Časopis Receptář

nejprodávanější hobby magazín

Časopis Receptář je plný tipů a nápadů. Tento měsíčník je nejstarší a nejprodávanější český hobby… více

Témata: hobby, zahrada, domov, vaření, zvířata

Kategorie: Koníčky
Jazyk: česky
Formát: 20,5 × 28,0 cm
Počet stran: 100
Vychází: měsíčník (12 vydání za rok)
Cena na stánku: 39,90 Kč | 1,99 EUR

Papírové předplatné

výtisky do poštovní schránky

Roční předplatné + sada na hubení potkanů Rodicum
12 vydání dárek v ceně 940 Kč
499 Kč

Předplaťte si nyní časopis Receptář na celý rok a získáte sadu na hubení potkanů Rodicum v hodnotě 940 Kč jako dárek. Sada obsahuje: Rodicum Extra (200 g, 400 g a 720 g) – nová forma nástrahy na hlodavce – účinná pomoc při hubení hrabošů, krys a potkanů v blízkosti domu, na chatě či ve sklepě. Obsahuje atraktant, který přivábí hlodavce (na hraboše, krysy a potkany) a zároveň i Bitrex, který zabraňuje, že ho necílové druhy (domácí zvířata, lidé,…) nestráví, protože má pro ně velmi nepříjemnou chuť. Rodicum Alpha – hotová nástraha v deratizačních staničkách (2 ks). Hotová nástraha k použití. Speciálně navržená deratizační stanice, ve které se nachází hubící látka.

Roční předplatné + rendlík Dedra Biopan Woodoo
12 vydání dárek v ceně 599 Kč
499 Kč

Předplaťte si nyní časopis Receptář na celý rok a získejte rendlík Dedra Biopan Woodoo v hodnotě 599 Kč jako dárek. Odolný dvouvrstvý keramický povrch SALT&PEPPER, evokuje přírodní kámen, snadno se udržuje a má dlouhou životnost. Vrchní průměr 16 cm, objem 1200 ml, výška 7,5 cm.

Roční předplatné + kompletní ročník časopisu Receptář 2022 se speciály
12 vydání dárek v ceně 598 Kč
499 Kč

Předplaťte si nyní časopis Receptář na celý rok a získáte kompletní ročník Receptáře 2022 i se Speciály v hodnotě 598 Kč jako dárek. Kompletní ročník časopisu Receptář 2022 (12 vydání + 4 speciály).

Roční předplatné + kniha Květiny pro suché zahrady
12 vydání dárek v ceně 389 Kč
499 Kč

Předplaťte si nyní časopis Receptář na rok a získáte knihu Petr Hanzelka: Květiny pro suché zahrady v hodnotě 389 Kč. Ze stanovišť na zahradě s nedostatkem vláhy nemusíte mít v žádném případě obavy. Téměř vždy se dá najít nějaký druh rostliny, kterému se zde bude dařit. V této knize se seznámíte s několika sty druhy a odrůdami suchomilných květin a bylin, ale i s jejich praktickým uplatněním a použitím na zahradě.

Roční předplatné + kniha 52 týdnů v zahradě
12 vydání dárek v ceně 199 Kč
499 Kč

Předplaťte si nyní časopis Receptář na rok a získáte knihu 52 týdnů v zahradě v hodnotě 199 Kč jako dárek. Nejnovější kniha Receptáře nabízí kompletní přehled zahradních prací pro každý týden v roce. Sázet, sít, pěstovat a sklízet podle ní mohou začátečníci. Zkušeným zahradníkům zas kniha ukáže řadu zajímavých novinek. Publikace se věnuje nejen pěstování, ale třeba i drobným živočichům nebo výrobě vlastního hnojiva, zkrátka všemu, co poslouží vaší zahrádce. Pěstujte s knihou 52 týdnů v zahradě letničky i trvalky pro krásu i užitek!

Roční předplatné + kniha 50 rad pro malou zahrádku
12 vydání dárek v ceně 287 Kč
499 Kč

Předplaťte si nyní časopis Receptář na rok a získáte knihu 50 rad pro malou zahrádku v hodnotě 287 Kč jako dárek. Kniha je zaměřená na zahrádky, ve kterých je potřeba šetřit místem, a o to lépe vše naplánovat a zařídit. Najdete tu tipy na uspořádání nejen rostlin, stromů či skleníku, ale třeba i na nejlepší místo pro gril, houpačku nebo posezení. Vyšlo v roce 2022. Hodnota knihy 287 Kč. Cena zahrnuje poštovné a balné.

Roční předplatné + kniha 50 rad mazaného zahradníka v hodnotě 199 Kč
12 vydání dárek v ceně 199 Kč
499 Kč

Objednejte si výhodné předplatné na celý rok a získáte knihu 50 rad mazaného zahradníka v hodnotě 199 Kč. Osvědčené postupy, tipy a nápady. Pro veliký úspěch vydáváme dotisk knihy. Kniha je ideálním doplňkem pro všechny zahradníky, ať už jako učitel pro začátečníky, nebo parťák pro ty zkušenější. Proč je náš zahradník vlastně mazaný? Protože dokáže s minimem úsilí, času a prostředků dosáhnout maximálního úspěchu. Zkrátka a dobře – ví, jak mít dobrou úrodu a hezkou zahradu, aniž by se musel dřít a lopotit. Tato knížka je shrnutím toho, co jako zkušení zahrádkáři čtenáři Receptáře znají, ale potřebují mít stručně a jasně pohromadě.

Roční předplatné + chlebovka Tescoma 4FOOD (42 cm)
12 vydání dárek v ceně 799 Kč
499 Kč

Předplaťte si nyní časopis Receptář na rok a získejte chlebovku Tescoma v hodnotě 799 Kč jako dárek. Vynikající pro uložení všech druhů pečiva, profilované dno chlebovky zabraňuje jeho nežádoucímu vlhnutí. Chlebovka má praktická sklápěcí dvířka s měkkým dosednutím. Opatřena protiskluzovou úpravou, vyrobena z prvotřídního odolného plastu. Čistěte vlhkou utěrkou a osušte. Tři roky záruka.

Roční předplatné + čokoládové fondue Tescoma Gustito pro 4 osoby
12 vydání dárek v ceně 599 Kč
499 Kč

Předplaťte si nyní časopis Receptář na rok a získejte zdarma čokoládové fondue Tescoma Gustito v hodnotě 599 Kč jako dárek. Elegantní souprava vynikající pro přípravu čokoládového fondue. Vyrobeno z prvotřídního žáruvzdorného porcelánu, vidličky z kvalitní nerezavějící oceli a odolného plastu. Vhodné do myčky, porcelánové části do ledničky, mrazničky a mikrovlnné trouby. 5 roků záruka. Souprava obsahuje: podstavec na svíčku, misku na fondue, 4 vidličky a čajovou svíčku.

Roční předplatné + balíček kosmetiky Ziaja Slaný karamel
12 vydání dárek v ceně 477 Kč
499 Kč

Předplaťte si nyní časopis Receptář na celý rok a získejte balíček tělové kosmetiky Ziaja Slaný karamel v hodnotě 477 Kč jako dárek. Ziaja přináší limitovanou edici s vůní slaného karamelu! Aromatické, sladké a jedinečné – vánoční vůně je tady. Buďte s námi připraveni na zimní sezónu a užijte si dokonalou péči s ucelenou řadou tělové péče.

Roční předplatné + 3x plechovka piva Svijanský Máz 11%
12 vydání dárek v ceně 357 Kč
499 Kč

Předplaťte si nyní časopis Receptář na celý rok a získáte tři dvoulitrové plechovky piva Svijanský Máz 11% v hodnotě 357 Kč. Svijanský Máz 11% – pivo světlý ležák – plechovka pro pořádné chlapy. Objem plechovky 2 litry. Plechovky mohou být v libovolných barevných kombinacích. Hodnota dárku 357 Kč za 3 plechovky piva.

Roční předplatné + speciál časopisu Gurmet: Vánoce
12 vydání   ušetříte 50 Kč (10 %) doprava zdarma
429 Kč
478,80 Kč

Předplaťte si nyní časopis Receptář na rok a získáte speciál Vánoce od Gurmetu v hodnotě 79 Kč jako dárek. 98 receptů, rad a tipů pro sváteční dny. Vánoční speciál Gurmetu je tradičně plný receptů, tipů a rad, jak se připravit na nejkrásnější svátky v roce a zároveň si užít období adventu a oslavu Vánoc. V první kapitole si připomeneme tradiční vánoční pečivo v prověřených receptech. Podělíme se o osvědčené vychytávky z naší kuchyně, aby vás nic nezaskočilo a vaše výtvory byly dokonalé.

Roční předplatné + kniha z edice Recepář: Maso
12 vydání   ušetříte 50 Kč (10 %) doprava zdarma
429 Kč
478,80 Kč

Předplaťte si nyní časopis Receptář na rok a získáte edici Maso v hodnotě 79 Kč jako dárek. Tentokrát se věnuje masu – různým technikám jeho zpracování, jako dušení, grilování, sušení, uzení a dalším, ale i všem druhům masa, od kuřete po jelena, od vepřového po králíka. Nezapomněli jsme ani na vnitřnosti, maso uzené a mleté – s našimi recepty z Edice Maso si zkrátka pochutnáte!

Roční předplatné
12 vydání   ušetříte 80 Kč (17 %) doprava zdarma
399 Kč
478,80 Kč

Elektronická verze časopisu je k tištěné verzi zcela ZDARMA.

Půlroční předplatné
6 vydání   ušetříte 21 Kč (9 %) doprava zdarma
218 Kč
239,40 Kč

Elektronická verze časopisu je k tištěné verzi zcela ZDARMA.

Čtvrtletní předplatné
3 vydání   ušetříte 11 Kč (9 %) doprava zdarma
109 Kč
119,70 Kč

Elektronická verze časopisu je k tištěné verzi zcela ZDARMA.

 • dárky jsou po objednání dva týdny rezervovány než předplatné uhradíte
 • dárky jsou po zaplacení předplatného zasílány do 30 dnů na adresu plátce jako balík na poštu
 • výtisky budou doručovány pouze na území České republiky

Popis časopisu

Časopis Receptář je plný tipů a nápadů. Tento měsíčník je nejstarší a nejprodávanější český hobby magazín. Je fórem kutilů a zahrádkářů, na němž si jeho čtenáři vzájemně vyměňují rady, inspirace a nápady z oblasti zahrádkářství, kutilství v dílně a v domácnosti, vaření, zdraví či chovatelství.

Pomáhají jim v tom poradenské rubriky renomovaných odborníků z výše uvedených oblastí i odborné články. Receptář také informuje čtenáře o novinkách v pracovních postupech, materiálech a výrobcích.

Nově obsahuje každé číslo minimálně 100 stran!


Pravidelné rubriky

 • osobnost
 • zahrada
 • objektivem čtenářů
 • domov
 • dobrou chuť
 • recepty
 • pro šikovné ruce
 • zdraví
 • hobby
 • domácí mazlíčci
 • radí čtenáři

Parametry časopisu

Země původu: Česká republika
Typ titulu: časopis
Doporučený věk: od 25 do 70 let
Jazyk: česky
Vychází: měsíčník, 12 vydání za rok
Aktuální číslo vyšlo: 30.11.2022
Příští číslo vyjde: 29.12.2022
Počet stran: 100
Rozměry: 20,5 × 28,0 cm (šířka × výška)
Vazba: šitá, V1
Cena na stánku: 39,90 Kč | 1,99 EUR
Vydavatel: VLTAVA LABE MEDIA, a.s.
Vychází od roku: 1990 (33. ročník)
Evidenční číslo: MK ČR E 5272
ISSN: 1213-8355
EAN: 9771213435000
Web: www.ireceptar.cz

Dárkový certifikát pro předplatné

Dárkový certifikát předplatného slouží jako slavnostní doklad pro někoho komu chcete předplatné darovat. Před předáním certifikátu nezapomeňte předplatné také objednat. Vygenerování certifikátu nenahrazuje objednávku předplatného. Pokud necháte údaje Pro koho a Věnuje nevyplněny, můžete tyto údaje napsat do certifikátu ručně.


Např. pro Babičku, Dědečka, Mámu, Tátu, ...
Záleží jen na Vás, jak velkou radost chcete udělat.
Např. Ježíšek, Rodiče, Mikuláš, Babička a Děda, ...

Certifikát je generován ve formátu PDF. Po stažení si jej můžete vytisknout na libovolné tiskárně.

Náhled dárkového certifikátu