Objednávka předplatného časopisu Český rybář

Papírové předplatné

výtisky budou doručovány do poštovní schránky

Roční předplatné + deštník z bivakové látky CARPERS TANKER UMBRELLA
12 vydání, sleva 24 %

Předplaťte si nyní časopis Český rybář na rok spolu s deštníkem z bivakové látky CARPERS TANKER UMBRELLA v hodnotě 2.150 Kč za zvýhodněnou cenu. Špičkový deštník s odepínací bočnicí se vyrábí z nejkvalitnější bivakové látky. Jeho průměr měřený přes kopuli je 250 cm a celková výška s připojenou boční stěnou 210 cm. Má spolehlivou kovovou konstrukci. Materiál je 100% nepromokavý, nejkvalitnější provedení, které si můžete pořídit. Výška odepínací boční stěny činí 145 cm, k zemi se ukotvuje přes velká kovová oka, pomocí 7 celokovových kolíků. Ty jsou v kvalitním pouzdře, samotný deštník v přepravní tašce. Transportní velikost sbaleného deštníku včetně boční stěny a kolíků je 144×13×12 cm, hmotnost 4,4 kg. Zajímavý dárek pro rybáře na kratší rybářské výpravy!

2 170 Kč
2 870 Kč
  • výtisky budou doručovány na území České republiky
 ks (od každého vydání)
(uvedené datum je pouze orientační)

Podklady pro uhrazení předplatného (celková cena, číslo účtu, variabilní symbol, specifický symbol) Vám budou odeslány na e-mailovou adresu, kterou uvedete do objednávky.
Zálohová faktura pro uhrazení předplatného Vám bude zaslána během následujících 10 dnů.
Vyplněná poštovní poukázka typu A pro uhrazení předplatného Vám bude zaslána na fakturační adresu během 14 dnů.

Fakturační adresa

,
spojovací číslo SIPO

Adresa pro doručení

Adresu pro doručení vyplňujte pouze v případě, že se liší od fakturační adresy.

,

Doplňující údaje
 


* Požadované osobní údaje jsou nezbytné ke zpracování Vaší objednávky a k zajištění obchodní činnosti portálu Periodik.cz. Provozovatel dále poskytne osobní údaje pouze vydavateli časopisu a distributorovi předplatného. Potvrzením tohoto prohlášení vyjadřujete souhlas ke zmíněnému nakládání s osobními údaji (osobní údaje budou zpracovány dle zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů) ke všem činnostem, souvisejícím s vedením předplatného a informováním o časopisu a jeho akcích. Souhlas je udělen na dobu neurčitou. Předplatitel má právo na přístup ke svým osobním údajům, právo na opravu osobních údajů a právo být informován o způsobu zpracování osobních údajů. Svůj souhlas ke zpracování osobních údajů může předplatitel kdykoli odvolat formou písemného či elektronického dopisu.

Obchodní podmínky  |  Pro vydavatele  |  Kontakty