Časopis National Geographic

česká mutace světového geografického magazínu

časopis National Geographic č. 5/2020

National Geographic přináší populárně vědecký náhled do přírodních, technických, kulturních a… více

Témata: příroda, zajímavosti, cestování

Kategorie: Příroda a cestování
Jazyk: česky
Formát: 17,5 × 25,4 cm
Počet stran: 140
Vychází: měsíčník (12 vydání za rok)
Cena na stánku: 99 Kč | 4,95 EUR

Papírové předplatné

výtisky do poštovní schránky

Tříleté předplatné + 3x Traveler - Ostrovy ticha + Cesty, jež změní váš život + Atlas starověkého světa
36 vydání   ušetříte 865 Kč (24 %) doprava zdarma
2.699 Kč
3.564 Kč

Předplaťte si nyní časopis National Geographic na 3 roy a získáte tři speciály – Ostrovy ticha + Cesty, jež změní váš život + Atlas starověkého světa. Speciál National Geographic Traveler – Ostrovy Ticha je nepostradatelným průvodcem při objevování planety Země. Protože zajímavých míst na Zemi je mnoho, přinášíme vám tipy, které vám mohou pomoci se zorientovat, kam se vydat na místa neposkvrněná turismem a nejlepší podmořská safari…

Dvouleté předplatné + 2x speciál National Geographic Traveler zdarma
24 vydání   ušetříte 677 Kč (29 %) doprava zdarma
1.699 Kč
2.376 Kč

Předplaťte si nyní časopis National Geographic na 2 roy za 1.699 Kč a získáte dva speciály jako dárek. Speciál National Geographic Traveler – Ostrovy Ticha je nepostradatelným průvodcem při objevování planety Země. Protože zajímavých míst na Zemi je mnoho, přinášíme vám tipy, které vám mohou pomoci se zorientovat, kam se vydat na místa neposkvrněná turismem a nejlepší podmořská safari… Nabídka je omezena do vyčerpání zásob.

Roční předplatné + společenská hra Dominion zdarma
12 vydání dárek v ceně 999 Kč
1.199 Kč

Předplaťte si nyní časopis National Geographic na rok a získáte společenskou hru od Albi Dominion v hodnotě 999 Kč jao dárek. Svět plný napínavých dobrodružství a vy stojíte na počátku budování své vlastní říše, ale nemáte nic než trochu peněz a malé pozemky. Avšak brány světa jsou otevřeny dokořán, říše vzkvétá zakládáním nových vesnic, založením tržiště či vztyčením trůnního sálu. Nabídka je omezena do vyčerpání zásob.

Roční předplatné + balíček kosmetiky Manufaktura Jahoda a bezový květ zdarma
12 vydání   ušetříte 110 Kč (9 %) doprava zdarma
1.078 Kč
1.188 Kč

Předplaťte si nyní časopis National Geographic na rok za a získáte balíček kosmetiky od značky Manufaktura v hodnotě 1.035 Kč jako dárek. Spojením cenných rostlin jahody a bezového květu vznikly báječné pečující kosmetické lahůdky s nádherně jiskřivou vůní, které vnesou letní pohodu do vaší koupelny. Kosmetika z nové limitované edice Jahoda a bezový květ od české značky Manufaktura obsahuje sprchový gel, tělové mléko, krém na ruce, pleťový sorbet a přírodní bavlněnou tašku. Nabídka je omezena do vyčerpání zásob.

Roční předplatné + kniha Zikmund 100 zdarma
12 vydání   ušetříte 189 Kč (16 %) doprava zdarma
999 Kč
1.188 Kč

Předplaťte si nyní časopis National Geographic na rok a získáte zdarma knihu Tomáš Vaňourek: Zikmund 100 – Po stopách Zikmunda a Hanzelky v hodnotě 399 Kč jako dárek. Příběh cestovatelských legend ožívá v retrospektivě dvou obyčejných kluků. Dva mladí muži, Tomáš Vaňourek a Lukáš Socha, se vydávají po stopách asijské cesty Miroslava Zikmunda a Jiřího Hanzelky a dnešníma očima hledí na stejná místa, jako kdysi před šedesáti lety jejich slavní předchůdci. Fotí, natáčejí, baví se s lidmi a zjišťují, jak moc se svět změnil. Kniha je poctou Miroslavu Zikmundovi k jeho stým narozeninám.

Roční předplatné + kniha Tajemství kolem nás zdarma
12 vydání   ušetříte 189 Kč (16 %) doprava zdarma
999 Kč
1.188 Kč

Předplaťte si nyní časopis National Geographic na rok a získáte zdarma knihu Tajemství kolem nás v hodotě 897 Kč jako dárek. S knihou Tajemství kolem nás získáte pokladnici plnou jasných, srozumitelných a pečlivě ověřených vědomostí. Dozvíte se o dávno zaniklých kulturách. Seznámíte se s lidmi, kteří prožili prapodivné věci. Setkáte se s kouzelníky a proroky, s léčiteli a čarodějnicemi. Vstoupíte do temných zón současnosti a seznámíte se s tajemnými sektami, nebezpečnými organizacemi a mystickými tajnými spolky. Můžete obdivovat divy přírody a učit se rozumět živočišné říši, od zvířecích instinktů až po dokonale vyvinutý systém komunikace. Nahlédněte do budoucnosti a podíváte se daleko za hranice naší planety.

Roční předplatné + hra Labyrinth Česká republika
12 vydání   ušetříte 189 Kč (16 %) doprava zdarma
999 Kč
1.188 Kč

Předplaťte si nyní National Geographic na rok za 1.078 Kč a získáte společenskou hru Labyrinth Česká republika v hodnotě 719 Kč jako dárek. Oblíbená světoznámá společenská hra Labyrinth, tentokrát s tématikou České republiky, ověří vaše znalosti o naší vlasti – ať už z oblasti zeměpisu, historie či fauny a flóry. Díky typickým posuvným políčkům hra nikdy nebude stejná, takže se vám jen tak neomrzí. Užívat si ji mohou jak děti od 7 let, tak dospělí, kterým slibuje skvělou zábavu i zajímavé rozšíření obzorů. Nabídka je omezena do vyčerpání zásob.

Roční předplatné + speciál Traveler: Ostrovy ticha zdarma
12 vydání   ušetříte 289 Kč (24 %) doprava zdarma
899 Kč
1.188 Kč

Předplaťte si nyní časopis National Geographic na rok za 899 Kč a získáte speciál Traveler: Ostrovy ticha jako dárek. Speciál National Geographic Traveler – Ostrovy Ticha je nepostradatelným průvodcem při objevování planety Země. Protože zajímavých míst na Zemi je mnoho, přinášíme vám tipy, které vám mohou pomoci se zorientovat, kam se vydat na místa neposkvrněná turismem a nejlepší podmořská safari. Portugalsko – Vlny, sufr a sardinky, Vietnam – Pouť po řece Mekong, Za uměním po Evropě, Brno – Metropole ušlechtilých barů. Nabídka je omezena do vyčerpání zásob.

Roční předplatné + speciál Traveler: Cesty, jež změní váš život zdarma
12 vydání   ušetříte 289 Kč (24 %) doprava zdarma
899 Kč
1.188 Kč

Předplaťte si nyní časopis National Geographic na rok a získáte speciál Traveler – Cesty, jež změní váš život jako dárek. Jsou cesty, které mohou změnit váš život? Nabízíme vám přehled těch, které by vaše přání mohly naplnit. A pokud vám nebude stačit seznam nejzajímavějších cestovních tipů, máme pro vás i inspiraci, jak strávit dovolenou v pohybu. Nabídka je omezena do vyčerpání zásob.

Roční předplatné + speciál NG Atlas starověkého světa zdarma
12 vydání   ušetříte 289 Kč (24 %) doprava zdarma
899 Kč
1.188 Kč

Předplaťte si nyní časopis National Geographic na rok a získáte Atlas starověkého světa jako dárek. Chcete se dozvědět zajímavá fakta o starověku, ale nebaví vás pátrat v objemných učebnicích historie? Chcete mít po ruce několik přehledných článků doplněných ilustracemi, fotografiemi a mapami, které vám zábavnou formou přiblíží několik tisíc let existence našich dávných předků? Nabídka je omezena do vyčerpání zásob.

Půlroční předplatné + speciál Traveller: Nejlepší místa na světě ... zdarma
6 vydání   ušetříte 95 Kč (16 %) doprava zdarma
499 Kč
594 Kč

Předplaťte si nyní časopis National Geographic na půl roku a získáte zdarma speciál National Geographic raveler: Nejlepší místa na světě – místa, která musíte vidět jako dárek. Traveler přináší sedm světových kulturních měst, sedm nezapomenutelných přírodních míst a sedm lyžařských středisek, které nabízejí i jiný program, než jen klasické lyžování. Inspirujte se a nahlédněte do méně známých oblastí naší planety, či na ty již známé pohlédněte jinýma očima. Vydejte se na cestu ve jménu šťastných sedmiček!

Čtvrtletní předplatné + speciál NG Atlas starověkého světa zdarma
3 vydání   ušetříte 10 Kč (3 %) doprava zdarma
287 Kč
297 Kč

Objednejte si krátkodobé předplatné na 3 měsíce. Získáte tak oblíbené čtení bezpečně až do vaší schránky, a nyní navíc s dárkem v podobě Atlasu starověkého světa. Chcete se dozvědět zajímavá fakta o starověku, ale nebaví vás pátrat v objemných učebnicích historie? Chcete mít po ruce několik přehledných článků doplněných ilustracemi, fotografiemi a mapami, které vám zábavnou formou přiblíží několik tisíc let existence našich dávných předků?

 • časopis National Geographic Česko je balen do biologicky rozložitelného ekologického obalu.
 • dárky jsou po objednání dva týdny rezervovány než předplatné uhradíte
 • dárky jsou po zaplacení předplatného zasílány do 30 dnů na adresu plátce jako balík na poštu
 • výtisky budou doručovány na území České republiky

Popis časopisu

National Geographic přináší populárně vědecký náhled do přírodních, technických, kulturních a etnických tajů tohoto světa. Jeho reportáže jsou doprovázeny fotografiemi výjimečné kvality. Mapové přílohy jsou součástí obsahu časopisu několikrát za rok.

Česká edice je 21. zahraniční mutací tohoto časopisu. Jeho historie sahá až do roku 1888, kdy byla ve Washingtonu D.C. založena National Geographic Society, jejímž hlavním posláním bylo šířit zeměpisné poznání a podporovat vědecké projekty.

 • Poznání o přírodních jevech
 • Pohledy do zákulisí vědeckých expedic
 • Přiblížení kultur a zvyků vzdálených národů
 • Představení zajímavostí ze světa vědy a techniky
 • Lokální reportáže s českou tématikou
 • Exkluzivní fotografické záběry
 • Mapové přílohy jsou součástí obsahu časopisu několikrát za rok

S předplatným získáte spoustu zajímavostí z oblasti kultury, vědy, techniky, ale i přírodní jevy a to z různých koutů světa. Potěší také tipy na cestování a vše je doplněno exkluzivními a úžasnými fotografiemi.


Pravidelné rubriky

 • přírodní jevy
 • vědecké expedice
 • kultury a zvyky
 • zajímavostí vědy a techniky
 • lokální reportáže
 • exluzivní fotografické záběry
 • mapové přílohy

Parametry časopisu

Země původu: Česká republika
Typ titulu: časopis
Doporučený věk: od 15 do 60 let
Jazyk: česky
Vychází: měsíčník, 12 vydání za rok
Aktuální číslo vyšlo: 7.5.2020
Příští číslo vyjde: 5.6.2020
Počet stran: 140
Rozměry: 17,5 × 25,4 cm (šířka × výška)
Vazba: lepená, V2
Cena na stánku: 99 Kč | 4,95 EUR
Vydavatel: VLTAVA LABE MEDIA, a.s.
Vychází od roku: 2002 (19. ročník)
Evidenční číslo: MK ČR E 13622
ISSN: 1213-9394
EAN: 9771213939005
Web: www.national-geographic.cz

Dárkový certifikát pro předplatné

Dárkový certifikát předplatného slouží jako slavnostní doklad pro někoho komu chcete předplatné darovat. Před předáním certifikátu nezapomeňte předplatné také objednat. Vygenerování certifikátu nenahrazuje objednávku předplatného. Pokud necháte údaje Pro koho a Věnuje nevyplněny, můžete tyto údaje napsat do certifikátu ručně.


Např. pro Babičku, Dědečka, Mámu, Tátu, ...
Záleží jen na Vás, jak velkou radost chcete udělat.
Např. Ježíšek, Rodiče, Mikuláš, Babička a Děda, ...

Certifikát je generován ve formátu PDF. Po stažení si jej můžete vytisknout na libovolné tiskárně.

Náhled dárkového certifikátu