Objednávka předplatného časopisu Týdeník Květy

Papírové předplatné

výtisky budou doručovány do poštovní schránky

Roční předplatné + kosmetický balíček Kneipp v ceně 798 Kč zdarma
52 vydání  ušetříte 69 Kč (4 %) doprava zdarma
1 491 Kč
1.560 Kč

Předplaťte si nyní časopis Týdeník Květy na rok a dostanete zdarma balíček kosmetiky Kneipp Regeneration v celkové hodnotě 798 Kč jako dárek. Balíček obsahuje: Regenerační pleťový krém a Regenerační intenzivní sérum vám pomůžou odolávat vráskám a stárnutí pleti silou přírody díky složení plnému pečujících olejů a bylinek. Kosmetika Kneipp je vegan friendly a vyrábí se způsobem šetrným k životnímu prostředí. Nabídka je omezena do vyčerpání zásob.

  • dárky jsou po objednání dva týdny rezervovány než předplatné uhradíte
  • dárky jsou po zaplacení předplatného zasílány do 30 dnů na adresu plátce jako balík na poštu
ks
od každého vydání
datum je pouze orientační

Podklady pro uhrazení předplatného (celková cena, číslo účtu, variabilní symbol, specifický symbol) Vám budou odeslány na e-mailovou adresu, kterou uvedete do objednávky.

Zálohová faktura pro uhrazení předplatného Vám bude zaslána během následujících 10 dnů.

Vyplněná poštovní poukázka typu A pro uhrazení předplatného Vám bude zaslána na fakturační adresu během 14 dnů.

Po odeslání objednávky budete přesměrováni na platební bránu, kde předplatné okamžitě zaplatíte.

Fakturační adresa

,

Adresa pro doručení

Adresu pro doručení vyplňujte pouze v případě, že se liší od fakturační adresy.

,

Doplňující údaje


* Požadované osobní údaje jsou nezbytné ke zpracování Vaší objednávky a k zajištění obchodní činnosti portálu Periodik.cz. Provozovatel dále poskytne osobní údaje pouze vydavateli časopisu a distributorovi předplatného. Potvrzením tohoto prohlášení vyjadřujete souhlas ke zmíněnému nakládání s osobními údaji (osobní údaje budou zpracovány dle zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů) ke všem činnostem, souvisejícím s vedením předplatného a informováním o časopisu a jeho akcích. Souhlas je udělen na dobu neurčitou. Předplatitel má právo na přístup ke svým osobním údajům, právo na opravu osobních údajů a právo být informován o způsobu zpracování osobních údajů. Svůj souhlas ke zpracování osobních údajů může předplatitel kdykoli odvolat formou písemného či elektronického dopisu.