Časopis Kondice

časopis pro ženy, které mají energii

časopis Kondice č. 12/2021

Časopis Kondice je první lifestylový časopis o zdraví, kráse a vitalitě. Spojuje v sobě lékařskou… více

Témata: zdraví, lifestyle, volný čas, životní styl, rozhovory, kosmetika

Kategorie: Zdraví
Jazyk: česky
Formát: 21,5 × 27,0 cm
Počet stran: 100 – 108
Vychází: měsíčník (10 vydání za rok)
Cena na stánku: 49,90 Kč | 2,70 EUR

Papírové předplatné

výtisky do poštovní schránky

Roční předplatné + velká svíčka Albi "Něžné pohlazení" v hodnotě 499 Kč
10 vydání dárek v ceně 499 Kč
549 Kč

Předplaťte si nyní časopis Kondice na rok a získáte velkou svíčku Albi „Něžné pohlazení“ v hodnotě 499 Kč jako dárek. Heart & Home, to je prémiová značka vonných svíček. Jsou vyrobeny z vysoce kvalitních komponentů – je používán sójový vosk, knoty z Německa a jedinečné vůně jsou dodávány od velice ceněných výrobců. Hotnost 340 g. Cena zahrnuje poštovné a balné.

Roční předplatné + termoláhev Albi Začátek (modrá)
10 vydání dárek v ceně 349 Kč
549 Kč

Předplaťte si nyní časopis Kondice na rok a získáte modrou termoláhev Albi Začátek v hodnotě 349 Kč jako dárek. Vybavte se na výlet do hor i města pořádnou termolahví. Půl litru horkého čaje či kávy zahřeje i toho největšího zmrzlíka během chladného dne. Lahve udrží váš oblíbený nápoj teplý až 12 hodin. Objem 500 ml. Materiál nerezová ocel.

Roční předplatné + svíčka Albi "Zklidňující Aloe"
10 vydání dárek v ceně 499 Kč
549 Kč

Předplaťte si nyní časopis Kondice na rok a získáte Albi Velkou svíčku Zklidňující Aloe v hodnotě 499 Kč jako dárek. Heart & Home, to je prémiová značka vonných svíček. Jsou vyrobeny z vysoce kvalitních komponentů – je používán sójový vosk, knoty z Německa a jedinečné vůně jsou dodávány od velice ceněných výrobců. Hotnost 340 g. Cena zahrnuje poštovné a balné.

Roční předplatné + sportovní set Yenkee v hodnotě 702 Kč
10 vydání dárek v ceně 702 Kč
549 Kč

Předplaťte si nyní časopis Kondice na rok a získáte sportovní set Yenkee v hodnotě 702 Kč jako dárek. Outdoorová bežecká ledvinka Prémiová ledvinka pro smartphone s přístupem otiskem prstu, reflexními prvky a přídavným úložištěm pro malé položky. Kvalitní materiály ochrání váš telefon před potem a vnějšími vlivy. Výřezy pro kabel sluchátek jsou umístěny na levé i pravé straně, aby vyhovovaly nejčastějším typům a značkám telefonu. Sportovní pouzdro na mobil Prémiové pouzdro na ruku pro smartphone s přístupem otiskem prstu, reflexními prvky a úložištěm pro klíč, kreditní kartu nebo peníze. Kvalitní materiály ochrání váš telefon před potem a vnějšími vlivy. Skryté výřezy pro kabel na dolní a horní straně pouzdra na ruku jsou umístěny tak, aby vyhovovaly nejčastějším typům a značkám telefonu.

Roční předplatné + odličovací balíček BEL v hodnotě 450 Kč
10 vydání dárek v ceně 450 Kč
549 Kč

Předplaťte si nyní časopis Kondice na rok a získáte odličovací balíček BEL v hodnotě 450 Kč. Balíček obsahuje: Premium odlakovací tampony, Nature tyčinky, Premium papírové vatové tyčinky, Premium papírové vatové tyčinky, Nature vatové podušky, Cosmetic vatové podušky, Peeling Lotion Pads Jojoba, Premium Lotion Pads mořské minerály, Premium odličovací ubrousky.

Roční předplatné + kosmetický balíček nezbytností v hodnotě 770 Kč
10 vydání dárek v ceně 770 Kč
549 Kč

Předplaťte si nyní časopis Kondice na rok a získejte kosmetický balíček nezbytností v hodnotě 770 Kč jako dárek. Balíček obsahuje: Suchý šampon Batiste (4 druhy) vrátí vlasům původní texturu a objem, Compeed náplasti na puchýře (1 balení) – na túru by vám v batohu neměli chybět náplasti na puchýře, které jsou navržené speciálně i pro extrémní výkony, mořská sůl Tetesept (2 balení) – vychutnejte si po náročném tréninku relaxaci s mořskou solí tetesept pro hřejivé uvolnění svalů a kloubů, sprchový gel Treaclemoon Wild Cherry Magic (1 kus) – krémový sprchový gel s vůní divoké třešně je to pravé na provonění pokožky v teplých letních měsících, krém na ruce Treaclemoon Marshmallow Hearts (1 kus) – vůně bonbonů marshmallow ve spojení s intenzivně vyživující kombinací meruňkového oleje a vitaminu E je skvělá volba pro vaše ruce v každém ročním období.

Roční předplatné + kniha Můj tréninkový deník
10 vydání dárek v ceně 299 Kč
549 Kč

Předplaťte si nyní časopis Kondice na rok a získáte knihu Můj tréninkový deník z edice Kondice v hodnotě 299 Kč jako dárek. V deníku najdete 16 zábavných tréninkových rutin, díky kterým postupně posílíte celé své tělo, a také prostor na poznámky, kam si budete moct zaznamenat svoje pokroky v tréninku. Cílem deníku není, abyste na konci měla pekáč buchet (byť i na ty možná dojde), ale hlavně to, abyste byla spokojená sama se sebou. Můj tréninkový deník se hodí pro všechny nadšené sportovkyně, ale také pro ty, kteří se hýbat teprve začínají. Navíc je vymyšlený tak, abyste ho mohla absolutně přizpůsobit svým potřebám. Je jedno, jestli si ho povedete od prvního ledna nebo třeba až od apríla, fungovat bude tak jako tak.

Roční předplatné + kniha Jógový deník a 3x speciál Kondice včetně DVD
10 vydání dárek v ceně 706 Kč
549 Kč

Předplaťte si nyní časopis Kondice na rok a získáte knihu Jógový deník a tři speciály časopisu Kondice s DVD v celkové hodnotě 706 Kč jako dárek. Můj jógový deník z edice Kondice. Vydejte se s jógovým deníkem na cestu objevování sebe sama. Je určený pro jógové začátečnice i pokročilé jogínky. Praxe jógy totiž nikdy nekončí, neboť jóga je život sám. Rozměr A5. Speciály časopisu Kondice s DVD: Jóga Emoce, Jóga Záda bez bolestí a Jóga Antistresový průvodce.

Roční předplatné + kniha Je to tak snadné od Gwyneth Paltrow
10 vydání dárek v ceně 499 Kč
549 Kč

Předplaťte si nyní časopis Kondice na rok a získáte knihu Je to tak snadné v hodnotě 499 Kč jako dárek. Gwyneth Paltrow přináší přes 130 svých oblíbených receptů na výborná a zdravá jídla – některá z nich neobsahují cukr, lepek ani laktózu. Přijdou vám vhod ve chvíli, kdy začnete přemýšlet o tom, že si objednáte něco nezdravého, protože máte hlad a málo času. Najdete tu inspiraci na všechny denní chody, od jednoduchých snídaní až po pohodové večeře. Nedovolte, aby vám hektické každodenní tempo zabránilo vychutnat si výtečné jídlo s těmi, které máte nejraději. Zařaďte tyto recepty do svého kuchařského repertoáru ke spokojenosti celé vaší rodiny!

Roční předplatné + kniha Jak k nám tělo promlouvá
10 vydání dárek v ceně 349 Kč
549 Kč

Předplaťte si nyní časopis Kondice na rok a získáte knihu Jak k nám tělo promlouvá v hodnotě 349 Kč jako dárek. Jak ovlivňuje stav duše naše tělo? Co nám tělo říká prostřednictvím bolesti hlavy nebo zad, infekcemi a dalšími potížemi? Proč se cítíte nemocní, i když lékařské vyšetření žádnou nemoc neodhalilo? Kniha zkušené terapeutky vám odhalí, že za fyzickými potížemi často stojí negativní emoce, přehnané nároky na sebe, rodinné a pracovní problémy, stres a další trápení, která si často ani neuvědomujeme. Usnadní vám odkrýt příčiny vašich potíží a pomůže vám vaše problémy řešit pomocí práce s vlastním já, s vašimi vztahy, potlačenými strachy, starostmi apod.

Roční předplatné + imunitní balíček pro ženy
10 vydání dárek v ceně 1.018 Kč
549 Kč

Předplaťte si nyní časopis Kondice na rok a získáte zdarma imunitní balíček pro ženy v hodnotě 1.018 Kč jako dárek. Baliček obsahuje: Wellness pro ženy od Oriflame je doplněk stravy, který poskytuje tělu kombinaci 12 vitaminů a 10 minerálních látek, omega-3 mastné kyseliny z vysoce kvalitního rybího tuku, výtažek z borůvek a mikrořasy, které obsahují karotenoid astaxanthin. Vitaminy A, B6, C a D přispívají ke správné činnosti imunitního systému. Magbook – Kondice Záda bez bolesti je komplexní průvodce pro všechny, které trápí bolesti zad, pomůže pochopit jejich příčinu a rozloučit se s nimi. Najdete v něm návodné cviky na protažení a posílení svalů.

Roční předplatné + balíček kosmetiky Oriflame Beautanicals v hodnotě 583 Kč
10 vydání dárek v ceně 583 Kč
549 Kč

Předplaťte si nyní časopis Kondice na rok a získáte balíček kosmetiky Oriflame Beautanicals v hodnotě 583 Kč jako dárek. Řada Beautanicals od Oriflame je vyvinuta v souladu se švédskou filozofií, vychází z tradice švédských přírodních lékáren a využívá přírodní ingredience. Lahve jsou vyrobeny z recyklovaného materiálu a produkty určené ke smývání vodou mají biologicky rozložitelné složení. Veganské rostlinné receptury obsahují základní minerální látky a přírodní výtažek ze švédského zimolezu. Věříme, že autentičnost je srdcem všeho krásného – počínaje vámi. Řada nabízí péči o tělo i vlasy.

Roční předplatné + Balíček Henkel - Sada 3 produktů expresní vlasové péče Gliss 7 Sec
10 vydání
549 Kč

Předplaťte si Kondici na rok za 549 Kč a získejte sadu expresní vlasové péče Gliss 7 Sec v hodnotě 600 Kč.

GLISS 7 SEC EXPRESNÍ PÉČE – intenzivně vyživující péče na vlasy, která nezatěžuje a stačí jí na to již 7 sekund.

Během aplikace se přemění v jemný krém, díky kterému budou vaše vlasy zářivé a vyživené bez zatížení.

– GLISS EXPRESNÍ REGENERAČNÍ KÚRA 7SEC OIL NUTRITIVE 200ML –Expresní vlasová péče pro mdlé vlasy bez lesku a bez života.
- GLISS EXPRESNÍ REGENERAČNÍ KÚRA 7SEC ULTIMATE REPAIR 200ML – Expresní vlasová péče pro velmi poškozené a suché vlasy.
- GLISS EXPRESNÍ REGENERAČNÍ KÚRA 7SEC COLOR 200ML – Expresní vlasová péče pro barvené a zesvětlené vlasy.

Neváhejte a objednávejte ihned, nabídka platí jen do vyčerpání zásob dárků. Dárky vám rezervujeme dva týdny od objednání předplatného (do té doby je třeba předplatné uhradit). Dárky zasíláme do 30 dnů od zaplacení na adresu plátce jako balík na poštu. Nabídka platí pouze pro předplatné dor

Roční předplatné + magbook časopisu Kondice: Záda bez bolesti
10 vydání   ušetříte 20 Kč (4 %) doprava zdarma
479 Kč
499 Kč

Předplaťte si nyní časopis Kondice na rok a získáte magbook Kondice: Záda bez bolesti + DVD v hodnotě 199 Kč jako dárek. Komplexní průvodce pro všechny, které trápí bolesti zad, pomůže pochopit jejich příčinu a rozloučit se s nimi. Najdete v něm návodné cviky na protažení a posílení svalů. Hýbejte se a nechte bolest odejít! Antistresové techniky na zmírnění napětí, bezpečné a efektivní cviky pro bederní a krční páteř.

Roční předplatné + magbook časopisu Kondice Jóga: Skvělé tělo začátečníci
10 vydání   ušetříte 20 Kč (4 %) doprava zdarma
479 Kč
499 Kč

Předplaťte si nyní časopis Kondice na rok a získáte magbook časopisu Kondice: Skvělé tělo Jóga začátečníci v hodnotě 199 Kč jako dárek. Šestitýdenní kurz pro úplné začátečnice. Padesát nejlepších pozic, síla a pružnost, relaxace a energie. Vše krok za krokem. Chcete cvičit doma a zároveň chcete rychle výsledky? Právě pro vás je určena tato kniha. Obsahuje šestitýdenní plán pro začátečníky i pokročilé, během kterého si osvojíte správné jógové pozice. A naučíte se se svým tělem dokonale pracovat. To všechno v pohodlí vlastního obýváku.

Roční předplatné + balíček speciálů Bolavá záda v hodnotě 188 Kč
10 vydání   ušetříte 20 Kč (4 %) doprava zdarma
479 Kč
499 Kč

Předplaťte si nyní časopis Kondice na rok a získáte balíček dvou speciálů – Jóga Záda bez bolesti s DVD a Zdravá záda – Co se v ordinaci nedozvíte v hodnotě 188 Kč jako dárek. Speciál Jóga Záda bez bolesti + DVD Speciální vydání časopisu Kondice Jóga Záda bez bolestí. Ulevte svým zádům. Připravily jsme ásany pro okamžitou vzpruhu, naučíme vás uvolňující dechové techniky. íte, jak by měl vypadat ideální den pro zdravá záda? Speciál Zdravá záda – Co se v ordinaci nedozvíte Speciál nabízí pohled do zákulisí medicíny, ale i zajímavé tipy a triky, díky kterým zůstanete psychicky a fyzicky fit. Dočtete se tu, jak se vyhnout podzimní depresi, udělat si siestu a načerpat energii.

Roční předplatné + Balíček Kondice Aktivní a fit (Makrokarta Kondice Aktivní a fit -2021/04 - Aktivní a fit + Domácí trénink objevte minfulness 5/2010
10 vydání   ušetříte 20 Kč (4 %) doprava zdarma
479 Kč
499 Kč

Předplaťte si nyní časopis Kondice na rok a získáte balíček speciálů Kondice Aktivní a fit a Domácí trénink v hodnotě 158 Kč jako dárek. Kondice speciál – Aktivní a fit Speciál vás povede na cestě aktivním životem a je plný inspirace (nejen) pro zralé ženy. Dočtete se v něm, jak po čtyřicítce zůstat zdravá a fit, jak se zbavit bolestí zad, zklidnit těkající mysl, posílit kosti nebo jak jíst tak, abyste vyvážila hormonální nerovnováhu i přibývající léta. Speciál Domácí trénink Máte sedavé zaměstnání? Tak to si zamilujete svou pracovní židli. „Židle je nejnavštěvovanější posilovna na světě,“ říká s nadsázkou fyzioterapeut David Heneberg. Naučí vás sestavu jednoduchých protahovacích cviků na židli a správný sed.

Roční předplatné + balíček Jóga s DVD
10 vydání   ušetříte 20 Kč (4 %) doprava zdarma
479 Kč
499 Kč

Předplaťte si Kondici na rok za 479 Kč a získáte balíček speciálů Kondice Jóga s DVD hodnotě 268 Kč.

Speciál časopisu Kondice: Jóga Antistresový průvodce. Součástí je i DVD se cvičením se Zuzanou Klingrovou. Co si můžete všechno přečíst? • zklidněte se – osvědčené rady jogínů + typy jógy vhodné ke zklidnění • návod na meditaci podle dóš • jak se stravovat, aby tělo a mysl byly v harmonii mohou vůně léčit? A jaké vonné esence by neměly doma chybět? • vše o čakrách + 21 cviků pro jejich vyladění • tipy, jak se naučit prožívat štěstí tady a teď • velká škola jogínského dechu • ásany, díky kterým se naučíte přijímat sami sebe • cviky, které pomohou nastavit si hranice • 8 kroků, jak se stát laskavým ke svému tělu • návod, jak opustit, co vás ničí • antistresové omalovánky Vydané v roce 2020 z edice Kondice, cena: 129 Kč

Speciál Kondice – Jóga Záda bez bolesti + DVD Speciální vydání časopisu Kondice Jóga Záda bez bolestí. Dočtete se například… • Ulevte sv

Roční předplatné
10 vydání   ušetříte 50 Kč (10 %) doprava zdarma
449 Kč
499 Kč
Půlroční předplatné
5 vydání   ušetříte 21 Kč (8 %) doprava zdarma
229 Kč
249,50 Kč
Čtvrtletní předplatné
3 vydání   ušetříte 31 Kč (21 %) doprava zdarma
119 Kč
149,70 Kč
  • dárky jsou po objednání dva týdny rezervovány než předplatné uhradíte
  • dárky jsou po zaplacení předplatného zasílány do 30 dnů na adresu plátce jako balík na poštu
  • výtisky budou doručovány pouze na území České republiky

Popis časopisu

Časopis Kondice je první lifestylový časopis o zdraví, kráse a vitalitě. Spojuje v sobě lékařskou odbornost, žurnalistickou úroveň a obrazovou kvalitu. Seznamuje čtenáře s řešením zdravotních a estetických problémů, které jim dnes nabízí medicína a kosmetika.

Redakční tým Kondice je složený z profesionálních novinářů se zkušenostmi a s odbornými poradci – lékaři. Pro Kondici pracuje stálý tým 26 lékařů a odborníků na výživu, krásu, psychologii a sport.

S předplatným získáte informace a rady týkající se zdravého životního stylu, stravování, pohybu, ale i novinky z oblasti krásy a medicíny, aby se člověk cítil dobře a zdráv ve svém těle po fyzické i psychické stránce.


Pravidelné rubriky

  • Trénink
  • Běhání
  • Jídlo
  • Zdraví
  • Beauty
  • Psychologie
  • Cestování

Parametry časopisu

Země původu: Česká republika
Typ titulu: časopis
Doporučený věk: od 15 do 55 let
Jazyk: česky
Vychází: měsíčník, 10 vydání za rok
Aktuální číslo vyšlo: 23.11.2021
Příští číslo vyjde: 22.2.2022
Počet stran: 100 – 108
Rozměry: 21,5 × 27,0 cm (šířka × výška)
Vazba: lepená, V2
Cena na stánku: 49,90 Kč | 2,70 EUR
Vydavatel: VLTAVA LABE MEDIA, a.s.
Vychází od roku: 2011 (12. ročník)
Evidenční číslo: MK ČR E 20306
ISSN: 1804-9540
EAN: 9771804954004
Web: www.kondice.cz

Dárkový certifikát pro předplatné

Dárkový certifikát předplatného slouží jako slavnostní doklad pro někoho komu chcete předplatné darovat. Před předáním certifikátu nezapomeňte předplatné také objednat. Vygenerování certifikátu nenahrazuje objednávku předplatného. Pokud necháte údaje Pro koho a Věnuje nevyplněny, můžete tyto údaje napsat do certifikátu ručně.


Např. pro Babičku, Dědečka, Mámu, Tátu, ...
Záleží jen na Vás, jak velkou radost chcete udělat.
Např. Ježíšek, Rodiče, Mikuláš, Babička a Děda, ...

Certifikát je generován ve formátu PDF. Po stažení si jej můžete vytisknout na libovolné tiskárně.

Náhled dárkového certifikátu