Objednávka předplatného časopisu Kreativ

Papírové předplatné

výtisky budou doručovány do poštovní schránky

Roční předplatné + balíček kosmetiky Batiste
6 vydání  ušetříte 105 Kč (14 %) doprava zdarma
669 Kč
774 Kč

Předplaťte si Kreativ na rok jen za 669 Kč a získáte kosmetický balíček v hodnotě 833 Kč jako dárek. Balíček obsahuje: 4 ks suchého šamponu Batiste – Suchý šampon Batiste ve třech vůních Cherry, Original a Blus. Batiste provoní vaše vlasy, zbaví přebytečné mastnoty, účes oživí a dodá mu texturu a objem. 2 ks soli do koupele t:by tetesept – porce lásky a díků. Pečující mořská sůl s prémiovými koupelovými liposomy dodávají pokožce hebkost a jemné pudrové krystalky se ve vodě snadno rozpouští a uvolňují vůni šampaňského a černého rybízu. 1 ks Treaclemoon Coconut island krém na ruce. Obklopte se omamnou vůní kokosu s krémem na ruce treaclemoon. Tento ideální společník na cesty vyživuje vaši pokožku a posiluje nehty díky makadamiovému oleji a výtažku z divoké třešně. 1 ks Treaclemoon sprchový gel brazilian love. Krémový sprchový gel treaclemoon sprchový gel brazilian love s vůní sladkých mandlí a vanilky je to pravé o péči o vaši pokožku.

  • dárky jsou po objednání dva týdny rezervovány než předplatné uhradíte
  • dárky jsou po zaplacení předplatného zasílány do 30 dnů na adresu plátce jako balík na poštu
  • výtisky budou doručovány pouze na území České republiky
ks
od každého vydání
datum je pouze orientační

Podklady pro uhrazení předplatného (celková cena, číslo účtu, variabilní symbol, specifický symbol) Vám budou odeslány na e-mailovou adresu, kterou uvedete do objednávky.

Zálohová faktura pro uhrazení předplatného Vám bude zaslána během následujících 10 dnů.

Vyplněná poštovní poukázka typu A pro uhrazení předplatného Vám bude zaslána na fakturační adresu během 14 dnů.

Fakturační adresa

,

Adresa pro doručení

Adresu pro doručení vyplňujte pouze v případě, že se liší od fakturační adresy.

,

Doplňující údaje


* Požadované osobní údaje jsou nezbytné ke zpracování Vaší objednávky a k zajištění obchodní činnosti portálu Periodik.cz. Provozovatel dále poskytne osobní údaje pouze vydavateli časopisu a distributorovi předplatného. Potvrzením tohoto prohlášení vyjadřujete souhlas ke zmíněnému nakládání s osobními údaji (osobní údaje budou zpracovány dle zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů) ke všem činnostem, souvisejícím s vedením předplatného a informováním o časopisu a jeho akcích. Souhlas je udělen na dobu neurčitou. Předplatitel má právo na přístup ke svým osobním údajům, právo na opravu osobních údajů a právo být informován o způsobu zpracování osobních údajů. Svůj souhlas ke zpracování osobních údajů může předplatitel kdykoli odvolat formou písemného či elektronického dopisu.