Časopis PROFI Makléř & Reality

Odborný dvouměsíčník pro realitní makléře

časopis PROFI Makléř & Reality č. 6/2021

Vydávání titulu bylo ukončeno.

Odborný magazín pro profesionální realitní makléře, manažery realitních kanceláří a ostatní… více

Témata: reality, odborné

Kategorie: Obchod
Jazyk: česky
Formát: 20,3 × 26,7 cm
Počet stran: 60
Vychází: dvouměsíčník (6 vydání za rok)
Cena na stánku: 190 Kč

Popis časopisu

Odborný magazín pro profesionální realitní makléře, manažery realitních kanceláří a ostatní profesionály realitního byznysu, kteří potřebují pracovat s kvalitními informacemi technického, finančního, právního a legislativního charakteru, kteří chtějí disponovat přehledem o dění v oboru i o spektru názorů na sporné otázky realitního byznysu, jeho praktických, ale i etických problémech. Periodikum slouží jako jeden z relevantních zdrojů dat pro přípravu na profesní zkoušky makléře, ale i pro celkový přehled top manažerů, stejně jako základní informace pro profesionály z oborů souvisejících.

Časopis má tyto pravidelné rubriky:

  • Téma čísla – podrobné analýzy aktuálních problémů obchodní, legislativní, finanční a technické stránky realitního byznysu. Představení celého relevantního spektra názorů podle jednotlivých aktérů, diskuse, pohled autorit a další úhly pohledu. Informace o odlišných přístupech.
  • Představujeme – Představení realitní společnosti (správcovské společnosti, event. jiné v rámci realitního byznysu) podle edičního plánu, případně firmy v návaznosti na téma čísla Sítě nebo jednotlivé firmy? Plusy a mínusy obou přístupů, názory jednotlivých protagonistů, sdružení
  • Obraz profesionála – Inspiromat Ideálního Makléře: Vše, co souvisí s prací profesionálního makléře v terénu i v zázemí, odborná příprava a potřebné znalosti – budování vztahu se zákazníky, marketing a nástroje marketingové komunikace, psychologie a techniky prodeje včetně využití moderních technologií, finanční nástroje, legislativní rámec a potřebné právní minimum atd.
  • VIP rozhovor – osobnost ze světa realit a její názory na aktuální otázky
  • Na okraj budoucnosti – ze zákulisí zajímavých developerských počinů, dnešní kroky do zítřka, správcovská (bytová) družstva a jejich místo na trhu

Vydávání časopisu bylo ukončeno na konci roku 2021. Obsahová témata se dále budou objevovat v časopise Estate & Business.

Parametry časopisu

Země původu: Česká republika
Typ titulu: časopis
Doporučený věk: neuvedeno
Jazyk: česky
Vychází: dvouměsíčník, 6 vydání za rok
Počet stran: 60
Rozměry: 20,3 × 26,7 cm (šířka × výška)
Vazba: lepená, V2
Cena na stánku: 190 Kč
Vydavatel: A 11 s.r.o.
Vycházel v období: 2019 – 2021
Evidenční číslo: MK ČR E 23813
ISSN:
EAN: -
Web: -