Časopis Týdeník Květy

jistota skvělého čtení a zábavy

časopis Týdeník Květy č. 24/2024

Týdeník Květy oslovuje rodinu s rozhodující ekonomickou a společenskou silou populace. Rodinu,… více

Témata: společnost, rodina, horoskop, žena

Kategorie: Společenské
Jazyk: česky
Formát: 21,5 × 29,0 cm
Počet stran: 84
Vychází: týdeník (52 vydání za rok)
Cena na stánku: 34,90 Kč

Papírové předplatné

výtisky do poštovní schránky

Půlroční předplatné + společenská hra Mindok Sobek
26 vydání dárek v ceně 499 Kč
969 Kč

Předplaťte si nyní časopis Týdeník Květy na půl roku a získejte společenskou hru Sobek v hodnotě 499 Kč jako dárek. Poblíž staveniště nového chrámu zasvěceného bohu Sobkovi vyrostlo i velké tržiště, zásobované loděmi po proudu Nilu, a dva cechy obchodníků soupeří o přízeň zákazníků. Jde o to vybírat nejvýhodnější dílky a ve správné chvíli využívat mocné efekty osob, jen se při tom vyhýbat lákavé korupci. Sobek totiž zahrne přízní spíše toho počestnějšího obchodníka… Cena zahrnuje poštovné a balné.

Půlroční předplatné + samoopalovací pěna Violet a aplikační rukavice
26 vydání dárek v ceně 1.348 Kč
969 Kč

Předplaťte si nyní časopis Týdeník Květy na půl roku a získejte set samoopalovací pěny Violet pro tmavě bronzové opálení a aplikační rukavice značky mineTan v hodnotě 1.348 Kč jako dárek. Trvanlivá samoopalovací MineTan pěna pro všechny, kteří milují výrazné opálení jako od moře. Žádné oranžové tóny a nepříjemný zápach. Žádné skvrny. Rovnoměrné blednutí. Super opálená, vyživená a hydratovaná pokožka za hodinu! K tomu navíc aplikační rukavice značky mineTan. Cena zahrnuje poštovné a balné.

Půlroční předplatné + sada parfém LovU Connected a sada na líčení Iconic Pink od Avonu
26 vydání dárek v ceně 817 Kč
969 Kč

Předplaťte si nyní časopis Týdeník Květy na půl roku a získejte balíček od Avonu s novou vůní LovU Connected EDP s tělovým mlékem a dárkovou sadu na líčení rtů Iconic Pink v hodnotě 817 Kč jako dárek. Objevte novou vůni Lov U Connected EDP (50 ml) v sadě s vonným tělovým mlékem (125 ml). Vůně, která svými jiskřivými tóny mandarinky, romantické růže a dlouhotrvající aroma santalového dřeva zajistí, že budete se svou láskou propojeni bez ohledu na vzdálenost. Získejte také dárkovou sadu na líčení rtů Iconic Pink v roztomilém dárkovém bavlněném sáčku. Zde naleznete kultovní tužku na rty Glimmerstick a hydratační matnou rtěnku Hydramatic Hydra Pink, která rty hydratuje a zajistí stylový matný finiš díky skvělé pigmentaci.

Půlroční předplatné + kniha Kreativní proměny: Něco z ničeho
26 vydání dárek v ceně 479 Kč
969 Kč

Předplaťte si nyní časopis Týdeník Květy na půl roku a získejte knihu Kreativní proměny – Něco z ničeho v hodnotě 479 Kč jako dárek. Místo vyhazování se pusťte do tvoření! Šikovné nápady pro šikovné. Nový život pro rozbité, polámané, odřené a nalezené věci. 300 stran malých a velkých projektů i nápadů, které zvládnou děti. Šikovné ruce, šikovné nápady i šikovní lidé dokáží vytvořit něco z ničeho. Určitě máte doma nebo někde na půdě věci, co už svému původnímu účelu dosloužily, ale ještě mají před sebou možnosti, čím se mohou stát. Vezměte si k ruce ještě materiály, které nabízí příroda kolem nás, inspirujte se a společně je proměňte. Kniha vyšla v roce 2024 pod značkou Kreativ.

Půlroční předplatné + balíček dekorativní kosmetiky od Make up Factory
26 vydání dárek v ceně 849 Kč
969 Kč

Předplaťte si nyní časopis Týdeník Květy na půl roku a získejte balíček dekorativní kosmetiky od Make up Factory v hodnotě 849 Kč jako dárek. Balíček dekorativní kosmetiky obsahuje: Vinyl Lip Gloss – Lesk na rty pro efekt plných rtů umožní vytvořit objemný a intenzivní lesk s trojrozměrným povrchem. Oční stíny – Pomocí očních stínů vytvoříte jedinečný a dechberoucí make-up pro libovolný vzhled nebo příležitost! Vysoce pigmentované textury očních stínů, které dlouho vydrží a neuvěřitelně snadno se nanášejí a roztírají. Praktická kosmetická taštička na drobnosti na líčení. Cena zahrnuje poštovné a balné.

Půlroční předplatné + 3x společenská od Mindok (Alenčina zahrádka, Bystroočko, Ninja karty: Pošli to dál)
26 vydání dárek v ceně 1.237 Kč
969 Kč

Předplaťte si nyní časopis Týdeník Květy na půl roku a získejte balíček společenských her Mindok v hodnotě 1.237 Kč jako dárek. Alenčina zahrádka Nebozí královští zahradníci zmatkují a snaží se vyvarovat královnina hněvu. Pomozte Alence vytvořit pro Srdcovou královnu tu nejkrásnější zahradu přesně podle jejího gusta! Bystroočko – postřehová hra Rychlá otáčecí postřehová hra pro celou rodinu, která přináší úplně nový herní mechanismus. Karta s obrázkem vám napoví, který symbol hledat. Ninja karty – Pošli to dál Staňte se tajným agentem a šiřte radost i zábavu, intrikujte a hrajte si s veřejností! Interaktivní hra, která otestuje vaši kreativitu a odvahu.

Půlroční předplatné + 2x kniha: Jihomoravská kuchařka a Zelenina z jednoho hrnce
26 vydání
969 Kč

Předplaťte si nyní časopis Týdeník Květy na celý rok a získejte dvě kuchařky Jihomoravská kuchařka a Zelenina z jednoho hrnce v hodnotě 898 Kč jako dárek. Jihomoravská kuchařka, Krásy jižní Moravy na talíři, napsal Radek Pálka. Jihomoravský kraj se vyznačuje pestrou škálou lidových tradic, které daly vzniknout svérázné regionální gastronomii. Na osobitých rysech zdejší kuchyně se podílí především úrodnost kraje s dostatkem obilí, brambor, ovoce a také vína… Zelenina z jednoho hrnce, napsala Dominika Wójciak. Poznejte delikátní tajemství přípravy zeleniny v jednom hrnci! Vaření v jednom hrnci je univerzální a jednoduché, přesto můžete připravit chutný pokrm přesně podle svého gusta. Ať už jde o zeleninový guláš, sytou polévku, výživnou omáčku nebo sladkou snídani…

Půlroční předplatné + 2x kniha: Čokoládová krev a Zbabělí hrdinové
26 vydání dárek v ceně 898 Kč
969 Kč

Předplaťte si nyní časopis Týdeník Květy na půl roku a získejte dvě knihy Čokoládová krev a Zbabělí hrdinové v celkové hodnotě 898 Kč jako dárek. Čokoládová krev (Radka Denemarková) Nový román od čtyřnásobné držitelky ceny Magnesia Litera Vlak projíždí devatenáctým stoletím a míří k nám. Kdysi nejbohatší člověk na světě John D. Rockefeller objevil sílu ropy a také fakt, že mít moc znamená i právo chtít cokoliv. George Sandová zjistila, že může být nejsvobodnější ženou na světě, kouřit dýmku, milovat a zrazovat muže i ženy… Zbabělí hrdinové (Simona Bohatá) Není slovo „osud“ jen omluvou pro naše slabosti? Každý vztah může skončit nevěrou, každé sousedství bláznivým sporem, každý sen o úspěchu krachem. A příliš nezáleží na tom, jak moc se manželé na začátku milovali, kde trčí kořeny nekonečných žabomyších válek a kolik má kdo skutečného talentu…

Půlroční předplatné + 2x kniha Zahrada je pro radost a Mýty na talíři
26 vydání dárek v ceně 1.098 Kč
969 Kč

Předplaťte si nyní časopis Týdeník Květy na půl roku a získejte dvě knihy z vydavatelství Host v celkové hodnotě 1.098 Kč jako dárek. Zahrada je pro radost (Ferdinand Leffler) Inspirace a rady od uznávaného zahradního architekta. Je možné docílit toho, aby nám zahrada přinášela radost po celý rok? A dají se vůbec skloubit požadavky všech členů rodiny na prostor, v němž budou všichni chtít trávit společný čas? Mýty na talíři (Tim Spector). Proč téměř všechno, co se říká o jídle, není pravda. Jak se dobře najíst, neublížit si — a hlavně se nezbláznit. Stačí otevřít sociální sítě nebo oblíbený časopis a už se na nás hrnou stravovací doporučení nebo zaručené dietní triky.

Půlroční předplatné + 2x detektivní kniha Dopad a Vraždi všímavě
26 vydání dárek v ceně 828 Kč
969 Kč

Předplaťte si nyní časopis Týdeník Květy na půl roku a získejte dvě detektivní knihy z vydavatelství Host v celkové hodnotě 828 Kč jako dárek. Dopad od Victor Pavic Lundberg. Strhující detektivní román o touze najít naději v okamžiku tragédie. Loa Bergman se po dlouhé pracovní neschopnosti vrací do redakce večerníku. Pomalu se zotavuje z traumatického zážitku a zároveň se snaží vyhýbat své bývalé nejlepší kamarádce a kolegyni Danijele. Nedokáže jí prominout, čeho se dopustila onoho osudného dne, který mu navždy změnil život… Vraždi všímavě od Karsten Dusse. Jak vám může kurz mindfulness změnit život? Třeba vraždou. Právník Björn Diemel se stará o to, aby se mizerové nedostali do takového průšvihu, jaký by si zasloužili. Za život v přepychu platí Björn neustálým stresem – den má příliš málo hodin, nedokáže vypnout, jeho žena Katharina mu leze na nervy…

Půlroční předplatné
26 vydání   ušetříte 38 Kč (4 %) doprava zdarma
869 Kč
907,40 Kč

Elektronická verze časopisu je k tištěné verzi zcela ZDARMA.

Čtvrtletní předplatné + speciál Praktická Vlasta: Lepší život
13 vydání   ušetříte 35 Kč (8 %) doprava zdarma
419 Kč
453,70 Kč

Předplaťte si nyní časopis Týdeník Květy na čtvrt roku za akční cenu a získáte speciál Praktická Vlasta: Lepší život v hodnotě 49 Kč jako dárek. Speciál Praktická Vlasta – Lepší život navazuje na tradiční přílohy nejstaršího časopisu pro ženy na českém trhu. Vlasta inspiruje k tomu, jak si usnadnit život, ale i jak to kolem sebe i ve svém srdci mít co nejkrásnější, bez vynaložení úmorného úsilí. Letos v něm najdete inspirativní rozhovor s guru pořádku Kateřinou Brožovou, jejíž heslo je úklid pro klid, která se s námi rozdělila i o své super tipy, jak s úklidem netrávit zbytečně moc času. Jen o úklidu to ale není!

Čtvrtletní předplatné + speciál časopisu Týdeník Květy: Křížovky
13 vydání   ušetříte 35 Kč (8 %) doprava zdarma
419 Kč
453,70 Kč

Předplaťte si nyní časopis Týdeník Květy na čtvrt roku za akční cenu a získáte jako dárek speciál časopisu Týdeník Květy č. 2/2024 Křížovky v hodnotě 29,90 Kč jako dárek. Při odhalování tajenek se čtenáři dozví mnoho zajímavého z našich dějin, ze života slavných osobností, ale i to, s jakými nástrahami se museli luštitelé vypořádávat kdysi. Ve speciálu najdete spoustu křížovek, ale i sudoku, osmisměrky a kvízy. Speciál vyšel 24. 4. 2024. Prodejní cena na stánku 29,90 Kč.

Čtvrtletní předplatné + speciál časopisu Květy: Na cestě
13 vydání   ušetříte 35 Kč (8 %) doprava zdarma
419 Kč
453,70 Kč

Předplaťte si časopis Týdeník Květy na 3 měsíce za akční cenu a získáte speciál Týdeníku Květy 1/2024 – Na cestě v hodnotě 59 Kč jako dárek. Letošní první číslo už tradičního speciálu Týdeníku Květy pro milovníky chůze Na cestě přináší vedle mnoha dalších zajímavých tipů na výlety včetně map unikátní reportáže o neznámých koutech Beskyd, krásách Boskovicka i novém fenoménu, jímž je pozorování ptáků ve volné přírodě. Nechybí obsáhlá příloha o vyhlášených turistických lokalitách u našich sousedů a podrobný přehled tras, které si zamilovali naši hudební velikáni včetně Bedřicha Smetany a Antonína Dvořáka.

Čtvrtletní předplatné + kniha z edice Receptáře: Pěstujeme ze semínek
13 vydání   ušetříte 35 Kč (8 %) doprava zdarma
419 Kč
453,70 Kč

Objednejte si krátkodobé předplatné na 3 měsíce a získáte 2× speciál Překvapení. Navíc obdržíte zdarma edici Pěstujeme ze semínek. Edice vám poradí, jak správně postupovat při výsevu semínek, kdy začít a jaké pomůcky k tomu budete potřebovat. Jak postupovat při výsevu. * 33 druhů nejvhodnějších rostlin. Recepty pro chuť a vitalitu.

Čtvrtletní předplatné + kniha z edice Receptáře: Jahody
13 vydání   ušetříte 35 Kč (8 %) doprava zdarma
419 Kč
453,70 Kč

Předplaťte si nyní časopis Týdeník Květy na čtvrt roku za akční cenu a získáte edici z edice Receptáře: Jahody v hodnotě 99 Kč jako dárek. Jahody jsou stejně oblíbené jako zdravé. V nové publikaci vám kromě jiného poradíme, jak si tyto slaďoučké plody můžete vypěstovat a kterou odrůdu zvolit – každá totiž voní, chutná a dozrává jinak. Pořádná úroda vás s námi nezaskočí, protože jsme připravili spoustu tipů a receptů na využití jahod v kuchyni. Víte, že k jejich pěstování vlastně ani nepotřebujete záhon na zahradě? Při správné péči budou ochotně plodit i v truhlíku či závěsném květináči na vašem balkoně či terase. Získáte tak nejen krásnou, ale také užitečnou dekoraci, a i ve městě si budete moci jahody v sezoně dopřávat každý den.

Čtvrtletní předplatné
13 vydání   ušetříte 35 Kč (8 %) doprava zdarma
419 Kč
453,70 Kč
Čtvrtletní předplatné + balíček pro ženy (speciály Lepší život, Medicínou proti času a Letní vaření)
13 vydání   ušetříte 55 Kč (12 %) doprava zdarma
399 Kč
453,70 Kč

Předplaťte si nyní časopis Týdeník Květy na čtvrt roku a získáte balíček speciálů pro ženy v hodnotě 207 Kč jako dárek. Speciál Vlasta – 1/2024 – Lepší život Speciál je pokračováním tradičních příloh nejstaršího ženského časopisu v Česku. Letos přináší rozhovor s Kateřinou Brožovou o úklidu pro klid a její tipy na rychlý úklid. Obsahuje také články o alternativní medicíně, domácí ekologické kosmetice a recepty na kořenící směsi. Speciál Kondice – 1/2024 – Medicínou proti času Stárnutí je přirozené, ale z velké části ovlivnitelné. Ve speciálu Kondice Medicínou proti času zjistíte, jak stárnout pomaleji a s grácií. Dozvíte se o estetických zákrocích, udržení kondice, prevenci civilizačních nemocí, zlepšení paměti a jak stárne Jennifer Aniston. Gurmet Speciál – Letní vaření Speciál Letní vaření nabízí recepty na grilované speciality, letní klasiky, zeleninu, houby, ovoce, zmrzlinu a letní drinky pro každou příležitost.

Čtvrtletní předplatné + balíček Cestování (speciály Na cestě a Na cestě 2 a cestovatelský zápisník NG)
13 vydání   ušetříte 55 Kč (12 %) doprava zdarma
399 Kč
453,70 Kč

Předplaťte si nyní časopis Týdeník Květy na čtvrt roku a získáte jako dárek balíček speciálů o cestování v celkové hodnotě 177 Kč jako dárek. Speciál Týdeníku Květy 1/2024 – Na cestě Speciál přináší reportáže o neznámých koutech Beskyd a krásách Boskovicka. Speciál Týdeníku Květy Na cestě 2/2024 – Putování za svědky dávných časů Speciál přináší reportáže z Brna a Sušice, přibližuje kouzlo starých mlýnů a odhaluje „českou Amazonii“, skrývající se jen pár kilometrů za Prahou. Zápisník pro každého cestovatele s logem National Geographic Formát A5, počet stran 80, mapa světa, rady před cestou.

Čtvrtletní předplatné + 3x speciál časopisu Gurmet o vaření
13 vydání   ušetříte 55 Kč (12 %) doprava zdarma
399 Kč
453,70 Kč

Předplaťte si nyní časopis Týdeník Květy na čtvrt roku a získáte jako dárek balíček speciálů Vaření v hodnotě 237 Kč jako dárek. Balíček obsahuje: Gurmet Speciál 2024/01 – Letní vaření Speciál Letní vaření nabízí recepty na grilované speciality, letní klasiky, zeleninové a ovocné pokrmy, zmrzlinu a letní drinky pro všechny příležitosti. Gurmet Speciál 2023/01 – Zahradní party Speciál Zahradní párty nabízí recepty na gril, marinády, saláty, dezerty a letní drinky, spolu s tipy na grilování a pikniková místa. Buďte připraveni na léto! Gurmet Speciál – Super rychlé dezerty Chcete oslnit přátele a rodinu dokonalým dezertem nebo si připravit něco dobrého pro sebe? Speciální vydání časopisu Gurmet nabízí 67 receptů na báječné dezerty pro každou příležitost.

 • Dárky jsou po objednání dva týdny rezervovány než předplatné uhradíte
 • Dárky jsou po zaplacení předplatného zasílány do 30 dnů na adresu plátce jako balík na poštu
 • výtisky budou doručovány pouze na území České republiky

Popis časopisu

Týdeník Květy oslovuje rodinu s rozhodující ekonomickou a společenskou silou populace. Rodinu, která se umí bavit, ráda nakupuje a zajímavě tráví svůj volný čas.

S předplatným získáte časopis pro celou rodinu, který přináší aktuální zpravodajství, podrobné analýzy, reportáže z celého světa a rozhovory se zajímavými osobnostmi. Nechybí ani články z oblasti psychologie, kultury, historie, vědy a ekonomiky. Vždy také s TV magazínem s televizním programem na celý týden!


Pravidelné rubriky

 • pod lupou
 • stalo se
 • lidé a věda
 • o kom se mluví
 • navštívili jsme
 • společnost a kultura
 • odpovídáme radíme
 • svět sportu
 • nejen pro děti
 • kde je pravda
 • horoskop

Parametry časopisu

Země původu: Česká republika
Typ titulu: časopis
Doporučený věk: od 15 do 65 let
Jazyk: česky
Vychází: týdeník, 52 vydání za rok
Aktuální číslo vyšlo: 13.6.2024
Příští číslo vyjde: 27.6.2024
Počet stran: 84
Rozměry: 21,5 × 29,0 cm (šířka × výška)
Vazba: šitá, V1
Cena na stánku: 34,90 Kč
Vydavatel: VLTAVA LABE MEDIA, a.s.
Vychází od roku: 1835 (190. ročník)
Evidenční číslo: MK ČR E 5625
ISSN: 0862-898X
EAN: 9770862898008
Web: www.tydenikkvety.cz

Dárkový certifikát pro předplatné

Dárkový certifikát předplatného slouží jako slavnostní doklad pro někoho komu chcete předplatné darovat. Před předáním certifikátu nezapomeňte předplatné také objednat. Vygenerování certifikátu nenahrazuje objednávku předplatného. Pokud necháte údaje Pro koho a Věnuje nevyplněny, můžete tyto údaje napsat do certifikátu ručně.


Např. pro Babičku, Dědečka, Mámu, Tátu, ...
Záleží jen na Vás, jak velkou radost chcete udělat.
Např. Ježíšek, Rodiče, Mikuláš, Babička a Děda, ...

Certifikát je generován ve formátu PDF. Po stažení si jej můžete vytisknout na libovolné tiskárně.

Náhled dárkového certifikátu