Objednávka předplatného časopisu Kreativ

Papírové předplatné

výtisky budou doručovány do poštovní schránky

Roční předplatné + všechna vydání časopisu Kreativ v roce 2020
6 vydání  ušetříte 105 Kč (14 %) doprava zdarma
669 Kč
774 Kč

Předplaťte si Kreativ na rok jen za 669 Kč a k šesti číslům časopisu dostanete 6 čísel Kreativu v hodnotě 774 Kč jako dárek.

  • 1/2021 – Ponoříme se do hlubin starého Egypta, vyrobíme si klobouček, který zvládne každý, inspirujeme se korálkovými dárky, připravíme si dobroty z ořechů a povzdychnete si s námi nad osudem Václava Hollara.
  • 2/2020 – Upečeme krásné velikonoční dezerty a jehněčí pečeni, vyrobíme si jarní květy či obydlí pro ptáčky z kartonu a naučíme se drátovat.
  • 3/2020 – Vymyslíme něco hezkého ze zbytku textilií, vyrobíme si apartmán pro hmyzáky, podlehneme kouzlu mozaiky a upečeme slané koláče.
  • 4/2020 – Objevíme kouzlo putování o samotě, vytvoříme si originální melounovou tašku a vpustíme do kuchyně levanduli.
  • 5/2020 – Zjistíme, jak všestranná umí být dýně, vytvoříme si kubistické stínítko na lampu a představíme japonský hit s názvem shinrin-yoku.
  • 6/2020 – Zariskujeme a letošní Vánoce nazdobíme v boho stylu, upečeme vánoční poleno
  • dárky jsou po objednání dva týdny rezervovány než předplatné uhradíte
  • dárky jsou po zaplacení předplatného zasílány do 30 dnů na adresu plátce jako balík na poštu
  • výtisky budou doručovány na území České republiky
ks
od každého vydání
datum je pouze orientační

Podklady pro uhrazení předplatného (celková cena, číslo účtu, variabilní symbol, specifický symbol) Vám budou odeslány na e-mailovou adresu, kterou uvedete do objednávky.

Zálohová faktura pro uhrazení předplatného Vám bude zaslána během následujících 10 dnů.

Vyplněná poštovní poukázka typu A pro uhrazení předplatného Vám bude zaslána na fakturační adresu během 14 dnů.

Fakturační adresa

,

Adresa pro doručení

Adresu pro doručení vyplňujte pouze v případě, že se liší od fakturační adresy.

,

Doplňující údaje


* Požadované osobní údaje jsou nezbytné ke zpracování Vaší objednávky a k zajištění obchodní činnosti portálu Periodik.cz. Provozovatel dále poskytne osobní údaje pouze vydavateli časopisu a distributorovi předplatného. Potvrzením tohoto prohlášení vyjadřujete souhlas ke zmíněnému nakládání s osobními údaji (osobní údaje budou zpracovány dle zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů) ke všem činnostem, souvisejícím s vedením předplatného a informováním o časopisu a jeho akcích. Souhlas je udělen na dobu neurčitou. Předplatitel má právo na přístup ke svým osobním údajům, právo na opravu osobních údajů a právo být informován o způsobu zpracování osobních údajů. Svůj souhlas ke zpracování osobních údajů může předplatitel kdykoli odvolat formou písemného či elektronického dopisu.