Objednávka předplatného časopisu Moderní byt

Papírové předplatné

výtisky budou doručovány do poštovní schránky

Roční předplatné + 2 ks Osuška Praktik Home Lian (fialová)
11 vydání, platí jen do 30. 9. 2021  ušetříte 222 Kč (22 %) doprava zdarma
767 Kč
988,90 Kč

Předplaťte si nyní časopis Moderní byt na rok a získáte 2 ks Osuška Praktik Home Lian fialová jako dárek Froté osuška Lian, vyrobená ze 100% bavlny, je příjemný a kvalitní výrobek, který má vysokou savost, dlouhou životnost a díky použití kvalitních barev je stálobarevný. Rozměry 140×70 cm. Nabídka je omezena do vyčerpání zásob a objednávky přijaté z ČR a zaplacené do 30.9.2021.

  • výtisky budou doručovány pouze na území České republiky
ks
od každého vydání
datum je pouze orientační

Podklady pro uhrazení předplatného (celková cena, číslo účtu, variabilní symbol, specifický symbol) Vám budou odeslány na e-mailovou adresu, kterou uvedete do objednávky.

Fakturační adresa

,

Adresa pro doručení

Adresu pro doručení vyplňujte pouze v případě, že se liší od fakturační adresy.

,

Doplňující údaje


* Požadované osobní údaje jsou nezbytné ke zpracování Vaší objednávky a k zajištění obchodní činnosti portálu Periodik.cz. Provozovatel dále poskytne osobní údaje pouze vydavateli časopisu a distributorovi předplatného. Potvrzením tohoto prohlášení vyjadřujete souhlas ke zmíněnému nakládání s osobními údaji (osobní údaje budou zpracovány dle zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů) ke všem činnostem, souvisejícím s vedením předplatného a informováním o časopisu a jeho akcích. Souhlas je udělen na dobu neurčitou. Předplatitel má právo na přístup ke svým osobním údajům, právo na opravu osobních údajů a právo být informován o způsobu zpracování osobních údajů. Svůj souhlas ke zpracování osobních údajů může předplatitel kdykoli odvolat formou písemného či elektronického dopisu.