Časopis JUNIOR Věda a příroda

časopis pro děti a mládež

časopis JUNIOR Věda a příroda č. 2/2019

Pod hlavičkou Týdeníku Květy vychází jedinečný magazín pro zvědavé a zvídavé děti. Je plný… více

Témata: zvířata, věda, sport, technika, mládež

Kategorie: Pro mládež
Jazyk: česky
Formát: 23,0 × 30,0 cm
Počet stran: 58 – 100
Vychází: čtvrtletník (4 vydání za rok)
Cena na stánku: 79 Kč

Papírové předplatné

výtisky do poštovní schránky

Roční předplatné + společenská hra CATAN – Osadnící z Katanu
4 vydání dárek v ceně 999 Kč
448 Kč

Předplaťte si nyní časopis Junior na rok jen za 448 Kč a získáte jako dárek hru Catan – Osadníci z Katanu. Závod o nadvládu nad ostrovem právě začal! Muži a ženy z vaší expedice už objevili první 2 vesnice. Naštěstí je ostrov velmi bohatý na přírodní zdroje. Budete úspěšní v boji o to, kdo se stane vládcem Katanu? Vítězem se stává hráč, který vybuduje nejmocnější osídlení. Nabídka je omezena do vyčerpání zásob.

Roční předplatné + ročenka Junior 2019, hra Jak jako jak a hra To je otázka!
4 vydání
448 Kč

Předplaťte si nyní časopis Junior na rok a dostanete zdarma ročenku časopisu Junior 2019, blafovací karetní hru Jak jako jak a hru To je otázka! jako dárky. Že vám nikdo nevěří, že jste na úpatí Himaláje spatřili stopy yettiho? Pokuste se ostatní přesvědčit, že máte pravdu. Svižná blafovací hra s jednoduchými pravidly. Nabídka je omezena do vyčerpání zásob.

Roční předplatné + ročenka Junior 2019 a společenská hra Evropa
4 vydání dárek v ceně 868 Kč
448 Kč

Předplaťte si časopis Junior na rok a získáte dárek ročenku časopisu Junior 2019 a stolní společenskou hru Evropa. Jak dobře vlastně známe Evropu? V této vědomostní deskové hře najdete 2 400 zajímavých otázek týkajících se Evropy a jejích obyvatel. Otázky ve hře jsou rozděleny do 6 odlišných okruhů. Během hry si nejen užijete spoustu zábavy, ale také se o svém světadílu dozvíte mnoho zajímavých informací. Nabídka je omezena do vyčerpání zásob.

Roční předplatné + ročenka Junior 2019 a společenská hra Česko Junior
4 vydání
448 Kč

Předplaťte si časopis Junior na rok jen za 448 Kč a získáte jako dárek ročenku časopisu Junior 2019 a stolní společenskou hru Česko Junior. Tato hra navazuje na velký úspěch hry Česko: Otázky a odpovědi. Hra nabízí 1 200 nových zajímavých otázek, které umožní hru hrát celým rodinám, včetně dětí již od deseti let. Otázky se týkají České republiky a jejich obyvatel a jsou rozděleny do čtyř okruhů. Nově byla do hry zařazena aktivita se slepou mapou. Nabídka je omezena do vyčerpání zásob.

Roční předplatné + ročenka Junior 2019 a společenská hra Catan – Duel
4 vydání dárek v ceně 798 Kč
448 Kč

Předplaťte si časopis Junior na rok jen za 448 Kč a získáte jako dárek ročenku časopisu Junior 2019 a stolní společenskou hru Catan Duel. Jedná se o nejnovější inkarnací oblíbené karetní hry pro dva hráče Knížata z Katanu. Vyberte si scénář, připravte karty a vybudujte to nejskvělejší království, které kdy ostrov Catan viděl! Catan Duel je na stejném principu ostrova Catan. Nejedná se o rozšíření, ke hře nemusíte mít základní hru Catan! Nabídka je omezena do vyčerpání zásob.

Roční předplatné + ročenka Junior 2019 a sada produktů Star Wars zdarma
4 vydání
448 Kč

Předplaťte si nyní časopis Junior na rok a dostanete zdarma ročenku časopisu Junior 2019 a sadu produktů Star Wars jako dárek. Sada Star Wars obsahuje: týdenní magnetický diář Star wars na rok 2020, spirálový blok Star Wars a plastová kapsa s klopou Star Wars. Nabídka je omezena do vyčerpání zásob.

Roční předplatné + ročenka Junior 2019 a hra Vlajky zdarma
4 vydání dárek v ceně 698 Kč
448 Kč

Předplaťte si nyní časopis Junior na rok a dostanete zdarma ročenku časopisu Junior 2019 a stolní hru Vlajky jako dárky. Kolik vlajek poznáte? U společenské hry Vlajky budete potřebovat své znalosti zeměpisu! Poznejte vlajku, odpovězte na otázka a získávejte body. Společenská hra, u které se pobavíte a rozšíříte si obzory znalostí! Nabídka je omezena do vyčerpání zásob.

Roční předplatné + ročenka Junior 2019 a hra Carcassonne Star Wars
4 vydání
448 Kč

Předplaťte si nyní časopis Junior na rok a dostanete zdarma ročenku časopisu Junior 2019 a stolní hru Carcassonne Star Wars jako dárky. Zažijte vzrušující dobrodružství ze světa Star Wars v prostředí oblíbené hry Carcassonne! Známá pravidla byla drobně upravena, takže hra nabízí úplně nový zážitek. Napínavé souboje o nadvládu ve vzdálené galaxii. Nabídka je omezena do vyčerpání zásob.

Roční předplatné + batoh Star Wars v ceně 999 Kč zdarma
4 vydání dárek v ceně 999 Kč
448 Kč

Předplaťte si časopis Junior na rok a získáte zdarma batoh Star Wars v hodnotě 999 Kč jako dárek. Černozelený batoh s motivem legendárních Star Wars z edice Disney s oddělenou kapsou na notebook je vyrobený z pevného voděodolného materiálu a je vhodný do školy i pro volný čas. Má ergonomicky tvarovaná záda, plně nastavitelné ramenní kompresní popruhy pro optimální přizpůsobení postavě. Nabídka je omezena do vyčerpání zásob.

Roční předplatné + batoh Minie v ceně 999 Kč zdarma
4 vydání dárek v ceně 999 Kč
448 Kč

Předplaťte si nyní časopis Junior na rok a získáte zdarma batoh Minie v ceně 999 Kč jako dárek. Exkluzivní batoh z edice Disney s oddělenou kapsou na notebook je vyrobený z pevného voděodolného materiálu a je vhodný do školy i pro volný čas. Má ergonomicky tvarovaná záda, plně nastavitelné ramenní kompresní popruhy pro optimální přizpůsobení postavě. Nabídka je omezena do vyčerpání zásob.

Roční předplatné + ročenka časopisu Junior 2019 v ceně 199 Kč
4 vydání dárek v ceně 199 Kč
398 Kč

Předplaťte si nyní časopis Junior na rok a dostanete zdarma ročenku časopisu Junior 2019 v hodnotě 199 Kč jako dárek. Speciál pro zvídavé děti – 100 stran superzpráv v oddílech: Kolem světa, Zvířata a životní prostředí, Věda a technologie, Umění a zábava, Na displeji, Sport. Těšit se můžete také na hlavolamy, úžasné nápady, důležité informace, zábavu, neuvěřitelné fotky nebo třeba kvíz v angličtině. Nabídka je omezena do vyčerpání zásob.

Roční předplatné
4 vydání   ušetříte 54 Kč (17 %) doprava zdarma
262 Kč
316 Kč
 • dárky jsou po objednání dva týdny rezervovány než předplatné uhradíte
 • dárky jsou po zaplacení předplatného zasílány do 30 dnů na adresu plátce jako balík na poštu
 • výtisky budou doručovány na území České republiky

Popis časopisu

Pod hlavičkou Týdeníku Květy vychází jedinečný magazín pro zvědavé a zvídavé děti. Je plný fascinujících příběhů a informací napsaných s cílem zapojit dospívající děti a povzbudit je, aby prozkoumaly svět kolem sebe.

Zpracování je atraktivní i pro rodiče těchto dětí, o tématech poté společně diskutují.

Jedná se o unikátní redakční koncept převzatý z úspěšného britského originálu The Week Junior.

 • Stránky nabité zajímavostmi a unikátními informacemi
 • Zásadní světové události, úžasné fotky
 • Zábava, hádanky, kvízy, kreslení, luštění, vesmír, zvířata.

Pravidelné rubriky

 • vesmír
 • zvířata
 • sport
 • věda
 • technologie
 • zeměpis
 • kvízy
 • vystřihování
 • lepení
 • vepisování

Parametry časopisu

Země původu: Česká republika
Typ titulu: časopis
Doporučený věk: od 7 do 15 let
Jazyk: česky
Vychází: čtvrtletník, 4 vydání za rok
Aktuální číslo vyšlo: 13.6.2019
Příští číslo vyjde: 9.4.2020
Počet stran: 58 – 100
Rozměry: 23,0 × 30,0 cm (šířka × výška)
Vazba: šitá, V1
Cena na stánku: 79 Kč
Vydavatel: VLTAVA LABE MEDIA, a.s.
Vychází od roku: 2019 (1. ročník)
Evidenční číslo: -
ISSN: -
EAN: 9770862898039
Web: -

Dárkový certifikát pro předplatné

Dárkový certifikát předplatného slouží jako slavnostní doklad pro někoho komu chcete předplatné darovat. Před předáním certifikátu nezapomeňte předplatné také objednat. Vygenerování certifikátu nenahrazuje objednávku předplatného. Pokud necháte údaje Pro koho a Věnuje nevyplněny, můžete tyto údaje napsat do certifikátu ručně.


Např. pro Babičku, Dědečka, Mámu, Tátu, ...
Záleží jen na Vás, jak velkou radost chcete udělat.
Např. Ježíšek, Rodiče, Mikuláš, Babička a Děda, ...

Certifikát je generován ve formátu PDF. Po stažení si jej můžete vytisknout na libovolné tiskárně.

Náhled dárkového certifikátu