Časopis Kondice

nejprodávanější lifestylový časopis o zdraví

Časopis Kondice je první lifestylový časopis o zdraví, kráse a vitalitě. Spojuje v sobě lékařskou… více

Témata: zdraví, lifestyle, volný čas, životní styl, rozhovory, kosmetika

Kategorie: Zdraví
Jazyk: česky
Formát: 21,5 × 27,0 cm
Počet stran: 108
Vychází: měsíčník (10 vydání za rok)
Cena na stánku: 49,90 Kč | 2,70 EUR

Papírové předplatné

výtisky do poštovní schránky

Roční předplatné + shaker Oriflame klasický a proteinový čoko nápoj, WellnessPack pro ženy a voucher
10 vydání dárek v ceně 2.131 Kč
599 Kč

Předplaťte si nyní časopis Kondice na rok za 599 Kč a získáte šejkr a čokoládový nápoj od Oriflame, balíček Wellness pro ženy a voucher na videoportál kondice.cz v celkové hodnotě 2.131 Kč jako dárek. Praktický šejkr pro namíchání koktejlu Natural Balance. Přírodní čokoládový nápoj Wellness be Oriflame Natural Balance s vysokým podílem proteinu a vlákniny obsahuje proteiny z vajec, hrášku a syrovátky a vlákninu z jablek, cukrové řepy a šípku. Obsahuje sladidlo. Proteiny přispívají k uchování svalové hmoty. Přidejte jednu odměrku prášku do 150 ml studené vody a dobře protřepejte. Balíček Wellness pro ženy od Oriflame je doplněk stravy, který poskytuje tělu kombinaci 12 vitaminů a 10 minerálních látek, omega-3 mastné kyseliny z vysoce kvalitního rybího tuku, výtažek z borůvek a mikrořasy, které obsahují karotenoid astaxanthin. Vitaminy A, B6, C a D přispívají ke správné činnosti imunitního systému. Užívejte obsah jednoho sáčku denně.

Roční předplatné + kniha Kalorické tabulky a voucher portál Kondice
10 vydání dárek v ceně 672 Kč
599 Kč

Předplaťte si nyní časopis Kondice na rok za 599 Kč a získáte knihu Kalorické tabulky + voucher na videoportál kondice.cz v hodnotě 672 Kč jako dárek. Kalorické tabulky Populární aplikaci Kalorické Tabulky, která je jednoduchým a přitom efektivním pomocníkem pro každého, kdo chce změnit svůj jídelníček a mít přehled o přijatých živinách a kaloriích, pravidelně používá více než milion lidí. V knize najdete rady předních českých odborníků na stravování a zdravý životní styl. Dárkový poukaz na 6 týdnů ZDARMA předplatné videoportálu Kondice.cz. Na kondici.cz najdete stovky cvičebních videí, podcasty s odborníky

Roční předplatné + speciál Skvělé tělo: Zhubněte bez posilovny
10 vydání dárek v ceně 199 Kč
579 Kč

Předplaťte si Kondici na rok za 579 Kč a získáte Magbook Skvělé tělo Zhubněte bez posilovny v hodnotě 199 Kč jako dárek.

Magbook Skvělé tělo Zhubněte bez posilovny Nestíháte pětkrát týdně posilovnu, jak vám doporučují odborníci na hubnutí? Nevadí. Cvičit můžete doma, ušetříte si čas, nervy i peníze. A díky osmi propracovaným sestavám, které jsme pro vás připravili, zhubnete a budete ohebnější. Zhubněte bez posilovny, pevné břicho, zadek i stehna. Větší sebevědomí, více energie a to úplně zadarmo.

Roční předplatné + mag book Kondice Jóga: Skvělé tělo - začátečníci
10 vydání dárek v ceně 199 Kč
579 Kč

Předplaťte si Kondici na rok za 579 Kč a získáte Magbook Skvělé tělo Jóga začátečníci v hodnotě 199 Kč jako dárek.

Magbook Skvělé tělo Jóga: Šestitýdenní kurz pro úplné začátečnice. Padesát nejlepších pozic, síla a pružnost, relaxace a energie. Vše krok za krokem.

Neváhejte a objednávejte ihned, nabídka platí jen do vyčerpání zásob dárků. Dárky vám rezervujeme dva týdny od objednání předplatného (do té doby je třeba předplatné uhradit). Dárky zasíláme do 30 dnů od zaplacení na adresu plátce jako balík na poštu.

Předplatné v hodnotě 579 Kč je na 12 měsíců.

Roční předplatné + kniha Můj tréninkový deník
10 vydání dárek v ceně 299 Kč
579 Kč

Předplaťte si Kondici na rok za 579 Kč a získáte Můj tréninkový deník z edice Kondice v hodnotě 299 Kč jako dárek.

V deníku najdete 16 zábavných tréninkových rutin, díky kterým postupně posílíte celé své tělo, a také prostor na poznámky, kam si budete moct zaznamenat svoje pokroky v tréninku. Cílem deníku není, abyste na konci měla pekáč buchet (byť i na ty možná dojde), ale hlavně to, abyste byla spokojená sama se sebou. Můj tréninkový deník se hodí pro všechny nadšené sportovkyně, ale také pro ty, kteří se hýbat teprve začínají. Navíc je vymyšlený tak, abyste ho mohla absolutně přizpůsobit svým potřebám. Je jedno, jestli si ho povedete od prvního ledna nebo třeba až od apríla, fungovat bude tak jako tak.

Roční předplatné + kniha Je to tak snadné
10 vydání dárek v ceně 499 Kč
579 Kč

Předplaťte si Kondici na rok za 579 Kč a získáte knihu kniha Je to tak snadné v hodnotě 499 Kč jako dárek.

Je to tak snadné

Gwyneth Paltrow přináší přes 130 svých oblíbených receptů na výborná a zdravá jídla

  • některá z nich neobsahují cukr, lepek ani laktózu.

Přijdou vám vhod ve chvíli, kdy začnete přemýšlet o tom, že si objednáte něco nezdravého, protože máte hlad a málo času. Najdete tu inspiraci na všechny denní chody, od jednoduchých snídaní až po pohodové večeře. Nedovolte, aby vám hektické každodenní tempo zabránilo vychutnat si výtečné jídlo s těmi, které máte nejraději. Zařaďte tyto recepty do svého kuchařského repertoáru ke spokojenosti celé vaší rodiny!

Neváhejte a objednávejte ihned, nabídka platí jen do vyčerpání zásob dárků. Dárky vám rezervujeme dva týdny od objednání předplatného (do té doby je třeba předplatné uhradit). Dárky zasíláme do 30 dnů od zaplacení na adresu plátce jako balík na poštu. Nabídka platí pouze pro předplatné doru

Roční předplatné + 3x speciál Kondice o zdravém jídelníčku
10 vydání
579 Kč

Předplaťte si Kondici na rok za 579 Kč a získáte balíček speciálů o zdravém jídelníčku v hodnotě 237 Kč jako dárek.

Zdravé rychlé recepty Hledáte ideál? Začněte zeleninou. Připravili jsme pro vás časopis plný receptů od food blogerek, jejichž předností nejsou jenom dokonalé recepty, ale hlavně promyšlené složení jídelníčku.

Speciál Dieta na míru Speciál je pokračováním úspěšné řady zaměřené na zdravou výživu vycházející v edici Kondice pro vaše zdraví. Zde vyšly například speciály 250 receptů pro gurmány, kteří chtějí zhubnout, nebo Shoďte 10 let. Tentokrát dopodrobna rozebíráme proces shazování nadbytečných kilogramů.

250 receptů pro gurmány kteří chtějí zhubnout V našem speciálu jsme pro vás uvařili ze surovin, které jsou zdravé a snadno dostupné: rajčata, okurky, hříbky, hroznové víno… Poradíme, jak odlehčit masitý jídelníček a neochudit se o bílkoviny, jak ušetřit čas při přípravě jídla a uchovat co nejvíce vitaminů. Zdravé jídlo musí hlavně chutnat!

Roční předplatné + 3x speciál Jóga s DVD
10 vydání
579 Kč

Předplaťte si Kondici na rok za 579 Kč a získáte 3 speciály Jóga s DVD v hodnotě 387 Kč jako dárek.

Speciál Jóga Rychle do formy + DVD Hlavním mottem speciálu je, jak se udržovat fit díky józe. Jeho součástí je například 14denní plán, jak se s jógou dostat do kondice, probereme správný styl cvičení pro zklidnění, ale i po běhu. Součástí budou i recepty, zajímavé knihy, meditační techniky proti stresu, speciál se také bude věnovat tomu, jak se dají díky józe zvládat psychické potíže.

Speciál Jóga Mindfullness s DVD Honíte termíny, stíháte deset věcí naráz a diář máte plný na půl roku dopředu? Možná je na čase zpomalit a začít se soustředit na to, co je tady a teď. Pusťte si do života principy mindfulness a naučte se svůj život prožívat vědomě a naplno. Speciál Kondice Jóga Mindfulness vám krok za krokem ukáže, jak na to. Začněte vnímat přítomný okamžik, jak jíst bez výčitek a s radostí.

Jóga domácí praxe s DVD Tento speciál jsme věnovali z velké části spirituální stránce

Roční předplatné + 3x speciál časopisu Kondice o zdraví
10 vydání dárek v ceně 357 Kč
579 Kč

Předplaťte si Kondici na rok za 579 Kč a získáte balíček speciálů o zdraví v hodnotě 357 Kč jako dárek.

Magbook záda bez bolesti

Komplexní průvodce pro všechny, které trápí bolesti zad, pomůže pochopit jejich příčinu a rozloučit se s nimi. Najdete v něm návodné cviky na protažení a posílení svalů. Hýbejte se a nechte bolest odejít! Antistresové techniky na zmírnění napětí, bezpečné a efektivní cviky pro bederní a krční páteř.

Co se v ordinaci nedozvíte

Speciál Co se v ordinaci nedozvíte nabízí pohled do zákulisí medicíny, ale i zajímavé tipy a triky, díky kterým zůstanete psychicky a fyzicky fit. Dočtete se tu, jak se vyhnout podzimní depresi, udělat si siestu, načerpat energii v lese. Nechybí manuál správného mytí, průvodce lékovými interakcemi, tipy pro vaši imunitu, ani velké téma věnované zádům s nejlepšími cviky a triky, které vás vrátí do formy.

Zdravé rychlé recepty

Hledáte ideál? Začněte zeleninou. Připravili jsme pro vás časopis plný r

Roční předplatné + kosmetický balíček 9 produktů pro Kondici a Voucher na web Kondice.cz
10 vydání
549 Kč

Předplaťte si Kondici na rok za 549 Kč a získejte kosmetický balíček nezbytností + voucher na videoportál kondice.cz v hodnotě 994 Kč.

Kosmetický balíček nezbytností

Balíček obsahuje
4 druhy: Potřebujete oživit účes po tréninku? Suchý šampon Batiste vrátí vlasům původní texturu a objem.
1 balení: COMPEED NÁPLASTI NA PUCHÝŘE: Na túru by vám v batohu neměli chybět náplasti na puchýře, které jsou navržené speciálně i pro extrémní výkony.
2 balení: MOŘSKÁ SŮL TETESEPT: Vychutnejte si po náročném tréninku relaxaci s mořskou solí tetesept pro hřejivé uvolnění svalů a kloubů.
1 kus: TREACLEMOON WILD CHERRY MAGIC SPRCHOVÝ GEL: Krémový sprchový gel s vůní divoké třešně je to pravé na provonění pokožky v teplých letních měsících.
1 kus: TREACLEMOON MARSHMALLOW HEARTS KRÉM NA RUCE: Vůně bonbonů marshmallow ve spojení s intenzivně vyživující kombinací meruňkového oleje a vitaminu E je skvělá volba pro vaše ruce v každém ročním období.

Voucher na videoportál kond

Roční předplatné + city batoh RPET černý a voucher na videoportál kondice.cz v hodnotě 999 Kč
10 vydání
549 Kč

Předplaťte si nyní časopis Kondice na rok a získáte city batoh RPET černý a voucher na videoportál kondice.cz v hodnotě 999 Kč jako dárek. Tento batoh vrací do života plastové láhve, ze kterých by se jinak stal odpad. Výsledný materiál je lehký, odolný a dlouho vydrží. Ergonomicky tvarovaná záda. Plně nastavitelné ramenní a hrudní popruhy pro optimální přizpůsobení postavě. Rada reflexních ochranných prvku pro vetší bezpečnost. Batoh je vyrobený z pevného voděodolného materiálu. Nový typ otevírání batohu zajištuje pohodlný přístup ke všem věcem. Ideální na cesty jako příruční zavazadlo do letadla. Další výhodou je zádový pruh, který slouží k fixaci batohu na madlech kufru. Velmi nízká hmotnost batohu – 700 g. Objem batohu je 15,5 l a nosnost 7 kg. Dárkový poukaz na 6 týdnu ZDARMA předplatné videoportálu Kondice.cz. Na webu Kondice.cz najdete stovky cvičebních videí, podcasty s odborníky a denně nové články o zdraví a psychologii.

  • dárky jsou po objednání dva týdny rezervovány než předplatné uhradíte
  • dárky jsou po zaplacení předplatného zasílány do 30 dnů na adresu plátce jako balík na poštu
  • výtisky budou doručovány pouze na území České republiky

Popis časopisu

Časopis Kondice je první lifestylový časopis o zdraví, kráse a vitalitě. Spojuje v sobě lékařskou odbornost, žurnalistickou úroveň a obrazovou kvalitu. Seznamuje čtenáře s řešením zdravotních a estetických problémů, které jim dnes nabízí medicína a kosmetika.

Redakční tým Kondice je složený z profesionálních novinářů se zkušenostmi a s odbornými poradci – lékaři. Pro Kondici pracuje stálý tým 26 lékařů a odborníků na výživu, krásu, psychologii a sport.

S předplatným získáte informace a rady týkající se zdravého životního stylu, stravování, pohybu, ale i novinky z oblasti krásy a medicíny, aby se člověk cítil dobře a zdráv ve svém těle po fyzické i psychické stránce.

Parametry časopisu

Země původu: Česká republika
Typ titulu: časopis
Doporučený věk: od 15 do 55 let
Jazyk: česky
Vychází: měsíčník, 10 vydání za rok
Aktuální číslo vyšlo: 21.9.2021
Příští číslo vyjde: 26.10.2021
Počet stran: 108
Rozměry: 21,5 × 27,0 cm (šířka × výška)
Vazba: lepená, V2
Cena na stánku: 49,90 Kč | 2,70 EUR
Vydavatel: VLTAVA LABE MEDIA, a.s.
Vychází od roku: 2011 (11. ročník)
Evidenční číslo: MK ČR E 20306
ISSN: 1804-9540
EAN: 9771804954004
Web: www.kondice.cz

Dárkový certifikát pro předplatné

Dárkový certifikát předplatného slouží jako slavnostní doklad pro někoho komu chcete předplatné darovat. Před předáním certifikátu nezapomeňte předplatné také objednat. Vygenerování certifikátu nenahrazuje objednávku předplatného. Pokud necháte údaje Pro koho a Věnuje nevyplněny, můžete tyto údaje napsat do certifikátu ručně.


Např. pro Babičku, Dědečka, Mámu, Tátu, ...
Záleží jen na Vás, jak velkou radost chcete udělat.
Např. Ježíšek, Rodiče, Mikuláš, Babička a Děda, ...

Certifikát je generován ve formátu PDF. Po stažení si jej můžete vytisknout na libovolné tiskárně.

Náhled dárkového certifikátu