vygenerování certifikátu nenahrazuje objednávku předplatného. Pokud necháte údaje Pro koho a Věnuje nevyplněny, můžete tyto údaje napsat do certifikátu ručně.


Např. pro Babičku, Dědečka, Mámu, Tátu, ...
Záleží jen na Vás, jak velkou radost chcete udělat.
Např. Ježíšek, Rodiče, Mikuláš, Babička a Děda, ...

Certifikát je generován ve formátu PDF. Po stažení si jej můžete vytisknout na libovolné tiskárně.

Náhled dárkového certifikátu