Časopis Týdeník Květy

jistota skvělého čtení a zábavy

časopis Týdeník Květy č. 26/2022

Týdeník Květy oslovuje rodinu s rozhodující ekonomickou a společenskou silou populace. Rodinu,… více

Témata: společnost, rodina, horoskop, žena

Kategorie: Společenské
Jazyk: česky
Formát: 21,5 × 29,0 cm
Počet stran: 84
Vychází: týdeník (52 vydání za rok)
Cena na stánku: 30 Kč | 1,79 EUR

Papírové předplatné

výtisky do poštovní schránky

Dvouleté předplatné
104 vydání   ušetříte 122 Kč (4 %) doprava zdarma
2.998 Kč
3.120 Kč
Roční předplatné + župan Nikal (barva: červený, velikost: XL)
52 vydání dárek v ceně 620 Kč
1.599 Kč

Předplaťte si nyní časopis Týdeník Květy na rok a získejte župan Nikal červený v hodnotě 620 Kč jako dárek. Plyšová a načechraná nejjemněnjší tkanina z mirkovláken. Ideální na Vaše cesty. Vhodné pro dámy i pány.

Roční předplatné + společenská hra Balíkáři v hodnotě 599 Kč
52 vydání dárek v ceně 599 Kč
1.599 Kč

Předplaťte si nyní časopis Týdeník Květy na rok a získejte hru Balíkáři od Albi v hodnotě 599 Kč jako dárek. Balíkáři jsou původní českou rodinnou deskovou hrou pro 1 až 4 hráče, ve které se stanete doručovateli, plánovači i dispečery – zkrátka každým, kdo je potřeba k tomu, aby balíček dorazil od odesilatele až k adresátovi.

Roční předplatné + sada expresní vlasové péče Gliss 7 Sec
52 vydání dárek v ceně 600 Kč
1.599 Kč

Předplaťte si Glanc na rok jen za 699 Kč a získejte sadu expresní vlasové péče Gliss 7 Sec v hodnotě 600 Kč. Intenzivně vyživující péče na vlasy, která nezatěžuje a stačí jí na to již 7 sekund. Během aplikace se přemění v jemný krém, díky kterému budou vaše vlasy zářivé a vyživené bez zatížení. Balíček obsahuje: Gliss expresní regenerační kúra 7SEC Oil Nutritive (200 ml) – Expresní vlasová péče pro mdlé vlasy bez lesku a bez života; Gliss expresní regenerační kúra 7SEC Ultimate Repair (200 ml) – Expresní vlasová péče pro velmi poškozené a suché vlasy; Gliss expresní regenerační kúra 7SEC Color (200 ml) – Expresní vlasová péče pro barvené a zesvětlené vlasy.

Roční předplatné + předplatné časopisu Receptář
52 vydání dárek v ceně 419 Kč
1.599 Kč

Objednejte si předplatné časopisu Týdeník Květy na rok jen a získáte navíc předplatné časopisu Receptář za zvýhodněnou cenu. Předplatné časopisu Receptář S ročním předplatným získáte nejčtenější hobby měsíčník, plný rad a nápadů pro váš dům i zahrádku. Roční předplatné zahrnuje 12 vydání Receptáře.

Roční předplatné + luxusní dóza na potraviny a porcelánový hmoždíř v hodnotě 1.148 Kč
52 vydání dárek v ceně 1.148 Kč
1.599 Kč

Předplaťte si nyní časopis Týdeník Květy na rok a získejte luxusní dózu na potraviny a porcelánový hmoždíř v celkové hodnotě 1.148 Kč jako dárek. „DOŽIVOTNÍ“ celonerezová dóza na potraviny se silikonovým těsněním a uzavíratelnými sponami, uvnitř s vyjímatelnou dělící přepážkou. Rozměry: š 21 x h 16 x v 6 cm. Objem 1400 ml. Hodnota 799 Kč. Velký porcelánový hmoždíř s tloučkem: celková hmotnost cca 1060 g. Výška: 8cm, průměr: 11 cm. Hmoždíř má silikonovou základnu, neklouže po pracovní ploše ani nedělá rámus. Hodnota 349 Kč.

Roční předplatné + knihy O rájích a peklech... a Příběh Austrálie, Japonska a Koreje
52 vydání dárek v ceně 848 Kč
1.599 Kč

Předplaťte si nyní časopis Týdeník Květy na rok a získejte dvě knihy od Dany Trávníčkové v hodnotě 848 Kč jako dárek. O rájích a peklech Jihovýchodní Asie Příběh historie, kultury a etnik nádherného regionu světa, který nejen zažil kruté události, ale i příroda mu ve větší míře než jinde občas ukazuje svou nelítostnou tvář. Svět Barmy, Thajska, Vietnamu, Kambodže, Laosu, Malajsie, Singapuru, Bruneje, Indonésie, Východního Timoru a Filipín přibližuje 800 do textu zapracovaných barevných fotografií a názorných mapek. Příběh Austrálie, Japonska a Koreje Austrálii, o níž není pochyb, že patří do skupiny vyspělých států světa, zná naše civilizace teprve 250 let! Pak se ale na tomto obrovském a po všech stránkách naprosto unikátním kontinentu mnoho událo a mnoho změnilo. Východoasijské Japonsko a Korea jsou země s dlouhou a bohatou historií, v níž se prolínal vztah obou s dominantní Čínou. Leccos mělo dramatický průběh, včetně jejich vzájemných vztahů.

Roční předplatné + kniha Zažít Alpy: Cestovat, poznávat, jíst
52 vydání dárek v ceně 699 Kč
1.599 Kč

Předplaťte si nyní časopis Týdeník Květy na rok a získejte knihu Zažít Alpy v hodnotě 699 Kč jako dárek. Když otevřete tuto knihu, okamžitě se přenesete doprostřed Alp. Najdete v ní povídání horách a jejich historii, tipy na cesty a autentické, léty ověřené recepty. Čtyři alpské státy – čtyři rozsáhlé kapitoly. V každé z nich najdete recepty typické pro alpskou kuchyni daného regionu společně s povídáním o místních surovinách, kuchařích, majitelích horských chat, tipy na to, co si nesmíte nechat ujít…

Roční předplatné + kniha Moje sváteční pečení od Josefa Maršálka a forma na muffiny
52 vydání dárek v ceně 668 Kč
1.599 Kč

Předplaťte si nyní časopis Týdeník Květy na rok a získejte knihu Moje sváteční pečení od Josefa Maršálka a formu na muffiny v hodnotě 668 Kč jako dárky. Kniha Moje sváteční pečení Napsal Josef Maršálek. Stylové recepty, nádherné fotografie, nečekané chutě. Pečte s populárním českým cukrářem! Forma na muffiny 12 ks, z oceli se zlato měděným prémiovým nepřilnavým povrchem BIOPAN® GOLD, který se snadno udržuje a má dlouhou životnost.

Roční předplatné + kávovar Tchibo Cafissimo Easy (levandulová)
52 vydání dárek v ceně 1.599 Kč
1.599 Kč

Předplaťte si nyní Týdeník Květy na celý rok a získáte k tomu zdarma kávovar Tchibo Cafissimo Easy v hodnotě 1.599 Kč jako dárek. Elegantní kávovar vám umožní přípravu perfektního espressa, caffe crema a překapávané kávy z jednoho kávovaru. Jednoduchá příprava všech druhů kávy stisknutím tlačítka. Odnímatelný držák šálků – pro velké i malé šálky do výšky 12,5 cm. S funkcí automatického vypínání zhruba po 9 minutách. Prostorově nenáročný design, kávovar má šířku jen 12 cm. Rozmanité druhy kávy díky širokému sortimentu.

Roční předplatné + kávovar Tchibo Cafissimo Easy (černý)
52 vydání dárek v ceně 1.599 Kč
1.599 Kč

Předplaťte si nyní časopis Týdeník Květy na rok a získejte zdarma kávovar Tchibo Cafissimo Easy v hodnotě 1.599 Kč jako dárek. Perfektní espresso, caffe crema a překapávaná káva z jednoho kávovaru. Jednoduchá příprava všech druhů kávy stisknutím tlačítka. Odnímatelný držák šálků – pro velké i malé šálky do výšky 12,5 cm. S funkcí automatického vypínání zhruba po 9 minutách. Prostorově nenáročný design, kávovar má šířku jen 12 cm. Rozmanité druhy kávy díky širokému sortimentu kapslí Tchibo.

Roční předplatné + chlebovka Tescoma 4FOOD (42 cm)
52 vydání dárek v ceně 799 Kč
1.599 Kč

Předplaťte si nyní časopis Týdeník Květy na rok a získejte chlebovku Tescoma v hodnotě 799 Kč jako dárek. Vynikající pro uložení všech druhů pečiva, profilované dno chlebovky zabraňuje jeho nežádoucímu vlhnutí. Chlebovka má praktická sklápěcí dvířka s měkkým dosednutím. Opatřena protiskluzovou úpravou, vyrobena z prvotřídního odolného plastu. Čistěte vlhkou utěrkou a osušte. Tři roky záruka.

Roční předplatné + elektrická vakuovačka Dedra
52 vydání dárek v ceně 1.099 Kč
1.599 Kč

Předplaťte si nyní časopis Týdeník Květy na rok a získejte elektrickou vakuovačku Dedra v hodnotě 1.099 Kč jako dárek. Zdarma 6 ks vakuovacích sáčků a vakuovací špunt do lahví. Uchovejte si potraviny dlouho čerstvé! Vakuovací systém byl vyvinut pro kvalitní a dlouhodobé uchovávání všech potravin v domácnosti.

Roční předplatné + 3x plechovka piva Svijanský Máz 11%
52 vydání dárek v ceně 357 Kč
1.599 Kč

Předplaťte si nyní časopis Týdeník Květy na rok a získáte tři dvoulitrové plechovky piva Svijanský Máz 11% v hodnotě 357 Kč. Svijanský Máz 11% – pivo světlý ležák – plechovka pro pořádné chlapy. Objem plechovky 2 litry. Plechovky mohou být v libovolných barevných kombinacích. Hodnota dárku 357 Kč za 3 plechovky piva.

Roční předplatné + 3x kniha od nakladatelství Host (balíček č. 2)
52 vydání dárek v ceně 1.027 Kč
1.599 Kč

Předplaťte si nyní časopis Týdeník Květy na rok a získáte tři knihy od nakladatelství Host v hodnotě 1.027 Kč jako dárek. Jeffrey Eugenides, Hra o manželství – Jsou velké milostné příběhy devatenáctého století mrtvé? Anebo může existovat takový příběh, ale napsaný pro dnešní dobu a reflektující realitu feminismu, sexuální svobody, předmanželské smlouvy a rozvodu? Dörte Hansenová, Polední hodina – Román o zániku venkovského života v německém Severním Frísku, o ztrátách, loučení a novém začátku. Adrienne Celtová, Pozvání k ohni – Fascinující psychologický thriller o nebezpečném milostném trojúhelníku inspirovaný kontroverzním manželstvím Vladimira Nabokova.

Roční předplatné
52 vydání   ušetříte 61 Kč (4 %) doprava zdarma
1.499 Kč
1.560 Kč
Půlroční předplatné + kniha Gott: Československý příběh
26 vydání dárek v ceně 499 Kč
899 Kč

Předplaťte si nyní časopis Týdeník Květy na půl roku a získejte zdarma knihu Gott: Československý příběh v hodnotě 499 Kč jako dárek. Největší popovou hvězdou v Československu byl Karel Gott — a v jistém smyslu jí v Česku zůstává dodnes. Jeho příběh však není tradičním vyprávěním o hudebním velikánovi. Gottův osud totiž nelze oddělit od dějin zdejší společnosti a politiky. V šedesátých letech se mladý zpěvák stal jednou z tváří kulturního uvolnění, zatímco v těch sedmdesátých souzněl s obdobím cenzury a ztráty historické paměti. Pozdější éra trhu a demokracie pak zacházela s jeho legendou, aniž se ptala na stíny u jejích kořenů. Gottova sláva a jeho hvězdná image jsou přitom vše, jen ne samozřejmé: po celou dobu svého života zůstal Gott vypravěčem a zároveň strážcem vlastního příběhu.

Půlroční předplatné + kniha 52 týdnů v zahradě
26 vydání dárek v ceně 199 Kč
899 Kč

Předplaťte si nyní časopis Týdeník Květy na půl roku a získáte knihu 52 týdnů v zahradě v hodnotě 199 Kč jako dárek. Nejnovější kniha Receptáře nabízí kompletní přehled zahradních prací pro každý týden v roce. Sázet, sít, pěstovat a sklízet podle ní mohou začátečníci. Zkušeným zahradníkům zas kniha ukáže řadu zajímavých novinek. Publikace se věnuje nejen pěstování, ale třeba i drobným živočichům nebo výrobě vlastního hnojiva, zkrátka všemu, co poslouží vaší zahrádce. Pěstujte s knihou 52 týdnů v zahradě letničky i trvalky pro krásu i užitek!

Půlroční předplatné + denní krém Eucerin Hyaluron-Filler SPF 15 (50 ml)
26 vydání dárek v ceně 839 Kč
899 Kč

Předplaťte si nyní časopis Týdeník Květy na rok a získáte denní krém Eucerin Hyaluron-Filler + Volume-Lift Denní krém SPF 15 (50 ml) v hodnotě 839 Kč jako dárek. Vyplňuje hluboké vrásky, navrací pevný tvar konturám obličeje a pomáhá chránit normální až smíšenou pleť před sluncem. Viditelně redukuje jemné link a hluboké vrásky – pleť je výrazně hladší a pevnější. Kombinuje v sobě tři účinné složky: Magnolol zvyšuje množství a velikost buněk zajišťujících objem pleti, oligopeptidy stimulují síť kolagenních vláken pro pevnější strukturu pleti a kyselina hyaluronová pleť intenzivně hydratuje a vyplňuje hluboké vrásky.

Půlroční předplatné
26 vydání
799 Kč
Čtvrtletní předplatné + edice Receptář: Pokojové rostliny
13 vydání dárek v ceně 80 Kč
399 Kč

Předplaťte si nyní časopis Týdeník Květy na čtvrt roku a získáte zdarma edici Pokojové rostliny v hodnotě 79 Kč jako dárek. Zásady správné péče. 66 nejoblíbenějších druhů. Pro zkušené i začátečníky. V publikaci Pokojové rostliny najdete 66 nejoblíbenějších druhů pokojových rostlin, seřazených podle abecedy. U každé rostliny se pak dočtete, jaké má nároky na světlo, zálivku a teplotu, kdy je dobré ji přesadit a jak. U nejrozšířenějších druhů si pak můžete prohlédnout některé z jejich mnoha variet a v neposlední řadě se dozvíte i to, které jsou jedovaté a které naopak zdraví prospěšné. Edice Pokojové rostliny je skvělým průvodcem úplným začátečníkům, ale je i pro všechny z vás, kteří už máte s pěstováním zkušenosti, protože krása a rozmanitost pokojovek může být inspirací či impulzem pro pořízení dalších.

Čtvrtletní předplatné
13 vydání
399 Kč
 • dárky jsou po objednání dva týdny rezervovány než předplatné uhradíte
 • dárky jsou po zaplacení předplatného zasílány do 30 dnů na adresu plátce jako balík na poštu
 • výtisky budou doručovány pouze na území České republiky

Popis časopisu

Týdeník Květy oslovuje rodinu s rozhodující ekonomickou a společenskou silou populace. Rodinu, která se umí bavit, ráda nakupuje a zajímavě tráví svůj volný čas.

S předplatným získáte časopis pro celou rodinu, který přináší aktuální zpravodajství, podrobné analýzy, reportáže z celého světa a rozhovory se zajímavými osobnostmi. Nechybí ani články z oblasti psychologie, kultury, historie, vědy a ekonomiky. Vždy také s TV magazínem s televizním programem na celý týden!


Pravidelné rubriky

 • pod lupou
 • stalo se
 • lidé a věda
 • o kom se mluví
 • navštívili jsme
 • společnost a kultura
 • odpovídáme radíme
 • svět sportu
 • nejen pro děti
 • kde je pravda
 • horoskop

Parametry časopisu

Země původu: Česká republika
Typ titulu: časopis
Doporučený věk: od 15 do 65 let
Jazyk: česky
Vychází: týdeník, 52 vydání za rok
Aktuální číslo vyšlo: 30.6.2022
Příští číslo vyjde: 14.7.2022
Počet stran: 84
Rozměry: 21,5 × 29,0 cm (šířka × výška)
Vazba: šitá, V1
Cena na stánku: 30 Kč | 1,79 EUR
Vydavatel: VLTAVA LABE MEDIA, a.s.
Vychází od roku: 1835 (188. ročník)
Evidenční číslo: MK ČR E 5625
ISSN: 0862-898X
EAN: 9770862898008
Web: www.tydenikkvety.cz

Dárkový certifikát pro předplatné

Dárkový certifikát předplatného slouží jako slavnostní doklad pro někoho komu chcete předplatné darovat. Před předáním certifikátu nezapomeňte předplatné také objednat. Vygenerování certifikátu nenahrazuje objednávku předplatného. Pokud necháte údaje Pro koho a Věnuje nevyplněny, můžete tyto údaje napsat do certifikátu ručně.


Např. pro Babičku, Dědečka, Mámu, Tátu, ...
Záleží jen na Vás, jak velkou radost chcete udělat.
Např. Ježíšek, Rodiče, Mikuláš, Babička a Děda, ...

Certifikát je generován ve formátu PDF. Po stažení si jej můžete vytisknout na libovolné tiskárně.

Náhled dárkového certifikátu