Časopis Premium SKI

časopis každého lyžaře

časopis Premium SKI č. 1/2023

Časopis o lyžích a lyžování. Běžky, sjezdovky, počasí a sněhové zpravodajství, ubytování i sport.… více

Témata: lyžování, sport, hobby, volný čas, lifestyle

Kategorie: Sport
Jazyk: česky
Formát: 22,0 × 28,0 cm
Počet stran: 160
Vychází: dvouměsíčník (4 vydání za rok)
Cena na stánku: 95 Kč

Papírové předplatné

výtisky do poštovní schránky

Roční předplatné
4 vydání   ušetříte 11 Kč (3 %) doprava zdarma
369 Kč
380 Kč
  • výtisky budou doručovány pouze na území České republiky

Popis časopisu

Časopis o lyžích a lyžování. Běžky, sjezdovky, počasí a sněhové zpravodajství, ubytování i sport. Aktuálně o všem co se v zimě na horách děje a bude dít. Časopis Premium SKI přináší články a informace ze světa zimních outdoorových aktivit se specializací na lyžařský sport odehrávající se jak na rekreační, tak v menší míře i na profesionální úrovni.

Obsah je pravidelně tvořen články o lyžařském vybavení včetně nezávislých testů, nechybí ani téma sportovní módy. Neméně významnou součástí obsahu jsou rozsáhlé materiály věnované zejména zahraničním lyžařským destinacím.

Destinace

Inspirace kam vyrazit za skvělým lyžováním a za požitky, jež patří k nezapomenutelné dovolené. Lyžařská střediska, to dnes nejsou pouze dobře upravené sjezdovky. Náročný host chce víc a moderní lyžařské středisko nabízí pestrou paletu kvalitního vyžití jak v době, kdy máme na nohách lyžáky, tak v hodinách odpoledních a třeba i pozdějších. Kde si parádně zalyžovat, kde se výtečně najíst a kde se opravdu dobře pobavit.

Equipment

Vše, co potřebujete znát o lyžích, lyžařských botách, či vázání. Proč vybrat právě takovou helmu a jaké zvolit lyžařské brýle? Inovace, trendy, redakční tipy i výsledky nezávislých testů. A samozřejmě nechybí ani zprávy ze světa sportovní módy – trendy a novinky jsou vedle informací z oblasti technologií navíc prezentovány i prostřednictvím atraktivních fashion stories.

Performance

Hlasy těch, kdo už v lyžování hodně dokázali. Pozvánky na špičkové lyžařské podniky a pohledy do zákulisí výkonnostního sportu, jež spojuje ty nejlepší sportovce a přitahuje protřelé byznysmany. Závodní alpské lyžování je svět, v němž uspějí jen ti úplně nejlepší. Pro čtenáře Premium Ski je radost se s nimi potkávat.

Experience

Život na horách umí být neuvěřitelně rozmanitý. Co všechno lze na horách uskutečnit, když zrovna nebrázdíme zrolbované sjezdovky, se nejlépe dozvíte v této rubrice. Bije-li vaše srdce vedle ski touringu také pro mountain biking, ferraty, nebo golf, patříte k vybrané společnosti milovníků outdoor aktivit. Ti umí hodně dávat, ale vždy chtějí maximum brát. A maximem jsou pro ně zážitky.

Parametry časopisu

Země původu: Česká republika
Typ titulu: časopis
Doporučený věk: neuvedeno
Jazyk: česky
Vychází: dvouměsíčník, 4 vydání za rok
Aktuální číslo vyšlo: 30.1.2023
Počet stran: 160
Rozměry: 22,0 × 28,0 cm (šířka × výška)
Vazba: lepená, V2
Cena na stánku: 95 Kč
Vydavatel: Premium Media Group a.s.
Vychází od roku: 1995 (30. ročník)
Evidenční číslo: MK ČR E 7274
ISSN: 2570-7132
EAN: 9772570713000
Web: www.skimagazin.cz

Dárkový certifikát pro předplatné

Dárkový certifikát předplatného slouží jako slavnostní doklad pro někoho komu chcete předplatné darovat. Před předáním certifikátu nezapomeňte předplatné také objednat. Vygenerování certifikátu nenahrazuje objednávku předplatného. Pokud necháte údaje Pro koho a Věnuje nevyplněny, můžete tyto údaje napsat do certifikátu ručně.


Např. pro Babičku, Dědečka, Mámu, Tátu, ...
Záleží jen na Vás, jak velkou radost chcete udělat.
Např. Ježíšek, Rodiče, Mikuláš, Babička a Děda, ...

Certifikát je generován ve formátu PDF. Po stažení si jej můžete vytisknout na libovolné tiskárně.

Náhled dárkového certifikátu