Časopis Bydlení č. 7/2017

vydání vyšlo: 4.7.2017


Obsah vydání

V časopisu Bydlení č. 7/2017 najdete mimo jiné i tyto články a témata:

**TÉMA: Pěkně oblečené stěny

Bílé stěny jsou sice nadčasové a bílou výmalbou nic nezkazíte, ale proč zůstávat v dnešní uvolněné a přístupné obě konzervativní, když je tolik možností? Popusťtě uzdu fantazii a malujte, tapetujte, kombinujte, zkoušejte, tvořte a hlavně se toho nebojte!

Správně naladěné stěny

Pokud je vám nejaký styl blízký, můžete jej podtrhnout i obložením stěn. Se zajímavými dekory keramických obkladů dokážete snadno doladit i romanticky nebo industriálně zařízený interiér.

Dům se živností

Stálo hodně úsilí, než se Monice a Honzovi podařilo přebudovat bývalou hospodu v pěkné a voňavé bydlení, ve kterém to „žije“ i bez výčepu a halasných hostů. O veselou náladu se tu starají jeho čtyři obyvatelé a časté návštěvy příbuzenstva i kamarádů.

Předsíň jako vizitka

O tom, jak clověk bydlí, si návštěva udělá obrázek hned za vchodovými dveřmi. Přesvědčte ji, že bydlíte vkusně!

Bydlení s výhledem do přírody

Mladá čtyřčlenná rodina se po letech strávených v panelovém bytě v Praze rozhodla pro změnu. Toužila po větším klidu a zahradě pro trávení volného času v kruhu rodiny a přátel. Startem k tomuto snu bylo zakoupení pozemku v blízkosti Prahy.

Tři neklidná srdce

České vesnice a městečka umí překvapit. Nejedno stavení je rodištěm nějakého významného krajana, který se na čas ztratil v zapomnění, ale místní lidé jeho památku ctí a dnes i často oživují. Takový příběh najdete i v jihočeských Chlumanech.

Zahrada pro život

Propletli jsme se průmyslovou zástavbou vyplňující prostor mezi pražským předměstím a přilehlou obcí, jejíž historické centrum se tak trochu ztrácí mezi výrobními i skladovými budovami a rušnými komunikacemi. Byli jsme pozváni k návštěvě zahrady moderátorky Štepánky Duchkové.


Předplatné časopisu Bydlení

Roční papírové předplatné od 549 Kč