Časopis Dotyk BYZNYS

události v české i zahraniční ekonomice a byznysu

časopis Dotyk BYZNYS č. 48/2015

Titul zatím nelze objednat.

Dotyk BYZNYS poskytuje relevantní přehled nejpodstatnějších témat a událostí v české i zahraniční… více

Témata: ekonomie, byznys, odborné

Kategorie: Ekonomie
Jazyk: česky
Formát: A4, 21,0 × 29,7 cm
Počet stran: neuvedeno
Vychází: měsíčník (12 vydání za rok)
Cena za vydání: neuvedeno

Popis časopisu

Dotyk BYZNYS poskytuje relevantní přehled nejpodstatnějších témat a událostí v české i zahraniční ekonomice a byznysu. Zaměřuje se na makro a mikroekonomické trendy, technologie, světovou ekonomiku či start-upy, které se vyplatí sledovat.

Týdeník vede Libor Akrman, který od roku 2001 pracoval ve vydavatelském domě Economia, kde sedm let vedl ekonomickou rubriku serveru iHNed.cz. Poté 2 roky působil jako hlavní editor iHNed.cz. Na jaře 2012 v Economii stál u rozjezdu podnikatelského portálu ProByznys.info, kde byl jako šéfredaktor zodpovědný za obsah.

„Byznys chce čtenářům nabídnout kvalitní ekonomické čtení, které poskytuje relevantní obsah a které čtenářům poskytne přehled o tom podstatném, co se událo ve světě ekonomie a byznysu, a dá vše do kontextu. Z toho vyplývá, že materiály budou analytičtější. Důraz je kladen na práci s daty práci se zahraničními zdroji. Díky tabletové platformě budeme u větších textů využívat interaktivní, ale velmi jednoduché infografiky, animované grafy, prolinky na knihy atd. Jednoduše řečeno: Když budete číst Dotyk BYZNYS, budete mít přehled o tom, co je skutečně důležité a co je v hledáčku renomovaných zahraničních médií,“ vysvětluje ředitelka redakcí Eva Hanáková.

Parametry časopisu

Země původu: Česká republika
Typ titulu: odborný časopis
Doporučený věk: neuvedeno
Jazyk: česky
Vychází: měsíčník, 12 vydání za rok
Počet stran: neuvedeno
Rozměry: A4; 21,0 × 29,7 cm (šířka × výška)
Vazba: neuvedeno
Cena za vydání: neuvedeno
Vydavatel: Tablet Media
Vychází od roku: 2014 (11. ročník)
Evidenční číslo: MK ČR
ISSN:
EAN: -
Web: -