Objednávka předplatného časopisu Glanc

Papírové předplatné

výtisky budou doručovány do poštovní schránky

Roční předplatné + luxusní balíček kosmetiky Mary Kay zdarma
12 vydání, sleva 18 %

Předplaťte si nyní časopis Glanc na rok a dostanete zdarma luxusní balíček kosmetiky Mary Kay v ceně 1.020 Kč jako dárek. Balíček obsahuje: opalovací krém s SPF 30 (lehký nemastný opalovací krém na obličej a tělo, který pomáhá ochránit a regenerovat pokožku) a regenerační gel po opalování (velmi lehký, chladivý modrý gel obsahuje zklidňující rostlinné výtažky bohaté na antioxidanty, které doplňují životně důležitou vlhkost). Nabídka je omezena do vyčerpání zásob.

590 Kč
719 Kč
  • výtisky budou doručovány na území České republiky
 ks (od každého vydání)
(uvedené datum je pouze orientační)

Podklady pro uhrazení předplatného (celková cena, číslo účtu, variabilní symbol, specifický symbol) Vám budou odeslány na e-mailovou adresu, kterou uvedete do objednávky.
Zálohová faktura pro uhrazení předplatného Vám bude zaslána během následujících 10 dnů.
Vyplněná poštovní poukázka typu A pro uhrazení předplatného Vám bude zaslána na fakturační adresu během 14 dnů.
Budete přesměrováni na platební bránu PayU, kde předplatné okamžitě zaplatíte.

Fakturační adresa

,
spojovací číslo SIPO

Adresa pro doručení

Adresu pro doručení vyplňujte pouze v případě, že se liší od fakturační adresy.

,

Doplňující údaje
 


* Požadované osobní údaje jsou nezbytné ke zpracování Vaší objednávky a k zajištění obchodní činnosti portálu Periodik.cz. Provozovatel dále poskytne osobní údaje pouze vydavateli časopisu a distributorovi předplatného. Potvrzením tohoto prohlášení vyjadřujete souhlas ke zmíněnému nakládání s osobními údaji (osobní údaje budou zpracovány dle zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů) ke všem činnostem, souvisejícím s vedením předplatného a informováním o časopisu a jeho akcích. Souhlas je udělen na dobu neurčitou. Předplatitel má právo na přístup ke svým osobním údajům, právo na opravu osobních údajů a právo být informován o způsobu zpracování osobních údajů. Svůj souhlas ke zpracování osobních údajů může předplatitel kdykoli odvolat formou písemného či elektronického dopisu.

Obchodní podmínky  |  Pro vydavatele  |  Seznam titulů  |  Kontakty