Časopis National Geographic

česká mutace světového geografického magazínu

National Geographic přináší populárně vědecký náhled do přírodních, technických, kulturních a… více

Témata: příroda, zajímavosti, cestování

Kategorie: Příroda a cestování
Jazyk: česky
Formát: 17,5 × 25,4 cm
Počet stran: 140
Vychází: měsíčník (12 vydání za rok)
Cena na stánku: 99 Kč | 4,95 EUR

Papírové předplatné

výtisky do poštovní schránky

Tříleté předplatné
36 vydání   ušetříte 895 Kč (25 %) doprava zdarma
2.669 Kč
3.564 Kč
Dvouleté předplatné
24 vydání   ušetříte 495 Kč (21 %) doprava zdarma
1.881 Kč
2.376 Kč
Roční předplatné + společenská hra Zpátky do lavic zdarma
12 vydání dárek v ceně 629 Kč
1.199 Kč

Předplaťte si nyní časopis National Geographic na rok a získáte společenskou hru Zpátky do lavic v hodnotě 629 Kč jako dárek. Hra prověří vaše znalosti ze základní školy. Ve hře na vás čeká 1200 otázek rozdělených do 6 vyučovacích předmětů – český jazyk, matematika, dějepis, přírodopis, zeměpis a výchova k občanství. Nabídka je omezena do vyčerpání zásob.

Roční předplatné + společenská hra Znáte Česko?
12 vydání
1.199 Kč

Předplaťte si nyní časopis National Geographic na rok a získáte hru od Albi Znáte Česko? v hodnotě 699 Kč jako dárek. Hra otestuje vaše znalosti o naší zemi napříč šesti různými kategoriemi – historie, geografie, příroda/věda/techni­ka, kultura, sport a různé. Celkem na vás čeká 1350 otázek, jejich obtížnost si však můžete zvolit sami. Nabídka je omezena do vyčerpání zásob.

Roční předplatné + společenská hra iKnow
12 vydání dárek v ceně 799 Kč
1.199 Kč

Předplaťte si nyní časopis National Geographic na rok a získáte společenskou hru od Albi iKNOW v hodnotě 799 Kč jako dárek. Hra je opravdovou výzvou pro každého, kdo očekává něco víc. Tato důvtipná hra kombinuje vědomosti s chytrou taktikou. Obsahuje 1 600 otázek ze 4 kategorií z celého světa a 4 800 nápověd, které vám postupně odhalují správnou odpověď. Tyto nápovědy navíc poskytují hráčům nepřeberné množství dalších informací a zajímavostí ke každé otázce. Nabídka je omezena do vyčerpání zásob.

Roční předplatné + společenská hra Hospodský kvíz zdarma
12 vydání dárek v ceně 699 Kč
1.199 Kč

Předplaťte si nyní časopis National Geographic na rok a získáte hru od Albi Hospodský kvíz v hodnotě 699 Kč jako dárek. Netradiční kvízová hra plná zajímavých otázek, je inspirována fenoménem hospodských kvízů, které se odehrávají přímo v restauracích. Ve hře na vás čeká celkem 750 zajímavých otázek v 5 okruzích – všeobecné znalosti, kultura, zeměpis, sport a příroda. Vybírat si můžete ze 3 úrovní náročnosti hry. Nabídka je omezena do vyčerpání zásob.

Roční předplatné + společenská hra Dominion zdarma
12 vydání dárek v ceně 999 Kč
1.199 Kč

Předplaťte si nyní časopis National Geographic na rok a získáte společenskou hru od Albi Dominion v hodnotě 999 Kč jao dárek. Svět plný napínavých dobrodružství a vy stojíte na počátku budování své vlastní říše, ale nemáte nic než trochu peněz a malé pozemky. Avšak brány světa jsou otevřeny dokořán, říše vzkvétá zakládáním nových vesnic, založením tržiště či vztyčením trůnního sálu. Nabídka je omezena do vyčerpání zásob.

Roční předplatné + společenská hra Catan Říše Inků
12 vydání dárek v ceně 1.199 Kč
1.199 Kč

Předplaťte si nyní časopis National Geographic na rok a získáte společenskou hru Catan – Říše Inků v hodnotě 1.199 Kč jako dárek. Populární desková hra Catan – Osadníci z Katanu se rozrostla o samostatně hratelnou hru Říše Inků – nejedná se o její rozšíření, ale o samostatnou hru. Vaším úkolem bude zakládat v jihoamerických horách vesnice a města. Věnujte se výnosným obchodům s rybami, kokou a peřím. Rozšiřujte svou síť silnic a zlepšujte se v boji. Nabídka je omezena do vyčerpání zásob.

Roční předplatné + kuličková dráha GraviTrax
12 vydání dárek v ceně 1.195 Kč
1.199 Kč

Předplaťte si nyní časopis National Geographic na rok a získáte startovní sadu Ravensburger GraviTrax jako dárek. Interaktivní kuličkovou dráhu GraviTrax můžete stavět do nekonečna dle své vlastní fantazie. S využitím 18 stavebních prvků lze sestavovat zajímavé a napínavé kuličkové dráhy. Poznáte přitom, jak působení různých fyzikálních zákonů ovlivňuje běh vaší kuličky. Nabídka je omezena do vyčerpání zásob.

Roční předplatné + fotokniha cestování Cewe v ceně 800 Kč zdarma
12 vydání dárek v ceně 800 Kč
1.199 Kč

Předplaťte si nyní časopis National Geographic na rok a dostanete zdarma dostanete zdarma poukaz na sestavení Cewe fotoknihy hodnotě 800 Kč jako dárek. Poukaz na sestavení fotoknihy libovolného formátu a typu papíru v hodnotě 800 Kč, tipy a nápady na sestavení kreativní knihy a CD s programem v plné verzi. Nabídka je omezena do vyčerpání zásob.

Roční předplatné + set tří Travelerů National Geographic
12 vydání   ušetříte 110 Kč (9 %) doprava zdarma
1.078 Kč
1.188 Kč

Předplaťte si nyní časopis National Geographic na rok a dostanete zdarma set tří Travelerů National Geographic jako dárek. National Geographic – Traveler – Cesty, jež změní váš život – Jsou cesty, které mohou změnit váš život? Nabízíme vám přehled těch, které by vaše přání mohly naplnit v tomto roce. A pokud vám nebude stačit seznam nejzajímavějších cestovních tipů hlavní sezonu roku 2019, máme pro vás i inspiraci, jak strávit dovolenou v pohybu. Nabídka je omezena do vyčerpání zásob.

Roční předplatné
12 vydání   ušetříte 190 Kč (16 %) doprava zdarma
998 Kč
1.188 Kč
Půlroční předplatné
6 vydání   ušetříte 95 Kč (16 %) doprava zdarma
499 Kč
594 Kč
Čtvrtletní předplatné
3 vydání   ušetříte 10 Kč (3 %) doprava zdarma
287 Kč
297 Kč
 • dárky jsou po objednání dva týdny rezervovány než předplatné uhradíte
 • dárky jsou po zaplacení předplatného zasílány do 30 dnů na adresu plátce jako balík na poštu

Popis časopisu

National Geographic přináší populárně vědecký náhled do přírodních, technických, kulturních a etnických tajů tohoto světa. Jeho reportáže jsou doprovázeny fotografiemi výjimečné kvality. Mapové přílohy jsou součástí obsahu časopisu několikrát za rok.

Česká edice je 21. zahraniční mutací tohoto časopisu. Jeho historie sahá až do roku 1888, kdy byla ve Washingtonu D.C. založena National Geographic Society, jejímž hlavním posláním bylo šířit zeměpisné poznání a podporovat vědecké projekty.

 • Poznání o přírodních jevech
 • Pohledy do zákulisí vědeckých expedic
 • Přiblížení kultur a zvyků vzdálených národů
 • Představení zajímavostí ze světa vědy a techniky
 • Lokální reportáže s českou tématikou
 • Exkluzivní fotografické záběry
 • Mapové přílohy jsou součástí obsahu časopisu několikrát za rok

S předplatným získáte spoustu zajímavostí z oblasti kultury, vědy, techniky, ale i přírodní jevy a to z různých koutů světa. Potěší také tipy na cestování a vše je doplněno exkluzivními a úžasnými fotografiemi.


Pravidelné rubriky

 • přírodní jevy
 • vědecké expedice
 • kultury a zvyky
 • zajímavostí vědy a techniky
 • lokální reportáže
 • exluzivní fotografické záběry
 • mapové přílohy

Parametry časopisu

Země původu: Česká republika
Typ titulu: časopis
Doporučený věk: od 15 do 60 let
Jazyk: česky
Vychází: měsíčník, 12 vydání za rok
Aktuální číslo vyšlo: 5.12.2019
Příští číslo vyjde: 3.1.2020
Počet stran: 140
Rozměry: 17,5 × 25,4 cm (šířka × výška)
Vazba: lepená, V2
Cena na stánku: 99 Kč | 4,95 EUR
Vydavatel: VLTAVA LABE MEDIA, a.s.
Vychází od roku: 2002 (18. ročník)
Evidenční číslo: MK ČR E 13622
ISSN: 1213-9394
EAN: 9771213939005
Web: www.national-geographic.cz

Dárkový certifikát pro předplatné

Dárkový certifikát předplatného slouží jako slavnostní doklad pro někoho komu chcete předplatné darovat. Před předáním certifikátu nezapomeňte předplatné také objednat. Vygenerování certifikátu nenahrazuje objednávku předplatného. Pokud necháte údaje Pro koho a Věnuje nevyplněny, můžete tyto údaje napsat do certifikátu ručně.


Např. pro Babičku, Dědečka, Mámu, Tátu, ...
Záleží jen na Vás, jak velkou radost chcete udělat.
Např. Ježíšek, Rodiče, Mikuláš, Babička a Děda, ...

Certifikát je generován ve formátu PDF. Po stažení si jej můžete vytisknout na libovolné tiskárně.

Náhled dárkového certifikátu