Strakonický Deník

nejvýznamnější regionální noviny v České republice

Strakonický Deník 19.9.2017

Deník jižní Čechy vychází v sedmi mutacích. Většina z nich navazuje na starší tradici lokálních… více

Témata: region, noviny, Jižní Čechy, české noviny

Kategorie: Regionální deníky
Jazyk: česky
Formát: 29,7 × 42,0 cm
Počet stran: 16 – 32
Vychází: pondělí, úterý, středa, čtvrtek, pátek, sobota

Papírové předplatné

výtisky do poštovní schránky

Roční předplatné + kávovar Tchibo Cafissimo Easy (bílý)
301 vydání doprava zdarma
6.251 Kč
6.923 Kč

Předplaťte si nyní Strakonický Deník na rok a získejte zdarma kávovar Tchibo Cafissimo Easy v hodnotě 1.599 Kč jako dárek. Dokonalý požitek z kávy v pohodlí domova – easy! V kávovaru Cafissimo easy se snoubí nejjednodušší ovládání a nejmodernější design s maximálním požitkem z kávy v nejvyšší kvalitě Tchibo. Vychutnejte si právě teď dokonale připravené Espresso, Caffe Crema nebo kávu podle aktuální chuti a nálady, a to zcela jednoduše stisknutím tlačítka.

Obsahuje dny: Po + Út + St + Čt + + So

Roční předplatné + kávovar Tchibo Cafissimo Easy (červený)
301 vydání doprava zdarma
6.251 Kč
6.923 Kč

Předplaťte si nyní časopis Strakonický Deník na rok a získejte zdarma kávovar Tchibo Cafissimo Easy v hodnotě 1.599 Kč jako dárek. Dokonalý požitek z kávy v pohodlí domova – easy! V kávovaru Cafissimo easy se snoubí nejjednodušší ovládání a nejmodernější design s maximálním požitkem z kávy v nejvyšší kvalitě Tchibo. Vychutnejte si právě teď dokonale připravené Espresso, Caffe Crema nebo kávu podle aktuální chuti a nálady, a to zcela jednoduše stisknutím tlačítka.

Obsahuje dny: Po + Út + St + Čt + + So

Roční předplatné + bezkontaktní teploměr Depan v hodnotě 899 Kč
301 vydání doprava zdarma
6.251 Kč
6.923 Kč

Předplaťte si nyní Strakonický Deník na celý rok a získáte bezkontaktní teploměr Depan v hodnotě 899 Kč jako dárek. Teploměr pro okamžité bezkontaktní měření založený na technologii infračerveného záření. Během jedné vteřiny, a navíc s vysokou přesností, zjistí teplotu ve dvou režimech: měření tělesné teploty a měření teploty předmětů, povrchů, jako např. dětského mléka nebo vody ve vaně. Pro zjištění tělesné teploty stačí přiblížit sondu k čelu a stisknout tlačítko. Naměřené hodnoty zobrazí velký podsvícený LCD displej.

Obsahuje dny: Po + Út + St + Čt + + So

Roční předplatné + kávovar Tchibo Cafissimo Easy (černý)
301 vydání doprava zdarma
6.251 Kč
6.923 Kč

Předplaťte si nyní Strakonický Deník na celý rok a získáte k tomu zdarma kávovar Tchibo Cafissimo Easy v hodnotě 1.599 Kč jako dárek. Elegantní kávovar vám umožní přípravu perfektního espressa, caffe crema a překapávané kávy z jednoho kávovaru. Jednoduchá příprava všech druhů kávy stisknutím tlačítka. Odnímatelný držák šálků – pro velké i malé šálky do výšky 12,5 cm. S funkcí automatického vypínání zhruba po 9 minutách. Prostorově nenáročný design, kávovar má šířku jen 12 cm. Rozmanité druhy kávy díky širokému sortimentu.

Obsahuje dny: Po + Út + St + Čt + + So

Roční předplatné + infračervený dotykový teploměr Veroval 2v1
301 vydání doprava zdarma
6.251 Kč
6.923 Kč

Předplaťte si nyní regionální Deník na celý rok a získáte zdarma infračervený dotykový teploměr Veroval 2v1 jako dárek. K tomu jako dárek Infračervený dotykový teploměr Veroval Hartmann 2v1 v hodnotě 800 Kč. Testujte se sami doma. Zvýšená teplota či horečka doprovází celou řadu onemocnění. Otestujte se sami s domácími testy Veroval. Na výsledky čekáte jen malou chvilku. Domácím CRP testem rychle zjistíte, zda budou k léčbě potřeba antibiotika. Infračervený teploměr pro rychlé a přesné měření teploty na čele či v uchu.

Obsahuje dny: Po + Út + St + Čt + + So

Roční předplatné + automatický pažní tlakoměr s adaptérem 6V/1000 mA
301 vydání doprava zdarma
6.251 Kč
6.923 Kč

Předplaťte si nyní Strakonický Deník na celý rok a získáte automatický pažní tlakoměr Depan v hodnotě 899 Kč jako dárek. Pažní digitální tlakoměr pro přesné měření systolického i diastolického krevního tlaku a tepové frekvence. Plně automatický profesionální tlakoměr měří oscilometrickou metodou s rozsahem měření tlaku 0 mmHg~300 mmHg a tepu 30–180 úderů/minutu s přesností ±3 mmHg (tlak) a ± 5 % tep. LCD displej je přehledný. Velká tlačítka zajistí snadnou ovladatelnost přístroje. Zařízení je vybaveno vyhodnocením krevního tlaku podle pokynů Světové zdravotnické organizace:

Obsahuje dny: Po + Út + St + Čt + + So

Roční předplatné + elektrický sonický zubní kartáček Depan
301 vydání doprava zdarma
6.251 Kč
6.923 Kč

Předplaťte si nyní Strakonický Deník na celý rok a získáte k tomu zdarma elektrický zubní kartáček Depan v hodnotě 1.599 Kč jako dárek. Elektrický zubní kartáček Depan se sonickou technologií pomáhá dosáhnout zřetelně čistších a zdravějších zubů. Jde o nejmodernější typ elektrického kartáčku, který využívá technologii vysokofrekvenčního kmitání. Zatímco při ručním čištění zvládneme za minutu i pár stovek čisticích pohybů, speciální hlavice sonického kartáčku Depan kmitá frekvencí 37000 čisticích pohybů za minutu. Sonický kartáček je tedy mnohonásobně výkonnější. Výborně odstraňuje zubní plak.

Obsahuje dny: Po + Út + St + Čt + + So

Čtvrtletní předplatné + předplatné časopisu Překvapení
75 vydání doprava zdarma
1.594 Kč
1.725 Kč

Předplaťte si nyní celotýdení zvýhodněné předplatné Strakonický Deník na čtvrt roku a získáte zdarma předplatné oblíbeného časopisu Překvapení po dobu trvání předplatného jako dárek. Předplatitelé tištěného Deníku mají po celou dobu předplatného zdarma k dispozici elektronickou­ verzi.

Obsahuje dny: Po + Út + St + Čt + + So

Čtvrtletní předplatné + předplatné časopisu Receptář
75 vydání doprava zdarma
621 Kč
1.725 Kč

Předplaťte si nyní zvýhodněné předplatné Strakonický Deník na pátek a soboru po dobu čtvrt roku a získáte zdarma předplatné oblíbeného časopisu Receptář po dobu trvání předplatného jako dárek. Předplatitelé tištěného Deníku mají po celou dobu předplatného zdarma k dispozici elektronickou­ verzi.

Obsahuje dny: + So

  • dárky jsou po objednání dva týdny rezervovány než předplatné uhradíte
  • dárky jsou po zaplacení předplatného zasílány do 30 dnů na adresu plátce jako balík na poštu
  • výtisky budou doručovány pouze na území České republiky

Popis titulu

Deník jižní Čechy vychází v sedmi mutacích. Většina z nich navazuje na starší tradici lokálních novin a počátkem 90. let patřily k zakládajícím redakcím dnešního titulu. Pestré aktuální zpravodajství připravuje pro čtenáře tým několika desítek redaktorů v ústřední redakci a jednotlivých lokálních redakcích. Kvalitní polygrafické zpracování zajišťuje Novinové centrum v Českých Budějovicích, které zpracovává zakázky novinového typu také pro další obchodní partnery.

Výhodné předplatné regionálního Deníku se slevou až 10%. Každý den lokální, regionální i celostátní zpravodajství, od pondělí do středy rozšířená sportovní rubrika, zprávy z kultury, společenská rubrika, ekonomické informace a spousta dalšího čtení pro poučení i zábavu. Pravidelné přílohy Bydlení, Zdraví, Ženy, regionální týdeník, TV magazín a Víkend.

Pravidelné přílohy

  • Pondělí: Sportovní Deník a vložené Křížovky
  • Úterý – Pátek: Týdeník – vychází v různé dny dle regionu
  • Čtvrtek: Bydlení, Ženy, Zdraví, Hobby magazíny
  • Pátek: TV magazín – televizní program na celý týden
  • Sobota: Víkend – zábava a informace pro celou rodinu + Deník EXTRA

Parametry titulu

Země původu: Česká republika
Typ titulu: noviny
Doporučený věk: od 25 do 75 let
Jazyk: česky
Vychází: pondělí, úterý, středa, čtvrtek, pátek, sobota
Aktuální číslo vyšlo: 19.9.2017
Počet stran: 16 – 32
Rozměry: 29,7 × 42,0 cm (šířka × výška)
Vazba: volně složené archy
Cena na stánku: pondělí: 23 Kč
úterý: 23 Kč
středa: 23 Kč
čtvrtek: 23 Kč
pátek: 23 Kč
sobota: 23 Kč
Vydavatel: VLTAVA LABE MEDIA, a.s.
Vychází od roku: neuvedeno
Evidenční číslo: MK ČR
ISSN:
EAN: -
Web: strakonicky.denik.cz

Dárkový certifikát pro předplatné

Dárkový certifikát předplatného slouží jako slavnostní doklad pro někoho komu chcete předplatné darovat. Před předáním certifikátu nezapomeňte předplatné také objednat. Vygenerování certifikátu nenahrazuje objednávku předplatného. Pokud necháte údaje Pro koho a Věnuje nevyplněny, můžete tyto údaje napsat do certifikátu ručně.


Např. pro Babičku, Dědečka, Mámu, Tátu, ...
Záleží jen na Vás, jak velkou radost chcete udělat.
Např. Ježíšek, Rodiče, Mikuláš, Babička a Děda, ...

Certifikát je generován ve formátu PDF. Po stažení si jej můžete vytisknout na libovolné tiskárně.

Náhled dárkového certifikátu