Časopis Kondice

časopis pro ženy, které mají energii

časopis Kondice č. 11/2023

Časopis Kondice je první lifestylový časopis o zdraví, kráse a vitalitě. Spojuje v sobě lékařskou… více

Témata: zdraví, lifestyle, volný čas, životní styl, rozhovory, kosmetika

Kategorie: Zdraví
Jazyk: česky
Formát: 21,5 × 27,0 cm
Počet stran: 100 – 108
Vychází: měsíčník (10 vydání za rok)
Cena na stánku: 64,90 Kč | 3,49 EUR

Papírové předplatné

výtisky do poštovní schránky

Roční předplatné + Hra MINDOK - Kvedlalové z Kvedlinburku
10 vydání
899 Kč

Předplaťte si Kondici na rok a získejte hru Kvedlalové z Kvedlinburku v hodnotě 1199 Kč.

Kvedlalové z Kvedlinburku Kvedlalové z Kvedlinburku jsou zábavnou hrou. Každý rok se na 9 dní otevírají stánky a stánečky slavného kvedlinburského jarmarku. Scházejí se na něm mastičkáři, kořínkáři, svérázní léčitelé a alchymisté ze širého okolí, aby nabízeli své medikamenty. Každý šarlatán si tu však přihřívá svou vlastní polívčičku. V roli pokoutních felčarů budete postupně losovat ze svého sáčku přísady do léčivých lektvarů, dokud nedojdete přesvědčení, že nic lepšího už ze svých zásob neuvaříte. Ale pozor! Jediná kulička sanytru navíc může představovat příslovečnou poslední kapku a způsobit výbuch celého vašeho kotlíku! Někdy je lepší včas přestat a spokojit se raději se skromnějším výdělkem, za nejž si koupíte účinnejší přísady na příští pokus. Tak se váš sáček den za dnem plní stále silnejšími ingrediencemi, abyste nakonec dokázali ukvedlat ty nejmocnější léčivé elixíry!

Roční předplatné + společenská hra Mindok Sobek
10 vydání dárek v ceně 499 Kč
699 Kč

Předplaťte si nyní časopis Kondice na celý rok a získejte společenskou hru Sobek v hodnotě 499 Kč jako dárek. Poblíž staveniště nového chrámu zasvěceného bohu Sobkovi vyrostlo i velké tržiště, zásobované loděmi po proudu Nilu, a dva cechy obchodníků soupeří o přízeň zákazníků. Jde o to vybírat nejvýhodnější dílky a ve správné chvíli využívat mocné efekty osob, jen se při tom vyhýbat lákavé korupci. Sobek totiž zahrne přízní spíše toho počestnějšího obchodníka… Cena zahrnuje poštovné a balné.

Roční předplatné + skleněná konvice na čaj s nerezovým sítkem Dedra (1 litr)
10 vydání dárek v ceně 499 Kč
699 Kč

Předplaťte si nyní časopis Kondice na celý rok a získejte skleněnou konvici na čaj s nerezovým sítkem v hodnotě 499 Kč jako dárek. Kombinace odolného borosilikátového skla, nerezu a plastu. Hodí se na přípravu sypaných bylinkových či ovocných čajů. Rozměry: š 16 x h 10 x v 20,5 cm. Objem 1000 ml. Cena zahrnuje poštovné a balné.

Roční předplatné + Sada: Stolní plánovací kalendář + Krabička a kartičky na recepty
10 vydání
699 Kč

Předplaťte si Kondici na rok a získáte Stolní plánovací kalendář a Krabičku a kartičky na recepty v hodnotě 438 Kč.

Stolní plánovací kalendář – motiv Jetel Rádi plánujete a máte všechny týdenní úkoly po ruce? Tak to jistě oceníte náš plánovací kalendář, který ozdobí každý pracovní stůl a přitom nezabere moc místa. Navíc je vytvořen tak, abyste mohli začít zapisovat poznámky kdykoli bez ohledu na datum. Parametry: Rozměry: 30× 21 cm. Typ: týdenní. Počet listů: 30. Cena 169 Kč.

Krabička na recepty Moje tajné RECEPTY. Celkem 100 kartiček pro zapsání vašich oblíbených receptů uschovaných v elegantní krabičce, která se bude vyjímat ve vaší kuchyni. Zaujal vás recept vaší maminky, kamarádky nebo šefkucháře, a máte ve zvyku si jej honem napsat na kousek papírku, který je zrovna po ruce? A co teprve, kdybyste měli k dispozici hned 100 takových, navíc ještě úhledně uložených na jednom místě? Díky naší krabičce s kartičkami už nemusíte hledat vaše oblíbené recepty po celé k

Roční předplatné + sada Birdie - Skinny Coffee & Say Goodbye
10 vydání dárek v ceně 1.376 Kč
699 Kč

Předplaťte si nyní časopis Kondice na celý rok a získejte sadu Birdie – Skinny Coffee & Say Goodbye v hodnotě 1.376 Kč jako dárek. Skinny Coffee (75 g) Text: „Co kdyby vám vaše ranní káva pomohla ztratit nevzhledná kila? Vynikající rozpustný kávový extrakt z pražených bobů arabiky a robusty, obohacený o guaranu, karob a čekanku zatočí s kily navíc jednou provždy! 100% přírodní složení.“ Say Goodbye (60 tobolek) Text: „Tento produkt odstraní tuk a přebytečnou vodu a podpoří eliminaci z dolních partií těla – rozdrťte dolíčky v kůži a s přehledem vyhrajte svou vlastní bikini challenge! Kůže pomerančové kúry? Letmá vzpomínka!“

Roční předplatné + rozjasňující sérum Eucerin Anti-Pigment (30 ml)
10 vydání dárek v ceně 999 Kč
699 Kč

Předplaťte si nyní časopis Kondice na rok a získejte rozjasňující sérum Eucerin Anti-Pigment v hodnotě 999 Kč jako dárek. Klinicky testované ultralehké rozjasňující sérum s obsahem thiamidolu redukuje pigmentové skvrny a brání jejich opakovanému výskytu. Toto sérum vhodné pro všechny typy pleti se rychle vstřebává a napomáhá k sjednocenému, hladkému a přirozeně zářivému vzhledu pleti.

Roční předplatné + parfémovaná voda Care Energy Boost od Mäurer & Wirtz (50 ml)
10 vydání dárek v ceně 430 Kč
699 Kč

Předplaťte si nyní časopis Kondice na celý rok a získejte parfémovanou vodu CARE Energy Boost od Mäurer & Wirtz v hodnotě 430 Kč jako dárek. Rafinovaná vůně, které svou přirozeností rozmazluje naše smysly. Díky své receptuře z přírodních složek se vůně CARE velmi příjemně nosí a přináší úžasný vonný zážitek. Její rozmanité vonné složky zanechávají mimořádně propracovaný komplexní dojem. Energetická vzpruha ve spreji s osvěžující kurkumou a štiplavým grapefruitem – čerstvá jako posilňující smoothie. Cena zahrnuje poštovné a balné.

Roční předplatné + kniha Vánoce pro Vaše ruce
10 vydání dárek v ceně 479 Kč
699 Kč

Předplaťte si nyní časopis Kondice na celý rok a získejte knihu Vánoce pro Vaše ruce v hodnotě 479 Kč jako dárek. Vánoční kniha vám přináší sváteční náladu a na každé straně návody a postupy na zdobení, pečení, balení dárků i pohoštění. To nejlepší z Kreativu v luxusní vazbě jako zásoba nápadů pro spoustu let dopředu. 300 stran lásky a tvoření. Vyšlo pod značkou Kreativ. Vyšlo v roce 2023. Prodení cena 479 Kč. Cena zahrnuje poštovné a balné.

Roční předplatné + kniha Můj tréninkový deník
10 vydání dárek v ceně 299 Kč
699 Kč

Předplaťte si nyní časopis Kondice na rok a získáte knihu Můj tréninkový deník z edice Kondice v hodnotě 299 Kč jako dárek. V deníku najdete 16 zábavných tréninkových rutin, díky kterým postupně posílíte celé své tělo, a také prostor na poznámky, kam si budete moct zaznamenat svoje pokroky v tréninku. Cílem deníku není, abyste na konci měla pekáč buchet (byť i na ty možná dojde), ale hlavně to, abyste byla spokojená sama se sebou. Můj tréninkový deník se hodí pro všechny nadšené sportovkyně, ale také pro ty, kteří se hýbat teprve začínají. Navíc je vymyšlený tak, abyste ho mohla absolutně přizpůsobit svým potřebám. Je jedno, jestli si ho povedete od prvního ledna nebo třeba až od apríla, fungovat bude tak jako tak.

Roční předplatné + Hra MINDOK - Alenčina zahrádka
10 vydání
699 Kč

Předplaťte si Kondici na rok a získejte hru Alenčina zahrádka v hodnotě 499 Kč.

Alenčina zahrádka

Nebozí královští zahradníci zmatkují a snaží se vyvarovat královnina hněvu. Lze vůbec Jejímu Veličenstvu vyhovět? Královna si přeje, aby stromy rostly co nejdále od sebe a aby celou Říši divů zaplavily ty nejpřepychovější růžové keře na celém širém světě. Leč pokud mezi nimi nepovede upravená cestička, po níž by mohly důstojně kráčet šachové figurky, bude to jistojistě zahradníky stát hlavu! Alenka nemá tušení, jaká neuvěřitelná dřina ji čeká, když nabídla zahradníkům pomocnou ruku. Pomozte Alence vytvořit pro Srdcovou královnu tu nejkrásnější zahradu přesně podle jejího gusta! Více na www.mindok.cz.

Cena zahrnuje poštovné a balné.

Neváhejte a objednávejte ihned. Nabídka platí jen do vyčerpání zásob dárků. Dárky vám rezervujeme dva týdny od objednání předplatného (do té doby je třeba předplatné uhradit). Dárky z

Roční předplatné + dávkovač na nápoje Dedra (bílý)
10 vydání dárek v ceně 499 Kč
699 Kč

Předplaťte si nyní časopis Kondice na celý rok a získáte dávkovač na nápoje Dedra v hodnotě 499 Kč jako dárek. Dávkovač nápojů 8 L s integrovanou patronou na led z odolného plastu a čepovacím kohoutkem. Rozměry: š 25 x h 29 x v 44 cm.

Roční předplatné + dárková sada pro oslnivé líčení a nehty od Avonu
10 vydání dárek v ceně 799 Kč
699 Kč

Předplaťte si nyní časopis Kondice na celý rok a získáte dárkovou sadu pro oslnivé líčení a nehty od Avonu v hodnotě 799 Kč jako dárek. Objevte krásnou limitovanou vánoční sadu od Avonu s elegantní kosmetickou taštičkou, která v sobě ukrývá nejpopulárnější produkty z dekorativní kosmetiky. S produkty z této sady hravě vytvoříte oslnivé líčení díky jejich vysoké pigmentaci, kvalitnímu složení a jednoduché aplikaci. V kosmetické taštičce naleznete dlouhotrvající lak s gelovým efektem z řady Power Stay, hydratující rtěnku Ultra Matte s plným krytím a sametově matnou barvou, vyživující lesk na rty, oblíbenou řasenku Lash Genius Multitask & Multiply a kultovní tužku na oči Glimmerstick.

Roční předplatné + balíček kosmetiky v hodnotě 998 Kč
10 vydání
699 Kč

Předplaťte si Kondici na rok a získejte balíček kosmetiky v hodnotě 998 Kč.

ARTDECO ALL IN ONE MASCARA & EYE MAKE-UP REMOVER SET Set řasenky All In One s odličovačem očí Eye Make?up Remover nabízí oblíbené bestsellery. Multifunkční řasenka zaručí fantastický objem, řasy natočí, prodlouží a zahustí. Nerozmazává se a po aplikaci ihned zasychá. Odličovač očí pro jemné, vyživující a důkladné odlíčení obsahuje zklidňující a hydratační výtažek z chrpy.

SUNKISSED NATURAL YOU´RE A NATURAL EYESHADOW PALETTE Paletka očních stínů Sunkissed Natural You´re A Natural Eyeshadow Palette obsahuje 15 módních odstínů očních stínů, které z 95% tvoří přírodní složky. Barvy se dají použít jednotlivě či namíchat.

Značka Sunkissed z Velké Británie nabízí kromě atraktivní dekorativní kosmetiky také samoopalovací a pečující produkty. Většina kosmetiky obsahuje více než 95% přírodních složek a jsou veganské. Více informací naleznete na profiskin.cz.

Cena zahrnuje poštovné a ba

Roční předplatné + balíček dekorativní kosmetiky od Make up Factory v hodnotě 849 Kč
10 vydání
699 Kč

Předplaťte si Kondici na rok a získejte balíček dekorativní kosmetiky od Make up Factory v hodnotě 849 Kč.

Balíček dekorativní kosmetiky od Make up Factory
- Vinyl Lip Gloss – Lesk na rty pro efekt plných rtů umožní vytvořit objemný a intenzivní lesk s trojrozměrným povrchem. Vaše rty vypadají jako pokryté hedvábným lakem zvýrazňujícím lesk barvy, díky kterému vypadají plnější a větší.

– Oční stíny – Pomocí očních stínů vytvoříte jedinečný a dechberoucí make-up pro libovolný vzhled nebo příležitost! Vysoce pigmentované textury očních stínů, které dlouho vydrží a neuvěřitelně snadno se nanášejí a roztírají.

– Praktická kosmetická taštička na drobnosti na líčení.

Cena zahrnuje poštovné a balné.

Neváhejte a objednávejte ihned. Nabídka platí jen do vyčerpání zásob dárků. Dárky vám rezervujeme dva týdny od objednání předplatného (do té doby je třeba předplatné uhradit). Dárky zasíláme do 30 dnů od zaplacení na adresu plátce – jako balík na poštu.

Roční předplatné + Balíček 8 produktů AG FOODS (Biogena, Wellness, Agiberia Fruits, Majestic...)
10 vydání
699 Kč

Předplaťte si Kondici na rok a získejte knihu Vánoce pro Vaše ruce v hodnotě 543 Kč.

Dárek ve stylu harmonie chuti AG FOODS Balíček obsahuje produkty

 • Biogena Beautea
 • Wellness Brave Man
 • Wellness Bed Time
 • Agiberia Fruits- jablko – broskev
 • Agiberia Fruits- rakytník
 • Agiberia Fruits- jablko
 • Majestic Cappuccino Salted Caramel
 • Majestic Chicory

Biogena Beautea: Každá žena si zaslouží cítit se skvěle! Díky vyvážené kombinaci bylin v čajích Biogena Beautea vás bude pocit pohody doprovázet celý den.

Biogena Wellness Selection Brave Man: Speciálně namíchaná čajová směs podpoří vitalitu a sílu každého muže. Unikátní spojení kotvičníku, guarany a zázvoru probudí mužskou energii a podpoří jeho fyzickou i psychickou vitalitu.

Biogena Wellness Selection Bedtime: Uklidňující bylinky obsažené v čajové směsi ukonejší tělo i smysly. Zklidněte svou mysl a dopřejte si hluboký spánek. Díky třezalce, meduňce a levanduli hravě vplujete do světa snů.

Agi

Roční předplatné + Balíček 6 ks speciálů Jógy s DVD
10 vydání
699 Kč

Předplaťte si Kondici na rok a získejte Balíček 6 ks speciálů Jógy s DVD.

Získáte těchto 6 speciálů kondice Jóga včetně DVD

 • Speciál Kondice Jóga Emoce + DVD
 • Speciál Kondice Jóga Vyladěné vztahy + DVD
 • Speciál Kondice Jóga 5 elementů jógy + DVD
 • Speciál Kondice Jóga pro ženy + DVD
 • Speciál Kondice Jóga Antistresový průvodce + DVD
 • Speciál Kondice Jóga Hubnutí – Ajurvéda pro každého + DVD

Speciál Kondice Jóga Emoce + DVD Nový speciál Kondice Jóga Emoce vás povede na cestě k vnitřnímu klidu a stabilitě. Ukáže vám, jak se vypořádat s emocemi na podložce i mimo ni, jak zharmonizovat tok vnitřní energie nebo jak se zklidnit pomocí dechu. Naučí vás používat mudry, zpívat mantry a také vařit tak, aby to prospívalo vašemu tělu i hlavě. Zpomalte a vstupte s námi do světa, v němž stres nemá místo! Součástí speciálu je DVD Harmonizace se Zuzkou Klingrovou. Speciál vyšel 11.11.2021.
- Boj se závislostí: I jóga umí pomáhat
- Průvodce jógovou praxí na každý den

Roční předplatné + Balíček - ročník Kondice 2023 (č. 12-22/1-23 - 11/23 + 2 speciály s DVD
10 vydání
699 Kč

Předplaťte si Kondici na rok a získejte ročník Kondice 2023 včetně dvou Speciálů s DVD v celkové hodnotě 1012 Kč.

Získáte 11 čísel časopiu Kondice z roku 2023 + 2 speciály s DVD

 • Kondice č. 12–2022/1–2023 – 11/2023
 • Speciál Kondice 1/2023 – Jóga s DVD 5 elementů jóga
 • Speciál Kondice 2/2023 – Jóga s DVD Vyladěné vztahy

Speciál Kondice 1/2023 – Jóga s DVD 5 elementů jógy V tomto čísle se můžete těšit na rozhovor s Gabrielou Partyšovou o józe a její jógové rutině, hledání cesty k sobě skrze praxi pěti elementů a na tipy, jak nenásilně shodit kila To vše prakticky doplňuje DVD věnované józe pěti elementů s lektorkou Apolenou Tůmovou. Speciál Kondice 1/2023 vyšel 16. 6. 2023. Cena na stánku 149 Kč. ZEMĚ, VODA, OHEŇ, VZDUCH, ÉTER jsou elementy, z kterých je stvořen svět i my samotní. Zobrazují se i v jógové praxi. Element země – Je spojen s kostmi a na jejich práci se ve videu zaměříme, abyste je posilovali a vyživovali. A zároveň udrželi jejich stabilitu v kloub

Roční předplatné + ARTDECO_mineTan Violet+mineTan Bronze On Applicator Mitt (samoopalovací pěna + aplikační rukavice)
10 vydání
699 Kč

Předplaťte si Kondici na rok a získejte set samoopalovací pěny Violet pro tmavě bronzové opálení a aplikační rukavice značky mineTan v hodnotě 1348 Kč.

Trvanlivá samoopalovací MineTan pěna pro všechny, kteří milují výrazné opálení jako od moře. Žádné oranžové tóny a nepříjemný zápach. Žádné skvrny. Rovnoměrné blednutí. Super opálená, vyživená a hydratovaná pokožka za hodinu! K tomu navíc aplikační rukavice značky mineTan. Více na www.samoopalovaky.cz.

Cena zahrnuje poštovné a balné.

Neváhejte a objednávejte ihned. Nabídka platí jen do vyčerpání zásob dárků. Dárky vám rezervujeme dva týdny od objednání předplatného (do té doby je třeba předplatné uhradit). Dárky zasíláme do 30 dnů od zaplacení na adresu plátce – jako balík na poštu. Nabídka platí pouze pro předplatné doručované do České republiky.

Předplatné je na 12 měsíců. Elektronická verze časopisu je k tištěné verzi zcela ZDARMA.

Roční předplatné + ARTDECO - balíček - 2 krémy (Cukrový peeling na tělo 200ml+ Int.vyž.tělové máslo 200ml)
10 vydání
699 Kč

Předplaťte si Kondici na rok a získejte set ARTDECO s luxusní pečující kosmetikou v hodnotě 1198 Kč.

Set obsahuje tyto 2 produkty:

Cukrový peeling na tělo 200 ml Cukrový tělový peeling účinně odstraňuje odumřelé kožní buňky. Díky obsahu kokosového oleje zvlhčuje pokožku a zanechává ji hladkou a pružnou. Má regenerační vlastnosti a osvěžující ovocnou vůni.

Intenzivně vyživující tělové máslo 200 ml Vyživující péče s bambuckým máslem a mandlovým olejem chrání pokožku před vysoušením. Tělové máslo s vůní kokosu a vanilky má regenerační a hydratační účinky a po použití bude vaše pokožka elastická a hebká.

Dostupné na www.artdecoshop.cz.

Cena zahrnuje poštovné a balné.

Neváhejte a objednávejte ihned. Nabídka platí jen do vyčerpání zásob dárků. Dárky vám rezervujeme dva týdny od objednání předplatného (do té doby je třeba předplatné uhradit). Dárky zasíláme do 30 dnů od zaplacení na adresu plátce – j

Roční předplatné + speciál časopisu Kondice: Jóga - zdravá kancelář
10 vydání   ušetříte 20 Kč (3 %) doprava zdarma
629 Kč
649 Kč

Předplaťte si nyní časopis Kondice na celý rok a získáte speciál časopisu Kondice: Jóga – zdravá kancelář + DVD v hodnotě 139 Kč jako dárek. Žijeme v roztěkané době, trávíme spoustu času v sedavé pozici, zavření v nevětraných místnostech a zavaleni pozorností na nekonečný denní to-do list. Věnujeme se více potřebám našich dětí, rodinných příslušníků a příběhů druhých na sociálních sítích. Více sedíme, než se hýbeme. A následně hledáme návody na lepší život, zdraví a štěstí ve vnějším světě a zapomínáme, že ten skutečný poklad je uvnitř nás. Cvičit jógu neznamená odstřihnout se od zlého světa, ale každodenní vnímání sama sebe. Každé drobné zastavení ve dni plném stresu přinese své ovoce. Tento speciál vám dodá spoustu inspirace a každodenní praxe.

Roční předplatné + magbook časopisu Kondice Jóga: Skvělé tělo začátečníci
10 vydání   ušetříte 20 Kč (3 %) doprava zdarma
629 Kč
649 Kč

Předplaťte si nyní časopis Kondice na rok a získáte magbook časopisu Kondice: Skvělé tělo Jóga začátečníci v hodnotě 199 Kč jako dárek. Šestitýdenní kurz pro úplné začátečnice. Padesát nejlepších pozic, síla a pružnost, relaxace a energie. Vše krok za krokem. Chcete cvičit doma a zároveň chcete rychle výsledky? Právě pro vás je určena tato kniha. Obsahuje šestitýdenní plán pro začátečníky i pokročilé, během kterého si osvojíte správné jógové pozice. A naučíte se se svým tělem dokonale pracovat. To všechno v pohodlí vlastního obýváku.

Roční předplatné + Kondice Speciál 2023/01 - Jóga + DVD 5 elementů jógy (15.6.2023, 149 Kč)
10 vydání   ušetříte 20 Kč (3 %) doprava zdarma
629 Kč
649 Kč

Předplaťte si Kondici na rok a získáte speciál Kondice 1/2023 – Jóga + DVD 5 elementů jógy v hodnotě 149 Kč.

Speciál Kondice 1/2023 – Jóga s DVD 5 elementů jógy ZEMĚ, VODA, OHEŇ, VZDUCH, ÉTER jsou elementy, z kterých je stvořen svět i my samotní. Zobrazují se i v jógové praxi. V tomto čísle se můžete těšit na rozhovor s Gabrielou Partyšovou o józe a její jógové rutině, hledání cesty k sobě skrze praxi pěti elementů a na tipy, jak nenásilně shodit kila To vše prakticky doplňuje DVD věnované józe pěti elementů s lektorkou Apolenou Tůmovou.

Element země – Je spojen s kostmi a na jejich práci se ve videu zaměříme, abyste je posilovali a vyživovali. A zároveň udrželi jejich stabilitu v kloubech. Vhodné pro začátečníky. Element vody – Vyznačuje se jemností a pohybem, praxe je plynulejší. Detoxikaci si vyzkoušíte díky dechu lví asána. Element vzduchu – Je spojený s pohybem, elegancí a lehkostí. Sekvence je tedy nejvíce dynamická ze všech, vyzkoušíte si Pozdrav slunci. E

Roční předplatné + Kondice Speciál 2023/02 - Jóga + DVD Vyladěné vztahy (19.10.2023, 149 Kč)
10 vydání   ušetříte 50 Kč (8 %) doprava zdarma
599 Kč
649 Kč

Předplaťte si Kondici na rok a získáte speciál Kondice 2/2023 Jóga + DVD Vyladěné vztahy v hodnotě 149 Kč.

Speciál Kondice 2/2023 – Jóga + DVD Vyladěné vztahy Jógový speciál Vyladěné vztahy s DVD. Láska a pochopení se dají pěstovat i na podložce. V novém speciálu Kondice Jóga Vylaďte vztahy se dozvíte, jak se každodenní jógová praxe může promítnout do vztahů s druhými i toho, který máme sami se sebou. Objevte ásany, díky kterým se otevřete světu a přijmete se takoví, jací jste! Podlehněte kouzlu partnerské jógy, odstraňte energetické blokády a nalaďte se prostřednictvím cvičení na druhé. Speciál vyšel 19. 10. 2023.

Cena zahrnuje poštovné a balné.

Neváhejte a objednávejte ihned. Nabídka platí jen do vyčerpání zásob dárků. Dárky vám rezervujeme dva týdny od objednání předplatného (do té doby je třeba předplatné uhradit). Dárky zasíláme do 30 dnů od zaplacení na adresu plátce – jako balík na poštu. Nabídka platí pouze pro předplatné doručované do České re

Roční předplatné
10 vydání   ušetříte 50 Kč (8 %) doprava zdarma
599 Kč
649 Kč

Elektronická verze časopisu je k tištěné verzi zcela ZDARMA.

Půlroční předplatné
5 vydání   ušetříte 7 Kč (2 %) doprava zdarma
318 Kč
324,50 Kč

Elektronická verze časopisu je k tištěné verzi zcela ZDARMA.

Čtvrtletní předplatné
3 vydání   ušetříte 36 Kč (18 %) doprava zdarma
159 Kč
194,70 Kč

Elektronická verze časopisu je k tištěné verzi zcela ZDARMA.

 • dárky jsou po objednání dva týdny rezervovány než předplatné uhradíte
 • dárky jsou po zaplacení předplatného zasílány do 30 dnů na adresu plátce jako balík na poštu
 • výtisky budou doručovány pouze na území České republiky

Popis časopisu

Časopis Kondice je první lifestylový časopis o zdraví, kráse a vitalitě. Spojuje v sobě lékařskou odbornost, žurnalistickou úroveň a obrazovou kvalitu. Seznamuje čtenáře s řešením zdravotních a estetických problémů, které jim dnes nabízí medicína a kosmetika.

Redakční tým Kondice je složený z profesionálních novinářů se zkušenostmi a s odbornými poradci – lékaři. Pro Kondici pracuje stálý tým 26 lékařů a odborníků na výživu, krásu, psychologii a sport.

S předplatným získáte informace a rady týkající se zdravého životního stylu, stravování, pohybu, ale i novinky z oblasti krásy a medicíny, aby se člověk cítil dobře a zdráv ve svém těle po fyzické i psychické stránce.


Pravidelné rubriky

 • Trénink
 • Běhání
 • Jídlo
 • Zdraví
 • Beauty
 • Psychologie
 • Cestování

Parametry časopisu

Země původu: Česká republika
Typ titulu: časopis
Doporučený věk: od 15 do 55 let
Jazyk: česky
Vychází: měsíčník, 10 vydání za rok
Aktuální číslo vyšlo: 31.10.2023
Příští číslo vyjde: 23.1.2024
Počet stran: 100 – 108
Rozměry: 21,5 × 27,0 cm (šířka × výška)
Vazba: lepená, V2
Cena na stánku: 64,90 Kč | 3,49 EUR
Vydavatel: VLTAVA LABE MEDIA, a.s.
Vychází od roku: 2011 (13. ročník)
Evidenční číslo: MK ČR E 20306
ISSN: 1804-9540
EAN: 9771804954004
Web: www.kondice.cz

Dárkový certifikát pro předplatné

Dárkový certifikát předplatného slouží jako slavnostní doklad pro někoho komu chcete předplatné darovat. Před předáním certifikátu nezapomeňte předplatné také objednat. Vygenerování certifikátu nenahrazuje objednávku předplatného. Pokud necháte údaje Pro koho a Věnuje nevyplněny, můžete tyto údaje napsat do certifikátu ručně.


Např. pro Babičku, Dědečka, Mámu, Tátu, ...
Záleží jen na Vás, jak velkou radost chcete udělat.
Např. Ježíšek, Rodiče, Mikuláš, Babička a Děda, ...

Certifikát je generován ve formátu PDF. Po stažení si jej můžete vytisknout na libovolné tiskárně.

Náhled dárkového certifikátu