Časopis Gurmet

vaše škola vaření

časopis Gurmet č. 4/2021

Časopis Gurmet přináší každý měsíc skvělé recepty a tipy. Všechny recepty jsou originální,… více

Témata: vaření, jídlo, gastronomie, hobby, rozhovory, volný čas

Kategorie: Jídlo a vaření
Jazyk: česky
Formát: 21,5 × 27,5 cm
Počet stran: 100
Vychází: měsíčník (11 vydání za rok)
Cena na stánku: 44,90 Kč | 2,49 EUR

Papírové předplatné

výtisky do poštovní schránky

Roční předplatné + Makrokarta - 3 Sáčky na ovoce, zeleninu a pečivo TESCOMA 2021
11 vydání
549 Kč

Předplaťte si Gurmet na rok za 549 Kč a získáte sáčky na ovoce, zeleninu a pečivo v hodnotě 537 Kč. Sáčky na ovoce, zeleninu a pečivo: 1 ks Sáček na ovoce a zeleninu 2,5 l a 1 ks Sáček na ovoce a zeleninu 8,5. Sáčky na ovoce a zeleninu, vyrobené z přírodního jutového materiálu, skvěle využijete k uskladnění česneku, cibule, brambor, ořechů apod. Mají prodyšné stahovací uzávěry, potraviny v nich proto vydrží déle čerstvé a svěží. Na vnitřní straně jsou opatřeny voděodolným povrchem, takže neprosakují.

Roční předplatné + nerezová rychlovarná konvice YEK-206 Easy
11 vydání dárek v ceně 399 Kč
499 Kč

Předplaťte si Gurmet na rok za 499 Kč a získáte Rychlovarnou konvici EASY v hodnotě 399 Kč jako dárek. Bezspirálová rychlovarná konvice EASY. Rychlé a snadné přivedení k varu – výkonná konvice s plochým topným tělesem, které lze snadno vyčistit. Snadné plnění konvice víkem i hubičkou. Objem 0,8 litru, ON/OFF vypínač na rukojeti, tlačítko otevírání víka, nerezové dno, skryté topné těleso, přehledný vodoznak, základna s možností otočení o 360°, světelná signalizace provozu, vyjímatelné, omyvatelné sítko, automatické vypínání, ochrana přehřátí, přívodní kabel 75 cm (uskladnění kabelu v základně), příkon max 2200 W, napájecí napětí 220–240V, 50–60Hz.

Roční předplatné + kniha Neodolatelné snídaně
11 vydání dárek v ceně 399 Kč
499 Kč

Předplaťte si nyní časopis Gurmet na rok za a získáte kuchařku Neodolatelné snídaně jako dárek. Na tom, jak zahájíte svůj den, opravdu záleží. Dopřejte si proto ráno na snídani aspoň pár klidných minut. Možná jste až dosud ani netušili, jak nápadité a proměnlivé mohou snídaně být. Pochutnejte si třeba na ořechových palačinkách s jablečným pyré, na müsli podle doktora Birchera či na pikantní banánové omeletě.

Roční předplatné + kniha Domácí pizza a pikantní pečivo
11 vydání dárek v ceně 399 Kč
499 Kč

Předplaťte si nyní časopis Gurmet na rok za 499 Kč a získáte kuchařku Domácí pizza a pikantní pečivo v hodnotě 399 Kč jako dárek. Pikantní slané pokrmy se základem v pečeném těstu, jako jsou pizzy, quiche, záviny, šátečky, ale i chléb a nejrůznější žemle, najdou využití při každé příležitosti. Rozmanité křupavé dobroty se hodí jako lehké občerstvení nebo třeba k aperitivu. A co je na tom nejlepší: příprava všech těchto druhů pečiva se dá zvládnout i v relativním spěchu. Tato kniha vám přinaší desítky nových a nápaditých receptů pro všední den i sváteční pohoštění.

Roční předplatné + kniha Bake&The City
11 vydání dárek v ceně 199 Kč
499 Kč

Předplaťte si nyní časopis Gurmet na rok za 499 Kč a získáte kuchařku plnou dezertů Bake & the City v hodnotě 199 Kč jako dárek. Autorem knihy je sympatický kuchař Tobias Müller, který je mezi bloggery, kteří se věnují pečení sladkostí, opravdovým pojmem. Sladké pozdravy z Tobiasových cest po evropských městech jsou inspirovány místní pekařskou klasikou, regionálními specialitami i kuriozitami typickými pro konkrétní město. Zažijte mnoho zábavy při pečení a mlsání!

Roční předplatné + speciál Sladké pečení s Josefem Maršálkem
11 vydání   ušetříte 45 Kč (9 %) doprava zdarma
449 Kč
493,90 Kč

Předplaťte si nyní časopis Gurmet na rok za akční cenu 449 Kč a obdržíte speciál Sladké pečení s Josefem Maršálkem jako dárek. Najdete zde přehlídku úžasných receptů spojujících konzervativní klasiku s omamnou exotikou od našeho nejlepšího cukráře.

Roční předplatné
11 vydání   ušetříte 45 Kč (9 %) doprava zdarma
449 Kč
493,90 Kč
Půlroční předplatné
6 vydání   ušetříte 31 Kč (12 %) doprava zdarma
238 Kč
269,40 Kč
Čtvrtletní předplatné
3 vydání   ušetříte 7 Kč (5 %) doprava zdarma
128 Kč
134,70 Kč
  • dárky jsou po objednání dva týdny rezervovány než předplatné uhradíte
  • dárky jsou po zaplacení předplatného zasílány do 30 dnů na adresu plátce jako balík na poštu
  • výtisky budou doručovány pouze na území České republiky

Popis časopisu

Časopis Gurmet přináší každý měsíc skvělé recepty a tipy. Všechny recepty jsou originální, připravované těmi nejlepšími profesionálními šéfkuchaři, kuchaři a cukráři nebo kuchaři-amatéry. Ti všichni učí vařit naše čtenáře způsobem, který je jednoduchý, přehledný a dává kvalitní základ bravurnímu zvládnutí kulinářského umění.

Vzrůstající obliba kvalitních a nových surovin, televizních pořadů o vaření a kuchařských kurzů odráží skutečnost, že lidé chtějí jíst lépe a jinak než dříve. Proto jim Gurmet přináší tu nejlepší školu vaření, která je naučí zvládnout nové trendy v gastronomii, a nabízí tak možnost jíst i doma stejně dobře jako v restauraci.

S předplatným získáte úžasné, sezónní recepty, ale také trendy a novinky z oblasti gastronomie. Taktéž poradíme, kam za gastronomickými zážitky či zajímavými potravinami.

Čtenářům přináší také rozhovory, reportáže, osobní zpovědi a příběhy lidí, kteří jsou v této oblasti aktivní a inspirativní.


Pravidelné rubriky

  • recepty
  • naučíme vás
  • téma
  • servis
  • cestování

Parametry časopisu

Země původu: Česká republika
Typ titulu: časopis
Doporučený věk: od 15 do 70 let
Jazyk: česky
Vychází: měsíčník, 11 vydání za rok
Aktuální číslo vyšlo: 18.3.2021
Příští číslo vyjde: 20.5.2021
Počet stran: 100
Rozměry: 21,5 × 27,5 cm (šířka × výška)
Vazba: lepená, V2
Cena na stánku: 44,90 Kč | 2,49 EUR
Vydavatel: VLTAVA LABE MEDIA, a.s.
Vychází od roku: 2005 (17. ročník)
Evidenční číslo: MK ČR E 16273
ISSN: 1804-610X
EAN: 9771804610016
Web: www.igurmet.cz

Dárkový certifikát pro předplatné

Dárkový certifikát předplatného slouží jako slavnostní doklad pro někoho komu chcete předplatné darovat. Před předáním certifikátu nezapomeňte předplatné také objednat. Vygenerování certifikátu nenahrazuje objednávku předplatného. Pokud necháte údaje Pro koho a Věnuje nevyplněny, můžete tyto údaje napsat do certifikátu ručně.


Např. pro Babičku, Dědečka, Mámu, Tátu, ...
Záleží jen na Vás, jak velkou radost chcete udělat.
Např. Ježíšek, Rodiče, Mikuláš, Babička a Děda, ...

Certifikát je generován ve formátu PDF. Po stažení si jej můžete vytisknout na libovolné tiskárně.

Náhled dárkového certifikátu