Časopis Receptář

nejprodávanější hobby magazín

časopis Receptář č. 10/2021

Časopis Receptář je plný tipů a nápadů. Tento měsíčník je nejstarší a nejprodávanější český hobby… více

Témata: hobby, zahrada, domov, vaření, zvířata

Kategorie: Koníčky
Jazyk: česky
Formát: A4, 21,0 × 29,7 cm
Počet stran: 100
Vychází: měsíčník (12 vydání za rok)
Cena na stánku: 32,90 Kč | 1,55 EUR

Papírové předplatné

výtisky do poštovní schránky

Tříleté předplatné + 12x speciál a kávovar Tchibo Cafissimo Easy (černý)
36 vydání dárek v ceně 1.599 Kč
1.399 Kč

Předplaťte si nyní časopis Receptář na tři roky s 12 speciály zdarma a získáte kávovar Tchibo Cafissimo Easy v hodnotě 1.599 Kč jako dárek. Elegantní kávovar pro přípravu perfektního espressa, caffe crema a překapávaná káva z jednoho kávovaru. Jednoduchá příprava všech druhů kávy stisknutím tlačítka. Odnímatelný držák šálků – pro velké i malé šálky do výšky 12,5 cm. S funkcí automatického vypínání zhruba po 9 minutách. Prostorově nenáročný design, kávovar má šířku jen 12 cm. Rozmanité druhy kávy díky širokému sortimentu kapslí Tchibo.

Roční předplatné a 4x speciál + kniha 50 rad mazaného zahradníka: Bylinky
12 vydání dárek v ceně 199 Kč
496 Kč

Předplaťte si nyní časopis Receptář na rok se čtyřmi speciály a získáte dárek v podobě knihy 50 rad mazaného zahradníka: Bylinky v hodnotě 199 Kč. Ať už chcete pěstovat bylinky v květináči na okně nebo chcete mít velký bylinkový záhon, kniha vám poradí, jak na to. Najdete tu tipy pro pěstování podle světových stran, nápady na zpracování bylinek pro kosmetiku nebo jako součást receptů. Chcete si založit bylinkový záhon, pěkně od základů a třeba i do spirály nebo v zídce? Chcete vědět, kterým bylinkám bude na vaší zahradě nejlépe a co přesně budou potřebovat? Přečtěte si 50 rad mazaného zahradníka: Bylinky a najdete inspiraci k pěstování, návody na sklízení a uchování i skvělé recepty do kuchyně.

Roční předplatné + 4x speciál a zahradní rukavice a poklop na potraviny
12 vydání dárek v ceně 348 Kč
496 Kč

Předplaťte si nyní časopis Receptář na rok za 496 Kč se 4 speciály zdarma a získáte zahradní rukavice a poklop na potraviny v hodnotě 348 Kč jako dárek. Zahradní rukavice se 4 drápy z pevného plastu pro usnadnění práce na zahradě. Poklop na potraviny, který je ochrání před hmyzem a domácími mazlíčky. Rozměr: 45,5×35,5×14 cm.

Roční předplatné + 4x speciál a taška Dedra Rebelito do nákupního vozíku
12 vydání dárek v ceně 449 Kč
496 Kč

Předplaťte si nyní časopis Receptář na rok za 496 Kč se 4 speciály zdarma a získáte tašku do nákupního vozíku v hodnotě 449 Kč jako dárek. MEGA taška do nákupního vozíku Rebelito, skládací s možností upevnění do nákupního vozíku, pevná základna, uzavírání na suchý zip, na boku větší kapsa, uvnitř kapsička na zip. Materiál: 100% PES. Rozměry: rozložené cca. š 30–55 x h 30 x v 40 cm (složená cca 30×20 cm), (nosnost cca 20 kg).

Roční předplatné + 4x speciál a kniha Tajné tipy našich babiček v hodnotě 349 Kč
12 vydání dárek v ceně 349 Kč
496 Kč

Předplaťte si Receptář na rok se 4 speciály a získáte knihu Tajné tipy našich babiček v hodnotě 349 Kč jako dárek. Voňavé recepty, léčivé rady a laskavé vzpomínky. Svět klidu, pohody, lásky, kde se dobře vaří, nic nebolí a nikdo nespěchá. Kde ho najít? U babiček… Pro všechny, kdo hledají inspiraci pro jednodušší, zdravější a vědomě skromnější život, je tu atraktivní knížka jednoduchých receptů tradiční české kuchyně, nesmrtelných rad do domácnosti a bylinkářských tipů. Když moderní doba vykolejí, je ten pravý čas sáhnout do babiččina receptáře.

Roční předplatné + 4x speciál a balíček přípravků Sanium pro vaši zahradu
12 vydání dárek v ceně 607 Kč
496 Kč

Předplaťte si Receptář na rok za 496 Kč se 4 speciály zdarma a získáte balíček 3 přípravků pro vaši zahradu v hodnotě 607 Kč. Účinná pomoc proti škůdcům na vaší zahradě. Balíček obsahuje přípravky: Sanium Ultra AL, Sanium AL a Sanium system (50 ml).

Roční předplatné + 4x speciál a balíček čistících prostředků Larrin do koupelny a kuchyně
12 vydání dárek v ceně 312 Kč
496 Kč

Předplaťte si Receptář na rok za 496 Kč se 4 speciály zdarma a získáte balíček 4 čistících prostředků Larrin do koupelny a kuchyně v hodnotě 312 Kč. Vraťte ztracený lesk koupelně a kuchyni. Dodejte zašlým místům zářivý lesk a čistotu a ošetřete je přípravky od českého výrobce. Čističe mají speciální složení, díky kterému dokonale odstraní staré usazeniny a vytváří speciální ochranný film zabraňující dalšímu znečištění. Kuchyň nebo koupelna s přípravkem LARRIN získají nový lesk a čistotu. Navíc jsou vybaveny praktickým rozprašovačem, se kterým je aplikace rychlejší, snazší a příjemnější. Balíček obsahuje: 1 x LARRIN Rez a vodní kámen, 1× LARRIN Kuchyně, 1× LARRIN Koupelny a 1× LARRIN Sklokeramické des­ky.

Roční předplatné + zahradní rukavice a poklop na potraviny
12 vydání dárek v ceně 348 Kč
459 Kč

Předplaťte si nyní časopis Receptář na rok a získáte zahradní rukavice a poklop na potraviny v hodnotě 348 Kč jako dárek. Zahradní rukavice se 4 drápy z pevného plastu pro usnadnění práce na zahradě. Poklop na potraviny, který je ochrání před hmyzem a domácími mazlíčky. Rozměr: 45,5×35,5×14 cm.

Roční předplatné + kniha 50 rad mazaného zahradníka: Bylinky
12 vydání dárek v ceně 199 Kč
459 Kč

Předplaťte si nyní časopis Receptář na rok a získáte dárek v podobě knihy 50 rad mazaného zahradníka: Bylinky v hodnotě 199 Kč. Ať už chcete pěstovat bylinky v květináči na okně nebo chcete mít velký bylinkový záhon, kniha vám poradí, jak na to. Najdete tu tipy pro pěstování podle světových stran, nápady na zpracování bylinek pro kosmetiku nebo jako součást receptů. Chcete si založit bylinkový záhon, pěkně od základů a třeba i do spirály nebo v zídce? Chcete vědět, kterým bylinkám bude na vaší zahradě nejlépe a co přesně budou potřebovat? Přečtěte si 50 rad mazaného zahradníka: Bylinky a najdete inspiraci k pěstování, návody na sklízení a uchování i skvělé recepty do kuchyně.

Roční předplatné + kniha 50 rad mazaného zahradníka
12 vydání dárek v ceně 199 Kč
459 Kč

Předplaťte si nyní časopis Receptář a získáte knihu 50 rad mazaného zahradníka v hodnotě 199 Kč jako dárek. Ať už chcete pěstovat bylinky v květináči na okně nebo chcete mít velký bylinkový záhon, kniha vám poradí, jak na to. Najdete tu tipy pro pěstování podle světových stran, nápady na zpracování bylinek pro kosmetiku nebo jako součást receptů. Chcete si založit bylinkový záhon, pěkně od základů a třeba i do spirály nebo v zídce? Chcete vědět, kterým bylinkám bude na vaší zahradě nejlépe a co přesně budou potřebovat? Chcete si vypěstovat jen pár kuchyňských bylinek na okně či na balkóně a jste úplní začátečníci? Chtěli byste se pustit do objevování nových, zajímavých druhů zeleného koření a potřebujete trochu inspirace?

Roční předplatné + balíček přípravků Sanium pro vaši zahradu
12 vydání dárek v ceně 607 Kč
459 Kč

Předplaťte si Receptář na rok a získáte balíček 3 přípravků pro vaši zahradu v hodnotě 607 Kč. Účinná pomoc proti škůdcům na vaší zahradě. Balíček obsahuje přípravky: Sanium Ultra AL, Sanium AL a Sanium system (50 ml).

Roční předplatné + balíček čistících prostředků Larrin do koupelny a kuchyně
12 vydání dárek v ceně 312 Kč
459 Kč

Předplaťte si nyní časopis Receptář na rok a získáte balíček 4 čistících prostředků Larrin do koupelny a kuchyně v hodnotě 312 Kč. Vraťte ztracený lesk koupelně a kuchyni. Dodejte zašlým místům zářivý lesk a čistotu a ošetřete je přípravky od českého výrobce. Čističe mají speciální složení, díky kterému dokonale odstraní staré usazeniny a vytváří speciální ochranný film zabraňující dalšímu znečištění. Kuchyň nebo koupelna s přípravkem LARRIN získají nový lesk a čistotu. Navíc jsou vybaveny praktickým rozprašovačem, se kterým je aplikace rychlejší, snazší a příjemnější. Balíček obsahuje: 1 x LARRIN Rez a vodní kámen, 1× LARRIN Kuchyně, 1× LARRIN Koupelny a 1× LARRIN Sklokeramické des­ky.

Roční předplatné + taška Dedra Rebelito do nákupního vozíku
12 vydání dárek v ceně 449 Kč
459 Kč

Předplaťte si nyní časopis Receptář na rok a získáte tašku do nákupního vozíku v hodnotě 449 Kč jako dárek. MEGA taška do nákupního vozíku Rebelito, skládací s možností upevnění do nákupního vozíku, pevná základna, uzavírání na suchý zip, na boku větší kapsa, uvnitř kapsička na zip. Materiál: 100% PES. Rozměry: rozložené cca. š 30–55 x h 30 x v 40 cm (složená cca 30×20 cm), (nosnost cca 20 kg).

Roční předplatné + kniha Tajné tipy našich babiček v hodnotě 349 Kč
12 vydání dárek v ceně 349 Kč
459 Kč

Předplaťte si časopis Receptář na rok a získáte knihu Tajné tipy našich babiček v hodnotě 349 Kč jako dárek. Voňavé recepty, léčivé rady a laskavé vzpomínky. Svět klidu, pohody, lásky, kde se dobře vaří, nic nebolí a nikdo nespěchá. Kde ho najít? U babiček… Pro všechny, kdo hledají inspiraci pro jednodušší, zdravější a vědomě skromnější život, je tu atraktivní knížka jednoduchých receptů tradiční české kuchyně, nesmrtelných rad do domácnosti a bylinkářských tipů. Když moderní doba vykolejí, je ten pravý čas sáhnout do babiččina receptáře.

Roční předplatné se 4 speciály + kniha z edice Receptáře: Zahrádkářův rok
12 vydání
426 Kč

Předplaťte si nyní časopis Receptář na rok a získáte zdarma 4 speciály Receptáře a navíc dárek: knihu z edice Receptář Zahrádkářův rok. Chcete se ze zahrady těšit od jara do zimy? Víte kdy je ten správný čas pro výsadbu? Redakce časopisu Receptář pro Vás připravila Edici Zahrádkářův rok. Dozvíte se jak správně načasovat péči o rostliny, tak aby byla co nejvíce efektivní. Pomůže Vám s rozvrhem, který naznačí, které práce je třeba udělat hned a které počkají na později. Navíc je edice přehledně řazena po jednotlivých měsících. Získejte tak návod na bohatou úrodu a rozkvetlou zahradu po celý rok.

Roční předplatné + 4x speciál a kniha z edice Receptář: Maso
12 vydání
426 Kč

Předplaťte si nyní časopis Receptář na rok za 426 Kč a získáte 4 speciály + dárek: knihu z edice Receptáře Edice Maso. Tentokrát se věnuje masu – různým technikám jeho zpracování, jako dušení, grilování, sušení, uzení a dalším, ale i všem druhům masa, od kuřete po jelena, od vepřového po králíka. Nezapomněli jsme ani na vnitřnosti, maso uzené a mleté – s našimi recepty z Edice Maso si zkrátka pochutnáte! Grilujeme, sušíme, pečeme, udíme. Všechny druhy od kuřete po jelena. Recepty s mletým i uzeným.

Roční předplatné + kniha z edice Receptář: Zahrádkářův rok
12 vydání   ušetříte 6 Kč (1 %) doprava zdarma
389 Kč
394,80 Kč

Předplaťte si nyní časopis Receptář na rok a získáte dárek: knihu z edice Receptáře: Zahrádkářův rok. Chcete se ze zahrady těšit od jara do zimy? Víte kdy je ten správný čas pro výsadbu? Redakce časopisu Receptář pro Vás připravila Edici Zahrádkářův rok. Dozvíte se jak správně načasovat péči o rostliny, tak aby byla co nejvíce efektivní. Pomůže Vám s rozvrhem, který naznačí, které práce je třeba udělat hned a které počkají na později. Navíc je edice přehledně řazena po jednotlivých měsících. Získejte tak návod na bohatou úrodu a rozkvetlou zahradu po celý rok.

Roční předplatné + kniha edice Receptář: Maso
12 vydání   ušetříte 6 Kč (1 %) doprava zdarma
389 Kč
394,80 Kč

Předplaťte si nyní časopis Receptář na rok a získáte dárek: knihu z edice Receptáře Edice Maso. Tentokrát se věnuje masu – různým technikám jeho zpracování, jako dušení, grilování, sušení, uzení a dalším, ale i všem druhům masa, od kuřete po jelena, od vepřového po králíka. Nezapomněli jsme ani na vnitřnosti, maso uzené a mleté – s našimi recepty z Edice Maso si zkrátka pochutnáte! Grilujeme, sušíme, pečeme, udíme. Všechny druhy od kuřete po jelena. Recepty s mletým i uzeným.

 • dárky jsou po objednání dva týdny rezervovány než předplatné uhradíte
 • dárky jsou po zaplacení předplatného zasílány do 30 dnů na adresu plátce jako balík na poštu
 • výtisky budou doručovány pouze na území České republiky

Popis časopisu

Časopis Receptář je plný tipů a nápadů. Tento měsíčník je nejstarší a nejprodávanější český hobby magazín. Je fórem kutilů a zahrádkářů, na němž si jeho čtenáři vzájemně vyměňují rady, inspirace a nápady z oblasti zahrádkářství, kutilství v dílně a v domácnosti, vaření, zdraví či chovatelství.

Pomáhají jim v tom poradenské rubriky renomovaných odborníků z výše uvedených oblastí i odborné články. Receptář také informuje čtenáře o novinkách v pracovních postupech, materiálech a výrobcích.

Nově obsahuje každé číslo minimálně 100 stran!


Pravidelné rubriky

 • osobnost
 • zahrada
 • objektivem čtenářů
 • domov
 • dobrou chuť
 • recepty
 • pro šikovné ruce
 • zdraví
 • hobby
 • domácí mazlíčci
 • radí čtenáři

Parametry časopisu

Země původu: Česká republika
Typ titulu: časopis
Doporučený věk: od 25 do 70 let
Jazyk: česky
Vychází: měsíčník, 12 vydání za rok
Aktuální číslo vyšlo: 30.9.2021
Příští číslo vyjde: 27.10.2021
Počet stran: 100
Rozměry: A4; 21,0 × 29,7 cm (šířka × výška)
Vazba: šitá, V1
Cena na stánku: 32,90 Kč | 1,55 EUR
Vydavatel: VLTAVA LABE MEDIA, a.s.
Vychází od roku: 1990 (32. ročník)
Evidenční číslo: MK ČR E 5272
ISSN: 1213-8355
EAN: 9771213435000
Web: www.ireceptar.cz

Dárkový certifikát pro předplatné

Dárkový certifikát předplatného slouží jako slavnostní doklad pro někoho komu chcete předplatné darovat. Před předáním certifikátu nezapomeňte předplatné také objednat. Vygenerování certifikátu nenahrazuje objednávku předplatného. Pokud necháte údaje Pro koho a Věnuje nevyplněny, můžete tyto údaje napsat do certifikátu ručně.


Např. pro Babičku, Dědečka, Mámu, Tátu, ...
Záleží jen na Vás, jak velkou radost chcete udělat.
Např. Ježíšek, Rodiče, Mikuláš, Babička a Děda, ...

Certifikát je generován ve formátu PDF. Po stažení si jej můžete vytisknout na libovolné tiskárně.

Náhled dárkového certifikátu