Objednávka předplatného časopisu Moderní byt

Papírové předplatné

výtisky budou doručovány do poštovní schránky

Roční předplatné + osobní váha Xiaomi
11 vydání dárek v ceně 1.199 Kč
880 Kč

Chytrá Váha MI Body Composition (Xiaomi) změří také svalovou a kostní hmotu, tělesný tuk, obsah vody v těle, BMI, díky aplikaci MI Fit sledujete ve smartphonu statistiky, cíle a hodnocení, cena 1199 Kč. Nabídka je určena pro nové předplatitele z ČR, nebo do vyčerpání zásob.

ks
od každého vydání
datum je pouze orientační

Podklady pro uhrazení předplatného (celková cena, číslo účtu, variabilní symbol, specifický symbol) Vám budou odeslány na e-mailovou adresu, kterou uvedete do objednávky.

Fakturační adresa

,

Adresa pro doručení

Adresu pro doručení vyplňujte pouze v případě, že se liší od fakturační adresy.

,

Doplňující údaje


* Požadované osobní údaje jsou nezbytné ke zpracování Vaší objednávky a k zajištění obchodní činnosti portálu Periodik.cz. Provozovatel dále poskytne osobní údaje pouze vydavateli časopisu a distributorovi předplatného. Potvrzením tohoto prohlášení vyjadřujete souhlas ke zmíněnému nakládání s osobními údaji (osobní údaje budou zpracovány dle zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů) ke všem činnostem, souvisejícím s vedením předplatného a informováním o časopisu a jeho akcích. Souhlas je udělen na dobu neurčitou. Předplatitel má právo na přístup ke svým osobním údajům, právo na opravu osobních údajů a právo být informován o způsobu zpracování osobních údajů. Svůj souhlas ke zpracování osobních údajů může předplatitel kdykoli odvolat formou písemného či elektronického dopisu.