Časopis Estetika Medika č. 2/2015

vydání vyšlo: 18.3.2015


Obsah vydání

V časopisu Estetika Medika č. 2/2015 najdete mimo jiné i tyto články a témata:

Dokonalý dekolt

Stohy papíru už byly popsány o tom, jestli je pro muže přitažlivější horní, nebo dolní polovina ženského těla. Ženy bez rozdílu věku řeší většinou to, jak plně vypadá jejich výstřih. Určitě jste nejednou stála před zrcadlem v nové podprsence, která vám slibovala zvětšení dekoltu až o dvě čísla, nakoupila si zázračné pilulky, které slibovaly povadlým prsům dodat pružnost a svěžest. Možná jste uvažovala i o operaci. Proč? Protože jste zkrátka chtěla zažít pocit, jaké to asi je, když vám muži spíš než do očí hledí do výstřihu.

Černému pivu nevěřte!

Jestliže babským radám typu „pij černé pivo“ nebo „na pevná prsa je dobrý tvaroh“ už jako velká holka dávno nevěříte, máte další možnosti, jak na svém dekoltu zapracovat. Objednat se k plastickému chirurgovi. Tak, aby byly vidět výsledky a vy se hřála v obdivu mužů i žen? Protože co si budeme nalhávat, statisticky je dokázáno, že ženy se až tak nesnaží kvůli mužům, ale kvůli svým sokyním, kolegyním a dalším ženám, které dokážou ženskou krásu ocenit ještě víc než muži.

Plastické operace po rozvodu: Ukážu ti, o co jsi přišel!

Rozvodů stále přibývá a s nimi i žen, které se chtějí v nové životní etapě líbit. Dalším mužům, nebo spíš svému ex? Pomsta v podobě dokonalého zevnějšku sice může být sladká, také to ale můžou být vyhozené peníze – to pokud je žena rozhodnutá zranit exmanžela. Před lety byla jedinou možností, jak po rozvodu dramaticky změnit vizáž, maximálně nová barva od kadeřníka a radikální změna střihu vlasů. Dnes je možností mnohem víc, jenže – dokážou ženy, které se momentálně potýkají s nepříjemným rozvodem, odlišit mstu od vlastního přání? Pokud totiž děláte někomu něco na truc, štěstí vám to nepřinese.


Předplatné časopisu Estetika Medika

Roční papírové předplatné od 359 Kč