Časopis Kondice

nejprodávanější lifestylový časopis o zdraví

časopis Kondice č. 4/2020

Časopis Kondice je první lifestylový časopis o zdraví, kráse a vitalitě. Spojuje v sobě lékařskou… více

Témata: zdraví, lifestyle, kosmetika

Kategorie: Zdraví
Jazyk: česky
Formát: 21,5 × 27,0 cm
Počet stran: 108
Vychází: měsíčník (12 vydání za rok)
Cena na stánku: 39,90 Kč | 2,20 EUR

Papírové předplatné

výtisky do poštovní schránky

Dvouleté předplatné
24 vydání   ušetříte 162 Kč (17 %) doprava zdarma
796 Kč
957,60 Kč
Roční předplatné + speciál Jóga domácí praxe s DVD zdarma
12 vydání doprava zdarma
478 Kč

Předplaťte si nyní časopis Kondice na rok a získáte speciál Jóga – domácí praxe s DVD jako dárek. Tento speciál jsme věnovali z velké části spirituální stránce jógy, která je její neodmyslitelnou součástí. Fyzická praxe ale není o nic méně důležitá a je to právě kombinace aktivity v ásanách a spočinutí v meditaci, která z pravidelné lekce jógy dělá účinnou metodu duševní psychohygieny. Nabídka je omezena do vyčerpání zásob.

Roční předplatné + kniha Můj tréninkový deník zdarma
12 vydání doprava zdarma
478 Kč

Předplaťte si nyní časopis Kondice na rok a získáte knihu Tréninkový deník z edice Kondice v hodnotě 299 Kč jako dárek a ještě ušetříte. Vstupte do nového roku aktivně a s úsměvem. Tréninkový deník vám pomůže při práci (nejen) na vaší kondici. Deník s 48 týdny pro zaznamenávání tréninků obsahuje 16 ukázkových sestav cvičení na doma i do fitka, tipy pro aktivní život i prostor pro vlastní poznámky. Nabídka je omezena do vyčerpání zásob.

Roční předplatné + čelenka Lasoul Serenity zdarma
12 vydání doprava zdarma
478 Kč

Předplaťte si nyní časopis Kondice na rok za 478 Kč, získáte značkovou čelenku Lasoul a ještě oproti ceně na stánku ušetříte. Lasoul je značka pro všechny pozitivní ženy a dívky, které mají radost z pohybu, jsou sebevědomé a nebojí se svým sportovním outfitem vystoupit z davu. Celá kolekce je k dostání na e-shopu www.lasoul.cz. Čelenka je vyrobena z kvalitního materiálu v České republice. Je lehká, prodyšná, lehce zateplená. Skvěle se hodí na sport, turistiku i běžné nošení. Jemný design v tlumených barvách podtrhne váš outfit. Nabídka je omezena do vyčerpání zásob.

Roční předplatné + balíček Avon - Encanto Charming
12 vydání doprava zdarma
478 Kč

Předplaťte si Kondici na rok za 478 Kč, získáte balíček kosmetiky Avon Encanto Charming v hodnotě 1077 Kč.

Nechte se okouzlit vzrušující kompozicí sladkého ananasu, šťavnaté ostružiny a hřejivého santalového dřeva. Balíček kosmetiky obsahuje: • Originální vůni s rozprašovačem (50 ml) • Olej na tělo a do koupele (100 ml) • Sprchový gel (200 ml) www.avon.cz

Neváhejte a objednávejte ihned, nabídka platí jen do vyčerpání zásob dárků. Dárky vám rezervujeme dva týdny od objednání předplatného (do té doby je třeba předplatné uhradit). Dárky zasíláme do 30 dnů od zaplacení na adresu plátce jako balík na poštu. Nabídka platí pouze pro předplatné doručované do České republiky.

Předplatné v hodnotě 478 Kč je na 12 měsíců.

Roční předplatné
12 vydání   ušetříte 81 Kč (17 %) doprava zdarma
398 Kč
478,80 Kč
Půlroční předplatné
6 vydání   ušetříte 40 Kč (17 %) doprava zdarma
199 Kč
239,40 Kč
Čtvrtletní předplatné + speciál Kondice: 200 otázek o zdravé výživě
3 vydání   ušetříte 14 Kč (11 %) doprava zdarma
106 Kč
119,70 Kč

Objednejte si krátkodobé předplatné na 3 měsíce.

Získáte tak oblíbené čtení bezpečně až do vaší schránky, a nyní navíc s dárkem v podobě speciálu Kondice – 200 otázek o zdravé výživě.

Máte pocit, že doporučení ohledně zdravého stravování se neustále mění? V nejnovějším speciálu Kondice vám neservírujeme odpovědi na všechny vaše možné otázky ohledně jídla a výživy. Jak jíst, když sportujete? Co z jídelníčku přidat nebo ubrat v období menopauzy? A co vlastně ve skutečnosti znamená pět porcí ovoce a zeleniny? Speciál jsme připravili ve spolupráci s renomovanými odborníky na zdravou výživu, nastudovali všechny trendy a novinky a předkládáme je tak, aby byly srozumitelné pro každého. Tento speciál musíte mít, pokud to se zdravým životním stylem myslíte vážně!

  • dárky jsou po objednání dva týdny rezervovány než předplatné uhradíte
  • dárky jsou po zaplacení předplatného zasílány do 30 dnů na adresu plátce jako balík na poštu
  • výtisky budou doručovány na území České republiky

Popis časopisu

Časopis Kondice je první lifestylový časopis o zdraví, kráse a vitalitě. Spojuje v sobě lékařskou odbornost, žurnalistickou úroveň a obrazovou kvalitu. Seznamuje čtenáře s řešením zdravotních a estetických problémů, které jim dnes nabízí medicína a kosmetika.

Redakční tým Kondice je složený z profesionálních novinářů se zkušenostmi a s odbornými poradci – lékaři. Pro Kondici pracuje stálý tým 26 lékařů a odborníků na výživu, krásu, psychologii a sport.

S předplatným získáte informace a rady týkající se zdravého životního stylu, stravování, pohybu, ale i novinky z oblasti krásy a medicíny, aby se člověk cítil dobře a zdráv ve svém těle po fyzické i psychické stránce.

Parametry časopisu

Země původu: Česká republika
Typ titulu: časopis
Doporučený věk: od 15 do 55 let
Jazyk: česky
Vychází: měsíčník, 12 vydání za rok
Aktuální číslo vyšlo: 24.3.2020
Příští číslo vyjde: 28.4.2020
Počet stran: 108
Rozměry: 21,5 × 27,0 cm (šířka × výška)
Vazba: lepená, V2
Cena na stánku: 39,90 Kč | 2,20 EUR
Vydavatel: VLTAVA LABE MEDIA, a.s.
Vychází od roku: 2011 (10. ročník)
Evidenční číslo: MK ČR E 20306
ISSN: 1804-9540
EAN: 9771804954004
Web: www.kondice.cz

Dárkový certifikát pro předplatné

Dárkový certifikát předplatného slouží jako slavnostní doklad pro někoho komu chcete předplatné darovat. Před předáním certifikátu nezapomeňte předplatné také objednat. Vygenerování certifikátu nenahrazuje objednávku předplatného. Pokud necháte údaje Pro koho a Věnuje nevyplněny, můžete tyto údaje napsat do certifikátu ručně.


Např. pro Babičku, Dědečka, Mámu, Tátu, ...
Záleží jen na Vás, jak velkou radost chcete udělat.
Např. Ježíšek, Rodiče, Mikuláš, Babička a Děda, ...

Certifikát je generován ve formátu PDF. Po stažení si jej můžete vytisknout na libovolné tiskárně.

Náhled dárkového certifikátu