Časopis Kondice

nejprodávanější lifestylový časopis o zdraví

časopis Kondice č. 4/2021

Časopis Kondice je první lifestylový časopis o zdraví, kráse a vitalitě. Spojuje v sobě lékařskou… více

Témata: zdraví, lifestyle, volný čas, životní styl, rozhovory, kosmetika

Kategorie: Zdraví
Jazyk: česky
Formát: 21,5 × 27,0 cm
Počet stran: 108
Vychází: měsíčník (10 vydání za rok)
Cena na stánku: 49,90 Kč | 2,70 EUR

Papírové předplatné

výtisky do poštovní schránky

Roční předplatné + super zdravý balíček Emco a voucher na portál Kondice
10 vydání dárek v ceně 623 Kč
579 Kč

Předplaťte si Kondici na rok za 579 Kč a získáte zdravý balíček od EMCO a voucher do videoportálu kondice.cz v hodnotě 623 Kč jako dárek. Balíček od Emco. Také nejraději začínáte ráno s miskou křupavého müsli? Vsaďte na Super mysli od Emca, které senzačně křupe i bez použití přidaného cukru. Za jeho chutí i skvělými nutričními vlastnostmi stojí vláknina z kořene čekanky. Pro milovníky teplých snídaní si Emco připravilo novinku v podobě Super kaše bez přidaného cukru, která obsahuje pouze přirozeně se vyskytují cukry v ovoci, ovesných vločkách a nutričně velmi hodnotné syrovátce. Díky vláknině z kořene čekanky a unikátního 20% podílu ovoce je kaše lahodná i bez použití cukru. A na svačinu přijdou vhod ořechové tyčinky s proteinem, které také využívají sirupu z kořene čekanky a neobsahují tak ani zrnko cukru. Dárkový poukaz na 6 týdnů ZDARMA předplatné videoportálu Kondice.cz. Na kondici.cz najdete stovky cvičebních videí, podcasty s odborníky.

Roční předplatné + speciál časopisu Kondice: Skvělé tělo doma
10 vydání dárek v ceně 199 Kč
579 Kč

Předplaťte si nyní časopis Kondice na rok za 579 Kč a získáte speciál Skvělé tělo: Zhubněte bez posilovny v hodnotě 199 Kč jako dárek. Nestíháte pětkrát týdně posilovnu, jak vám doporučují odborníci na hubnutí? Nevadí. Cvičit můžete doma, ušetříte si čas, nervy i peníze. A díky osmi propracovaným sestavám, které jsme pro vás připravili, zhubnete a budete ohebnější. Zhubněte bez posilovny, pevné břicho, zadek i stehna. Větší sebevědomí, více energie a to úplně zadarmo.

Roční předplatné + shaker Oriflame, proteinový čoko nápoj a voucher
10 vydání
579 Kč

Předplaťte si nyní časopis Kondice na rok za 579 Kč a získáte šejkr a čokoládový nápoj od Oriflame a voucher na videoportál kondice.cz jako dárek. Praktický šejkr pro namíchání koktejlu Natural Balance Přírodní čokoládový nápoj Wellness be Oriflame Natural Balance s vysokým podílem proteinu a vlákniny obsahuje proteiny z vajec, hrášku a syrovátky a vlákninu z jablek, cukrové řepy a šípku. Obsahuje sladidlo. Proteiny přispívají k uchování svalové hmoty. Přidejte jednu odměrku prášku do 150 ml studené vody a dobře protřepejte.

Roční předplatné + magbook Jóga: Skvělé tělo začátečníci
10 vydání dárek v ceně 199 Kč
579 Kč

Předplaťte si Kondici na rok za 579 Kč a získáte Magbook Skvělé tělo Jóga začátečníci v hodnotě 199 Kč jako dárek. Magbook Skvělé tělo Jóga: Šestitýdenní kurz pro úplné začátečnice. Padesát nejlepších pozic, síla a pružnost, relaxace a energie. Vše krok za krokem.

Roční předplatné + kniha Můj tréninkový deník
10 vydání dárek v ceně 299 Kč
579 Kč

Předplaťte si Kondici na rok za 579 Kč a získáte Můj tréninkový deník z edice Kondice v hodnotě 299 Kč jako dárek. V deníku najdete 16 zábavných tréninkových rutin, díky kterým postupně posílíte celé své tělo, a také prostor na poznámky, kam si budete moct zaznamenat svoje pokroky v tréninku. Cílem deníku není, abyste na konci měla pekáč buchet (byť i na ty možná dojde), ale hlavně to, abyste byla spokojená sama se sebou. Můj tréninkový deník se hodí pro všechny nadšené sportovkyně, ale také pro ty, kteří se hýbat teprve začínají. Navíc je vymyšlený tak, abyste ho mohla absolutně přizpůsobit svým potřebám. Je jedno, jestli si ho povedete od prvního ledna nebo třeba až od apríla, fungovat bude tak jako tak.

Roční předplatné + kniha Je to tak snadné od Gwyneth Paltrow
10 vydání dárek v ceně 499 Kč
579 Kč

Předplaťte si Kondici na rok za 579 Kč a získáte knihu kniha Je to tak snadné v hodnotě 499 Kč jako dárek. Gwyneth Paltrow přináší přes 130 svých oblíbených receptů na výborná a zdravá jídla – některá z nich neobsahují cukr, lepek ani laktózu. Přijdou vám vhod ve chvíli, kdy začnete přemýšlet o tom, že si objednáte něco nezdravého, protože máte hlad a málo času. Najdete tu inspiraci na všechny denní chody, od jednoduchých snídaní až po pohodové večeře. Nedovolte, aby vám hektické každodenní tempo zabránilo vychutnat si výtečné jídlo s těmi, které máte nejraději. Zařaďte tyto recepty do svého kuchařského repertoáru ke spokojenosti celé vaší rodiny!

Roční předplatné + balíček speciálů Kondice o zdraví (3 časopisy)
10 vydání dárek v ceně 357 Kč
579 Kč

Předplaťte si Kondici na rok za 579 Kč a získáte balíček speciálů o zdraví v hodnotě 357 Kč jako dárek.

Záda bez bolesti Komplexní průvodce pro všechny, které trápí bolesti zad, pomůže pochopit jejich příčinu a rozloučit se s nimi. Najdete v něm návodné cviky na protažení a posílení svalů. Hýbejte se a nechte bolest odejít!

Co se v ordinaci nedozvíte Speciál Co se v ordinaci nedozvíte nabízí pohled do zákulisí medicíny, ale i zajímavé tipy a triky, díky kterým zůstanete psychicky a fyzicky fit. Dočtete se tu, jak se vyhnout podzimní depresi, udělat si siestu, načerpat energii v lese.

Zdravé rychlé recepty Hledáte ideál? Začněte zeleninou.

Roční předplatné + 3x speciál Kondice o zdravém jídelníčku
10 vydání dárek v ceně 237 Kč
579 Kč

Předplaťte si Kondici na rok za 579 Kč a získáte balíček speciálů o zdravém jídelníčku v hodnotě 237 Kč jako dárek.

Zdravé rychlé recepty Hledáte ideál? Začněte zeleninou. Připravili jsme pro vás časopis plný receptů od food blogerek, jejichž předností nejsou jenom dokonalé recepty, ale hlavně promyšlené složení jídelníčku.

Speciál Dieta na míru Speciál je pokračováním úspěšné řady zaměřené na zdravou výživu vycházející v edici Kondice pro vaše zdraví. Zde vyšly například speciály 250 receptů pro gurmány, kteří chtějí zhubnout, nebo Shoďte 10 let. Tentokrát dopodrobna rozebíráme proces shazování nadbytečných kilogramů.

**250 receptů pro gurmány kteří chtějí zhubnout ** V našem speciálu jsme pro vás uvařili ze surovin, které jsou zdravé a snadno dostupné: rajčata, okurky, hříbky, hroznové víno… Poradíme, jak odlehčit masitý jídelníček a neochudit se o bílkoviny, jak ušetřit čas při přípravě jídla a uchovat co nejvíce vitaminů. Zdravé jídlo musí hlavně chutnat!

Roční předplatné + 3x speciál Jóga s DVD
10 vydání dárek v ceně 387 Kč
579 Kč

Předplaťte si Kondici na rok za 579 Kč a získáte 3 speciály Jóga s DVD v hodnotě 387 Kč jako dárek.

**Speciál Jóga Rychle do formy + DVD ** Hlavním mottem speciálu je, jak se udržovat fit díky józe. Jeho součástí je například 14denní plán, jak se s jógou dostat do kondice, probereme správný styl cvičení pro zklidnění, ale i po běhu.

Speciál Jóga Mindfullness s DVD Honíte termíny, stíháte deset věcí naráz a diář máte plný na půl roku dopředu? Možná je na čase zpomalit a začít se soustředit na to, co je tady a teď. Pusťte si do života principy mindfulness a naučte se svůj život prožívat vědomě a naplno. Speciál Kondice Jóga Mindfulness vám krok za krokem ukáže, jak na to. Začněte vnímat přítomný okamžik, jak jíst bez výčitek a s radostí.

**Jóga domácí praxe s DVD ** Tento speciál jsme věnovali z velké části spirituální stránce.

Roční předplatné + 2x speciál zaměřený na hubnutí a cvičení
10 vydání doprava zdarma
499 Kč

Předplaťte si Kondici na rok za 499 Kč a získáte speciály zaměřené na hubnutí a cvičení v hodnotě 158 Kč jako dárek. Speciál Kondice Moje běžecká inspirace Najdete v něm například: Vše, co byste měli vědět, než poprvé nazujete kecky. Příběhy šesti žen, které našly svoji cestu k běhu. Jak se nespálit při výběru bot. Tipy na vyladěnou výbavu na trať i na trénink. Jak zhubnout za běhu. Speciál Kondice Top 10 tréninkových plánů Chcete se dostat do formy a nevíte, kde začít? Speciál Kondice Top 10 tréninkových plánů vám pomůže, ať už toužíte uběhnout půlmaraton nebo jen vyrýsovat křivky. Ukáže vám, jak na sobě pracovat doma i venku i jak si sestavit trénink tak, aby nejen fungoval, ale hlavně vás bavil. Programy na zlepšení formy, tvarování těla a správné provedení cviků. Cvičení na celý rok jak doma, v gymu tak venku. Cena zahrnuje poštovné a balné.

  • dárky jsou po objednání dva týdny rezervovány než předplatné uhradíte
  • dárky jsou po zaplacení předplatného zasílány do 30 dnů na adresu plátce jako balík na poštu
  • výtisky budou doručovány pouze na území České republiky

Popis časopisu

Časopis Kondice je první lifestylový časopis o zdraví, kráse a vitalitě. Spojuje v sobě lékařskou odbornost, žurnalistickou úroveň a obrazovou kvalitu. Seznamuje čtenáře s řešením zdravotních a estetických problémů, které jim dnes nabízí medicína a kosmetika.

Redakční tým Kondice je složený z profesionálních novinářů se zkušenostmi a s odbornými poradci – lékaři. Pro Kondici pracuje stálý tým 26 lékařů a odborníků na výživu, krásu, psychologii a sport.

S předplatným získáte informace a rady týkající se zdravého životního stylu, stravování, pohybu, ale i novinky z oblasti krásy a medicíny, aby se člověk cítil dobře a zdráv ve svém těle po fyzické i psychické stránce.

Parametry časopisu

Země původu: Česká republika
Typ titulu: časopis
Doporučený věk: od 15 do 55 let
Jazyk: česky
Vychází: měsíčník, 10 vydání za rok
Aktuální číslo vyšlo: 23.3.2021
Příští číslo vyjde: 25.5.2021
Počet stran: 108
Rozměry: 21,5 × 27,0 cm (šířka × výška)
Vazba: lepená, V2
Cena na stánku: 49,90 Kč | 2,70 EUR
Vydavatel: VLTAVA LABE MEDIA, a.s.
Vychází od roku: 2011 (11. ročník)
Evidenční číslo: MK ČR E 20306
ISSN: 1804-9540
EAN: 9771804954004
Web: www.kondice.cz

Dárkový certifikát pro předplatné

Dárkový certifikát předplatného slouží jako slavnostní doklad pro někoho komu chcete předplatné darovat. Před předáním certifikátu nezapomeňte předplatné také objednat. Vygenerování certifikátu nenahrazuje objednávku předplatného. Pokud necháte údaje Pro koho a Věnuje nevyplněny, můžete tyto údaje napsat do certifikátu ručně.


Např. pro Babičku, Dědečka, Mámu, Tátu, ...
Záleží jen na Vás, jak velkou radost chcete udělat.
Např. Ježíšek, Rodiče, Mikuláš, Babička a Děda, ...

Certifikát je generován ve formátu PDF. Po stažení si jej můžete vytisknout na libovolné tiskárně.

Náhled dárkového certifikátu