Časopis Kondice

časopis pro ženy, které mají energii

Časopis Kondice je první lifestylový časopis o zdraví, kráse a vitalitě. Spojuje v sobě lékařskou… více

Témata: zdraví, lifestyle, volný čas, životní styl, rozhovory, kosmetika

Kategorie: Zdraví
Jazyk: česky
Formát: 21,5 × 27,0 cm
Počet stran: 100 – 108
Vychází: měsíčník (10 vydání za rok)
Cena na stánku: 64,90 Kč | 3,49 EUR

Papírové předplatné

výtisky do poštovní schránky

Roční předplatné + voucher Travelking v hodnotě 1.500 Kč
10 vydání dárek v ceně 1.500 Kč
699 Kč

Předplaťte si nyní časopis Kondice na celý rok a získejte voucher na Travelking.cz v hodnotě 1.500 Kč jako dárek. S Travelkingem můžete cestovat častěji a pohodlněji. Díky cestovatelskému portálu Travelking.cz může cestovat každý. Založili jej tři kamarádi před deseti lety. Jeden z nich tehdy prodal motorku, aby měli peníze na rozjezd. Myšlenka byla už od začátku jasná: dělat cestování dostupnější. Dostupnější cenově i vzdáleností. Platnost voucheru do 16. 11. 2024.

Roční předplatné + The Natural Deodorant (přírodní deodoranty)
10 vydání
699 Kč

Předplaťte si Kondici na rok a získejte set přírodních deodorantů The Natural Deodorant v hodnotě 978 Kč.

Set přírodních deodorantů The Natural Deodorant Britská značka The Natural Deodorant Co. nabízí 100% přírodní veganské deodoranty, které opravdu fungují. Nanáší se pouze jednou denně, protože hravě zajistí, aby vaše podpaží zůstalo bezchybné a svěží celý den. Neobsahují žádné konzervační látky, alkohol, umělé esence a palmový olej. Nejsou testovány na zvířatech a jsou registrovány u The Vegan Society. Deodoranty jsou vhodné pro všechny druhy pokožky. K dostání na www.profiskin.cz nebo www.drmax.cz. 

Cena zahrnuje poštovné a balné.

Neváhejte a objednávejte ihned. Nabídka platí jen do vyčerpání zásob dárků. Dárky vám rezervujeme dva týdny od objednání předplatného (do té doby je třeba předplatné uhradit). Dárky zasíláme do 30 dnů od zaplac

Roční předplatné + společenská hra Mindok Sobek
10 vydání dárek v ceně 499 Kč
699 Kč

Předplaťte si nyní časopis Kondice na celý rok a získejte společenskou hru Sobek v hodnotě 499 Kč jako dárek. Poblíž staveniště nového chrámu zasvěceného bohu Sobkovi vyrostlo i velké tržiště, zásobované loděmi po proudu Nilu, a dva cechy obchodníků soupeří o přízeň zákazníků. Jde o to vybírat nejvýhodnější dílky a ve správné chvíli využívat mocné efekty osob, jen se při tom vyhýbat lákavé korupci. Sobek totiž zahrne přízní spíše toho počestnějšího obchodníka… Cena zahrnuje poštovné a balné.

Roční předplatné + Sada: Stolní plánovací kalendář + Krabička a kartičky na recepty
10 vydání
699 Kč

Předplaťte si Kondici na rok a získáte Stolní plánovací kalendář a Krabičku a kartičky na recepty v hodnotě 438 Kč.

Stolní plánovací kalendář – motiv Jetel Rádi plánujete a máte všechny týdenní úkoly po ruce? Tak to jistě oceníte náš plánovací kalendář, který ozdobí každý pracovní stůl a přitom nezabere moc místa. Navíc je vytvořen tak, abyste mohli začít zapisovat poznámky kdykoli bez ohledu na datum. Parametry: Rozměry: 30× 21 cm. Typ: týdenní. Počet listů: 30. Cena 169 Kč.

Krabička na recepty Moje tajné RECEPTY. Celkem 100 kartiček pro zapsání vašich oblíbených receptů uschovaných v elegantní krabičce, která se bude vyjímat ve vaší kuchyni. Zaujal vás recept vaší maminky, kamarádky nebo šefkucháře, a máte ve zvyku si jej honem napsat na kousek papírku, který je zrovna po ruce? A co teprve, kdybyste měli k dispozici hned 100 takových, navíc ještě úhledně uložených na jednom místě? Díky naší krabičce s kartičkami už nemusíte hledat vaše oblíbené recepty po celé k

Roční předplatné + Sada: 2x Toaletní voda HERE AND NOW - s.Oliver (men + women)
10 vydání
699 Kč

Předplaťte si Kondici na rok a získejte sadu vůní s.Oliver v hodnotě 949 Kč.

Dámská vůně s.Oliver HERE AND NOW vypráví o odvaze, síle, smělosti a sebeurčení. emininní kompozici otevírají šťavnaté tóny hrušky a barevný nádech černého rybízu. V srdci se objevuje zářivý květinový bouquet pomerančových květů, frézie a růže. Tóny pižma, které se mísí s krémovou vanilkou, dodávají vůni silný a výrazný podpis. Eau de Toilette, 30 ml, v hodnotě 480,00 Kč.

Pánská vůně s.Oliver HERE AND NOW podtrhuje sebevědomé a silné stránky osobnosti. Mužná kompozice se otevírá aromatickou vůní bergamotu, kterou umocňují elegantní kořeněné akordy jalovcových bobulí a kardamomu. Levandule a geranium dodávají vůni svěžest a tvoří zajímavý kontrast k silnému a mechovému základu, který se skládá z teplých tónů. Eau de Toilette, 30 ml, v hodnotě 469,00 Kč.

Cena zahrnuje poštovné a balné.

Neváhejte a objednávejte ihned. Nabídka platí jen do vyčerpání zásob dárků. Dárky

Roční předplatné + Parfémovaná voda CARE Energy Boost, 50 ml (Mäurer & Wirtz)
10 vydání
699 Kč

Předplaťte si Kondici na rok a získejte parfémovanou vodu CARE Energy Boost, 50 ml od Mäurer & Wirtz v hodnotě 430 Kč.

Parfémovaná voda CARE Energy Boost, 50 ml Rafinovaná vůně, které svou přirozeností rozmazluje naše smysly. Díky své receptuře z přírodních složek se vůně CARE velmi příjemně nosí a přináší úžasný vonný zážitek. Její rozmanité vonné složky zanechávají mimořádně propracovaný komplexní dojem. Energetická vzpruha ve spreji s osvěžující kurkumou a štiplavým grapefruitem – čerstvá jako posilňující smoothie.

Cena zahrnuje poštovné a balné.

Neváhejte a objednávejte ihned. Nabídka platí jen do vyčerpání zásob dárků. Dárky vám rezervujeme dva týdny od objednání předplatného (do té doby je třeba předplatné uhradit). Dárky zasíláme do 30 dnů od zaplacení na adresu plátce – jako balík na poštu. Nabídka platí pouze pro předplatné doručované do České republiky.

Předplatné je na 12 měsíců. Elektronická verze časopisu je k tištěné verzi zcela

Roční předplatné + INTIMITY - Vibrátor - Fun Factory slimvibrátor VOLITA
10 vydání
699 Kč

Předplaťte si Kondici na rok a získáte slimvibrátor VOLITA od Intimity.cz v hodnotě 995 Kč.

Fun Factory slimvibrátor VOLITA VOLITA je díky svým třepetajícím se zakončením skvělý pomocník pro vnější stimulaci klitorisu či stimulaci penisu. Jejich rytmický pohyb je zárukou výjimečného milostného zážitku. Více na www.intimity.cz.

Cena zahrnuje poštovné a balné.

Neváhejte a objednávejte ihned. Nabídka platí jen do vyčerpání zásob dárků. Dárky vám rezervujeme dva týdny od objednání předplatného (do té doby je třeba předplatné uhradit). Dárky zasíláme do 30 dnů od zaplacení na adresu plátce – jako balík na poštu. Nabídka platí pouze pro předplatné doručované do České republiky.

Předplatné je na 12 měsíců. Elektronická verze časopisu je k tištěné verzi zcela ZDARMA.

Registrujte se na www.Mojepredplatne.cz a čtěte svůj oblíbený titul až na 4 zařízeních v E-KNIH

Roční předplatné + hra Alenčina zahrádka od Mindok
10 vydání dárek v ceně 499 Kč
699 Kč

Předplaťte si nyní časopis Kondice na celý rok a k tomu dostanete společenskou hru Alenčina zahrádka v hodnotě 499 Kč jako dárek. Nebozí královští zahradníci zmatkují a snaží se vyvarovat královnina hněvu. Lze vůbec Jejímu Veličenstvu vyhovět? Královna si přeje, aby stromy rostly co nejdále od sebe a aby celou Říši divů zaplavily ty nejpřepychovější růžové keře na celém širém světě. Leč pokud mezi nimi nepovede upravená cestička, po níž by mohly důstojně kráčet šachové figurky, bude to jistojistě zahradníky stát hlavu! Alenka nemá tušení, jaká neuvěřitelná dřina ji čeká, když nabídla zahradníkům pomocnou ruku. Pomozte Alence vytvořit pro Srdcovou královnu tu nejkrásnější zahradu přesně podle jejího gusta!

Roční předplatné + Balíček NIVEA Rose touch kosmetický balíček (3 produkty-micelární voda Denní krém, Nočný krém)
10 vydání
699 Kč

Předplaťte si Kondici na rok a získejte kosmetický balíček NIVEA Rose touch v hodnotě 980 Kč.

NIVEA Rose touch kosmetický balíček

 • Denní krém proti vráskám Rose Touch, 50 ml
 • Noční krém proti vráskám Rose Touch, 50 ml
 • Dvoufázová micelární voda s růžovou vodou, 400 ml

Hýčkejte svou pleť královnou květin a vyzkoušejte: NIVEA Denní krém proti vráskám Rose Touch. 50 ml, v hodnotě 310 Kč. Růže je považovaná za královnu květin. Je totiž krásná, elegantní a má omamnou vůni. Krom toho má ale i blahodárné účinky. Olej z okvětních lístků růže viditelně redukuje známky stárnutí pleti, zklidňuje ji a chrání před vznikem pigmentových skvrn. Zároveň je bohatý na vitamín A, který podporuje obnovu pleťových buněk, a vitamín C, který napomáhá jejich regeneraci.

Zbavte se vrásek a vyzkoušejte NIVEA Nočný krém proti vráskám Rose Touch. 50 ml, v hodnotě 310 Kč. Zatímco spíte, o vaši pleť pečuje olej z okvětních lístků růží, který ji rozjasňuje a propůjčuje květinovou vůni

Roční předplatné + Balíček 8 produktů AG FOODS (Biogena, Wellness, Agiberia Fruits, Majestic...)
10 vydání
699 Kč

Předplaťte si Kondici na rok a získejte knihu Vánoce pro Vaše ruce v hodnotě 543 Kč.

Dárek ve stylu harmonie chuti AG FOODS Balíček obsahuje produkty

 • Biogena Beautea
 • Wellness Brave Man
 • Wellness Bed Time
 • Agiberia Fruits- jablko – broskev
 • Agiberia Fruits- rakytník
 • Agiberia Fruits- jablko
 • Majestic Cappuccino Salted Caramel
 • Majestic Chicory

Biogena Beautea: Každá žena si zaslouží cítit se skvěle! Díky vyvážené kombinaci bylin v čajích Biogena Beautea vás bude pocit pohody doprovázet celý den.

Biogena Wellness Selection Brave Man: Speciálně namíchaná čajová směs podpoří vitalitu a sílu každého muže. Unikátní spojení kotvičníku, guarany a zázvoru probudí mužskou energii a podpoří jeho fyzickou i psychickou vitalitu.

Biogena Wellness Selection Bedtime: Uklidňující bylinky obsažené v čajové směsi ukonejší tělo i smysly. Zklidněte svou mysl a dopřejte si hluboký spánek. Díky třezalce, meduňce a levanduli hravě vplujete do světa snů.

Agi

Roční předplatné + Balíček 6 ks speciálů Jógy s DVD
10 vydání
699 Kč

Předplaťte si Kondici na rok a získejte Balíček 6 ks speciálů Jógy s DVD.

Získáte těchto 6 speciálů kondice Jóga včetně DVD

 • Speciál Kondice Jóga Emoce + DVD
 • Speciál Kondice Jóga Vyladěné vztahy + DVD
 • Speciál Kondice Jóga 5 elementů jógy + DVD
 • Speciál Kondice Jóga pro ženy + DVD
 • Speciál Kondice Jóga Antistresový průvodce + DVD
 • Speciál Kondice Jóga Hubnutí – Ajurvéda pro každého + DVD

Speciál Kondice Jóga Emoce + DVD Nový speciál Kondice Jóga Emoce vás povede na cestě k vnitřnímu klidu a stabilitě. Ukáže vám, jak se vypořádat s emocemi na podložce i mimo ni, jak zharmonizovat tok vnitřní energie nebo jak se zklidnit pomocí dechu. Naučí vás používat mudry, zpívat mantry a také vařit tak, aby to prospívalo vašemu tělu i hlavě. Zpomalte a vstupte s námi do světa, v němž stres nemá místo! Součástí speciálu je DVD Harmonizace se Zuzkou Klingrovou. Speciál vyšel 11.11.2021.
- Boj se závislostí: I jóga umí pomáhat
- Průvodce jógovou praxí na každý den

Roční předplatné + Balíček - ročník Kondice 2023 (č. 12-22/1-23 - 11/23 + 2 speciály s DVD
10 vydání
699 Kč

Předplaťte si Kondici na rok a získejte ročník Kondice 2023 včetně dvou Speciálů s DVD v celkové hodnotě 1012 Kč.

Získáte 11 čísel časopiu Kondice z roku 2023 + 2 speciály s DVD

 • Kondice č. 12–2022/1–2023 – 11/2023
 • Speciál Kondice 1/2023 – Jóga s DVD 5 elementů jóga
 • Speciál Kondice 2/2023 – Jóga s DVD Vyladěné vztahy

Speciál Kondice 1/2023 – Jóga s DVD 5 elementů jógy V tomto čísle se můžete těšit na rozhovor s Gabrielou Partyšovou o józe a její jógové rutině, hledání cesty k sobě skrze praxi pěti elementů a na tipy, jak nenásilně shodit kila To vše prakticky doplňuje DVD věnované józe pěti elementů s lektorkou Apolenou Tůmovou. Speciál Kondice 1/2023 vyšel 16. 6. 2023. Cena na stánku 149 Kč. ZEMĚ, VODA, OHEŇ, VZDUCH, ÉTER jsou elementy, z kterých je stvořen svět i my samotní. Zobrazují se i v jógové praxi. Element země – Je spojen s kostmi a na jejich práci se ve videu zaměříme, abyste je posilovali a vyživovali. A zároveň udrželi jejich stabilitu v kloub

Roční předplatné + Balení Fua Fua Imunita na ochutnávku (7 sáčků)
10 vydání
699 Kč

Předplaťte si Kondici na rok a získáte balíček nápojů Fua Fua Imunita s minilahvičkouv hodnotě 469 Kč.

Balení Fua Fua Imunita na ochutnávku obsahující 7 sáčků s různými příchutěmi s minilahvičkou. Imunita snadno s přírodními nápoji Fua Fua Podpořte obranyschopnost svého těla díky přirozené síle ovoce, superpotravin i ovocných extraktů. Je to snadné. Stačí vzít sáček Fua Fua naplněný přírodním elixírem plným vitaminů, antioxidantů a vlákniny z pečlivě vybraného mrazem sušeného ovoce, promíchat s vodou a vychutnat si lahodnou chuť nabitou živinami pro silnou imunitu. Ideální řešení pro rodiny, sportovce, cestovatele i do práce. Zkrátka pro každého, kdo touží žít zdravě a šetřit čas.

Speciální receptura vyvinutá v České republice zaručuje vysokou vstřebatelnost živin, což společně s polyfenoly významně stimuluje imunitní buňky, podporuje jejich reakci při přítomnosti cizích mikroorganismů a posiluje celkovou obranyschopnost proti infekci. Připočtěte si 100% příro

Roční předplatné + ARTDECO__balíček_Make-up factory (předplatné Vlasta) - oční stíny, rtěnka, taštička
10 vydání
699 Kč

Předplaťte si Kondici na rok a získejte balíček dekorativní kosmetiky od Make up Factory v hodnotě 849 Kč.

Balíček dekorativní kosmetiky od Make up Factory
- Vinyl Lip Gloss – Lesk na rty pro efekt plných rtů umožní vytvořit objemný a intenzivní lesk s trojrozměrným povrchem. Vaše rty vypadají jako pokryté hedvábným lakem zvýrazňujícím lesk barvy, díky kterému vypadají plnější a větší.

– Oční stíny – Pomocí očních stínů vytvoříte jedinečný a dechberoucí make-up pro libovolný vzhled nebo příležitost! Vysoce pigmentované textury očních stínů, které dlouho vydrží a neuvěřitelně snadno se nanášejí a roztírají.

– Praktická kosmetická taštička na drobnosti na líčení.

Cena zahrnuje poštovné a balné.

Neváhejte a objednávejte ihned. Nabídka platí jen do vyčerpání zásob dárků. Dárky vám rezervujeme dva týdny od objednání předplatného (do té doby je třeba předplatné uhradit). Dárky zasíláme do 30 dnů od zaplacení na adresu plátce – jako balík na poštu.

Roční předplatné + ARTDECO_mineTan Violet+mineTan Bronze On Applicator Mitt (samoopalovací pěna + aplikační rukavice)
10 vydání
699 Kč

Předplaťte si Kondici na rok a získejte set samoopalovací pěny Violet pro tmavě bronzové opálení a aplikační rukavice značky mineTan v hodnotě 1348 Kč.

Trvanlivá samoopalovací MineTan pěna pro všechny, kteří milují výrazné opálení jako od moře. Žádné oranžové tóny a nepříjemný zápach. Žádné skvrny. Rovnoměrné blednutí. Super opálená, vyživená a hydratovaná pokožka za hodinu! K tomu navíc aplikační rukavice značky mineTan. Více na www.samoopalovaky.cz.

Cena zahrnuje poštovné a balné.

Neváhejte a objednávejte ihned. Nabídka platí jen do vyčerpání zásob dárků. Dárky vám rezervujeme dva týdny od objednání předplatného (do té doby je třeba předplatné uhradit). Dárky zasíláme do 30 dnů od zaplacení na adresu plátce – jako balík na poštu. Nabídka platí pouze pro předplatné doručované do České republiky.

Předplatné je na 12 měsíců. Elektronická verze časopisu je k tištěné verzi zcela ZDARMA.

Roční předplatné + ARTDECO - balíček - 2 krémy (Cukrový peeling na tělo 200ml+ Int.vyž.tělové máslo 200ml)
10 vydání
699 Kč

Předplaťte si Kondici na rok a získejte set ARTDECO s luxusní pečující kosmetikou v hodnotě 1198 Kč.

Set obsahuje tyto 2 produkty:

Cukrový peeling na tělo 200 ml Cukrový tělový peeling účinně odstraňuje odumřelé kožní buňky. Díky obsahu kokosového oleje zvlhčuje pokožku a zanechává ji hladkou a pružnou. Má regenerační vlastnosti a osvěžující ovocnou vůni.

Intenzivně vyživující tělové máslo 200 ml Vyživující péče s bambuckým máslem a mandlovým olejem chrání pokožku před vysoušením. Tělové máslo s vůní kokosu a vanilky má regenerační a hydratační účinky a po použití bude vaše pokožka elastická a hebká.

Dostupné na www.artdecoshop.cz.

Cena zahrnuje poštovné a balné.

Neváhejte a objednávejte ihned. Nabídka platí jen do vyčerpání zásob dárků. Dárky vám rezervujeme dva týdny od objednání předplatného (do té doby je třeba předplatné uhradit). Dárky zasíláme do 30 dnů od zaplacení na adresu plátce – j

Roční předplatné + Kondice Speciál 2023/01 - Jóga + DVD 5 elementů jógy (15.6.2023, 149 Kč)
10 vydání   ušetříte 20 Kč (3 %) doprava zdarma
629 Kč
649 Kč

Předplaťte si Kondici na rok a získáte speciál Kondice 1/2023 – Jóga + DVD 5 elementů jógy v hodnotě 149 Kč.

Speciál Kondice 1/2023 – Jóga s DVD 5 elementů jógy ZEMĚ, VODA, OHEŇ, VZDUCH, ÉTER jsou elementy, z kterých je stvořen svět i my samotní. Zobrazují se i v jógové praxi. V tomto čísle se můžete těšit na rozhovor s Gabrielou Partyšovou o józe a její jógové rutině, hledání cesty k sobě skrze praxi pěti elementů a na tipy, jak nenásilně shodit kila To vše prakticky doplňuje DVD věnované józe pěti elementů s lektorkou Apolenou Tůmovou.

Element země – Je spojen s kostmi a na jejich práci se ve videu zaměříme, abyste je posilovali a vyživovali. A zároveň udrželi jejich stabilitu v kloubech. Vhodné pro začátečníky. Element vody – Vyznačuje se jemností a pohybem, praxe je plynulejší. Detoxikaci si vyzkoušíte díky dechu lví asána. Element vzduchu – Je spojený s pohybem, elegancí a lehkostí. Sekvence je tedy nejvíce dynamická ze všech, vyzkoušíte si Pozdrav slunci. E

Roční předplatné + Kondice Speciál 2022/05 Jóga s DVD Jóga do kanceláře (16.11.2022, 139 Kč)
10 vydání   ušetříte 20 Kč (3 %) doprava zdarma
629 Kč
649 Kč

Předplaťte si Kondici na rok a získáte Speciál Kondice Jóga pro ženy + DVD v hodnotě 139 Kč.

SPECIÁL JÓGA ZDRAVÁ KANCELÁŘ + DVD se sestavami Zuzany Klingrové Žijeme v roztěkané době, trávíme spoustu času v sedavé pozici, zavření v nevětraných místnostech a zavaleni pozorností na nekonečný denní to-do list. Věnujeme se více potřebám našich dětí, rodinných příslušníků a příběhů druhých na sociálních sítích. Více sedíme, než se hýbeme. A následně hledáme návody na lepší život, zdraví a štěstí ve vnějším světě a zapomínáme, že ten skutečný poklad je uvnitř nás. Cvičit jógu neznamená odstřihnout se od zlého světa, ale každodenní vnímání sama sebe. Každé drobné zastavení ve dni plném stresu přinese své ovoce. Tento speciál vám dodá spoustu inspirace a každodenní praxe. Dozvíte se např. jak kompenzovat sezení, ukážeme vám rozcvičku na ztuhlá záda a ranní rituály. Součástí je i poradenství v rámci jídelníčku, jak mít energii a netloustnout, kancelářská ájurvéda, tipy na v

Roční předplatné + Kondice Jóga mag book skvělé tělo začátečníci
10 vydání   ušetříte 20 Kč (3 %) doprava zdarma
629 Kč
649 Kč

Předplaťte si Kondici na rok a získáte Magbook Skvělé tělo Jóga začátečníci v hodnotě 199 Kč jako dárek.

Magbook Skvělé tělo Jóga: Šestitýdenní kurz pro úplné začátečnice. Padesát nejlepších pozic, síla a pružnost, relaxace a energie. Vše krok za krokem.

Chcete cvičit doma a zároveň chcete rychle výsledky? Právě pro vás je určena tato kniha. Obsahuje šestitýdenní plán pro začátečníky i pokročilé, během kterého si osvojíte správné jógové pozice. A naučíte se se svým tělem dokonale pracovat. To všechno v pohodlí vlastního obýváku. V knize se dozvíte, bez čeho se při cvičení obejdete a co si naopak pořídit, aby vás jóga už nikdy nepřestala bavit. Podrobně vás seznámí s jednotlivými sestavami a poradí, která je pro dosažení vašeho cíle nejlepší. Vysvětlí vám, jak jóga pracuje s myslí a jak ji dokáže zklidnit i motivovat. Sestavy jsou zároveň časově velmi nenáročné, takže se cvičení můžete věnovat od pondělí do pátku prakticky denně.

Neváhejte a objednávejte ihned.

Roční předplatné + Kondice Speciál 2023/02 - Jóga + DVD Vyladěné vztahy (19.10.2023, 149 Kč)
10 vydání   ušetříte 50 Kč (8 %) doprava zdarma
599 Kč
649 Kč

Předplaťte si Kondici na rok a získáte speciál Kondice 2/2023 Jóga + DVD Vyladěné vztahy v hodnotě 149 Kč.

Speciál Kondice 2/2023 – Jóga + DVD Vyladěné vztahy Jógový speciál Vyladěné vztahy s DVD. Láska a pochopení se dají pěstovat i na podložce. V novém speciálu Kondice Jóga Vylaďte vztahy se dozvíte, jak se každodenní jógová praxe může promítnout do vztahů s druhými i toho, který máme sami se sebou. Objevte ásany, díky kterým se otevřete světu a přijmete se takoví, jací jste! Podlehněte kouzlu partnerské jógy, odstraňte energetické blokády a nalaďte se prostřednictvím cvičení na druhé. Speciál vyšel 19. 10. 2023.

Cena zahrnuje poštovné a balné.

Neváhejte a objednávejte ihned. Nabídka platí jen do vyčerpání zásob dárků. Dárky vám rezervujeme dva týdny od objednání předplatného (do té doby je třeba předplatné uhradit). Dárky zasíláme do 30 dnů od zaplacení na adresu plátce – jako balík na poštu. Nabídka platí pouze pro předplatné doručované do České re

Roční předplatné
10 vydání   ušetříte 50 Kč (8 %) doprava zdarma
599 Kč
649 Kč
Půlroční předplatné
5 vydání   ušetříte 7 Kč (2 %) doprava zdarma
318 Kč
324,50 Kč

S předplatným na půl roku získáte informace a rady týkající se zdravého životního stylu, stravování, pohybu, ale i novinky z oblasti krásy a medicíny, aby se člověk cítil dobře a zdráv ve svém těle po fyzické i psychické stránce.

Elektronická verze časopisu je k tištěné verzi zcela ZDARMA.

Registrujte se na www.Mojepredplatne.cz a čtěte svůj oblíbený titul až na 4 zařízeních v E-KNIHOVNĚ.

Čtvrtletní předplatné
3 vydání   ušetříte 36 Kč (18 %) doprava zdarma
159 Kč
194,70 Kč
 • dárky jsou po objednání dva týdny rezervovány než předplatné uhradíte
 • dárky jsou po zaplacení předplatného zasílány do 30 dnů na adresu plátce jako balík na poštu
 • výtisky budou doručovány pouze na území České republiky

Popis časopisu

Časopis Kondice je první lifestylový časopis o zdraví, kráse a vitalitě. Spojuje v sobě lékařskou odbornost, žurnalistickou úroveň a obrazovou kvalitu. Seznamuje čtenáře s řešením zdravotních a estetických problémů, které jim dnes nabízí medicína a kosmetika.

Redakční tým Kondice je složený z profesionálních novinářů se zkušenostmi a s odbornými poradci – lékaři. Pro Kondici pracuje stálý tým 26 lékařů a odborníků na výživu, krásu, psychologii a sport.

S předplatným získáte informace a rady týkající se zdravého životního stylu, stravování, pohybu, ale i novinky z oblasti krásy a medicíny, aby se člověk cítil dobře a zdráv ve svém těle po fyzické i psychické stránce.


Pravidelné rubriky

 • Trénink
 • Běhání
 • Jídlo
 • Zdraví
 • Beauty
 • Psychologie
 • Cestování

Parametry časopisu

Země původu: Česká republika
Typ titulu: časopis
Doporučený věk: od 15 do 55 let
Jazyk: česky
Vychází: měsíčník, 10 vydání za rok
Aktuální číslo vyšlo: 20.2.2024
Příští číslo vyjde: 26.3.2024
Počet stran: 100 – 108
Rozměry: 21,5 × 27,0 cm (šířka × výška)
Vazba: lepená, V2
Cena na stánku: 64,90 Kč | 3,49 EUR
Vydavatel: VLTAVA LABE MEDIA, a.s.
Vychází od roku: 2011 (14. ročník)
Evidenční číslo: MK ČR E 20306
ISSN: 1804-9540
EAN: 9771804954004
Web: www.kondice.cz

Dárkový certifikát pro předplatné

Dárkový certifikát předplatného slouží jako slavnostní doklad pro někoho komu chcete předplatné darovat. Před předáním certifikátu nezapomeňte předplatné také objednat. Vygenerování certifikátu nenahrazuje objednávku předplatného. Pokud necháte údaje Pro koho a Věnuje nevyplněny, můžete tyto údaje napsat do certifikátu ručně.


Např. pro Babičku, Dědečka, Mámu, Tátu, ...
Záleží jen na Vás, jak velkou radost chcete udělat.
Např. Ježíšek, Rodiče, Mikuláš, Babička a Děda, ...

Certifikát je generován ve formátu PDF. Po stažení si jej můžete vytisknout na libovolné tiskárně.

Náhled dárkového certifikátu