Objednávka předplatného časopisu Koktejl

Papírové předplatné

výtisky budou doručovány do poštovní schránky

Roční předplatné + kniha Příběh Íránu, Mongolska a Turecka - říší, které pohnuly světem
6 vydání dárek v ceně 449 Kč
495 Kč

Předplaťte si nyní časopis Koktejl na celý rok a získejte knihu Příběh Íránu, Mongolska a Turecka – říší, které pohnuly světem v hodnotě 449 Kč jako dárek. Írán, Turecko i Mongolsko mají bohatou historii expanze a vlivu na svět. Každá z těchto zemí vytvořila světovou říši a ovládla rozsáhlá území. Dnes je Mongolsko jiné než za Čingischána, ale Írán a Turecko stále ovlivňují Blízký východ. Všechny tři jsou atraktivní turistické cíle. Kniha má 264 stran, obsahuje 480 barevných fotografií a 9 mapek, cena 449 Kč.

  • Dárky jsou po objednání dva týdny rezervovány než předplatné uhradíte
  • Dárky jsou po zaplacení předplatného zasílány do 30 dnů na adresu plátce jako balík na poštu
  • výtisky budou doručovány pouze na území České republiky
ks
od každého vydání
datum je pouze orientační

Podklady pro uhrazení předplatného (celková cena, číslo účtu, variabilní symbol, specifický symbol) Vám budou odeslány na e-mailovou adresu, kterou uvedete do objednávky.

Zálohová faktura pro uhrazení předplatného Vám bude zaslána během následujících 10 dnů.

Vyplněná poštovní poukázka typu A pro uhrazení předplatného Vám bude zaslána na fakturační adresu během 14 dnů.

Vzhledem ke způsobu fungování SIPO se platba za předplatné může objevit na Vašem výpisu SIPO až za více než měsíc a další měsíc trvá splatnost daného předpisu. Abyste mohli obdržet i výtisky, které vycházejí po tuto dobu (než naběhne platba do SIPO), bude vám zpravidla zaslána poštovní poukázka typu A na úhradu výtisků za toto přechodné období. Všechny další platby jsou již realizovány prostřednictvím SIPO.

Fakturační adresa

,

Adresa pro doručení

Adresu pro doručení vyplňujte pouze v případě, že se liší od fakturační adresy.

,

Doplňující údaje


* Požadované osobní údaje jsou nezbytné ke zpracování Vaší objednávky a k zajištění obchodní činnosti portálu Periodik.cz. Provozovatel dále poskytne osobní údaje pouze vydavateli časopisu a distributorovi předplatného. Potvrzením tohoto prohlášení vyjadřujete souhlas ke zmíněnému nakládání s osobními údaji ke všem činnostem, souvisejícím s vedením předplatného a informováním o časopisu a jeho akcích. Souhlas je udělen na dobu neurčitou. Předplatitel má právo na přístup ke svým osobním údajům, právo na opravu osobních údajů a právo být informován o způsobu zpracování osobních údajů. Svůj souhlas ke zpracování osobních údajů může předplatitel kdykoli odvolat formou písemného či elektronického dopisu.