Prachatický, Strakonický, Českokrumlovský deník

nejvýznamnější regionální noviny v České republice

Prachatický, Strakonický, Českokrumlovský deník 25.2.2023

Deník resp. jeho regionální mutace jsou nejvýznamnější regionální noviny u nás. Mají dominantní… více

Témata: region, noviny, Jižní Čechy, české noviny

Kategorie: Regionální deníky
Jazyk: česky
Formát: 29,7 × 42,0 cm
Počet stran: 16 – 32
Vychází: pondělí, úterý, středa, čtvrtek, pátek, sobota

Papírové předplatné

výtisky do poštovní schránky

Roční předplatné + kávovar Tchibo Cafissimo Easy (bílý)
301 vydání doprava zdarma
6.523 Kč
7.224 Kč

Předplaťte si nyní časopis Prachatický, Strakonický, Českokrumlovský deník na celý rok a získejte zdarma kávovar Tchibo Cafissimo Easy v hodnotě 1.599 Kč jako dárek. Dokonalý požitek z kávy v pohodlí domova – easy! V kávovaru Cafissimo easy se snoubí nejjednodušší ovládání a nejmodernější design s maximálním požitkem z kávy v nejvyšší kvalitě Tchibo. Vychutnejte si právě teď dokonale připravené Espresso, Caffe Crema nebo kávu podle aktuální chuti a nálady, a to zcela jednoduše stisknutím tlačítka.

Obsahuje dny: Po + Út + St + Čt + + So

Roční předplatné + automatický pažní tlakoměr Depan s adaptérem
301 vydání doprava zdarma
6.523 Kč
7.224 Kč

Předplaťte si nyní Prachatický, Strakonický, Českokrumlovský deník na celý rok a dostanete zdarma automatický pažní tlakoměr Depan s adaptérem 6V/1000 mA v hodnotě 899 Kč jako dárek. Pažní digitální tlakoměr pro přesné měření systolického i diastolického krevního tlaku a tepové frekvence. Plně automatický profesionální tlakoměr měří oscilometrickou metodou s rozsahem měření tlaku 0 mmHg~300 mmHg a tepu 30–180 úderů/minutu s přesností ±3 mmHg (tlak) a ± 5 % tep. LCD displej je přehledný. Velká tlačítka zajistí snadnou ovladatelnost přístroje. Zařízení je vybaveno vyhodnocením krevního tlaku podle pokynů Světové zdravotnické organizace.

Obsahuje dny: Po + Út + St + Čt + + So

Roční předplatné + páteční příloha s TV programem a dalšími přílohami
301 vydání doprava zdarma
6.523 Kč
7.224 Kč

Předplaťte si nyní Prachatický, Strakonický, Českokrumlovský deník na půl roku se všemi pravidelnými přílohami a pátečním TV programem na celý týden.

Obsahuje dny: Po + Út + St + Čt + + So

Roční předplatné + balíček 3 přípravků od AgroBio Opava
50 vydání dárek v ceně 304 Kč
1.208 Kč

Předplaťte si nyní Prachatický, Strakonický, Českokrumlovský deník na celý rok a získejte balíček tří přípravků od AgroBio Opava v hodnotě 304 Kč jako dárek. Balíček obsahuje produkty: Balkónové rostliny koncentrát (KP, 100 ml), Granulax proti slimákům (250 g) a Kvetoucí pokojové rostliny koncentrát (KP, 100 ml).

Obsahuje dny:

Roční předplatné + předplatné Deník Křížovky na rok
50 vydání
1.208 Kč

Předplaťte si nyní páteční Prachatický, Strakonický, Českokrumlovský deník s přílohou TV magazín na rok a k tomu roční předplatné oblíbeného časopisu Deník Křížovky jako dárek.

Obsahuje dny:

Roční předplatné + předplatné časopisu Receptář na celý rok
50 vydání
1.208 Kč

Předplaťte si nyní Prachatický, Strakonický, Českokrumlovský deník na celý rok a k tomu páteční příloha TV magazín s programem hlavních televizních stanic na celý týden a navíc dostanete roční předplatné časopisu Receptář jako dárek.

Obsahuje dny:

Půlroční předplatné + páteční příloha TV magazín a další přílohy
150 vydání doprava zdarma
3.262 Kč
3.600 Kč

Předplaťte si nyní Prachatický, Strakonický, Českokrumlovský deník na půl roku se všemi pravidelnými přílohami a pátečním TV programem na celý týden.

Obsahuje dny: Po + Út + St + Čt + + So

Půlroční předplatné + páteční příloha TV magazín
25 vydání
604 Kč

Předplaťte si nyní Prachatický, Strakonický, Českokrumlovský deník na půl roku a k tomu páteční přílohu TV magazín s programem hlavních televizních stanic na celý týden.

Obsahuje dny:

Čtvrtletní předplatné + TV magazín a další přílohy
60 vydání
1.631 Kč

Předplaťte si nyní na čtvrt roku se všemi pravidelnými přílohami a pátečním TV programem na celý týden.

Obsahuje dny: Po + Út + St + Čt + + So

Čtvrtletní předplatné + kniha z edice Receptář: Choroby a škůdci 2. díl
10 vydání dárek v ceně 99 Kč
302 Kč

Předplaťte si nyní páteční Prachatický, Strakonický, Českokrumlovský deník s přílohou TV magazín na čtvrt roku a k tomu knihu z edice Choroby a škůdci 2. díl v hodnotě 99 Kč jako dárek. Nejnovější kniha Receptáře nabízí kompletní přehled zahradních prací pro každý týden v roce. Sázet, sít, pěstovat a sklízet podle ní mohou začátečníci. Zkušeným zahradníkům zas kniha ukáže řadu zajímavých novinek. Publikace se věnuje nejen pěstování, ale třeba i drobným živočichům nebo výrobě vlastního hnojiva, zkrátka všemu, co poslouží vaší zahrádce. Pěstujte s knihou 52 týdnů v zahradě letničky i trvalky pro krásu i užitek!

Obsahuje dny:

Čtvrtletní předplatné + kniha 52 týdnů v zahradě
10 vydání dárek v ceně 199 Kč
302 Kč

Předplaťte si nyní páteční Prachatický, Strakonický, Českokrumlovský deník s přílohou TV magazín na čtvrt roku a k tomu dostanete knihu 52 týdnů v zahradě v hodnotě 199 Kč jako dárek. Osvědčené postupy, tipy a nápady na celý rok. Nejnovější kniha Receptáře nabízí kompletní přehled zahradních prací pro každý týden v roce. Sázet, sít, pěstovat a sklízet podle ní mohou začátečníci. Zkušeným zahradníkům zas kniha ukáže řadu zajímavých novinek. Publikace se věnuje nejen pěstování, ale třeba i drobným živočichům nebo výrobě vlastního hnojiva, zkrátka všemu, co poslouží vaší zahrádce. Pěstujte s knihou 52 týdnů v zahradě letničky i trvalky pro krásu i užitek!

Obsahuje dny:

Čtvrtletní předplatné + TV magazín
10 vydání
302 Kč

Předplaťte si nyní Prachatický, Strakonický, Českokrumlovský deník na čtvrt roku a k tomu páteční příloha TV magazín s programem hlavních televizních stanic na celý týden.

Obsahuje dny:

  • dárky jsou po objednání dva týdny rezervovány než předplatné uhradíte
  • dárky jsou po zaplacení předplatného zasílány do 30 dnů na adresu plátce jako balík na poštu
  • výtisky budou doručovány pouze na území České republiky

Popis titulu

Deník resp. jeho regionální mutace jsou nejvýznamnější regionální noviny u nás. Mají dominantní postavení ve svých regionech, charakteristická je vysoká čtenost. Regionální deníky jsou jediné noviny, kde je zároveň obsaženo zpravodajství z nejbližšího okolí bydliště čtenáře, z okresu, kraje, republiky i ze světa.

Cíleně lze regionálně oslovit více než 10% obyvatelstva až do úrovně jednotlivých okresů a to nejen ve velkých městech, ale i v nejmenších obcích.

Pravidelné přílohy

Pondělí: Sportovní Deník a vložené Křížovky Úterý – Pátek: Týdeník – vychází v různé dny dle regionu Čtvrtek: Bydlení, Ženy, Zdraví, Hobby magazíny Pátek: TV magazín – televizní program na celý týden, příloha 77 plus 1 Sobota: Víkend – zábava a informace pro celou rodinu


Pravidelné rubriky

  • aktuální zpravodajství
  • kultura
  • sport
  • ekonomické informace
  • zajímavé rozhovory

Parametry titulu

Země původu: Česká republika
Typ titulu: noviny
Doporučený věk: od 25 do 75 let
Jazyk: česky
Vychází: pondělí, úterý, středa, čtvrtek, pátek, sobota
Aktuální číslo vyšlo: 25.2.2023
Počet stran: 16 – 32
Rozměry: 29,7 × 42,0 cm (šířka × výška)
Vazba: volně složené archy
Cena na stánku: pondělí: 24 Kč
úterý: 24 Kč
středa: 24 Kč
čtvrtek: 24 Kč
pátek: 24 Kč
sobota: 24 Kč
Vydavatel: VLTAVA LABE MEDIA, a.s.
Vychází od roku: neuvedeno
Evidenční číslo: MK ČR
ISSN:
EAN: -
Web: www.denik.cz

Dárkový certifikát pro předplatné

Dárkový certifikát předplatného slouží jako slavnostní doklad pro někoho komu chcete předplatné darovat. Před předáním certifikátu nezapomeňte předplatné také objednat. Vygenerování certifikátu nenahrazuje objednávku předplatného. Pokud necháte údaje Pro koho a Věnuje nevyplněny, můžete tyto údaje napsat do certifikátu ručně.


Např. pro Babičku, Dědečka, Mámu, Tátu, ...
Záleží jen na Vás, jak velkou radost chcete udělat.
Např. Ježíšek, Rodiče, Mikuláš, Babička a Děda, ...

Certifikát je generován ve formátu PDF. Po stažení si jej můžete vytisknout na libovolné tiskárně.

Náhled dárkového certifikátu