Objednávka předplatného časopisu Kondice

Papírové předplatné

výtisky budou doručovány do poštovní schránky

Roční předplatné + kosmetický balíček nezbytností v hodnotě 770 Kč
10 vydání dárek v ceně 770 Kč
549 Kč

Předplaťte si nyní časopis Kondice na rok a získejte kosmetický balíček nezbytností v hodnotě 770 Kč jako dárek. Balíček obsahuje: Suchý šampon Batiste (4 druhy) vrátí vlasům původní texturu a objem, Compeed náplasti na puchýře (1 balení) – na túru by vám v batohu neměli chybět náplasti na puchýře, které jsou navržené speciálně i pro extrémní výkony, mořská sůl Tetesept (2 balení) – vychutnejte si po náročném tréninku relaxaci s mořskou solí tetesept pro hřejivé uvolnění svalů a kloubů, sprchový gel Treaclemoon Wild Cherry Magic (1 kus) – krémový sprchový gel s vůní divoké třešně je to pravé na provonění pokožky v teplých letních měsících, krém na ruce Treaclemoon Marshmallow Hearts (1 kus) – vůně bonbonů marshmallow ve spojení s intenzivně vyživující kombinací meruňkového oleje a vitaminu E je skvělá volba pro vaše ruce v každém ročním období.

  • dárky jsou po objednání dva týdny rezervovány než předplatné uhradíte
  • dárky jsou po zaplacení předplatného zasílány do 30 dnů na adresu plátce jako balík na poštu
  • výtisky budou doručovány pouze na území České republiky
ks
od každého vydání
datum je pouze orientační

Podklady pro uhrazení předplatného (celková cena, číslo účtu, variabilní symbol, specifický symbol) Vám budou odeslány na e-mailovou adresu, kterou uvedete do objednávky.

Zálohová faktura pro uhrazení předplatného Vám bude zaslána během následujících 10 dnů.

Vyplněná poštovní poukázka typu A pro uhrazení předplatného Vám bude zaslána na fakturační adresu během 14 dnů.

Po odeslání objednávky budete přesměrováni na platební bránu, kde předplatné okamžitě zaplatíte.

Fakturační adresa

,

Adresa pro doručení

Adresu pro doručení vyplňujte pouze v případě, že se liší od fakturační adresy.

,

Doplňující údaje


* Požadované osobní údaje jsou nezbytné ke zpracování Vaší objednávky a k zajištění obchodní činnosti portálu Periodik.cz. Provozovatel dále poskytne osobní údaje pouze vydavateli časopisu a distributorovi předplatného. Potvrzením tohoto prohlášení vyjadřujete souhlas ke zmíněnému nakládání s osobními údaji (osobní údaje budou zpracovány dle zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů) ke všem činnostem, souvisejícím s vedením předplatného a informováním o časopisu a jeho akcích. Souhlas je udělen na dobu neurčitou. Předplatitel má právo na přístup ke svým osobním údajům, právo na opravu osobních údajů a právo být informován o způsobu zpracování osobních údajů. Svůj souhlas ke zpracování osobních údajů může předplatitel kdykoli odvolat formou písemného či elektronického dopisu.