Časopis Estetika Medika č. 1/2015

vydání vyšlo: 23.1.2015


Obsah vydání

V časopisu Estetika Medika č. 1/2015 najdete mimo jiné i tyto články a témata:

  • Jak vám to sluší zezadu? Z téhle strany se vlastně vůbec nevídáme. A přece právě tvar a velikost pozadí hraje při sebehodnocení mnoha žen jednu z nejdůležitěj­ších rolí.
  • Jako královny karnevalu: Kult nápadně tvarovaných pozadí vyrazil do světa z Jižní Ameriky a přes Spojené státy zamířil dál. Jennifer Lopez nebo Kim Kardashian posunuly touhu po „jiných“ prdelkách novým směrem a důkladná modelace nebo zvětšování tvaru už není něčím, co by až tak překvapovalo. Brazilské královny karnevalu a některé modelky se už bez ní neobejdou. U nás v české kotlině se ale mohutnější pozadí zatím příliš nežádá, máme většinou dost starostí s tím, co díky přírodě máme. A podkožní nadbytky na vnější straně stehen i boků nám vnímání vlastního pozadí ještě zkreslují – jeví se širší, než ve skutečnosti je.
  • Jak si uchovat krásný chrup: Naše zuby nemusejí vrhat při každém úsměvu blesky, ale investice do bezchybného chrupu se stává nezbytnou vizitkou úspěšných.
  • Omlazení místo odpolední kávy Hitem mezi omlazovacími metodami je aplikace vstřebatelných nití. Ošetření je minimálně invazivní, rychlé, bezpečné a velmi efektivně řeší problémy povadlé kůže.
  • Mládí na nitkách Jedním z nejžádanějších zákroků estetické medicíny je v současné době aplikace biovstřebatelných antibakteriálních nití. Při této mikroinvazivní metodě liftingu se do hluboké vrstvy kůže aplikuje jemné plně vstřebatelné vlákno o síle vlasu. Zákrok probíhá ambulantně při lokálním znecitlivění a trvá cca třicet minut.
  • Zhubnutí zaručeno Představte si, že vážíte sto padesát kilo. Okolí se na vás dívá skrz prsty. Rádi byste zhubli, ale jak? Sportem to nepůjde, jen si zkuste hodit na záda šedesátikolový pytel a běhat s ním! Tady už většinou pomůže jen lékař – specialista na bariatrii.

Předplatné časopisu Estetika Medika

Roční papírové předplatné od 359 Kč