Objednávka předplatného časopisu Playboy

Papírové předplatné

výtisky budou doručovány do poštovní schránky

Dvouleté předplatné + voucher do restaurace SOUL LOVE
24 vydání, platí jen do 12. 12. 2023  ušetříte 476 Kč (17 %) doprava zdarma
2 380 Kč
2.856 Kč

Předplaťte si nyní časopis Playboy na celé dva roky a dostanete zdarma voucher do restaurace SOUL LOVE v hodnotě 1.190 Kč jako dárek. Dárek je odesílán spolu s časopisem do 6-ti týdnu od uhrazení.

  • výtisky budou doručovány pouze na území České republiky
ks
od každého vydání
datum je pouze orientační

Podklady pro uhrazení předplatného (celková cena, číslo účtu, variabilní symbol, specifický symbol) Vám budou odeslány na e-mailovou adresu, kterou uvedete do objednávky.

Fakturační adresa

,

Adresa pro doručení

Adresu pro doručení vyplňujte pouze v případě, že se liší od fakturační adresy.

,

Doplňující údaje


* Požadované osobní údaje jsou nezbytné ke zpracování Vaší objednávky a k zajištění obchodní činnosti portálu Periodik.cz. Provozovatel dále poskytne osobní údaje pouze vydavateli časopisu a distributorovi předplatného. Potvrzením tohoto prohlášení vyjadřujete souhlas ke zmíněnému nakládání s osobními údaji ke všem činnostem, souvisejícím s vedením předplatného a informováním o časopisu a jeho akcích. Souhlas je udělen na dobu neurčitou. Předplatitel má právo na přístup ke svým osobním údajům, právo na opravu osobních údajů a právo být informován o způsobu zpracování osobních údajů. Svůj souhlas ke zpracování osobních údajů může předplatitel kdykoli odvolat formou písemného či elektronického dopisu.