Časopis TV star

nejlepší televizní program

časopis TV star č. 2/2022

TV star je televizní programový čtrnáctideník určený moderním, aktivním čtenářům primárně… více

Témata: tv program, celebrity, křížovky, horoskop

Kategorie: TV program
Jazyk: česky
Formát: 21,5 × 26,4 cm
Počet stran: 128 – 160
Vychází: čtrnáctideník (26 vydání za rok)
Cena na stánku: 26,90 Kč | 1,59 EUR

Papírové předplatné

výtisky do poštovní schránky

Dvouleté předplatné + kávovar Tchibo Cafissimo Easy (černý)
52 vydání   ušetříte 200 Kč (14 %) doprava zdarma
1.199 Kč
1.398,80 Kč

Předplaťte si nyní časopis TV star na dva roky a získejte zdarma kávovar Tchibo Cafissimo Easy v hodnotě 1.599 Kč jako dárek. Perfektní espresso, caffe crema a překapávaná káva z jednoho kávovaru. Jednoduchá příprava všech druhů kávy stisknutím tlačítka. Odnímatelný držák šálků – pro velké i malé šálky do výšky 12,5 cm. S funkcí automatického vypínání zhruba po 9 minutách. Prostorově nenáročný design, kávovar má šířku jen 12 cm. Rozmanité druhy kávy díky širokému sortimentu kapslí Tchibo.

Dvouleté předplatné
52 vydání   ušetříte 281 Kč (20 %) doprava zdarma
1.118 Kč
1.398,80 Kč
Roční předplatné + TESCOMA 2021 -Vykrajovací souprava PRESTO CARVING
26 vydání doprava zdarma
679 Kč
699,40 Kč

Předplaťte si TV star na rok za 679 Kč a získáte vykrajovací soupravu PRESTO CARVING od Tescomy v hodnotě 629 Kč.

Vykrajovací souprava PRESTO CARVING od Tescomy

Univerzální souprava vynikající pro dekorování zeleniny a ovoce – mrkve, bílé ředkve a ředkviček, okurek, cuket, pórku, dýně, jablek, hrušek, manga, melounů apod. Souprava obsahuje 6 speciálních vykrajovacích nožů, keramický brousek a krabičku pro jejich bezpečné uložení. Vyrobeno z prvotřídní nerezavějící oceli a odolného plastu. Nože jsou vhodné do myčky, brousek v myčce nemyjte. Více na www.eshop.tescoma.cz

Souprava obsahuje
Šest vykrajovacích nožů
Keramický brousek
Krabička pro bezpečné uložení

Neváhejte a objednávejte ihned, nabídka platí jen do vyčerpání zásob dárků. Dárky vám rezervujeme dva týdny od objednání předplatného (do té doby je třeba předplatné uhradit). Dárky zasíláme do 30 dnů od zaplacení na adresu plátce jako balík na poštu. Nabídka platí pouze pro předplatné doručované do České repu

Roční předplatné + odličovací balíček BEL v hodnotě 450 Kč
26 vydání   ušetříte 20 Kč (3 %) doprava zdarma
679 Kč
699,40 Kč

Předplaťte si nyní časopis TV star na rok a získáte odličovací balíček BEL v hodnotě 450 Kč. Balíček obsahuje: Premium odlakovací tampony, Nature tyčinky, Premium papírové vatové tyčinky, Premium papírové vatové tyčinky, Nature vatové podušky, Cosmetic vatové podušky, Peeling Lotion Pads Jojoba, Premium Lotion Pads mořské minerály, Premium odličovací ubrousky.

Roční předplatné + kniha Hrníčková kuchařka – Maso, které šetří kapsu
26 vydání   ušetříte 20 Kč (3 %) doprava zdarma
679 Kč
699,40 Kč

Předplaťte si nyní časopis TV star na rok a získáte knihu Hrníčková kuchařka: Maso, které šetří kapsu v hodnotě 199 Kč jako dárek. Další z řady hrníčkových kuchařek pojednávající tentokrát o mase, které šetří nejen kapsu ale i zdraví. Dozvíme se, jaké maso je nejzdravější a že kližky, chrupavky, vnitřnosti všeho druhu nejsou jen negativem, ale mohou být v naší kuchyni i přínosem.

Roční předplatné + kniha 52 týdnů v zahradě
26 vydání   ušetříte 20 Kč (3 %) doprava zdarma
679 Kč
699,40 Kč

Předplaťte si nyní časopis TV star na rok a získáte knihu 52 týdnů v zahradě v hodnotě 199 Kč jako dárek. Nejnovější kniha Receptáře nabízí kompletní přehled zahradních prací pro každý týden v roce. Sázet, sít, pěstovat a sklízet podle ní mohou začátečníci. Zkušeným zahradníkům zas kniha ukáže řadu zajímavých novinek. Publikace se věnuje nejen pěstování, ale třeba i drobným živočichům nebo výrobě vlastního hnojiva, zkrátka všemu, co poslouží vaší zahrádce. Pěstujte s knihou 52 týdnů v zahradě letničky i trvalky pro krásu i užitek!

Roční předplatné + kniha 50 rad mazaného zahradníka v hodnotě 199 Kč
26 vydání   ušetříte 20 Kč (3 %) doprava zdarma
679 Kč
699,40 Kč

Objednejte si výhodné předplatné na celý rok a získáte knihu 50 rad mazaného zahradníka v hodnotě 199 Kč. Osvědčené postupy, tipy a nápady. Pro veliký úspěch vydáváme dotisk knihy. Kniha je ideálním doplňkem pro všechny zahradníky, ať už jako učitel pro začátečníky, nebo parťák pro ty zkušenější. Proč je náš zahradník vlastně mazaný? Protože dokáže s minimem úsilí, času a prostředků dosáhnout maximálního úspěchu. Zkrátka a dobře – ví, jak mít dobrou úrodu a hezkou zahradu, aniž by se musel dřít a lopotit. Tato knížka je shrnutím toho, co jako zkušení zahrádkáři čtenáři Receptáře znají, ale potřebují mít stručně a jasně pohromadě.

Roční předplatné + kniha 50 rad mazaného zahradníka - bylinky v hodnotě 199 Kč
26 vydání   ušetříte 20 Kč (3 %) doprava zdarma
679 Kč
699,40 Kč

Předplaťte si nyní časopis TV star na rok a získáte knihu 50 rad mazaného zahradníka – Bylinky v hodnotě 199 Kč jako dárek. Ať už chcete pěstovat bylinky v květináči na okně nebo chcete mít velký bylinkový záhon, kniha vám poradí, jak na to. Najdete tu tipy pro pěstování podle světových stran, nápady na zpracování bylinek pro kosmetiku nebo jako součást receptů.Chcete si založit bylinkový záhon, pěkně od základů a třeba i do spirály nebo v zídce? Chcete vědět, kterým bylinkám bude na vaší zahradě nejlépe a co přesně budou potřebovat? Chcete si vypěstovat jen pár kuchyňských bylinek na okně či na balkóně a jste úplní začátečníci?

Roční předplatné + DERMEDIC Kosmetická sada Dermedic Regenist ARS5
26 vydání doprava zdarma
679 Kč
699,40 Kč

Předplaťte si TV star na rok za 679 Kč a získejte kosmetickou sadu Dermedic v hodnotě 599 Kč jako dárek.

Kosmetická sada Dermedic Regenist ARS5

Balíček obsahuje 3 produkty: ARS 5 Retinolike Intenzivní vyhlazujicí denní krém 50 ml, oční krém napravující 7 ml a micelární vodu 100 ml.

ARS 5 Retinolike Intenzivní vyhlazujicí denní krém 50 ml

 • REGENIST ARS 5 Intenzivní vyhlazující denní krém využívá moderní technologické řešení, které dodává vysoce aktivní složky do

komplexu – tzv. Aktivátor Regenerace Pokožky – ARS 5o. Aktivuje proces opravy a poskytuje vícerozměrnou regeneraci pokožky s výraznými známkami stárnutí. Reguluje keratinizační mechanismus. Zabraňuje vysychání pokožky a podporuje syntézu kyseliny hyaluronové. Aktivuje procesy opravy a poskytuje pokožce vícerozměrnou regeneraci. Reaktivuje životně důležité funkce buněk a zároveň je chrání před stárnutím. Má vlastnosti, které stimulují intracelulární okysličovací proces. Obnovuje ochranu proti hydrolipidům, čímž posiluj

Roční předplatné + DERMEDIC Angio dárková sada (Kosmetická sada Dermedic Angio Preventi + růžová taštička)
26 vydání doprava zdarma
679 Kč
699,40 Kč

Předplaťte si TV star na rok za 679 Kč a získejte kosmetickou sadu Dermedic v hodnotě 499 Kč jako dárek.

Dermedic Angio Preventi, dárková sada

Vše pro krásně vypadající pleť v jednom balení. Kosmetická sada Dermedic Angio udělá radost vám nebo jako dárek potěší vaše blízké.

Sada obsahuje
micelární vodu pro citlivou pleť se sklonem ke zčervenání 500 ml
protivráskový noční krém 55 ml
krém redukující začervenání SPF 20 40 g
kosmetickou tašku
Vlastnosti
redukuje vrásky a předchází jejich vzniku
zklidňuje podráždění a začervenání
pro ošetření a regeneraci pleti
kompletní rutina pro každodenní péči

Typ pleti – citlivá Účinek – čištění, anti-age, proti začervenání Typ sady – dárková sada Ochrana proti slunci – s SPF Kdy používat – na den i noc

Neváhejte a objednávejte ihned, nabídka platí jen do vyčerpání zásob dárků. Dárky vám rezervujeme dva týdny od objednání předplatného (do té doby je třeba předplatné uhradit). Dárky zasíláme do 30 dnů od zaplacení

Roční předplatné + DERMEDIC Angio balíček - (kosmetická sada Dermedic Angio Preventi NANO VITE)
26 vydání doprava zdarma
679 Kč
699,40 Kč

Předplaťte si TV star na rok za 679 Kč a získejte kosmetickou sadu Dermedic v hodnotě 499 Kč jako dárek.

Dermedic Angio Preventi NANO VITE, dárková sada

Balíček obsahuje 3 produkty
- NANO VITE denní krém pro korekci zarudnutí SPF 20 + IR 40 g
- Intenzivní zklidňující T-CAPILAR krém pro citlivou a zarudlou pleť 7 ml
- Micelární voda H2O pro citlivou pleť se sklonem ke zčervenání 100 ml

NANO VITE denní krém pro korekci zarudnutí SPF 20 + IR 40 g
- ANGIO PREVENTI NANO VIT E denní krém pro korekci zarudnutí SPF 20 + IR se systémem Optic Redness Correct (ORC), který okamžitě snižuje viditelnost zvětšených kapilár. Poskytuje úplnou intenzivní péči o pleť, která je náchylná k růžovce, chrání před negativními vlivy ekologických činitelů a zlepšuje stav citlivé pokožky náchylné k hyperaktivitě a erytému.

Intenzivní zklidňující T-CAPILAR krém pro citlivou a zarudlou pleť 7 ml

 • MINI: ANGIO PREVENTI Intenzivní zklidňující T-CAPILAR krém pro citlivou a zarudlou pleť

Micelární voda H2

Roční předplatné + 3x plechovka piva Svijanský Máz 11%
26 vydání   ušetříte 20 Kč (3 %) doprava zdarma
679 Kč
699,40 Kč

Předplaťte si nyní časopis TV star na rok a získáte tři dvoulitrové plechovky piva Svijanský Máz 11% v hodnotě 357 Kč. Svijanský Máz 11% – pivo světlý ležák – plechovka pro pořádné chlapy. Objem plechovky 2 litry. Plechovky mohou být v libovolných barevných kombinacích. Hodnota dárku 357 Kč za 3 plechovky piva.

Roční předplatné + speciál časopisu Gurmet: Všechny chutě Asie
26 vydání   ušetříte 110 Kč (16 %) doprava zdarma
589 Kč
699,40 Kč

Předplaťte si nyní časopis TV star na rok a získáte speciál Všechny chutě Asie jako dárek. V tomto speciálu vám představíme nejlepší pokrmy z pěti asijských zemí, které jsou považovány za gastronomické velmoci, sice Japonska, Indie, Číny, Thajska a Vietnamu. Věříme, že vám budou chutnat a že na následujících stránkách najdete spoustu inspirace.

Roční předplatné + speciál časopisu Gurmet: Sladké pečení s Josefem Maršálkem
26 vydání   ušetříte 110 Kč (16 %) doprava zdarma
589 Kč
699,40 Kč

Předplaťte si nyní časopis TV star na rok a získáte speciál časopisu Gurmet: Sladké pečení s Josefem Maršálkem jako dárek. Najdete zde přehlídku úžasných receptů spojujících konzervativní klasiku s omamnou exotikou od našeho nejlepšího cukráře. Neváhejte a objednávejte ihned, nabídka platí jen do vyčerpání zásob dárků.

Roční předplatné + speciál časopisu Gurmet: Bylinky ve vaší kuchyni
26 vydání   ušetříte 110 Kč (16 %) doprava zdarma
589 Kč
699,40 Kč

Objednejte si výhodné předplatné časopisu TV star na celý rok a získáte speciál Bylinky ve vaší kuchyni jako dárek. 189 receptů, rad a tipů, jak každý den vařit s bylinkami. Pažitka na chlebu s máslem je jako zakousnutí se do vzpomínek. Bazalka, to je symfonie léta. Máta, která ovšem bujně roste tak nějak sama. Majoránka do bramboračky vždycky větší než malé množství. Šalvěj, koriandr, levandule a mnohem více…

Roční předplatné + kniha z edice Recepář: Maso
26 vydání   ušetříte 110 Kč (16 %) doprava zdarma
589 Kč
699,40 Kč

Předplaťte si nyní časopis TV star na rok a získáte edici Maso v hodnotě 79 Kč jako dárek. Tentokrát se věnuje masu – různým technikám jeho zpracování, jako dušení, grilování, sušení, uzení a dalším, ale i všem druhům masa, od kuřete po jelena, od vepřového po králíka. Nezapomněli jsme ani na vnitřnosti, maso uzené a mleté – s našimi recepty z Edice Maso si zkrátka pochutnáte!

Roční předplatné
26 vydání   ušetříte 140 Kč (20 %) doprava zdarma
559 Kč
699,40 Kč
Půlroční předplatné
13 vydání   ušetříte 71 Kč (20 %) doprava zdarma
279 Kč
349,70 Kč
Čtvrtletní předplatné
7 vydání   ušetříte 39 Kč (21 %) doprava zdarma
149 Kč
188,30 Kč
 • dárky jsou po objednání dva týdny rezervovány než předplatné uhradíte
 • dárky jsou po zaplacení předplatného zasílány do 30 dnů na adresu plátce jako balík na poštu
 • výtisky budou doručovány pouze na území České republiky

Popis časopisu

TV star je televizní programový čtrnáctideník určený moderním, aktivním čtenářům primárně středních a mladších cílových skupin s vyššími nároky na kvalitu produktu. TV star vychází každé druhé pondělí a nabízí čtenářům kvalitní a přehledný TV program 126 televizních stanic včetně kompletního programu českých digitálních stanic na 14 dní od následujícího pátku. Mimo jiné nabízí rozhovory a portréty televizních a filmových hvězd, reportáže z natáčení a různých společenských událostí v kultuře.

Jsou zde také pravidelné rubriky – drby a klípky, světové i domácí filmové a televizní premiéry, novinky ze světa filmu, videa, DVD, CD, knih, technické novinky z oblasti domácí zábavy, cestování, křížovky, soutěže a horoskop.

S předplatným získáte přehledný televizní program na 14 dní pro 126 stanic. Dále také rozhovory a portréty slavných osobností, informace i fotky ze zákulisí natáčení filmů a seriálů, ale i křížovku se soutěží.


Pravidelné rubriky

 • hvězda
 • stalo se
 • ve zkratce
 • rozhovor
 • film
 • seriál
 • setkání
 • na place
 • kabelovky
 • pro děti
 • cestování
 • filmparáda
 • bavte se
 • tv program

Parametry časopisu

Země původu: Česká republika
Typ titulu: časopis
Doporučený věk: od 15 do 75 let
Jazyk: česky
Vychází: čtrnáctideník, 26 vydání za rok
Aktuální číslo vyšlo: 17.1.2022
Příští číslo vyjde: 31.1.2022
Počet stran: 128 – 160
Rozměry: 21,5 × 26,4 cm (šířka × výška)
Vazba: šitá, V1
Cena na stánku: 26,90 Kč | 1,59 EUR
Vydavatel: VLTAVA LABE MEDIA, a.s.
Vychází od roku: 2005 (18. ročník)
Evidenční číslo: MK ČR E 16290
ISSN: 1801-4860
EAN: 9771801486010
Web: www.vlmedia.cz/casopisy/tv…

Dárkový certifikát pro předplatné

Dárkový certifikát předplatného slouží jako slavnostní doklad pro někoho komu chcete předplatné darovat. Před předáním certifikátu nezapomeňte předplatné také objednat. Vygenerování certifikátu nenahrazuje objednávku předplatného. Pokud necháte údaje Pro koho a Věnuje nevyplněny, můžete tyto údaje napsat do certifikátu ručně.


Např. pro Babičku, Dědečka, Mámu, Tátu, ...
Záleží jen na Vás, jak velkou radost chcete udělat.
Např. Ježíšek, Rodiče, Mikuláš, Babička a Děda, ...

Certifikát je generován ve formátu PDF. Po stažení si jej můžete vytisknout na libovolné tiskárně.

Náhled dárkového certifikátu