Objednávka předplatného časopisu Můj dům

Papírové předplatné

výtisky budou doručovány do poštovní schránky

Roční předplatné + 2x osuška ze série KONGO v hodnotě 598 Kč
12 vydání
platí jen do 21. 2. 2018, sleva 20 %

Předplaťte si nyní časopis Můj dům na rok a dostanete zdarma 2× osušku ze série KONGO v hodnotě 598 Kč jako dárek. Složení: 60 % bavlny a 40 % bambusu. Pro výběr barvy (béžová, máslová, zelená a fialová) je nutné kontaktovat naše Call centrum na čísle 840 30 60 90! Nabídka je určena pro nové předplatitele a objednávky zaslané a uhrazené do 24.2.2018 nebo do vyčerpání zásob.

863 Kč
1 079 Kč
  • výtisky budou doručovány na území České republiky
 ks (od každého vydání)
(uvedené datum je pouze orientační)

Podklady pro uhrazení předplatného (celková cena, číslo účtu, variabilní symbol, specifický symbol) Vám budou odeslány na e-mailovou adresu, kterou uvedete do objednávky.
Zálohová faktura pro uhrazení předplatného Vám bude zaslána během následujících 10 dnů.
Vyplněná poštovní poukázka typu A pro uhrazení předplatného Vám bude zaslána na fakturační adresu během 14 dnů.

Fakturační adresa

,
spojovací číslo SIPO

Adresa pro doručení

Adresu pro doručení vyplňujte pouze v případě, že se liší od fakturační adresy.

,

Doplňující údaje
 


* Požadované osobní údaje jsou nezbytné ke zpracování Vaší objednávky a k zajištění obchodní činnosti portálu Periodik.cz. Provozovatel dále poskytne osobní údaje pouze vydavateli časopisu a distributorovi předplatného. Potvrzením tohoto prohlášení vyjadřujete souhlas ke zmíněnému nakládání s osobními údaji (osobní údaje budou zpracovány dle zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů) ke všem činnostem, souvisejícím s vedením předplatného a informováním o časopisu a jeho akcích. Souhlas je udělen na dobu neurčitou. Předplatitel má právo na přístup ke svým osobním údajům, právo na opravu osobních údajů a právo být informován o způsobu zpracování osobních údajů. Svůj souhlas ke zpracování osobních údajů může předplatitel kdykoli odvolat formou písemného či elektronického dopisu.

Obchodní podmínky  |  Pro vydavatele  |  Kontakty