Časopis Týdeník Květy

jistota skvělého čtení a zábavy

časopis Týdeník Květy č. 32/2019

Týdeník Květy oslovuje rodinu s rozhodující ekonomickou a společenskou silou populace. Rodinu,… více

Témata: společnost, rodina, horoskop, žena

Kategorie: Společenské
Jazyk: česky
Formát: 21,5 × 29,0 cm
Počet stran: 84
Vychází: týdeník (52 vydání za rok)
Cena na stánku: 30 Kč | 1,79 EUR

Papírové předplatné

výtisky do poštovní schránky

Dvouleté předplatné
104 vydání   ušetříte 422 Kč (14 %) doprava zdarma
2.698 Kč
3.120 Kč
Roční předplatné + set Dedra 2x gel na praní a 2x aviváž relaxation
52 vydání   ušetříte 69 Kč (4 %) doprava zdarma
1.491 Kč
1.560 Kč

Předplaťte si nyní časopis Týdeník Květy na rok a dostanete praktický dárek – prací gel a avivážní kondicionér a navíc získáte 5 vydání zdarma. Rychle rozpustný koncentrovaný gel na bílé i barevné prádlo Dedra 1500 ml (odpovídá 3 litrům běžně dostupného prostředku) s možností využití i na expresní prací programy. Aviváž Dedra 2in1 je dvousložkový antistatický, změkčovací a parfemovaný prostředek, který se přidává do posledního máchání v pračce nebo při ručním praní. Směs levandule, vanilkového květu a vzácných dřevin. Nabídka je omezena do vyčerpání zásob.

Roční předplatné + set 2x pivo Svijany motiv Vánoce 2018 + 2x pivo Svijany motiv Vánoce 2019
52 vydání   ušetříte 69 Kč (4 %) doprava zdarma
1.491 Kč
1.560 Kč

Předplaťte si Týdeník Květy na rok za 1491 Kč a získáte čtyři 2l plechovky svijanského piva ve dvou vánočních dekorech.

4× 2l dárková plechovka svijanského piva se dvěma různými vánočními motivy – objevte skvělé chutě se Svijanskou 11%, která je nejprodávanější svijanské pivo jak v točené, tak lahvové variantě.

Neváhejte a objednávejte ihned, nabídka platí jen do vyčerpání zásob dárků. Dárky vám rezervujeme dva týdny od objednání předplatného (do té doby je třeba předplatné uhradit). Dárky zasíláme do 30 dnů od zaplacení na adresu plátce jako balík na poštu.

Předplatné v hodnotě 1491 Kč je na 12 měsíců.

Roční předplatné + masážní polštář a kosmetická taštička Albi zdarma
52 vydání   ušetříte 69 Kč (4 %) doprava zdarma
1.491 Kč
1.560 Kč

Předplaťte si nyní časopis masážní polštář Albi a závěsnou kosmetickou taštičku jako dárky. Masážní polštářek od Albi Polštáře pro relaxaci kdykoliv v kdekoliv. Drobné mikroperličky v polštáři se ihned přizpůsobí vašemu tělu a snadné ovládání přímo na polštáři umožňuje regulovat chod a intenzitu jeho vibrací. Závěsná kosmetická taštička Albi Způsob, jak vše sbalit do jednoho obalu, který je nejen prostorný, ale navíc přehledný se 7 vnitřními kapsami a 1 vnější. S praktickým háčkem na zavěšení budete mít veškerou kosmetiku po ruce. Rozměry: 24 cm × 19 cm × 3 cm. Nabídka je omezena do vyčerpání zásob.

Roční předplatné + kosmetický balíček Kneipp v ceně 798 Kč zdarma
52 vydání   ušetříte 69 Kč (4 %) doprava zdarma
1.491 Kč
1.560 Kč

Předplaťte si nyní časopis Týdeník Květy na rok a dostanete zdarma balíček kosmetiky Kneipp Regeneration v celkové hodnotě 798 Kč jako dárek. Balíček obsahuje: Regenerační pleťový krém a Regenerační intenzivní sérum vám pomůžou odolávat vráskám a stárnutí pleti silou přírody díky složení plnému pečujících olejů a bylinek. Kosmetika Kneipp je vegan friendly a vyrábí se způsobem šetrným k životnímu prostředí. Nabídka je omezena do vyčerpání zásob.

Roční předplatné + kávovar Tchibo Cafissimo Pure (červený) zdarma
52 vydání   ušetříte 69 Kč (4 %) doprava zdarma
1.491 Kč
1.560 Kč

Předplaťte si časopis Týdeník Květy na rok a dostanete zdarma kávovar Tchibo Cafissimo Pure v hodnotě 2.499 Kč jako dárek. S kávovarem Tchibo Cafissimo Pure připravíte stisknutím jediného tlačítka kávu jako od profesionálních baristů – espresso, caffe crema, filtrovanou kávu a dokonce i čaj. Nabídka je omezena do vyčerpání zásob.

Roční předplatné + balíček 11x Edice Receptář a kalendář na rok 2020
52 vydání   ušetříte 69 Kč (4 %) doprava zdarma
1.491 Kč
1.560 Kč

Předplaťte si nyní časopis Týdeník Květy na rok a dostanete zdarma 11 titulů z edice Receptář a stolní kalendář na rok 2020 v celkové hodnotě 928 Kč. Tituly z edice Receptář: Ovocné stromy, Ovocné recepty, Cukety & dýně, Choroby a škůdci, Brambory, Houby, Ryby, Pěstujeme ze semínek, Zelenina, Zelená lékárna a Zahrádkářův rok. Nabídka je omezena do vyčerpání zásob.

Roční předplatné + 3x speciál časopisu Týdeník Květy zdarma
52 vydání   ušetříte 69 Kč (4 %) doprava zdarma
1.491 Kč
1.560 Kč

Předplaťte si nyní časopis Týdeník Květy na rok a dostanete zdarma sadu tří speciálů Týdeníku Květy – cestování jako dárek. Sada obsahuje: Naše Československo Od Aše až po Košice, rodinné putování po Čechách, Moravě, Slezsku i Slovensku. Speciál nejen o cestování, ale i historii, osobnostech a místech. Toulky Českem na kole, pěšky i lodí: Tradiční cestovatelský speciál Týdeníku Květy. Najdete v něm inspirace na cesty, obsahující desítky tras s mapami i QR kódy. Léto na kole: Rodinné výlety na kole za poznáním, zábavou, dobrým jídlem skrz českou republikou. Obsahuje mapy vyhlášených cyklistických lokalit. Nabídka je omezena do vyčerpání zásob.

Roční předplatné
52 vydání   ušetříte 149 Kč (10 %) doprava zdarma
1.411 Kč
1.560 Kč
Půlroční předplatné + patobruska Dedra v ceně 499 Kč zdarma
26 vydání dárek v ceně 499 Kč
791 Kč

Předplaťte si nyní časopis Týdeník Květy na půl roku a dostanete zdarma patobrusku Dedra jako dárek. Bateriová rotační bruska na paty a chodidla vám zajistí účinné a rychlé odstranění ztvrdlé kůže. Ukažte své zdravé, krásné nohy a odstraňte zrohovatělou kůži na patách během chvilky! Nabídka je omezena do vyčerpání zásob.

Půlroční předplatné + hra Česko pro pamětníky
26 vydání dárek v ceně 699 Kč
791 Kč

Předplaťte si nyní časopis Týdeník Květy na půl roku a dostanete zdarma společenskou hru Česko pro pamětníky v hodnotě 699 Kč jako dárek. Dokážete si vzpomenout na dobu, o které vám vyprávěli vaši rodiče? Co to byly „štruksáky“? Kterému autu se přezdívalo „carevna“? V této vědomostní hře najdete 1 600 zajímavých otázek rozdělených do 4 okruhů: Stalo se, Nostalgie, Má vlast a Různé. Bavte se s Českem pro pamětníky a dozvíte se mnoho nových nebo zapomenutých informací nejen z dějin naší země. Nabídka je omezena do vyčerpání zásob.

Půlroční předplatné + 2x 2 litry piva Svijanský máz zdarma
26 vydání
791 Kč

Předplaťte si nyní časopis Týdeník Květy na půl roku a získáte dvě 2l plechovky piva s vánočním dekorem jako dárek. Dárkové plechovky svijanského piva se dvěma různými vánočními motivy – objevte skvělé chutě se Svijanskou 11%. Je to nejprodávanější svijanské pivo jak v točené, tak lahvové variantě. Neváhejte a objednávejte ihned, nabídka platí jen do vyčerpání zásob dárků.

Půlroční předplatné
26 vydání   ušetříte 69 Kč (9 %) doprava zdarma
711 Kč
780 Kč
Čtvrtletní předplatné
13 vydání   ušetříte 24 Kč (6 %) doprava zdarma
366 Kč
390 Kč
 • dárky jsou po objednání dva týdny rezervovány než předplatné uhradíte
 • dárky jsou po zaplacení předplatného zasílány do 30 dnů na adresu plátce jako balík na poštu
 • výtisky budou doručovány na území České republiky

Popis časopisu

Týdeník Květy oslovuje rodinu s rozhodující ekonomickou a společenskou silou populace. Rodinu, která se umí bavit, ráda nakupuje a zajímavě tráví svůj volný čas.

S předplatným získáte časopis pro celou rodinu, který přináší aktuální zpravodajství, podrobné analýzy, reportáže z celého světa a rozhovory se zajímavými osobnostmi. Nechybí ani články z oblasti psychologie, kultury, historie, vědy a ekonomiky. Vždy také s TV magazínem s televizním programem na celý týden!


Pravidelné rubriky

 • pod lupou
 • stalo se
 • lidé a věda
 • o kom se mluví
 • navštívili jsme
 • společnost a kultura
 • odpovídáme radíme
 • svět sportu
 • nejen pro děti
 • kde je pravda
 • horoskop

Parametry časopisu

Země původu: Česká republika
Typ titulu: časopis
Doporučený věk: od 15 do 65 let
Jazyk: česky
Vychází: týdeník, 52 vydání za rok
Aktuální číslo vyšlo: 12.8.2019
Příští číslo vyjde: 28.11.2019
Počet stran: 84
Rozměry: 21,5 × 29,0 cm (šířka × výška)
Vazba: šitá, V1
Cena na stánku: 30 Kč | 1,79 EUR
Vydavatel: VLTAVA LABE MEDIA, a.s.
Vychází od roku: 1835 (185. ročník)
Evidenční číslo: MK ČR E 5625
ISSN: 0862-898X
EAN: 9770862898008
Web: www.tydenikkvety.cz

Dárkový certifikát pro předplatné

Dárkový certifikát předplatného slouží jako slavnostní doklad pro někoho komu chcete předplatné darovat. Před předáním certifikátu nezapomeňte předplatné také objednat. Vygenerování certifikátu nenahrazuje objednávku předplatného. Pokud necháte údaje Pro koho a Věnuje nevyplněny, můžete tyto údaje napsat do certifikátu ručně.


Např. pro Babičku, Dědečka, Mámu, Tátu, ...
Záleží jen na Vás, jak velkou radost chcete udělat.
Např. Ježíšek, Rodiče, Mikuláš, Babička a Děda, ...

Certifikát je generován ve formátu PDF. Po stažení si jej můžete vytisknout na libovolné tiskárně.

Náhled dárkového certifikátu