Časopis Gurmet

vaše škola vaření

časopis Gurmet č. 7/2020

Časopis Gurmet přináší každý měsíc skvělé recepty a tipy. Všechny recepty jsou originální,… více

Témata: vaření, jídlo, gastronomie

Kategorie: Jídlo a vaření
Jazyk: česky
Formát: 21,5 × 27,5 cm
Počet stran: 100
Vychází: měsíčník (11 vydání za rok)
Cena na stánku: 44,90 Kč | 2,49 EUR

Papírové předplatné

výtisky do poštovní schránky

Dvouleté předplatné
22 vydání   ušetříte 90 Kč (9 %) doprava zdarma
898 Kč
987,80 Kč
Roční předplatné + kniha Recyklovaná kuchařka
11 vydání dárek v ceně 499 Kč
529 Kč

Předplaťte si nyní časopis Gurmet na rok a získáte knihu Jitka Rákosníková: Recyklovaná kuchařka v hodnotě 499 Kč jako dárek. Krédem knihy je, že bychom neměli vyhazovat žádné jídlo. Přední česká food autorka Jitka Rákosníková se myšlenkou zužitkování „beze zbytku“ zabývá více než 10 let, téma recyklace propojuje s důležitým a aktuálním trendem neplýtvání surovinami a potravinami a s ekologičtějším přístupem ke konzumu. Nabídka je omezena do vyčerpání zásob.

Roční předplatné + zástěra Gurmet (červená)
11 vydání
499 Kč

Předplaťte si Gurmet na rok za 499 Kč a získáte červenou zástěru Gurmet. Neváhejte a objednávejte ihned, nabídka platí jen do vyčerpání zásob dárků. Dárky vám rezervujeme dva týdny od objednání předplatného (do té doby je třeba předplatné uhradit). Dárky zasíláme do 30 dnů od zaplacení na adresu plátce jako balík na poštu. Nabídka platí pouze pro předplatné doručované do České republiky.

Předplatné v hodnotě 499 Kč je na 12 měsíců (11 vydání, včetně letního dvojčísla)

Roční předplatné + knihy Polévky ze Svatojánu a Zdravé svačiny ...
11 vydání
499 Kč

Předplaťte si nyní časopis Gurmet na rok za 499 Kč a získáte dvě knihy od Albatrosu. Polévky ze Svatojánu Zeleninové polévky od Kuchařky ze Svatojánu. Polévka je grunt, říkávaly s oblibou naše babičky. A měly pravdu. Můžete jimi nahradit hlavní jídlo a cítit se sytí, plní energie a vitality. Polévky z této knihy jsou chutné, plné zeleniny, luštěnin, obilovin i bylinek. Zdravé svačiny do školy i do práce Vyzkoušejte svačiny, které vám dodají zdraví a sílu! Přiznejme si, že dnešní uspěchaná doba přeje potravinám, které našemu zdraví příliš neprospívají. Pokud chcete jít jinou cestou a dát sobě a svým dětem skvělé a přitom zdravé pokrmy, vyzkoušejte tuto kuchařku. Připravte podle ní domácí zdravé svačiny, o kterých budete s jistotou vědět, že obsahují jen ty ingredience, které chcete. Najdete zde recepty na slané i sladké pečivo, nepečené sladkosti, výborné pomazánky, domácí sýr či šunku.

Roční předplatné + kniha Úžasné dezerty
11 vydání dárek v ceně 420 Kč
499 Kč

Předplaťte si nyní časopis Gurmet na rok a získáte kuchařku Úžasané dezerty jako dárek. Po hlavním jídle by neměla chybět sladká tečka, a to i tehdy, kdy není času nazbyt. Kniha Úžasné dezerty nabízí recepty na netradiční moučníky jako ragú z exotického ovoce, čokoládovou pěnu nebo pistáciový krém, na své si však přijdou i milovníci tradičních koláčů, nákypů a knedlíků.

Roční předplatné + kniha Pochoutky z vajec a mouky
11 vydání dárek v ceně 420 Kč
499 Kč

Předplaťte si nyní časopis Gurmet na rok a získáte kuchařku Pochoutky z vajec a mouky jako dárek. Ohlásila se vám nečekaně návštěva? Z vajec, mouky a pár dalších přísad připravíte za necelou půlhodinu nejen malé občerstvení, ale i hlavní jídlo. Vyzkoušejte slané nebo sladké vaječné a moučné pokrmy z knihy Pochotky z vajec a mouky, které jsou nejen bleskově připravené a lehce dostupné, ale navíc levné a zdravé!

Roční předplatné + kniha Neodolatelné snídaně
11 vydání dárek v ceně 420 Kč
499 Kč

Předplaťte si nyní časopis Gurmet na rok za a získáte kuchařku Neodolatelné snídaně jako dárek. Na tom, jak zahájíte svůj den, opravdu záleží. Dopřejte si proto ráno na snídani aspoň pár klidných minut. Možná jste až dosud ani netušili, jak nápadité a proměnlivé mohou snídaně být. Pochutnejte si třeba na ořechových palačinkách s jablečným pyré, na müsli podle doktora Birchera či na pikantní banánové omeletě.

Roční předplatné + kniha Kouzlíme se zeleninou a krabička na recepty
11 vydání dárek v ceně 988 Kč
499 Kč

Předplaťte si nyní časopis Gurmet na rok a získáte knihu kuchařku Kouzlíme se zeleninou a krabičku na recepty Kreativ v celkové hodnotě 988 Kč jako dárek. Kuchařka Kouzlíme se zeleninou obsahuje 240 lákavých receptů, jak obohatit zeleninou každé jídlo. Kniha vás přesvědčí o nekonečných možnostech využití zeleniny v kuchyni, a přitom vás nebude nutit k vegetariánství. Krabička na recepty z edice Kreativ obsahuje 100 kartiček na založení vlastní kartotéky receptů od maminky, kamarádky nebo šéfkuchaře. Budete je tak mít vždy po ruce. Nabídka je omezena do vyčerpání zásob.

Roční předplatné + kniha Domácí pizza a pikantní pečivo
11 vydání dárek v ceně 420 Kč
499 Kč

Předplaťte si nyní časopis Gurmet na rok a získáte kuchařku Domácí pizza a pikantní pečivo jako dárek. Pikantní slané pokrmy se základem v pečeném těstu, jako jsou pizzy, quiche, záviny, šátečky, ale i chléb a nejrůznější žemle, najdou využití při každé příležitosti. Rozmanité křupavé dobroty se hodí jako lehké občerstvení nebo třeba k aperitivu. A co je na tom nejlepší: příprava všech těchto druhů pečiva se dá zvládnout i v relativním spěchu.

Roční předplatné + chladicí podnos s poklopem Tescoma Delicia 28 x 28 cm
11 vydání
499 Kč

Předplaťte si nyní časopis Gurmet na rok a získáte chladicí podnos s poklopem Delícia od Tescomy jako dárek. Forma se hodí pro přenášení a podávání dortů, dezertů, jednohubek, chlebíčků nebo ovoce. Díky chladicí vložce zůstávají pokrmy déle svěží. Sada je vyrobena z prvotřídního odolného plastu. Podnos i poklop jsou vhodné do myčky. Rozměry: 28 × 28 cm.

Roční předplatné
11 vydání   ušetříte 45 Kč (9 %) doprava zdarma
449 Kč
493,90 Kč
Půlroční předplatné
6 vydání   ušetříte 31 Kč (12 %) doprava zdarma
238 Kč
269,40 Kč
Čtvrtletní předplatné + Gurmet - Maso a saláty
3 vydání   ušetříte 7 Kč (5 %) doprava zdarma
128 Kč
134,70 Kč

Objednejte si krátkodobé předplatné na 3 měsíce.

Získáte tak oblíbené čtení bezpečně až do vaší schránky, a nyní navíc s dárkem v podobě speciálu Maso a saláty.

Maso a čerstvá zelenina tvoří dokonalý pár. Bez výčitek si můžeme pochutnat na skvělém steaku a zároveň se osvěžit pestrobarevnou přílohou plnou zdraví. Speciál Gurmetu přináší přehled nejlepších receptů na přípravu různých druhů masa s důrazem na grilování včetně praktických tipů pro váš domácí gril. Zároveň nabízí tipy a recepty na salátové přílohy i velké salátové mísy, které vás spolehlivě nasytí v poledne i večer.

  • dárky jsou po objednání dva týdny rezervovány než předplatné uhradíte
  • dárky jsou po zaplacení předplatného zasílány do 30 dnů na adresu plátce jako balík na poštu
  • výtisky budou doručovány na území České republiky

Popis časopisu

Časopis Gurmet přináší každý měsíc skvělé recepty a tipy. Všechny recepty jsou originální, připravované těmi nejlepšími profesionálními šéfkuchaři, kuchaři a cukráři nebo kuchaři-amatéry. Ti všichni učí vařit naše čtenáře způsobem, který je jednoduchý, přehledný a dává kvalitní základ bravurnímu zvládnutí kulinářského umění.

Vzrůstající obliba kvalitních a nových surovin, televizních pořadů o vaření a kuchařských kurzů odráží skutečnost, že lidé chtějí jíst lépe a jinak než dříve. Proto jim Gurmet přináší tu nejlepší školu vaření, která je naučí zvládnout nové trendy v gastronomii, a nabízí tak možnost jíst i doma stejně dobře jako v restauraci.

S předplatným získáte úžasné, sezónní recepty, ale také trendy a novinky z oblasti gastronomie. Taktéž poradíme, kam za gastronomickými zážitky či zajímavými potravinami.


Pravidelné rubriky

  • recepty
  • naučíme vás
  • téma
  • servis
  • cestování

Parametry časopisu

Země původu: Česká republika
Typ titulu: časopis
Doporučený věk: od 15 do 70 let
Jazyk: česky
Vychází: měsíčník, 11 vydání za rok
Aktuální číslo vyšlo: 18.6.2020
Příští číslo vyjde: 17.9.2020
Počet stran: 100
Rozměry: 21,5 × 27,5 cm (šířka × výška)
Vazba: lepená, V2
Cena na stánku: 44,90 Kč | 2,49 EUR
Vydavatel: VLTAVA LABE MEDIA, a.s.
Vychází od roku: 2005 (16. ročník)
Evidenční číslo: MK ČR E 16273
ISSN: 1804-610X
EAN: 9771804610016
Web: www.igurmet.cz

Dárkový certifikát pro předplatné

Dárkový certifikát předplatného slouží jako slavnostní doklad pro někoho komu chcete předplatné darovat. Před předáním certifikátu nezapomeňte předplatné také objednat. Vygenerování certifikátu nenahrazuje objednávku předplatného. Pokud necháte údaje Pro koho a Věnuje nevyplněny, můžete tyto údaje napsat do certifikátu ručně.


Např. pro Babičku, Dědečka, Mámu, Tátu, ...
Záleží jen na Vás, jak velkou radost chcete udělat.
Např. Ježíšek, Rodiče, Mikuláš, Babička a Děda, ...

Certifikát je generován ve formátu PDF. Po stažení si jej můžete vytisknout na libovolné tiskárně.

Náhled dárkového certifikátu