Objednávka předplatného časopisu National Geographic

Papírové předplatné

výtisky budou doručovány do poštovní schránky

Roční předplatné + sada knih o cestování zdarma
12 vydání, sleva 16 %

Předplaťte si nyní časopis National Geographic na rok a dostanete zdarma sadu knih o cestování jako dárek. Sada knih obsahuje: Pěšky mezi buddhisty a komunisty (Nešikovný mladý muž ujde 1 500 kilometrů pěšky v Nepálu a v Číně a dějí se mu hrozné věci. Chodí pěšky, spí u cizích lidí doma a jeho knihy se ne náhodou staly bestsellerem) a Do světa – cestujte levně, chytře a často (Nemáte čas, dostatek peněz ani odvahy? Cestovat můžete navzdory svým limitům. Sny si můžete začít plnit v každém věku a Hana Machalová je toho příkladem). Nabídka je omezena do vyčerpání zásob.

998 Kč
1 188 Kč
  • výtisky budou doručovány na území České republiky
 ks (od každého vydání)
(uvedené datum je pouze orientační)

Podklady pro uhrazení předplatného (celková cena, číslo účtu, variabilní symbol, specifický symbol) Vám budou odeslány na e-mailovou adresu, kterou uvedete do objednávky.
Zálohová faktura pro uhrazení předplatného Vám bude zaslána během následujících 10 dnů.
Vyplněná poštovní poukázka typu A pro uhrazení předplatného Vám bude zaslána na fakturační adresu během 14 dnů.
Budete přesměrováni na platební bránu PayU, kde předplatné okamžitě zaplatíte.

Fakturační adresa

,
spojovací číslo SIPO

Adresa pro doručení

Adresu pro doručení vyplňujte pouze v případě, že se liší od fakturační adresy.

,

Doplňující údaje
 


* Požadované osobní údaje jsou nezbytné ke zpracování Vaší objednávky a k zajištění obchodní činnosti portálu Periodik.cz. Provozovatel dále poskytne osobní údaje pouze vydavateli časopisu a distributorovi předplatného. Potvrzením tohoto prohlášení vyjadřujete souhlas ke zmíněnému nakládání s osobními údaji (osobní údaje budou zpracovány dle zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů) ke všem činnostem, souvisejícím s vedením předplatného a informováním o časopisu a jeho akcích. Souhlas je udělen na dobu neurčitou. Předplatitel má právo na přístup ke svým osobním údajům, právo na opravu osobních údajů a právo být informován o způsobu zpracování osobních údajů. Svůj souhlas ke zpracování osobních údajů může předplatitel kdykoli odvolat formou písemného či elektronického dopisu.

Obchodní podmínky  |  Pro vydavatele  |  Seznam titulů  |  Kontakty