Časopis Premium SKI

časopis každého lyžaře

Časopis o lyžích a lyžování. Běžky, sjezdovky, počasí a sněhové zpravodajství, ubytování i sport.… více

Témata: lyžování, sport

Kategorie: Sport
Jazyk: česky
Formát: 22,0 × 28,0 cm
Počet stran: 160
Vychází: dvouměsíčník (5 vydání za rok)
Cena na stánku: 79 Kč | 3,99 EUR

Papírové předplatné

výtisky do poštovní schránky

Roční předplatné
4 vydání   ušetříte 37 Kč (12 %) doprava zdarma
279 Kč
316 Kč
  • výtisky budou doručovány na území České republiky

Pokud chcete předplatné někomu darovat, nabízíme vám možnost vytvořit si svůj dárkový certifikát.

Popis časopisu

Časopis o lyžích a lyžování. Běžky, sjezdovky, počasí a sněhové zpravodajství, ubytování i sport. Aktuálně o všem co se v zimě na horách děje a bude dít. Časopis Premium SKI přináší články a informace ze světa zimních outdoorových aktivit se specializací na lyžařský sport odehrávající se jak na rekreační, tak v menší míře i na profesionální úrovni.

Obsah je pravidelně tvořen články o lyžařském vybavení včetně nezávislých testů, nechybí ani téma sportovní módy. Neméně významnou součástí obsahu jsou rozsáhlé materiály věnované zejména zahraničním lyžařským destinacím.

Destinace

Inspirace kam vyrazit za skvělým lyžováním a za požitky, jež patří k nezapomenutelné dovolené. Lyžařská střediska, to dnes nejsou pouze dobře upravené sjezdovky. Náročný host chce víc a moderní lyžařské středisko nabízí pestrou paletu kvalitního vyžití jak v době, kdy máme na nohách lyžáky, tak v hodinách odpoledních a třeba i pozdějších. Kde si parádně zalyžovat, kde se výtečně najíst a kde se opravdu dobře pobavit.

Equipment

Vše, co potřebujete znát o lyžích, lyžařských botách, či vázání. Proč vybrat právě takovou helmu a jaké zvolit lyžařské brýle? Inovace, trendy, redakční tipy i výsledky nezávislých testů. A samozřejmě nechybí ani zprávy ze světa sportovní módy – trendy a novinky jsou vedle informací z oblasti technologií navíc prezentovány i prostřednictvím atraktivních fashion stories.

Performance

Hlasy těch, kdo už v lyžování hodně dokázali. Pozvánky na špičkové lyžařské podniky a pohledy do zákulisí výkonnostního sportu, jež spojuje ty nejlepší sportovce a přitahuje protřelé byznysmany. Závodní alpské lyžování je svět, v němž uspějí jen ti úplně nejlepší. Pro čtenáře Premium Ski je radost se s nimi potkávat.

Experience

Život na horách umí být neuvěřitelně rozmanitý. Co všechno lze na horách uskutečnit, když zrovna nebrázdíme zrolbované sjezdovky, se nejlépe dozvíte v této rubrice. Bije-li vaše srdce vedle ski touringu také pro mountain biking, ferraty, nebo golf, patříte k vybrané společnosti milovníků outdoor aktivit. Ti umí hodně dávat, ale vždy chtějí maximum brát. A maximem jsou pro ně zážitky.

Parametry časopisu

Země původu: Česká republika
Typ titulu: časopis
Doporučený věk: neuvedeno
Jazyk: česky
Vychází: dvouměsíčník, 5 vydání za rok
Aktuální číslo vyšlo: 7.11.2019
Příští číslo vyjde: 2.12.2019
Počet stran: 160
Rozměry: 22,0 × 28,0 cm (šířka × výška)
Vazba: lepená, V2
Cena na stánku: 79 Kč | 3,99 EUR
Vydavatel: Premium Media Group a.s.
Vychází od roku: 1995 (25. ročník)
Evidenční číslo: MK ČR E 7274
ISSN: 2570-7132
EAN: 9772570713000
Web: www.skimagazin.cz